0

Mam nadzieje ze bedzie tak jak w poprzednich meczach. Barca sie przebudzi w drugiej polowie.
Podsumowujac: Valdek king nie odchodz! Montoya no wiem zle dotad gra ale on malo gra w pierwszym skladzie trzeba dac mu szanse. Do srodka za Xaviego Iniesta i za Pedro Alexis/Tello decyzja nalezy do Taty.
Mam nadzieje ze w drugiej polowie bedzie lepiej!
Visca el Barca!

0

CZERWONA POWINNA BYC

0

VALDESSSSSSSSSSSSSSSSSSS KING YEA

0

Ja wale

0

ahhhh

0

GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL Pedro

0

Nie no nastepcy C.RONALDO

0

xD ale drybling:)

0

Ale z was kibice ''sezonowcy'' normalnie. Ney zwalil akcje a wy wyjezdzacie z tekstami ze debil i takie inne. Dla mnie wiadomo ze to dla niego presja dopiero zaczyna grac w Barcelonie. Stara sie pomoc druzynie i to jest wazne. Wie ze Barca to duzy klub i musi sie starac i probuje strzelac przynajmniej. Cieszcie sie ze nie mamy zamiast niego krola RASIAKA:)

0

ja wale myslalem ze samoboj

0

poda ktos transmisje gdzie sie nie zacina plz

0

Po trzy punkty! VeB!

0

Wy mnie ludzie wkurzacie. Piłkarze barcy gdy grają źle piłujecie ich a to dlatego może że mają zły mecz a jak grają dobrze to prawie sracie na krzesłach i mówicie że są zawaliści.

0

ile jest bo nie mam możliwości oglądać

0

ile jest

0

wkurzają mnie ludzie którzy jak dani alves źle grał z valencią to chcieli zmianę i mówili że jest do dupy a jak wczoraj grał dobrze to ludzie gadali że najlepszy PO na świecie

0

ile w barca sevilla było?

0

jest gdzieś transmisja radiowa lub tekstowa?

0

my kupiliśmy Neymara a sprzedaliśmy Ville

0

Mam nadzieję że wygramy co się da:)

0

nie oglądam meczu ponieważ spalił mi się monitor i pisze x telefonu poda ktoś wynik kto strzelił i jak

0

Jeszcze wspomnisz moje słowa Martino prowadzi swój pierwszy klub y Europie i to klub jeden z najlepszych. Po tym jak nie kupił stopera sądzę że myśli że tutaj będzie miał tak jak w poprzednim klubie. Ale tu piłka nożna jest na dużo wyższym poziomie. Zapewne nie długo go wywalą. Takie jest moje zdanie...

0

Nie ma obaw Barca wygra! VeB!

0

Myślę tak samo

0

To wina Taty ja wiem że Barca z nim daleko nie zajdzie...

0

Szkoda że to jego ostatni sezon w Barcelonie.

0

Visca el Barca!

0

Visca el Barca! Nie ma mowy o przegranej trzeba sie cieszyc!

0

Adriano ma kontuzje

0

moj sklad wymarzony
Valdes
Alves,Pique,Puyol,Alba
Xavi,Iniesta
Cesc
Alexis,Messi,Neymar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?