LiThRyn
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wypowiedział się dobrze o Leo i posypią się komentarze typu " Chciałbym go zobaczyć w Barcelonie kiedyś " Hahaha śmieszni jesteście chyba...
Ps. Dzięki za minusy ;)
0
Ojej, wielka afera, bo nie chce zrobić sobie zdjęcia przed derbami... Nie chce przyciągać uwagi i tyle..
0
Nie na temat, ale to jest piękne
Cudownie by było spotkać się ponownie z MU w finale na Wembley i wygrać ;)
0
Jasne, tam gdzie my to Real też musi się wtrącić... Tak samo jest z Neymarem -.-
0
To co powiedział o Cristiano, że się ciągle przewraca i narzeka to jest 100 % prawdy.. Nie moge czasem ze śmiechu jak Ronaldo upadnie i macha rękami jak dziecko :D
0
Szpital Germans Trias i Pujol, tam zapewne udał się Puyol :D
0
Fajnie, że kiedyś wszyscy godzili się z tym, że on jest najlepszy.. Szkoda, że teraz jest wątpliwość co do Messiego ( rekord Mullera ), że on jest teraz najlepszy..
0
A tak zapytam nie do tematu, o której jest gala wręczenia złotej piłki?
0
Dawać Real vs MU a nie jakiś nudny mecz Polaczków... Jak zwykle.. Lepiej jakby wgl z grupy nie wyszli, nie byłoby narzekania -.- Wkurwia mnie takie coś powoli, mecz Real vs MU nie zdarza sie codziennie, a oni i tak wolą puścić Borussie. No ale przecież jest głosowanie SMS, to zmienia postać rzeczy, trzeba jakoś zarobić... TVP samo powinno wybierać mecz ich zdaniem lepszy i w którym będą większe emocje.
0
Barca do każdego meczu podchodzi z Respectem, nawet do meczu o nic.
0
Możliwe, że strzeli te 4 bramki już w niedziele, tak jak rok temu w pożegnalnym meczu na CN Pepa :P
0
Czemu to jest takie krótkie? Mógłbym jego wywiady czytać bez końca :D
0
The Blues and Barca
Jak masz oryginał fify 13 to na pewno.. Przecież jak wchodzisz na Origina, odpalasz gre jakiś mecz czy przez neta czy z kompem to pobieranie jest składów online..
0
Brazylia i wygranie tytułu poraz kolejny? Pff.. Trafią na jakąś potęgę z Europy to dostaną zdrowo..
0
Ale młodzi kręcą te rożne, skubani xD
0
Uwaga, zaraz przyjdzie niejaki Scorpion i zacznie pisać jaki to Masche jest cienki itd...
0
I dobrze
0
Xavi6:)
No może by i strzelał, a może nie. Alexis przychodząc do Barcy też miał strzelać jak w Udinese, a teraz to boi sie wejść w pojedynek 1 vs 1, bo Messi musi piłke dostać. Zobaczymy co czas przyniesie...
0
Cule80
Ale on jest bramkostrzelny w Brazylii, a nie koniecznie musi być taki jak przyjdzie do Europy ;)
0
new_man
Po pierwsze, jebne cie zaraz słownikiem, bo twoje pismo aż razi w oczy, po drugie, Krystyna ma obok siebie też jakże genialnych piłkarzy Mesuta Opone Ozila i Di Maryje. Chciałbyś zobaczyć Messiego bez Xaviego i Iniesty? Oglądnij mecze Argentyny, i zobacz co wyprawia Messi..
0
Wezcie nie mówcie o szkole nawet... Ja mam na wejście 2 sprawdziany -.-.
Ronaldo nie płacz, kiedyś może będzie lepiej :D
0
Bingoo
Kiedy byliśmy rozbici i oni grali z kontry jakbyś nie zauważył ;)
0
Real w noge najlepszy? BUAHAHHAHAAH 5:0 upokorzenie na CN, 6:2 upokorzenie na SB, 2:0 i odpadnięcie z LM na SB, pewnie zaraz będziesz pisał jakieś wyniki przed wojenne, bo porażka boli. Może kiedyś był najlepszy, ale teraz to Barcelonie mogą buciki czyścić
0
Alba123
Ja bym kibicował Barcelonie, nawet jakby byli w najniższej lidze... Nie wiem jak można kibicować drużynie tylko wtedy kiedy wygrywa.. Niestety znam osoby, które były z Barca, ale po porażce z Realem na CN, pouciekali jak ty to ująłeś
0
Dla mnie? Przeżyłem koniec świata ;)
0
Nasze też, niestety : /
0
gansoo
Ale dla niego nie było miejsca, Henry, Eto'o, Villa, Messi, Pedro to byli napastnicy niezastąpieni.
0
Planas już pokazał swój "talent" z Benfica, lepiej narazie niech zostanie w rezerwach albo na wypożyczenie, bo do 1 składu sie nie nadaje..
0
tymeks
Kolejny gimbus, który chyba wykradł mamie pieniądze na internet...
Co do tematu, chyba tylko madridistas uważają za najlepszego swojego CR7, cały świat jest innego zdania.
0
damiano2112
Zadzwoń do Tito albo Roury i im o tym powiedz ;d