LiThRyn
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co wy macie z tą Marca?... Ja mam ich w dupie, wiem że Ronaldo Pichichi nie wygra, nic nie strzela i tak ta bramka z Bilbao sie liczy Messiemu do rekordu, więc o co chodzi?
0
Redakcjo, dajcie ZM obok Pinto :P
0
HAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAH ! Won od naszych gwiazd
0
Matik1
Marcelo zjada Albe? hahahaha dobre, dobre, coś jeszcze?
0
Astad
Deulofeu
0
Matik1
Daj mi zródło skąd ześ to wytrzasnął.. Bo nie wierze w to ścierwo ;)
0
Matik1
Ozila porównujesz do Sancheza i Pedro bez formy, porównaj go do Iniesty lub Xaviego którzy go zjadają na sniadanie pod względem technicznym jak dla mnie
0
juliancarax
HAHAHAHAAHAHAH xD
0
piotr1985
Dlatego nienawidze większości kibiców Realu, to są zarozumialce, patrzą tylko na swój smieszny klubik i nie liczy się dla nich ludzkie zdrowie...
0
0
Mnie najbardziej cieszy to, że jeśli będą tak grali na wiosne, to odpadną z LM i ich zmieciemy z boiska na ich własnym stadionie na co licze..
0
I po co, ja sie pytam po co kurwa? Jest po bardzo ciężkiej chorobie i ma swoje lata już.. Oby to była plota
0
fanfary
Kasa,kasa,kasa ;)
0
A niech wygrywają, przynajmniej wiemy, że z taką grą w LM nie mają szans.. :D
0
to nie ogladaj ;d
0
Valadollid 2-1 !!!! hahaah Real niech trafi w Lm na Bayern lub jakiś inny dobry klub to ich zmiecie ; o
0
Messimilian
Już 1-1 :P
0
CzemierBarcelona
Nie znalazłem całego meczu, ale znalazłem bramki z polskim komentarzem :D
http://chomikuj.pl/domel098/FC+Barcelona+vs+Real+Madryt+5-0+2010(bramki)
0
Messimilian
Celtic Bus, mówi ci to coś? :D
0
Mówi, że może zagrać, ja wiem, że zagra na pewno ;d To Messi on chce grać zawsze, nieważne w jakim meczu, czy o pietruche czy o pkt :D
0
No to jutro po rekordzik ;d
0
sevFCB
W terminarzu jeśli się nie myle są "gwiazdki" obok niektórych meczów, a to chyba znaczy, że data może się zmienić czy coś w tym stylu ;p
0
Ronaldo_7
To wracaj na swoja "lepsza" strone ścierwie ;)
0
klemens100
To ty chyba jesteś ślepy.. Oglądnij sobie jak grał w MU, czy nawet teraz w Realu.. CR robił i robi niesamowite rzeczy, a jeśli twoim zdaniem on wali na pałe to nie widziałes meczu z jego udziałem. Przykład? Choćby jego strzał z Atletico z wolnego, to jest wszystko mierzone, nic na pałe
0
PiachuFCB
Dlaczego ma wracać? On dobrze czuje się w Brazylii, ma już swoje lata, a w Barcelonie najprawdopodobniej nie byłoby już dla niego miejsca patrząc na nasz atak.
0
Jak zagrają otwartą piłke to na bank dostaną jakiegoś gola i będzie pozamiatane, inna sprawa jak zagrają jak Celtic lub Chelsea..
0
No to w niedziele, czas to zmienić :D
0
Wczoraj to już widziałem :P Nie mogłem powstrzymać smiechu :D
0
Oj będzie co opowiadać za 10-15 lat jak grał i że mimo swojej sławy i pieniędzy nie zawróciło mu to w głowie :D
0
Danny
No niektórzy wierzą, niektórzy nie :P Ja na przykład wierze w takie coś i nie chce spotykać tych przeklętych kotów, ponieważ już wtedy wiadomo, że jakieś nieszczęście wisi w powietrzu :D