LiThRyn
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pawlik22
Dokładnie ;d Przyszedłby do jakiegokolwiek klubu w Hiszpanii to by go Pepe wbił w tą trawe xD
0
Dla mnie Falcao powinien wygrać, piękny gol. Nie wiem czemu tu jest bramka Neymara, ale to nie odemnie zależy... Objechał kilku ogórów z ligii podobnej do naszej :D
0
Yankes
"należy mu się ta nagroda za tyle lat grania"
Złota piłka jest przyznawana za ROK kalendarzowy, nie za całokształt.
0
Messi lub Iniesta, bo Ronaldo nie wiem za co ma dostać.. Za wygranie LL? 3 miejsce na Euro? Bez żartów :D
0
Pierw Neymar musi przyjść do Europy i coś pokazać, potem można mówić o jakim kolwiek ataku marzeń z udziałem Brazylijczyka.
0
Co wy się tak jaracie tym Deulofeu... Dostał szanse z ogórem z 3 ligi, pokazał 2 akcje i już będą z niego ludzie... Tak samo jak z Neymarem, wszyscy oh i ah jakich on rzeczy nie robi w Brazylii, a przyjdzie do Europy i może jedno wielkie gówno pokazać..
0
Ma ktoś link do tej bramki, bo nie oglądam ;d
0
krolfutbolu
Wyjazd stąd zboczeńcu -.-
0
1-1 adriano :D
0
Liwko
Rojadirecta.me :P
0
Po co Puyol i Fabregas na praktycznie już wygrany mecz? Zagrali ciężki mecz w Walencji, mogli by odpocząć :)
0
Coś jest nie tak, co chwile jakaś kontuzja/uraz mięśnia..
0
I to odróżnia Barcelone, oni wychowuja, nie kupują :D
0
Hahaha to zdjęcie mnie dobiło xD. Szybkiego powrotu ! ;>
0
Ile Leo może jeszcze rozegrać meczy do końca roku? Proszę o szybką odpowiedz ;)
0
Ile może Messi rozegrać jeszcze meczy do konca roku?
0
Co ten Villanova robi?.. jest 70 minuta gry, 4:0 wygrywamy a on zmian nie robi ...
0
Brawo Valdes ;]
0
Iniesta 3 asysty i gol, zawodnik meczu niewątpliwie
0
HAHAHAHAHAHAHAHA LEŻE !!!
0
@Barbaryan
Ma teraz bodajże 82, więc 3 żeby wyrównać, 4 żeby pobić :P
0
MESSI !!! 3 TO GO ;DDD
0
MESSI !!! Ale piękny gool, jeszcze 4
0
Messi ratuj ...
0
No to zaczynamy, po 3 pkt !
0
Co wy macie z tym mrozem?.. xd Patrzcie na Atletico, a nie na Real w tej chwili..
0
Dobry skład :). Na drugą połowe Tello za Cesca i Thiago za Xaviego :D
0
I tak Atletico wkońcu zgaśnie, jak nie z Realem to z nami :D
0
Tylko nie nowy stadion... To na Camp Nou są te dobre i złe chwile, to tam wygralismy z Realem 5-0, i teraz nagle to wszystko tak o zostawić?
0
@ksobi
Obojętnie, czy będzie remis, czy wygra Real będzie dobrze, byle zeby Atletico pogubiło pkt :D