LiThRyn
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ALE ZAPIERDOLIL
0
KamilDM
Sędzia zalicza bramki, a ta została zaliczona, Marca ma gówno do gadania
0
Marcelo al'a Alves :D
0
villa7elguaje
Pique się wtedy już zabawił na koniec.. Chciał rozegrać piękną akcje, i tyle.. Gdyby Barca przegrywała lub minimalnie prowadziła na bank by jebnął w bramke aż by siatke zerwało
0
Ten gol jest zapisany Messiemu i skończcie już dyskutować na ten temat...
0
Co oni pieprzą??.. Jaki 1 gol Messiego, gdzie oni to wyczytali? Irytujący są ci komentatorzy -.-
0
Hahaha Alves ubiór jak jakiś wykładowca albo profesor :DDD
0
Ile Messi będzie miał okazji do zagrania w tym roku?:P
0
Ile Messi będzie miał jeszcze meczy do rozegrania?
0
Orłoś ja lewą strzelam bdb, a prawa to lekkie kalectwo :D
0
Czemu komentatorzy gadają, że tamten gol był samobójczy?.. Jak zapisali go Messiemu.
0
MESSI ALE GOLAZO ;DD
0
Jeszcze Messi mógłby strzelić ;p ehh 4-1 ;/
0
Song by pewnie sie przestraszył i nie poszedł za tą akcją.. Widać jaką różnice robi Sergio
0
4:0 Fabs, więcej nie trzeba dodawac ;]
0
hahhahaha sędzia jest śmieszny... haczył go od tyłu a ten cicho siedzi
0
chudini
Pedro bardzo dużo biega, ściąga na siebie obrońców i robi miejsce, nie musi strzelać goli, żeby grać dobrze :D
0
Nawet jeśli by sie ta piłka nie odbiła od obrońcy to by wpadła do bramki najprawdopodobniej od słupka.. I pozatym piszą na livescorach i jak koledzy niżej, że bramke zaliczyli Messiemu
0
haha, chciałem dodać komentarz, że Adriano strzelił gola i mi się komp wyłaczył xD
0
ADRIANO HAHAHAAH ;DDDDD PRZEPIĘKNA AKCJA
0
co jest ku*wa, bez kitu że kontuzja ..
0
Pedroooo -.- Villa w drugiej połowie musi wejść
0
Wolny :D oby Messi
0
Zapiszą go Messiemu.. przecież nawet jakby obrońca nie dotknął tej piłki to byłby gol..
0
MESSI !!!! 83
0
Pique :DDDD
0
mlodyzonkis
Wypierdalaj bo już mnie denerwujesz...
0
http://www.rojadirecta.me/goto/bilbainita9.blogspot.com.es/
Łapcie :D Po Hiszpańsku, ale póki co nie tnie i działa bardzo fajnie, ładna jakość
0
Batys
To jest właśnie Muł z Madrytu... Na miejscu Ronaldo, Kaki, Fabio, Pepe i Arbeloi odmówiłbym zagrania w tym meczu ;d Coś za coś :DD
0
Daniel15
Serio tak śpiewali? ; oo