LeoNey
Dołączył/a: sierpień 2013
zadupie
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieje ze bedzie tak jak w poprzednich meczach. Barca sie przebudzi w drugiej polowie.
Podsumowujac: Valdek king nie odchodz! Montoya no wiem zle dotad gra ale on malo gra w pierwszym skladzie trzeba dac mu szanse. Do srodka za Xaviego Iniesta i za Pedro Alexis/Tello decyzja nalezy do Taty.
Mam nadzieje ze w drugiej polowie bedzie lepiej!
Visca el Barca!
0
CZERWONA POWINNA BYC
0
VALDESSSSSSSSSSSSSSSSSSS KING YEA
0
Ja wale
0
ahhhh
0
GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL Pedro
0
Nie no nastepcy C.RONALDO
0
xD ale drybling:)
0
Ale z was kibice ''sezonowcy'' normalnie. Ney zwalil akcje a wy wyjezdzacie z tekstami ze debil i takie inne. Dla mnie wiadomo ze to dla niego presja dopiero zaczyna grac w Barcelonie. Stara sie pomoc druzynie i to jest wazne. Wie ze Barca to duzy klub i musi sie starac i probuje strzelac przynajmniej. Cieszcie sie ze nie mamy zamiast niego krola RASIAKA:)
0
ja wale myslalem ze samoboj
0
poda ktos transmisje gdzie sie nie zacina plz
0
Po trzy punkty! VeB!
0
Wy mnie ludzie wkurzacie. Piłkarze barcy gdy grają źle piłujecie ich a to dlatego może że mają zły mecz a jak grają dobrze to prawie sracie na krzesłach i mówicie że są zawaliści.
0
ile jest bo nie mam możliwości oglądać
0
ile jest
0
wkurzają mnie ludzie którzy jak dani alves źle grał z valencią to chcieli zmianę i mówili że jest do dupy a jak wczoraj grał dobrze to ludzie gadali że najlepszy PO na świecie
0
ile w barca sevilla było?
0
jest gdzieś transmisja radiowa lub tekstowa?
0
my kupiliśmy Neymara a sprzedaliśmy Ville
0
Mam nadzieję że wygramy co się da:)
0
nie oglądam meczu ponieważ spalił mi się monitor i pisze x telefonu poda ktoś wynik kto strzelił i jak
0
Jeszcze wspomnisz moje słowa Martino prowadzi swój pierwszy klub y Europie i to klub jeden z najlepszych. Po tym jak nie kupił stopera sądzę że myśli że tutaj będzie miał tak jak w poprzednim klubie. Ale tu piłka nożna jest na dużo wyższym poziomie. Zapewne nie długo go wywalą. Takie jest moje zdanie...
0
Nie ma obaw Barca wygra! VeB!
0
Myślę tak samo
0
To wina Taty ja wiem że Barca z nim daleko nie zajdzie...
0
Szkoda że to jego ostatni sezon w Barcelonie.
0
Visca el Barca!
0
Visca el Barca! Nie ma mowy o przegranej trzeba sie cieszyc!
0
Adriano ma kontuzje
0
moj sklad wymarzony
Valdes
Alves,Pique,Puyol,Alba
Xavi,Iniesta
Cesc
Alexis,Messi,Neymar