0

Jeżeli Ferguson będzie czuł się na siłach to nie odejdzie za żadne skarby.. Plota, których jest nie mało.

0

Co narzekacie jaki komentator będzie komentował? Wyłączycie głos i nie będzie problemu.. Mi tam każdy pasuje, najbardziej Szpaku bo on ma te emocje w sobie..

0

Tak, nie bede musiał oglądać na kompie i nie wiedzieć który piksel to piłka :D

0

Mógłbym tam mieszkać na stałe :D Jeszcze brakuje gorącego dżakuzi (?) do kompletu xD

0

Bierzcie go prosze, nie chce za kilka lat znowu pier**** jak z Neymarem teraz >,

0

Co z tego, że Zenit na mniej kasy? Na raty wziąć mogli xD

0

AdrianM11
Dzisiaj Prima Aprillis w Hiszpanii jest, hahaha xd

0

The Blues and Barca
Za kim byłeś w meczu Barcelona vs Chelsea?

0

Ciekawe jak Messi zareagował na tą wiadomość. Pewnie leżał 30 minut i śmiał się z tych naiwniaków :D

0

Figo sprzedawczyku, nie wypowiadaj się na ten temat ;)

0

Vassili
Teraz obrońcy to pachołki? No racja, Pepe, Ramos, Marcelo, Pique, Hummels, Subotić, Puyol, Coentrao itd itd to na prawde są pachołki...

0

Nie na temat, jeśli ktoś chce sobie przypomnieć triumf Hiszpanii w finale euro 2012 to na Eurosporcie jest powtórka tego meczu :P 57 minuta, 2:0 dla Hiszpanii

0

Cristian Tello
A my się cieszymy, że oszczędziłeś nam nerwów w końcówce :D

0

Wzajemnie, ale również wytrwałości w prowadzeniu stronki i żeby ona funkcjonowała następne 10 lat ! :D

0

To niech się nauczą grać z Barcą, a nie wychodzą na boisko z myślą " Najwyżej przegramy, albo może remis uda się uratować" ...

0

Ten młody po prawej, troche jak Theo Wallcot :D

0

Pedro 6,5? Żarty jakieś?

0

Tam będzie więcej ludzi niż na meczu Barcy B :D

0

Teraz będzie pisanie swoich jedenstek roku, bo wam coś nie pasuje... Wybrał taką jaką uważał dla siebie za najlepsza.

0

Do czego on miał pretensje? Gdyby grali lepiej i umieli utrzymać wynik 4-1 to by nie było takiej sytuacji..

0

itaespeng
Wypierdalaj, mam dość tego już, zboczeńce głupie... Redakcjo, zatrudnijcie kogoś kto by był odpowiedzialny za banowanie takich ludzi, bo to co się czasami dzieje, to jest masakra..

Sory za wyrażenie, ale nie wytrzymuje już

0

Jaume
Newsów o drużynie jest tyle samo, co o Messim, treningi, oceny za mecze itd, to są newsy o drużynie, a nie tylko o Messim..

0

On tak na prawde w Milanie odnalazł swoje miejsce i życzę mu jak najlepiej ;)

0

W Barcelonie 18 stopni ;o Jak zajebiście :D

0

destro
Po co mamy szukać bramkarza na ławke, skoro jest Pinto?

0

Potrafi chłop rozśmieszyć w niektórych sytuacjach :D

0

Tak poza tematem, na Eurosporcie puszczają skróty finałów LM :P

0

Szkoda Villi, bo się u nas taki snajper marnuje.. On ma wielki talent strzelecki. Po zdobyciu bramki na początku sezonu z Sociedad jego radość była wielka i nawet pewnie nie myślał o tym, że będzie siedział na ławce. Chciałbym żeby został, ale jeśli dalej ma wchodzić z ławki to najlepiej dla niego żeby odszedł, bo się na prawde marnuje..

0

Z taką grą nie wyeliminują Barcy, ale jeśli nie będą chcieli grać w piłke to może im się to udać.. Przecież już były mecze, kiedy przeciwnik ustawiał autobus i Barca biła głową w mur.. Nigdy nie mówcie nigdy, wszystko jest możliwe ;)

0

malutkiFCB
Wyjazd, dzieciaku do spania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?