0

To podziel się jak wiesz lepiej ,bo ja nie ściemniam ,mam linka z tymi informacjami.

0

Sądzę że Martino chciał uciszyć całą sprawę ,bo w mediach huczało i wszyscy już szaleli ,a Rosell mówił że kogoś kupimy do 31 sierpnia ,to samo z wiceprezesem do spraw finansów powiedział że kasa nie gra roli. Całe lato spekulacji ,negocjacji z Luizem ,Slivą ,Aggerem i teraz nic? Spokojnie jeżeli zrobili nas w bambuko to nie bezkarnie ,jeżeli nikogo nie kupili to polecą głowy w zarządzie ,tyle że nam nic po tym bo my chcieliśmy stopera i świetnego sezonu. Nie wiem co mam o tym sądzić ale ja marzę o Sakho ,bo on chce odejść ,ma pozwolenie 15 - 20 mln euro i jest nasz ,nikt się już praktycznie za nim nie rozgląda : Milan odpuścił bo nie mają dużo kasy ,oferta Liverpoolu za niego została odrzucona ,bo dawali 10 mln euro i też by się za niego nie zabili jakby im się nie udało go ściągnąć. W walce pozostaliśmy już tylko my tak na serio :( i taką okazję mamy zmarnować i nie zgadzam się z tymi ,którzy twierdzą że Sakho to przeciętniak ,a nawet jak to zawsze lepszy taki piłkarz niż nic. Aż żal pisać ,bo człowiek tak się tym interesował ,wysilał i

0

Mam świetny pomysł : Zróbmy ściepę na stopera i miejmy gdzieś cały zarząd i Zubiego. Jeżeli każdy da tak z 5 złotych to w końcu uzbiera się ładna suma ,później pójdę do kantoru i te wszystkie miliony złotych przemienię na euro to będziemy mogli kogoś kupić. Widać że nam bardziej zależy na klubie niż zarządowi i prezydentowi. A się Rosell zawstydzi ,że on stopera nie potrafił ściągnąć ,a zrobili to Polacy z fcbarca.com. Pomożecie?

0

To chyba jakiś ponury żart ?! Nie mówię ,że mamy siię wzorować na PSG ale im nie wyszedł jeden mecz ligowy w tym sezonie i postanowili kupić jeszcze dwóch graczy ,a nasz obrona leży i kwiczy od dwóch sezonów i my dalej nic ? Liczenie na zdrowie Puyola i umiejętności Bartry to czyste samobójstwo. Śmialiście się z Tito ,że wiecznie patrzył za Silvą ,ale śmiem twierdzić że gdyby Tito dalej z nami był to może mielibyśmy już stopera ,a tak...Pan Martino twierdzi że ujedzie z tą obroną jak najdalej ....powodzenia i wesołych świąt ,a jak znam życie to w maju powie że trzeba sprowadzić stopera i tak w kółko Macieju ,Bóg wie jak długo...Niby nasz prezydent powiedział że kogoś sprowadzimy ale nie wiem jak to będzie ,jeżeli to koniec naszych transferów w tym okienku to sory panie Rosell ale dla mnie pan już tu nie pracuje. Jeżeli nasz trener nie zobaczy "nagłej" potrzeby stopera to propunuję mu fascynujący seans ,właściwie koszmar czyli dwumecz z Bayernem ( 7 : 0 ) mi doskonale utkwił w pamięci ,mam nadzieję że jemu też. A Sakho (obrońca na lata) jest do wyciągnięcia za śmieszne pieniądze ,a taki się piękny sezon zapowiadał.... krótko mówiąc PARANOJA.

