LiThRyn
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czytając poniższe komentarze, widze, że naprawde niektórym tylko kasa w głowie.. Wy odrazu byście wzięli bez zastanowienia 80 mln za niego i do widzenia, nawet byście nie pomyśleli jak on by sie w takim momencie czuł. Przychodzi z nadziejami na gre i tytuły w Barcelonie, a tu nagle wiadomość, że musi odejść.. Zastanówcie sie niektórzy co piszecie...
0
Jeśli zakończysz kariere i będziesz trenował młodzież, bardzo chętnie wpadne :D
0
No nie wiem czy CR i Messi są na tym samym poziomie..
0
GeneralXavi
Jeśli jeden jest z Wenus to jeden z nich (zapewne Ronaldo) jest panienką?xD
0
KingLeonidas
I po co prowokujesz człowieku? Idz szukaj zaczepek na fejsie -.-
0
Iker jest najnormalniejszym człowiekiem Madrytu jak dla mnie... Nie prowokuje, potrafi sie pogodzić z porażką, on ma to czego nie ma Mourinho albo CR
0
Może odrazu 20:0 co? 10x Ronaldo, 5x Casillas, 5x Pepe, hmm?
0
Agunia91
Mieli grom szczęścia i Drogbe.. My nie mieliśmy pomysłu na gre, ciągle to samo.. Podania w środku pola nic nie dawały, 0 strzałów z dystansu. W tym sezonie jest inaczej, jak trzeba to Xavi lub ktoś walnie z daleka, nieważne czy celnie, ważne, że są takie próby, których w tamtym sezonie nie było..
0
Agunia91
A powiedz mi, że Real z taką grą nas pokona i że Juve lub Bayern też? No bez przesady... Grają piach, męczą sie z zespołem o 2 klasy gorszym..
0
Co z tego że strzelił, cieszcie sie, że tak grają, trafią na nas to dostaną baty jak w 2010, a w LM wystarczy taki Bayern, Juve, Szachtar i ich nie ma :D
0
No to Celta na Bernabeu taktyka al'a Chelsea, na przodzie napastnik szybki na kontry i jazda :D RM ZA BURTE !
0
Szkoda, że CDR nie jest do jednego meczu :DD Celta by wyrzuciła Real i niespodzianka :D
0
biotec25
Ty ślepy jesteś? Boże czy wy nie umiecie zobaczyć na treść artykułu albo wejść na Livescore.net i zobaczyć?...
0
hahahaha jak się jeżdżą na futbool hd :DD
0
2:0 messi dobrze alxis piekne podanie
0
Pedro zejdz, bo nie wiem co zrobie zaraz -.- Strzelić prosto w bramkarza..
0
Villa... przed kontuzją by to skończył..
0
Song zejdz ...
0
0
Pewnie gimbus z Madrytu
0
karny ku**a -.-
0
Nie było spalonego chyba ... Już sie Madryt przyczepi znów -.-
0
http://futbo lhd.pl/stream1.php usuńcie spacje
0
Co do tego Zambijczyka, co już zaczynają pisać... Co z tego że on ma niby 107 bramek? W lidze podwórkowej? Czemu nic nie mówili o nim jak Messi nie miał rekordu?
0
Messi 87 xD
0
Czemu to nie wpadło ?
0
Alves hahahaaah
0
Matt184
Sam jestes fagasem
0
Nie będzie
0
Messi hattrick dziś ;p