0

A ja w Derbach Madrytu bede liczył na Real, a z tego względu, że jeśli wygrają, to dalej bedziemy mieli 8 (11) pkt przewagi, a nad Atletico 6.

0

Ale co wy gadacie, ludzie -.-... My nie rywalizujemy teraz z Realem tylko z Atletico, oni maja 3 pkt straty do nas, a nie Real.. To teraz trzeba uważać na nich.

0

A sorki za tamten mój post, przecież jest jeszcze Atletico :DD

0

Nie chodzi o to czy bedzie -8 czy -11, ale jeśli Real przegra to Barca może podejść jutro do meczu bardziej spokojnie od początku narzucić swój styl gry, nie forsować tępa, bo jeśli zaliczą wpadke to nie będzie to miało większego wpływu.

0

Bramkarz co broni ; oo Przypomniał mi się właśnie mecz Barcy z Sevilla w tamtym sezonie tam co robił bramkarz

0

Ajj, ale dostał :/ Nie można na takie coś patrzeć...

0

Nerwy biorą szczyt :D

0

Ajj blisko

0

Nie było spalonego ...

0

Odległość dla Ronaldo nie dobrze ;/

0

No to do boju Betis w 2 połowie ;)

0

Czemu Benzema nie dostał zółtej? Grał po gwizdku, a z tego co mi wiadomo to śędziowie pokazują za takie coś, jeśli się myle poprawcie mnie :D

0

Pięknie gra Betis póki co. Muszą uważać na stałe fragmenty i będzie dobrze :P

0

Ale fart uff...

0

Jeśli ktoś chce ogladać mecz Betisu z Realem i nie ma linku to zapraszam tutaj http://www.rojadirecta.me/goto/portalsport1.blogspot.com/p/canal-1.html
Piękna jakość i nie tnie.

0

Nie odejdą, są za bardzo przywiązani do Barcelony. A pozatym kasa to nie wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?