0

Przestańcie gadać głupoty... Barca sie nie sprzedała.. Poza tym koszulki i napisy nie grają..

0

Mi się wydaje, że Messi odejdzie już pod koniec kariery do Argentyny do swojego kraju i tam właśnie skąd przyszedł, tam skończy ;)

0

Już dawno nie widziałem tak wysoko ustawionych bocznych obrońców.. Adriano grał czasem wyżej niż Pedro, co dało się zauważyć

0

Za rok będzie przed przerwą świąteczną 30 goli itd :D

0

Ten komentator jest zabójczy :D Ile on musi mieć siły, żeby tak powtarzać jedno słowo z minute :P

0

na tym zdj co dał Diego widać, że Leo szanuje każdego kibica i nie odsunął sie od niego jak Ronaldo i nie patrzył jak na idiote

A Tello życzymy dużo trofeów z Barcą co jest nieuniknione :D

0

Czemu to jest takie krótkie ? ;p

0

Przy pierwszej bramce gdy Falcao wyszedł sam na sam nikt nie wracał do niego każdy zrezygnował, ale nasze serce Puyol nie wiem czy widzieliście zapie***** sprintem do niego ile sił w nogach :D

0

Jak strzelił Adriano to wstałem i klaskałem przez kilka minut.. Fenomenalne uderzenie

0

1213r xD czyli koniec swiata odwolany ;p

0

barcatikitaka
Ok dzięki :P

0

Ale gdybyśmy wygrali lige i CdR to by był?..

0

Ej mam do was pytanie, gdyby Barcelona wygrałą lige i puchar króla to Superpuchar Hiszpanii by był czy by go nie było? Dręczy mnie to od pewnego czasu :P

0

Valdes - Jordi Alba Piqué Puyol Adriano - Busquets Xavi Iniesta - Pedro Messi Alexis. Dzisiejszy skład... Gdzie jest kurwa Villa?

0

Jakiś gimbus wszystkich minusuje ;x

0

On chyba to zrozumiał jako że Madryckie i Katalońskie media mówią o tym meczu :D

0

night~
Włącz hiszpańską transmisje to tam na pewno będzie ;)

0

Hah, zdjęcie genialne :D

0

I oby nigdy więcej takich kontuzji.. To najgorsze co może być dla piłkarza, złapać okropną kontuzje i nie móc grać prawie rok... Jeśli Villa dziś nie zagra, jestem już prawie pewien, że Tito przygotowuje nas do tego, że Villa będzie musiał odejść, niestety...

0

Scorpion222
Skończ już... Gdyby nie Drogba to to Chelsea mogłoby nam stopy masować w półfinale, tak samo z Bayernem...

0

Corintians momentami grało jak Barca, na małej przestrzeni szybko :D Jak to Czelsi wygrało LM to ja dalej tego nie moge zrozumieć ...

0

0

haha gada nawiązując do Messiego, a co Pepe wyprawiał? Dostal w herb Realu od Fabsa, trzymał sie za twarz jakby go walcem przejechali, co ciekawe 2 minuty pózniej biegał jak dziki ;)

0

5 zdjęcie, Seydou facepalm xD

0

Kocham patrzeć jak w dziada grają :D

0

Czyli Mullera też w konia robili? Niech on zabierze głos i to skomentuje, jestem ciekawe jego opinii na ten temat...

0

Jeśli on strzelił 107 bramek w tym samym roku co Muller, to dlaczego Muller miał rekord? ;) Ktoś se przypomniał o tym żółtku i teraz chce odebrać rekord Messiemu? Oo nie...

0

Wiem, że go nie lubicie, ja też go za bardzo nie lubie, ale trzeba mu przyznać, że trenerem jest świetnym.. Chciałbym to zobaczyć, bardzo fajny pomysł ;p

0

Gdy wróci chociąż na jeden mecz to owacja na Camp Nou lub gdzie kolwiek będzie najwieksza w historii ;)

0

kadrynał
Ale Messi częściej drybluje, rozprowadza piłke, podejmuje ryzyko straty w środku pola ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?