LiThRyn
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby nie poszedł do takiego klubu, gdzie rządzi kasa.. Najlepiej jakby poszedł do klubu który jest w rozsypce.. Szkoda, że Milan widzi małe szanse na zatrudnienie Pepa, być może Arsenal..
0
Dzięki Bogu.. Gdyby on odszedł, byłby to największy błąd w historii Barcy, a może i futbolu.
0
Ronaldo chyba też wstał ;p Popatrzcie w lewy sektor sali, tam chyba siedzą wszyscy z Barcy, Realu i kandydaci do nagród, tak mi sie wydaje
0
Haaha, a madryckie gazety piszą o tym, że Mou kłamał podobno :D Masakra co się dzieje u nich, nawet ich gazety ich nie lubią xd
0
Theblues and Barca
A może Fernando powinien dostać, nie uważasz?
0
2013.01.07, godz. 20:09, joker001
niech sobie w dupe wsadzą tą złotą piłkę. messi nic nie zdobył w 2012r.
Hhahahah jaki płacz na RM.pl xD
0
Rok temu wręczał Ronaldo, były gracz Barcy i Realu (jak dobrze pamiętam)..
0
damianch666
A jak ty się ubierasz? Pewnie dres, czapeczka z daszkiem, bo taka moda teraz co nie? Uszanuj to jak się inni ubierają, ma kasy jak lodu, ubiera co chce..
0
Na wikipedii podobno można edytować tekst samemu, więc może jakis fanboj CR wymazał jego nazwisko xD
0
Aha, on i jego tłumaczenia ;d Niech się przygotowuje do meczu z MU lepiej, bo ich złoją i to zdrowo :P
0
A gdzie jest Żoze? Czemu się nie pojawił?
0
Najgorsze jest czekanie, ta cała FIFA już wie wszystko i se siedzi spokojnie xD
0
Ronaldo dla mnie nie ma szans, co on pokazał? Iniesta być może dostanie, ale licze, że Messi, a za rok może dostawać Iniesta, Xavi itd :D. Chociaż możemy być zaskoczeni po tej gali, kiedy Ronaldo wygra, ale mam nadzieje, że się tak nie stanie, i białasy uznają wyższość graczy Barcy.
0
Nie wiem czemu, ale Tito przypomina mi Max Payne'a z gry część 1 :D
0
Brakuje im koncentracji.. Dodatkowe testy by się im przydały ;p
0
hahah a sztab szkoleniowy Barcy sprawdza sobie czy kolana w formie xDD
0
kaka123456789
Po co komentujesz ten mecz na naszej stronce? ; o Co my tv, czy linków nie mamy?
0
TheBlues and Barca
Za kim byłes w półfinale LM ?
0
Jest to czego brakowało w tamtym sezonie, Chęć gry, pomysł na gre, nieprzewidywalność no i skuteczność.
0
4:0 Messi
0
O jejku, 3:0, karny, oj chyba zejdą z boiska niedługo xDD
0
Xavi6
Graliśmy wtedy chyba bez rasowych obrońców, błędy indywidualne naszych defensorów (2 bramka Ronaldo) i tak jakoś to wyszło :D
0
hahaah słyszycie co komentator pieprzy? Pedro we wspaniałej formie haha :D 1 gol od chyba 2000 minut
0
hahaha o kur.. ale akcja :D
0
Włączam mecz i bramka :D
0
Nie mogą grać 2 kluby od siebie np. Barca B i Barcelona w 1 lidze, bo wiadomo chyba, że by się podkładali ;d
0
Tito dostawał wsparcie w trudnych dla niego momentach, niech on teraz da wsparcie i zaufanie Villi i go wpuści od 1 minuty.
0
Chciałbym zobaczyć Tello i Ville obok Messiego. Mam dość Pedro i Sancheza..
0
alianta2
To leć do Barcelony, odnajdz Tito i Rosella i poinformuj ich o tym, że chcesz Aguero w Barcelonie..
0
daro2
Wiem, że oni są przyjaciółmi, ale masakra, to nie pierwszy raz, kiedy ktoś mówi same dobre rzeczy o Leo i połowa tutaj pisze, że chciałaby go zobaczyć w Barcelonie...