LiThRyn
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przestańcie gadać głupoty... Barca sie nie sprzedała.. Poza tym koszulki i napisy nie grają..
0
Mi się wydaje, że Messi odejdzie już pod koniec kariery do Argentyny do swojego kraju i tam właśnie skąd przyszedł, tam skończy ;)
0
Już dawno nie widziałem tak wysoko ustawionych bocznych obrońców.. Adriano grał czasem wyżej niż Pedro, co dało się zauważyć
0
Za rok będzie przed przerwą świąteczną 30 goli itd :D
0
Ten komentator jest zabójczy :D Ile on musi mieć siły, żeby tak powtarzać jedno słowo z minute :P
0
na tym zdj co dał Diego widać, że Leo szanuje każdego kibica i nie odsunął sie od niego jak Ronaldo i nie patrzył jak na idiote
A Tello życzymy dużo trofeów z Barcą co jest nieuniknione :D
0
Czemu to jest takie krótkie ? ;p
0
Przy pierwszej bramce gdy Falcao wyszedł sam na sam nikt nie wracał do niego każdy zrezygnował, ale nasze serce Puyol nie wiem czy widzieliście zapie***** sprintem do niego ile sił w nogach :D
0
Jak strzelił Adriano to wstałem i klaskałem przez kilka minut.. Fenomenalne uderzenie
0
1213r xD czyli koniec swiata odwolany ;p
0
barcatikitaka
Ok dzięki :P
0
Ale gdybyśmy wygrali lige i CdR to by był?..
0
Ej mam do was pytanie, gdyby Barcelona wygrałą lige i puchar króla to Superpuchar Hiszpanii by był czy by go nie było? Dręczy mnie to od pewnego czasu :P
0
Valdes - Jordi Alba Piqué Puyol Adriano - Busquets Xavi Iniesta - Pedro Messi Alexis. Dzisiejszy skład... Gdzie jest kurwa Villa?
0
Jakiś gimbus wszystkich minusuje ;x
0
On chyba to zrozumiał jako że Madryckie i Katalońskie media mówią o tym meczu :D
0
night~
Włącz hiszpańską transmisje to tam na pewno będzie ;)
0
Hah, zdjęcie genialne :D
0
I oby nigdy więcej takich kontuzji.. To najgorsze co może być dla piłkarza, złapać okropną kontuzje i nie móc grać prawie rok... Jeśli Villa dziś nie zagra, jestem już prawie pewien, że Tito przygotowuje nas do tego, że Villa będzie musiał odejść, niestety...
0
Scorpion222
Skończ już... Gdyby nie Drogba to to Chelsea mogłoby nam stopy masować w półfinale, tak samo z Bayernem...
0
Corintians momentami grało jak Barca, na małej przestrzeni szybko :D Jak to Czelsi wygrało LM to ja dalej tego nie moge zrozumieć ...
0
0
haha gada nawiązując do Messiego, a co Pepe wyprawiał? Dostal w herb Realu od Fabsa, trzymał sie za twarz jakby go walcem przejechali, co ciekawe 2 minuty pózniej biegał jak dziki ;)
0
5 zdjęcie, Seydou facepalm xD
0
Kocham patrzeć jak w dziada grają :D
0
Czyli Mullera też w konia robili? Niech on zabierze głos i to skomentuje, jestem ciekawe jego opinii na ten temat...
0
Jeśli on strzelił 107 bramek w tym samym roku co Muller, to dlaczego Muller miał rekord? ;) Ktoś se przypomniał o tym żółtku i teraz chce odebrać rekord Messiemu? Oo nie...
0
Wiem, że go nie lubicie, ja też go za bardzo nie lubie, ale trzeba mu przyznać, że trenerem jest świetnym.. Chciałbym to zobaczyć, bardzo fajny pomysł ;p
0
Gdy wróci chociąż na jeden mecz to owacja na Camp Nou lub gdzie kolwiek będzie najwieksza w historii ;)
0
kadrynał
Ale Messi częściej drybluje, rozprowadza piłke, podejmuje ryzyko straty w środku pola ;)