LiThRyn
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On ma jechać z nimi na gale, a nie po to żeby go prosili żeby wrócił, ludzie ogarnijcie -.-
0
Prosze o bana dla Melkeja, bo masakra co on pisze ;o
0
Ja nie wiem o co wy sie spinacie xd Zanim on przyjdzie do Barcy to kilka lat może minąć, albo sie rozmyśli i pójdzie do Śląska Wrocław
0
...... W Santosie
0
Wiem, że Ronaldo jest dobry, jest lepszy od Neymara na pewno, ale zaczyna mnie już to irytować to zainteresowanie nim... Macha nogami w Brazylii, wszyscy sie nim podniecają jak przepowiednią o końcu świata.. Masakra.. Nawet do Europy nie przyszedł a już mówią, że będzie wielką gwiazdą, co było z Robinho? Też niby wielka gwiazda, przyszedł do Europy i co? Teraz nawet niektórzy niewiedzą, że jest taki zawodnik i gdzie gra.
0
Po co nam ta gwiazdeczka al'a Ronaldo? Pomacha nogami i się spali ... Mamy młodych z których mogą być wielkie gwiazdy... Jeśli pójdzie do MC nie będę za nim płakał ;) To tylko moje zdanie, jednak pewnie zostane zminusowany przez większość ;)
0
Scorpion22
Dlaczego kończy przygode z piłka? ;o Jeżeli mu zdrowie dopisze, może nawet grac do 37-38 lat..
0
Jak Real przegra, to pewnie zwali na to, że grali 2 dni po GD, a wtedy będzie beka, bo w tamtym sezonie my z Chelsea graliśmy podobnie 2-3 dni po GD :D
0
WilliamPedro
Ja to wiem, ale tam dopiero się rozwinął na prawdziwego piłkarza...
0
realmadrid15
Barca odpadnie? Good joke ;) Wy sie męczycie ze słabiakiem w lidze, co wiecej remisujecie z Espanyolem, my wygrywamy 4-1 z Atletico, gnieciemy wszystkich jak leci... Zyczę wam odpadnięcia z LM właśnie z MU i niech CR zrozumie, że popełnił błąd odchodząc z drużyny, która go wychowała ;)
0
~Cała Prawda [godzinę temu]
UEFA ustawia LM po Barcelonę od kilku lat, wszyscy to wiedzą.
Hahah komentarz kolesia z wp, co za hipokryta :D
0
Spokojnie, Tito wróci niedługo po świętach ;) Czytałem, że Tito może łączyć życie zawodowe z radio i chemioterapią :P
0
Scorpion22
Nic nie masz pisać, poprostu masz wyjść z tej strony i nie gadać głupot, bo już ja i inni mamy ciebie dość...
0
Scorpion22
W 1/8 finału są 3 najlepsze kluby z Niemiec, Borussia, Bayern i Schalke 04, a z Hiszpanii najlepsze to Real i Barca, reszta to ligowe średniaki wg mnie, więc co ty gadasz wgl?
0
patrykk11
Było napisane w jakimś newsie, że wykonywanie radio i chemioterapii będzie mógł łączyć z życiem zawodowym, więc myśle, że tak :P
0
Niech sie wykurują, zagrają i wygrają dla Tito a potem spędzają święta w gronie rodzinnym, a po nowym roku jedziemy po wszystko ;)
0
TVP nie pokaże, bo wolą puścić jakiś nudny film którego nikt nie ogląda, no ale jaki kraj taka telewizja..
0
Teraz pewnie zostane zminusowany za mój poprzedni komentarz, bo wy nie lubicie Realu i wolicie oglądnąć Polaków w Borussi.. Powiedzcie szczerze kibicujecie Borussi bo ją lubicie, czy tylko dlatego że grają tam Polacy?
0
Czemu ta Borussia gra zawsze kiedy Real?! Chce oglądnąć RM vs MU a nie jakieś Borussie i Szachtary...
0
Jestem ciekawy, jak Ronaldo trafi MU bramke, to czy będzie sie cieszył czy okaże szacunek byłemu klubowi i nie będzie celebrował gola ;)
0
Domini2012
Haahhaha nie moge z ciebie ;D Do widzenia sezonowcu ;>
0
Jeśli wygramy LM to pierwsi do pucharu zabierają się Abi i Tito ;)
0
lukinxt
Co brałeś gościu, że spamujesz post pod postem...? Idz sie przewietrz, pospaceruj, dobrze ci to zrobi ;)
0
XandroidX
Wez wyjdz z tej strony bo tylko wstyd robisz... Nawet nie wiesz kto to jest i gadasz, myślisz, że Pep przyjedzie do Barcy żeby klub prowadzić? On przyjedzie odwiedzić przyjaciela, teraz pewnie guzik go obchodzi czy Blaugrana przegra czy wygra, dla niego liczy sie zdrowie kumpla...
0
Wnioskując po niektórych komentarzach myśle, że niektórzy nawet się cieszą (broń Boże) z nowotworu Tito, bo chcą żeby Guardiola wrócił...
Oby to nic poważnego i szybko doszedł do siebie oraz spędził święta z rodziną.
0
Mnie zastanawia jedno, dlaczego dobrzy ludzie, szlachetni ludzie, którzy nigdy nic złego nie zrobili są tak dręczeni przez los?
0
Oby nic poważnego.. Wrócił Abi to Tito musiało coś dorwać : / Powrotu do zdrowia !
0
Ten który ogląda każdy mecz
No na pewno nie tyle, żeby grać już na najwyższym poziomie.. Potrzeba mu jeszcze troche czasu, żeby w pełni być gotowym, to że dostał zielone światło nie oznacza, że wystąpi już z Valladolid albo z Espanyolem...
0
PLKatalończykPL
Śmieszny jesteś chyba... On nie ma kondycji, rytmu meczowego, możemy sie go spodziewać nie wcześniej niż w marcu..
0
Skąd macie to info? Podajcie link