0

Słyszeliście ? PSG chce Iniestę od nas kupić hahaha good joke :D

0

Hahahah Zubi pseudo "mały śledź" sam nie powstydziłbym się takiego porównania XD

0

Otamendi nie byłby zły ale wolę Sakho ,a czytałem na polskiej stronie Milanu o jego możliwym odejściu z PSG i w walce o niego tak na prawdę zostaliśmy tylko my i Liverpool ,bo Milan prawdopodobnie się już wycofał ze względu na kwotę transferu ,na dodatek w komentarzach wszyscy piszą że nie chcieliby go w klubie i że my go kupimy .Na tej stronie jak i na Onecie czytałem również ,że ponoć Liverpool dał ofertę za Sakho w wysokości 10 mln euro i została odrzucona ,a my jesteśmy w stanie dać 15 mln euro i to może zadecydować ,że dołączy do nas (oby). Oczywiście on ma z PSG jeszcze rok ważny kontrakt więc jak nie postawi na swoim to jeszcze rok może pograć a potem odejść gdzieś za darmo ,bo nie chce podpisać nowego kontraktu. Podobno nasi ludzie są już w Paryżu ,trzeba wierzyć że w końcu dojdzie do transferu naszego ubłaganego stopera. VeB !

0

Szok, Mundo Deportivo zrezygnowało z Luiza na okładce.

0

Na miejscu Taty powiedziałbym "Manchester United traci czas na Fabregasa" ,w takim stylu Chelsea wybiło nam z głowy Luiza ,bardzo skuteczne :D

0

Według mnie by się przydali ale na razie niech pograją w Barcy B jeśli do transferów dojdzie .Pomoc u nas faktycznie nie jest aż tak bogato obsadzona jak nam się wydaje ,Xavi - 33 lata ,on niestety wiele nie pogra .Iniesta 29lat on jeszcze pogra ale Don Andreas najmłodszy nie jest. Chciałbym Eriksena u nas wtedy pomoc była by na prawdę świetna. Fabregas - Busquets - Eriksen. Wiek 26 - 25 -22 .Jak nie teraz to za rok. Transfery na przyszły rok to powinien być : bramkarz ,prawy obrońca, pomocnik.

0

Musimy jak najszybciej zapomnieć o Luizie i brać się za Sakho.

0

A pamiętam co było po porażce z Bayernem że ma być "transferowa ofensywa" a jest....z każdym dniem czuje coraz większe rozczarowanie. Nie mam pojęcia kto do nas dojdzie: Silva - nie ,Agger - nie ,Luiz - nie , Vertonghen - nie ,Mangala jest za drogi i Porto nie chce widzieć ofert poniżej 50 mln euro ,także też nie. Moim marzeniem jest Sakho ,zobaczycie że jak do nas dojdzie (oby) to okaże się idelanym stoperem ,moim zdaniem zarząd powinien się wziąć do roboty i za wszelką cenę go zakontraktować ,jeśli nie to trzeba się rozglądać za kimś innym ,nie mam pojęcia za kim ale według mnie to powinien być solidny gracz ,wysoki ,młody(22-26lat) ,doświadczony . Według mnie wszystko to ma Sakho ,ale sądzę że on martwi się tylko minuty ,bo on chce grać jak najwięcej ,a to nie daje mu PSG ,trzeba go przekonać że u nas mógłby grać każdy mecz ,śmiem twierdzić że u nas grałby więcej niż w Arsenalu ,Milanie czy Liverpoolu. Chociaż bodajże jeszcze w styczniu mówił że "nie będzie grał w Barcelonie" to nie poddawałbym się i walczył o niego do końca ,to nasz cel nr 1.

0

Nie rozumiem PSG ,widać że Sakho chce odejść do innego klubu bo siedzi na ławce to ci proponują mu kontrakt i wypożyczenie a potem w ogóle chcą go zatrzymać .Podobna sytuacja była z Ronaldo ,bo on chciał już przejść do Realu i Man Utd musiał go sprzedać choć nie chciał , a Ferguson sam stwierdził że po co mają mieć zawodnika który robi kwas w drużynie i po co miał by się buntować. Thiago też chciał odejść i odszedł ,nie rozumiem dlaczego go chcą trzymać na siłę. Podobno Liverpool już kombinuje że jak kupią bądź wypożyczą Sakho to chcieli by sprzedać nam Aggera ,mam nadzieję że sami kupimy Sakho i żeby to był transfer definitywny ,bo nie che słyszeć o żadnym jego wypożyczeniu do nas.

