LiThRyn
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hen
Do tego Iker zasiadł na ławce poraz pierwszy decyzją trenera od 10 lat ( kiedy nie miał urazu ) podobno ;d
0
barcapff
Zobaczymy w marcu, czy nie dostaniecie łomotu z taką grą :D
0
barcapff
Czyli teraz najważniejszy puchar to Superpuchar Hiszpanii, bo wy go macie, tak? W zeszłym sezonie najważniejsze trofeum to za wygranie La Ligi, czyżby nie?
0
kolo1234
Kopiuj - wklej?
0
Nie płaczcie, z taką grą mogą tylko napisać wniosek o oddalenie ich z LM xD
0
Mam pytanie, Malaga będzie mogła dokończyć sezon w LM i od następnego nie może grać? Czy jak to jest?
0
HUHHUHUHU Real do domu ! Mourinho zostań, kochamy cię ! hahahahah XD
0
Messiah16
Przecież Real z taką formą nie dojdzie do ćwierćfinału :D I lepiej żeby nie było takiego finału.. Bo może być tak, jak w pucharze króla, jeden fart, jedna główka CR i nas może nie być..
0
BarcaForever24
On chyba żartuje, przecież z taką formą MU ich rozniesie :D
0
2012.12.22, godz. 20:35, michalcr7
zmienić formacje na 4-3-3 i wtedy będzie git. benzema nie radzi sobie. sprzedać go
HAHA xD Rozpacz na RM.pl, Teraz wiedzą jak my się czuliśmy w tamtym sezonie :D
0
Vebo
Hahaha, Ronaldo wymiatał? To w takim razie, w 3 powinien sie znaleść Casillas za obrone tytułu mistrza Europy i uratowanie dupy Hiszpanom w meczu o wyjście z grupy ;)
0
Pytanie za 100 pkt, jakim prawem Ronaldo jest w 3 w plebiscycie złotej piłki?
0
Vebo
Chyba do noszenia wody...
0
WilliamPedro
Sądząc po nicku jesteś fanem Pedro, więc: Obrońco Pedro, co on pokazał? Nic jak zwykle ;)
0
arturekker
Niedługo :D W przyszłym roku Messi 100 :P
0
Tello zrobił więcej w 20 sekund niż Alexis przez cały mecz
0
HAHAHAHAHAH xDDDD
0
Ciśnie Valladolid ... Oby nie było powtórki jak z Espanyolem w tamtym sezonie..
0
Oczywiście błąd Alvesa, nie pobiegł juz dalej tylko stanął... Mogłby wybić piłke..
0
omg 2-1 będzie nerwowo -.-
0
Antimadridista
Nie wspieram go, jestem za tym żeby go sprzedali ;) Mam dość jego gry, Barca nie jest dla niego, może w Słąsku by się sprawdził
0
Saviola88
Pisałem ci chyba z 10x tego linka -.-
http://tribunateve888.blogspot.com/#www.rojadirecta.me
0
Antimadridista
A oni widzą co ja pisze? ALEXIS DO BOJU ! WIEM ZE ODNAJDZIESZ SWOJĄ FORME !
0
Nareszcie...
0
Jak odejdzie Villa do angli lub gdzie kolwiek, to zobaczycie, zostanie królem strzelców ligii, bo będzie regularnie grał, kto nam uspokoił finał LM na Wembley strzelając gola? Villa..
0
Czuje, że minuty Villi są policzone w Barcie, kosztem ............. Sancheza -.-
0
Przegrywają mecz i jeszcze koszą ...
0
Messi :D 91
0
Bombing
Myślisz, że Mourinho obchodzi jakaś nagroda Zamory? Musi być coś na rzeczy, bo bez powodu by go nie posadził..
0
tak poza tematem, Casillas na ławce haha i on nie ma kontuzji do tego xDD Mourinho to jest na prawde debil