0

Hen
Do tego Iker zasiadł na ławce poraz pierwszy decyzją trenera od 10 lat ( kiedy nie miał urazu ) podobno ;d

0

barcapff
Zobaczymy w marcu, czy nie dostaniecie łomotu z taką grą :D

0

barcapff
Czyli teraz najważniejszy puchar to Superpuchar Hiszpanii, bo wy go macie, tak? W zeszłym sezonie najważniejsze trofeum to za wygranie La Ligi, czyżby nie?

0

kolo1234
Kopiuj - wklej?

0

Nie płaczcie, z taką grą mogą tylko napisać wniosek o oddalenie ich z LM xD

0

Mam pytanie, Malaga będzie mogła dokończyć sezon w LM i od następnego nie może grać? Czy jak to jest?

0

HUHHUHUHU Real do domu ! Mourinho zostań, kochamy cię ! hahahahah XD

0

Messiah16
Przecież Real z taką formą nie dojdzie do ćwierćfinału :D I lepiej żeby nie było takiego finału.. Bo może być tak, jak w pucharze króla, jeden fart, jedna główka CR i nas może nie być..

0

BarcaForever24
On chyba żartuje, przecież z taką formą MU ich rozniesie :D

0

2012.12.22, godz. 20:35, michalcr7
zmienić formacje na 4-3-3 i wtedy będzie git. benzema nie radzi sobie. sprzedać go

HAHA xD Rozpacz na RM.pl, Teraz wiedzą jak my się czuliśmy w tamtym sezonie :D

0

Vebo
Hahaha, Ronaldo wymiatał? To w takim razie, w 3 powinien sie znaleść Casillas za obrone tytułu mistrza Europy i uratowanie dupy Hiszpanom w meczu o wyjście z grupy ;)

0

Pytanie za 100 pkt, jakim prawem Ronaldo jest w 3 w plebiscycie złotej piłki?

0

Vebo
Chyba do noszenia wody...

0

WilliamPedro
Sądząc po nicku jesteś fanem Pedro, więc: Obrońco Pedro, co on pokazał? Nic jak zwykle ;)

0

arturekker
Niedługo :D W przyszłym roku Messi 100 :P

0

Tello zrobił więcej w 20 sekund niż Alexis przez cały mecz

0

HAHAHAHAHAH xDDDD

0

Ciśnie Valladolid ... Oby nie było powtórki jak z Espanyolem w tamtym sezonie..

0

Oczywiście błąd Alvesa, nie pobiegł juz dalej tylko stanął... Mogłby wybić piłke..

0

omg 2-1 będzie nerwowo -.-

0

Antimadridista
Nie wspieram go, jestem za tym żeby go sprzedali ;) Mam dość jego gry, Barca nie jest dla niego, może w Słąsku by się sprawdził

0

Saviola88
Pisałem ci chyba z 10x tego linka -.-

http://tribunateve888.blogspot.com/#www.rojadirecta.me

0

Antimadridista
A oni widzą co ja pisze? ALEXIS DO BOJU ! WIEM ZE ODNAJDZIESZ SWOJĄ FORME !

0

Nareszcie...

0

Jak odejdzie Villa do angli lub gdzie kolwiek, to zobaczycie, zostanie królem strzelców ligii, bo będzie regularnie grał, kto nam uspokoił finał LM na Wembley strzelając gola? Villa..

0

Czuje, że minuty Villi są policzone w Barcie, kosztem ............. Sancheza -.-

0

Przegrywają mecz i jeszcze koszą ...

0

Messi :D 91

0

Bombing
Myślisz, że Mourinho obchodzi jakaś nagroda Zamory? Musi być coś na rzeczy, bo bez powodu by go nie posadził..

0

tak poza tematem, Casillas na ławce haha i on nie ma kontuzji do tego xDD Mourinho to jest na prawde debil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?