0

Niestety PSG to straszne kombinatory i nie chcą go sprzedać a tylko wypożyczyć z opcją odebrania go po roku .To źle bo jak się u nas sprawdzi i będzie grał dobrze to tylko narobi nam smaka ,a PSG powie: dzięki że się u was nagrał teraz nie oddamy go nikomu " Niestety wypożyczenia nie chce ,jak nie to kupić np. N'Koulou ,który był w 11-stce sezonu Ligue 1 ,nim nie interesuje się żaden kub także mielibyśmy spore szanse. Chciałbym jutro wejść na stronę i przeczytać news "Sakho w Barcelonie ,jak nie jutro to .....pojutrze XD

0

Nie chciał bym wypożyczenia tylko mieć go w Barcelonie na wiele lat . Albo transfer ostateczny do nas albo rozglądamy się za kimś innym (czego bym nie chciał ,bo uważam że Sakho to idealne wzmocnienie) .Jednego jestem pewien : Barcelona na pewno ma 35 milionów euro na transfery ,wiem że w tych czasach to nie wydaje się wiele ,ale za to można kupić dwóch bardzo dobrych stoperów (na co liczę)

0

Gustavo nie jest nam potrzebny. Obrona woła o pomstę do nieba ,a nie pomoc ,chociaż uważam że w przyszłym okienku poza bramkarzem trzeba pomocnika z prawdziwego zdarzenia bo za Xaviego jest Fabregas ,za Busquetsa mamy Songa ale za Iniestę kogoś potrzeba bo niestety Don Andreas też najmłodszy nie jest ,a Sergi Roberto to nie wiem czy podoła zadaniu np. w lidze mistrzów czy w gran derbi. Marzy mi się Christian Eriksen z Ajaxu ,któremu kończy się kontrakt i jeżeli w tym okienku nikt go nie kupi to za rok jest do wzięcia za darmo ,przynajmniej tak słyszałem. Dzisiaj w "Przeglądzie Sportowym" pisało trochę o Eriksenie i pisało że BVB ,Milan i inne kluby go bardzo chciały a on marzy o grze w Barcelonie ,także za rok (jak go nikt nie kupi) wystarczy dać mu sygnał i jest nasz. A co do obrony to dać te 20 mln euro na Sakho i wtedy będzie w porządku.

0

Uważam że oby dwoje powinni jeszcze pograć trochę w Barcy B ,bo tam mają regularną grę. Podczas pre-sezonu byłem pod wrażeniem Dongou ,w każdym calu przypominał mi Eto'o ,a Bagnack grał bardzo solidnie i pewnie jak na swój wiek ,na stoperze grał lepiej niż Bartra. W rezerwach mogą grać każdy mecz a w pierwszej drużynie tak by nie było. A tak a pro po wie ktoś co się dzieje z Denisem Suarezem? Bo miał do nas przejść z Man City i nagle sprawa ucichła.

0

Ja wiem ,że to Bartra ale więcej stoperów to większy komfort ,byłoby świetnie gdyby nam udało się w tym okienku ściągnąć jeszcze 2 obrońców i nie warto jest wypożyczać nawet takiego słabego Bartre ,bo założmy że Puyol jak zwykle będzie miał kontuzje ,Pique będzie zawieszony i zostaje nam tylko Masche to zawsze lepiej jest mieć Bartre niż grać Songiem ,Busquetsem czy Adriano.

0

Mamy coraz mniej kandydatów ,co chwile dowiadujemy się że powinniśmy skreślić kogoś z listy. Mieliśmy tyle okazji np. Alderweireld ,który poszedł do Spartaka za 7 mln euro a jak znam życie za rok będzie sytuacja jak z Vertonghenem i kolejny młody dobry obrońca nam uciekł. Ja też bardzo chciał bym Sakho ale to też trudne bo on ponoć sam nie marzy o Barcelonie i ostatnio najbliżej jest Arsenalu a w kolejce czeka już Milan i Liverpool. A ostatnio z PSG nie żyjemy najlepiej a na dodatek oni chcą Alvesa a my odrzucają ofertę nie nabijemy sobie u nich punktów .Dla mnie obrońcy do wyciągnięcia to : Sakho ,N'Koulou ,Inigo Martinez (klauzula ponoć 30 mln euro także jak on chciał by dojść do barcy ,a my przebijemy klauzule to RSSS nie ma nic do gadania) i warto by było spróbować z Dorią z Botafogo. Uświadommy sobie że nie warto patrzeć na Luiza,Aggera i Vertonghena.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?