0

Je*any czarny kot xD

0

Do Sewilli powinien polecieć, ale na ławke, a wejść ew. jak nie będzie nic szło w ataku...

0

Puyol wczoraj pokazał charakter, stając w obronie Messiego po faulu Luisao i Matića.

0

Messi zagra, on nie odpuści :D

0

DeCoo
To jest Madryt.. Gdy Ronaldo trzymał się za lewe ramie, miał jakąś kontuzje, to wszyscy tutaj życzyli mu powrotu do zdrowia, łącznie ze mną, jednak po tym co wczoraj pisali mój szacunek do kibiców Realu sie skończył...

0

No nareszcie :D Może zagra z Betisem ;) Na Atletico już powinien być gotów w 100 %

0

Patryk89FCB
Co kilka sekund ;d

0

Może poprostu stłukł coś, tylko kurwa żeby to nie były więzadła, bo nie wiem co zrobie, iść jutro do szkoły nic nie więdząc nt. Messiego, masakra : /

0

Messi wejdzie w 2 połowie... Nie srajcie tak, z Osasuną w tamtym sezonie w CDR wszedł w drugiej połowie i strzelił 2 gole, ale wtedy był po chorobie więc inna bajka, a jednak strzelił 2 gole. Dziś może być tak samo, miejmy nadzieje :D

0

Ja pierdole za przeproszeniem -.-, nawet jeszcze nie ogłosił co chce dalej robić a wszyscy juz go chcą...

0

Nie zapominajcie o tym, że Tito może dać zagrać rezerwom, a Messiemu i reszcie dać odpocząć, więc nie bądzcie tacy pewni, że już w środe zobaczymy jak pobija rekord :P

0

Nie jest gotowy... Ma 21 lat, kiedy to ma nastąpić.. Jak nie teraz to pózniej będzie już za pózno

0

A sorry jest terminarz ;D

0

Te mecze będą rozegrane w grudniu?

0

Piotr777
Tak będzie, wszyscy zobaczą jak przyjdzie do Europy, albo coś pokaże, albo jeden wielki piach i pójdzie wkońcu do Chin czy gdzieś i tak jego kariera sie skończy, on musi chcieć przyjść tutaj, nie na siłe, psychicznie też musi być przygotowany, bo znając życie to zaraz media będą go ciągle porównywać..

0

Caratan
Magik = Iniesta
Koniec tematu

0

Caratan,
Niech Neymar przyjdzie do Europy i coś pokaże, a nie popisuje sie w lidze podobnej do naszej ekstraklasy.. Do Barcy najlepiej niech przejdzie, wtedy będzie miał okazje pokazać się przeciwko najlepszym, Atletico, Real, Valencia itd. Zobaczymy czy wtedy też będzie taki kozak i 70 m będzie przebiegał na pełnym biegu.. Pepe by go wcisnął w ziemie i nie żałował tego co zrobił..

0

Caratan
Kolejny żartowniś.. W Brazylii to ja bym kręcił tych kołków jak chciał, dopóki nie trafi do Europy to nie wygra nic.. Jedynie nagrode Puskasa..

0

HAHAHAHAHAHAHAAHAH !!!! Dobre rozpoczęcie dnia od dobrego suchara :DDD. A tak serio to Neymar może Iniescie nosić wode na treningu i pucować buty.

0

hazardzista30
Gdyby nie było Messiego, na którego Iniesta, Xavi gra najczęsciej, byłby Villa, który by był na szpicy i nabijał bramki jak za najlepszych lat, byłby Pedro który też by "coś" strzelał, BARCELONA TO NIE TYLKO MESSI, wbij se to do tej pustej głowy...

0

"Dzisiaj to jest Real który kochają kibice na całym świecie"

hmm nie koniecznie ;))

0

Dobrze że Real wygrywa.. 6 pkt przewagi nad Atletico będzie, a nad Realem dalej 11, jest zajebiście ;p

0

Ależ ta sztuczka była przyjemna dla oka, mmm :D

0

hazardzista30
Gościu co ty gadasz wgl? Gdyby nie Messi to kto inny, idz kibicuj białym jak ci cos nie pasi sezonowcu

0

Joeblack
Marca to ma gówno do gadania, pisałem to już wcześniej, to sędzia zalicza bramki za dany mecz, a on zaliczył bramke Messiemu, koniec kropka.

0

Co z tego że symulował? Alves tak samo symulował w pólfinale LM z Realem.. Tak jak mówił pan Collina, liczy sie zamiar, nie wykonanie, to co zrobił Pepe w tamtym meczu to był zamiar połamania nogi Alvesowi, tak jak teraz był zamiar uderzenia Falcao przez Ramosa

0

BUHAHAHAH co za komedia...

0

matusz01
1:0 Real prowadzi po bramce Ronaldo. Messi ma 84 bramki 1 brakuje mu do Mullera, 2 żeby go pobić :P

0

Przypomniały mi się właśnie bramki Ronaldo z wolnych w MU, ahh ale to były bomby z 35-40 metrów...

0

dlaczego wy placzecie? wolicie 14 pkt przewagi nad realem czy 6 nad atletico i spokoj?..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?