0

ALE ZAPIERDOLIL

0

KamilDM
Sędzia zalicza bramki, a ta została zaliczona, Marca ma gówno do gadania

0

Marcelo al'a Alves :D

0

villa7elguaje
Pique się wtedy już zabawił na koniec.. Chciał rozegrać piękną akcje, i tyle.. Gdyby Barca przegrywała lub minimalnie prowadziła na bank by jebnął w bramke aż by siatke zerwało

0

Ten gol jest zapisany Messiemu i skończcie już dyskutować na ten temat...

0

Co oni pieprzą??.. Jaki 1 gol Messiego, gdzie oni to wyczytali? Irytujący są ci komentatorzy -.-

0

Hahaha Alves ubiór jak jakiś wykładowca albo profesor :DDD

0

Ile Messi będzie miał okazji do zagrania w tym roku?:P

0

Ile Messi będzie miał jeszcze meczy do rozegrania?

0

Orłoś ja lewą strzelam bdb, a prawa to lekkie kalectwo :D

0

Czemu komentatorzy gadają, że tamten gol był samobójczy?.. Jak zapisali go Messiemu.

0

MESSI ALE GOLAZO ;DD

0

Jeszcze Messi mógłby strzelić ;p ehh 4-1 ;/

0

Song by pewnie sie przestraszył i nie poszedł za tą akcją.. Widać jaką różnice robi Sergio

0

4:0 Fabs, więcej nie trzeba dodawac ;]

0

hahhahaha sędzia jest śmieszny... haczył go od tyłu a ten cicho siedzi

0

chudini
Pedro bardzo dużo biega, ściąga na siebie obrońców i robi miejsce, nie musi strzelać goli, żeby grać dobrze :D

0

Nawet jeśli by sie ta piłka nie odbiła od obrońcy to by wpadła do bramki najprawdopodobniej od słupka.. I pozatym piszą na livescorach i jak koledzy niżej, że bramke zaliczyli Messiemu

0

haha, chciałem dodać komentarz, że Adriano strzelił gola i mi się komp wyłaczył xD

0

ADRIANO HAHAHAAH ;DDDDD PRZEPIĘKNA AKCJA

0

co jest ku*wa, bez kitu że kontuzja ..

0

Pedroooo -.- Villa w drugiej połowie musi wejść

0

Wolny :D oby Messi

0

Zapiszą go Messiemu.. przecież nawet jakby obrońca nie dotknął tej piłki to byłby gol..

0

MESSI !!!! 83

0

Pique :DDDD

0

mlodyzonkis
Wypierdalaj bo już mnie denerwujesz...

0

http://www.rojadirecta.me/goto/bilbainita9.blogspot.com.es/
Łapcie :D Po Hiszpańsku, ale póki co nie tnie i działa bardzo fajnie, ładna jakość

0

Batys
To jest właśnie Muł z Madrytu... Na miejscu Ronaldo, Kaki, Fabio, Pepe i Arbeloi odmówiłbym zagrania w tym meczu ;d Coś za coś :DD

0

Daniel15
Serio tak śpiewali? ; oo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?