0

konradbarca
Ale moi koledzy grają lepiej na orliku od niego i przynajmniej więdzą jak sie wychodzi do prostopadłej piłki... Nie muszą grać jak Messi, niech pokażą to co pokazuje np Lewandowski..

0

Katalończycy10
On nie ma formy odkąd przyszedł do Barcy..

0

Za ile kupiliśmy Alexisa? 40 mln czy 4 mln? bo nie pamiętam ;>

0

haha Messi podaje Alexisowi, a on sie od piły odsuwa albo nie wie gdzie biec.. Dziecko we mgle normalnie, trace cierpliwość do niego

0

Alexis by tego nie trafił

0

GOL XAVI.. OCZYWIŚCIE MESSI TO ZACZOL ;D

0

Dawać Inieste

0

Alba123
Nie można tego opisać ;d

0

0

gol teraz ;d

0

Nic nie idzie dzisiaj...

0

http://bilbainita7.blogspot.com.es/p/canal-1.html#www.rojadirecta.me
Tu macie transmisje po hiszpańsku, chyba jako jedyna nie tnie..

0

Vebo
On już miał się odblokować rok temu, narazie tego nie widać, każdy pisze chłopak się odblokuje blablabla, co jak strzeli gola to zacznie strzelać jak Messi?

0

Nie moge na to patrzeć co ten człowiek gra... Jak można spieprzyć w taki sposób 2 setki?

0

HAHAHAHAAH Alexis zejdz... odrazu sie takie cos strzela -.-

0

Roura, przeciwieństwo Guardioli i Tito, dobry ma dresik i buty :D

0

Alexis, boże...

0

To Villa Bye Bye.. Czemu on nie gra?!

0

Konrado6
Nie denerwuj ludzi człowieku, w dupie mam twoją "hierarchie" meczy.
Spier****..
Pozdrawiam

0

On przyjechał na święta, następnie z nimi na gale polecieć, a nie żeby go prosili, żeby wrócił do klubu, ludzie on musi odpocząć, po co Tito asystent jak Pep miałby wrócić? Asystent jest po to żeby zastąpić trenera w razie czego, nie rozumiecie tego?

0

Ciekaw jestem, jakby Villa poszedł na środek a Messi na prawą strone, schodząc do środka i podając prostopadle do Villi albo uderzenie z lewej nogi, nie rozumiem tego, czy trenerzy nie widzą, że Villa lepiej gra na środku?

0

Nie gra za wiele, nie dostaje szans, a jak już jest to gra przeciętnie w obecnej chwili. Praktycznie jak on będzie chciał do Arsenalu to nic go tu tak naprawde nie trzyma, ale chciałbym żeby został.

0

malutkiFCB
Ronaldo też ma uczucia i szacunek dla ludzi, w przeciwieństwie do ciebie..

0

AdrianM11
Nie będą królować, bo oni za dużo kasy dostają, mają kase tylko w głowie, a jak myślą o tym to nie myślą o niczym innym.. Jak będą tak kupować zawodników i sprzedawać tych którzy grają teraz to nigdy nie będą zgrani ze sobą i żaden taktyk tu nie pomoże. Potrzeba czasu, żeby sie zaczęli rozumieć na boisku.

0

Bez wątpienia był to mój ostatni mecz ligowy który oglądałem w tym sezonie. Nie ma co się oszukiwać już że zespoły grające w PD prezentują jakiś poziom

Cytat z bloga Scorpiona22. Gościu co tu jeszcze robisz, sezonowcu za dyche?

0

Scorpion22
Najlepiej jakby ciebie zlikwidowali z tej strony.

0

Barbaryan
Myślałem, że to żart, ale wszedłem na strone Malagi i jednak to prawda : / Szkoda ich, i za co ta kara wgl? W czym im to pomoże? Nie dośc, że nie mają kasy to jeszcze kara finansowa, UEFA dowaliła niezle..

0

Milan nie musi grać na 100 %, autobusik, Boateng na kontre i może nas nie być, nie pamiętacie Chelsea? Wszyscy mówili, finał jest nasz rozjedziemy ich, a tu nagle niespodzianka, Drogba na kontry, autobus w polu karnym i co? Bye bye LM :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?