0

On ma jechać z nimi na gale, a nie po to żeby go prosili żeby wrócił, ludzie ogarnijcie -.-

0

Prosze o bana dla Melkeja, bo masakra co on pisze ;o

0

Ja nie wiem o co wy sie spinacie xd Zanim on przyjdzie do Barcy to kilka lat może minąć, albo sie rozmyśli i pójdzie do Śląska Wrocław

0

...... W Santosie

0

Wiem, że Ronaldo jest dobry, jest lepszy od Neymara na pewno, ale zaczyna mnie już to irytować to zainteresowanie nim... Macha nogami w Brazylii, wszyscy sie nim podniecają jak przepowiednią o końcu świata.. Masakra.. Nawet do Europy nie przyszedł a już mówią, że będzie wielką gwiazdą, co było z Robinho? Też niby wielka gwiazda, przyszedł do Europy i co? Teraz nawet niektórzy niewiedzą, że jest taki zawodnik i gdzie gra.

0

Po co nam ta gwiazdeczka al'a Ronaldo? Pomacha nogami i się spali ... Mamy młodych z których mogą być wielkie gwiazdy... Jeśli pójdzie do MC nie będę za nim płakał ;) To tylko moje zdanie, jednak pewnie zostane zminusowany przez większość ;)

0

Scorpion22
Dlaczego kończy przygode z piłka? ;o Jeżeli mu zdrowie dopisze, może nawet grac do 37-38 lat..

0

Jak Real przegra, to pewnie zwali na to, że grali 2 dni po GD, a wtedy będzie beka, bo w tamtym sezonie my z Chelsea graliśmy podobnie 2-3 dni po GD :D

0

WilliamPedro
Ja to wiem, ale tam dopiero się rozwinął na prawdziwego piłkarza...

0

realmadrid15
Barca odpadnie? Good joke ;) Wy sie męczycie ze słabiakiem w lidze, co wiecej remisujecie z Espanyolem, my wygrywamy 4-1 z Atletico, gnieciemy wszystkich jak leci... Zyczę wam odpadnięcia z LM właśnie z MU i niech CR zrozumie, że popełnił błąd odchodząc z drużyny, która go wychowała ;)

0

~Cała Prawda [godzinę temu]

UEFA ustawia LM po Barcelonę od kilku lat, wszyscy to wiedzą.

Hahah komentarz kolesia z wp, co za hipokryta :D

0

Spokojnie, Tito wróci niedługo po świętach ;) Czytałem, że Tito może łączyć życie zawodowe z radio i chemioterapią :P

0

Scorpion22
Nic nie masz pisać, poprostu masz wyjść z tej strony i nie gadać głupot, bo już ja i inni mamy ciebie dość...

0

Scorpion22
W 1/8 finału są 3 najlepsze kluby z Niemiec, Borussia, Bayern i Schalke 04, a z Hiszpanii najlepsze to Real i Barca, reszta to ligowe średniaki wg mnie, więc co ty gadasz wgl?

0

patrykk11
Było napisane w jakimś newsie, że wykonywanie radio i chemioterapii będzie mógł łączyć z życiem zawodowym, więc myśle, że tak :P

0

Niech sie wykurują, zagrają i wygrają dla Tito a potem spędzają święta w gronie rodzinnym, a po nowym roku jedziemy po wszystko ;)

0

TVP nie pokaże, bo wolą puścić jakiś nudny film którego nikt nie ogląda, no ale jaki kraj taka telewizja..

0

Teraz pewnie zostane zminusowany za mój poprzedni komentarz, bo wy nie lubicie Realu i wolicie oglądnąć Polaków w Borussi.. Powiedzcie szczerze kibicujecie Borussi bo ją lubicie, czy tylko dlatego że grają tam Polacy?

0

Czemu ta Borussia gra zawsze kiedy Real?! Chce oglądnąć RM vs MU a nie jakieś Borussie i Szachtary...

0

Jestem ciekawy, jak Ronaldo trafi MU bramke, to czy będzie sie cieszył czy okaże szacunek byłemu klubowi i nie będzie celebrował gola ;)

0

Domini2012
Haahhaha nie moge z ciebie ;D Do widzenia sezonowcu ;>

0

Jeśli wygramy LM to pierwsi do pucharu zabierają się Abi i Tito ;)

0

lukinxt
Co brałeś gościu, że spamujesz post pod postem...? Idz sie przewietrz, pospaceruj, dobrze ci to zrobi ;)

0

XandroidX
Wez wyjdz z tej strony bo tylko wstyd robisz... Nawet nie wiesz kto to jest i gadasz, myślisz, że Pep przyjedzie do Barcy żeby klub prowadzić? On przyjedzie odwiedzić przyjaciela, teraz pewnie guzik go obchodzi czy Blaugrana przegra czy wygra, dla niego liczy sie zdrowie kumpla...

0

Wnioskując po niektórych komentarzach myśle, że niektórzy nawet się cieszą (broń Boże) z nowotworu Tito, bo chcą żeby Guardiola wrócił...

Oby to nic poważnego i szybko doszedł do siebie oraz spędził święta z rodziną.

0

Mnie zastanawia jedno, dlaczego dobrzy ludzie, szlachetni ludzie, którzy nigdy nic złego nie zrobili są tak dręczeni przez los?

0

Oby nic poważnego.. Wrócił Abi to Tito musiało coś dorwać : / Powrotu do zdrowia !

0

Ten który ogląda każdy mecz
No na pewno nie tyle, żeby grać już na najwyższym poziomie.. Potrzeba mu jeszcze troche czasu, żeby w pełni być gotowym, to że dostał zielone światło nie oznacza, że wystąpi już z Valladolid albo z Espanyolem...

0

PLKatalończykPL
Śmieszny jesteś chyba... On nie ma kondycji, rytmu meczowego, możemy sie go spodziewać nie wcześniej niż w marcu..

0

Skąd macie to info? Podajcie link

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?