0

pawlik22
Dokładnie ;d Przyszedłby do jakiegokolwiek klubu w Hiszpanii to by go Pepe wbił w tą trawe xD

0

Dla mnie Falcao powinien wygrać, piękny gol. Nie wiem czemu tu jest bramka Neymara, ale to nie odemnie zależy... Objechał kilku ogórów z ligii podobnej do naszej :D

0

Yankes
"należy mu się ta nagroda za tyle lat grania"
Złota piłka jest przyznawana za ROK kalendarzowy, nie za całokształt.

0

Messi lub Iniesta, bo Ronaldo nie wiem za co ma dostać.. Za wygranie LL? 3 miejsce na Euro? Bez żartów :D

0

Pierw Neymar musi przyjść do Europy i coś pokazać, potem można mówić o jakim kolwiek ataku marzeń z udziałem Brazylijczyka.

0

Co wy się tak jaracie tym Deulofeu... Dostał szanse z ogórem z 3 ligi, pokazał 2 akcje i już będą z niego ludzie... Tak samo jak z Neymarem, wszyscy oh i ah jakich on rzeczy nie robi w Brazylii, a przyjdzie do Europy i może jedno wielkie gówno pokazać..

0

Ma ktoś link do tej bramki, bo nie oglądam ;d

0

krolfutbolu
Wyjazd stąd zboczeńcu -.-

0

1-1 adriano :D

0

Liwko
Rojadirecta.me :P

0

Po co Puyol i Fabregas na praktycznie już wygrany mecz? Zagrali ciężki mecz w Walencji, mogli by odpocząć :)

0

Coś jest nie tak, co chwile jakaś kontuzja/uraz mięśnia..

0

I to odróżnia Barcelone, oni wychowuja, nie kupują :D

0

Hahaha to zdjęcie mnie dobiło xD. Szybkiego powrotu ! ;>

0

Ile Leo może jeszcze rozegrać meczy do końca roku? Proszę o szybką odpowiedz ;)

0

Ile może Messi rozegrać jeszcze meczy do konca roku?

0

Co ten Villanova robi?.. jest 70 minuta gry, 4:0 wygrywamy a on zmian nie robi ...

0

Brawo Valdes ;]

0

Iniesta 3 asysty i gol, zawodnik meczu niewątpliwie

0

HAHAHAHAHAHAHAHA LEŻE !!!

0

@Barbaryan
Ma teraz bodajże 82, więc 3 żeby wyrównać, 4 żeby pobić :P

0

MESSI !!! 3 TO GO ;DDD

0

MESSI !!! Ale piękny gool, jeszcze 4

0

Messi ratuj ...

0

No to zaczynamy, po 3 pkt !

0

Co wy macie z tym mrozem?.. xd Patrzcie na Atletico, a nie na Real w tej chwili..

0

Dobry skład :). Na drugą połowe Tello za Cesca i Thiago za Xaviego :D

0

I tak Atletico wkońcu zgaśnie, jak nie z Realem to z nami :D

0

Tylko nie nowy stadion... To na Camp Nou są te dobre i złe chwile, to tam wygralismy z Realem 5-0, i teraz nagle to wszystko tak o zostawić?

0

@ksobi
Obojętnie, czy będzie remis, czy wygra Real będzie dobrze, byle zeby Atletico pogubiło pkt :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?