0

Omg, to już sie pomylić nie można? Co za ludzie ; o

0

Na co nam on? Jest Segio i Song... Znów by grzał ławe?

0

Aqualitek
Bo to Polska, tu nie ma szacunku do rywala.. Przecież kibice w Polsce mogliby sie pozabijać byle żeby ich klub wygrał, zagorzali fani, których kluby gówno grają i zgarniają za to grubą kase..

0

Dzisiaj optymistycznie, 5:0 dla naszych 3x Messi, 2x Villa ;)

0

gansoo
Mnie to nie męczy, a innych kibiców to chyba tych z Madrytu :D

0

Czyli w 1 składzie Messi ;d Jeśli jest powołany nie ma innej opcji żeby siedział jeśli coś nie jest przesądzone.

0

Co oni gadają? hahaah... Jebać ten cały Madryt i tą Marce.. Nie potrafią sie pogodzić, że Leo jest najlepszy i szukają dziury w całym.. Sędzia zapisał gola Mullerowi, tak jak sędzia Messiemu, więc o co im chodzi?

0

Te rekordy same przyjdą z czasem, nie będziemy nawet świadomi tego kiedy je pobił :D

0

Gregman
Napisałem to dla żartu :P Sam nie wiem jak, ale może się znali od jakiegoś czasu, nie wiem xd

0

Gregman
Może po meczu Niemcy vs Argentyna na MŚ 2010 xD

0

Proszę o zbanowanie grajekuliczny, nie wytrzymam już i go chyba zabije...

0

grajekuliczny
Kolejny zbok, omg.. Idz sam oglądaj te pornole...

0

Vassili
Odszedł bo miał "mały" problem - Messi, nie potrafił się pogodzić, że jest ktoś lepszy od niego i gra na jego pozycji, podobno też był konflikt z Guardiolą.

0

New_man
Messi miał łatwe dzieciństwo? Gdyby nie Barcelona nie miałby teraz 171 cm wzrostu, tylko może tyle co Pablo Piatti, Barcelona mu dała wszystko, leczenie, treningi, on ma talent wrodzony, a mówiąc że niech odstawi sterydy tylko potwierdzasz to, że kibice Realu to są zakompleksione popierdolce, więc zjazd z tej strony gimbusie..

0

karol7
Moim zdaniem coś w tym stylu: Ten rekord nie miał dużego znaczenia, i tak jestem najlepszy :D

0

Rekord Leo będzie śróbowany jeszcze przynajmniej przez 10 lat :D wyobrazcie sobie, Messi grając na takim poziomie przez 10 lat, strzelając tyle bramek ;o 120-130 by docisnął xD

0

Cule1999
a powiedz tak szczerze, obchodzi cie to co mówią kibice Realu? ;d Ty wiesz swoje i tego sie trzymaj :D

0

Szkoda, że Mullera nie zaprosili na ten mecz ehh :D A po meczu jeszcze jakby wyszedł do Messiego i odrazu mu pogratulował, piękny by był to obrazek..

0

No Ibra przesadził.. Wczoraj nie odgwizdano 2 karnych na Barcy z tego co pamiętam, a pozatym Messi ma w tym sezonie 1 gola z karnego, a w całym roku też jest ich zapewne nie wiele, więc nie wiem o co mu chodzi ;)

0

Jedyny minus tego meczu jak dla mnie to kontuzja Fabsa.. 3-4 tyg bez niego.. będzie ciężko

0

delfin666
Nie rozumiesz, że sędzia zapisał gola Messiemu po meczu z Bilbao i na oficjalnej str PD też było tak? Gazety i portale nic tu nie wskórają..

0

delfin666
Pobił, to Marca nie zaliczyła mu gola z Bilbao, a to Madryt, sędzia w protokole pomeczowym zapisał mu 2 gole, więc ma 23 i 86 w roku ;)

0

Catalunya10
To na privie mi napisz link jak coś ;)

0

oper21
Może dlatego, że gra przeciwko ogórom typu Panama?:D Nic do Pedro nie mam, ale faktycznie jest bez formy chłopak, znam ten ból..

0

Catalunya10
A jest jakiś filmik?:D bo bym zobaczył to chętnie

0

2012.12.09, godz. 22:54, madridista_mateusz
je**ne szmaty z barcelony jak zawsze im sędziowie pomagaja a jak nie to mają tego farta i tego karłowatego karła messiego dziękuje dobranoc

I szanuj tu kibiców Realu -.- Sędzia pomaga? Ciekawe kiedy. Zakompleksiony gimbus

0

Pomyślcie jakby Messi nie został powołany albo nie grał od poczatku ;) Widać jaką on robi różnice.. I Puyol, gdy zszedł widać było niepokój w formacji defensywnej, Puyol ma ten spokój, potrafi wstrząsnąć piłkarzami, ustawić ich, tego nie ma Pique i Mascherano. Ale ważne 3 pkt ;) VeB

0

dajcie link ;d

0

wiktor 7
Po naszych błędach, bez podstawowych obrońców.

0

WojtiMessi19
Teraz tak mówisz, czemu nie gra w Barcelonie.. Nie gadałeś tak jak nie strzelił 5 goli. Wszyscy się podniecają Falcao bo strzelił 5 bramek ogórom z Deportivo -.-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?