0

do natall11 ,sory że nie napisałem

0

Zgadzam się ,ale co miałby niby według Ciebie zrobić ,musiał się podporządkować ,bo nie może od razu powiedzieć że cała obrona jest słaba i Zubi kupuj mi dwóch stoperów ,nie znał nawet tych graczy za długo więc uznano by go za niepoważnego gdyby od razu chciał kilka zawodników ,a zarządowi tylko się to spodobało bo nie musieli się trudzić.

0

Z tym się zgadzam ,w końcu się zrozumieliśmy :)

0

A co ma piernik do wiatraka ,my tu gadamy o Rosellu ,Bale'u a ty z Ozilem wyjeżdżasz ? Ok ,ale on sam chciał odejść i powiedział że poszedł by do Arsenalu nawet za darmo i w ogóle oni grają na różnych pozycjach to tak jak byś powiedział że Kaka odszedł bo przyszedł Isco ,zero powiązania...

0

Cała prawda powyżej

0

Co jak co niby długi zmniejsza ale ze stoperem to zawalił po całej linii i nie mówcie mi że to nie jego wina bo jak Perez chciał Bale'a to nawet Carlo go nie potrzebował ,a on się uparł i jest w Madrycie więc chyba od przybytku głowa nie boli.

0

Ale Courtois jeszcze pogra w ATM ,nie jest powiedziane że już pójdzie do CFC.

0

Popieram niektóre rzeczy można by pisać w shoutboxie ,bo komentarze powinne być ściśle związane z newsem ,a gdy piszemy w trakcie meczu np. coś takiego jak "MESSI GOL!!!" To faktycznie śmieci to stronę ,bo nie wnosi to nic do dyskusji ,a na shoutbox w sam raz :)

0

Ludzie co wy się tak pieklicie ,przecież mamy Zubiego (ironia) taki żarcik dla rozluźnienia klimatu :)

0

Skąd wiesz ? CFC nie chce się pozbywać ani Cecha ,ani Courtua

0

A może Tytoń jako rezerwowy bramkarz ,nawet w PSV grzeje ławę a ograny w Europie już trochę jest.

0

No i właśnie takich ludzi szanuję ,że wolą cierpliwie czekać na swoją szansę niż uciekać przed konkurencją. Taki Thiago stchórzył i poszedł do Bayernu ,a teraz z Cesciem mógłby grać co mecz ,wielka szkoda bo Sergi Roberto i Dos Santos to nie to ,a pomoc Cesc -- Thiago byłoby czymś pięknym. Szkoda ,wiem że to zdrajca ale chciałbym aby wrócił.

0

Nie wiem co mamy do Chelsea ,zrozummy że to nie sklep jak Arsenal czy Porto. Ile my już chcieliśmy od nich zawodników : Luiz ,Courtois ,Cech i jeszcze Mata ,dajmy sobie spokój ,CFC to nie głupki i widzą w nich podstawowych graczy, tak samo było z Luizem że niby Mou go nie chce i go pomija ,a teraz gra regularnie. Z The Blues podoba mi się jeden piłkarz i żałuję że u nas nie gra ,a jest to Oscar ,wsam raz godnie zastąpił by wiekowego Iniestę ,niestety kluby takie jak PSG ,CFC,Man City są jak obozy koncentracyjne łatwo wejść ale wyjść graniczy z cudem. Ja osobiście chciałbym aby doszedł ten Guzman i Balanta ,oczywiście ten pierwszy jako rezerwowy bramkarz ale lepiej teraz w zimie i nie odkładać wszystkiego na lato. Orientujecie się co z tym Balantą ,oglądał go ktoś? Jest lepszy od Bartry ? Bo jeśli jest lepszy od niego to i tak może to być spore wzmocnienie naszej obrony.

0

Ney w gazie !!!

0

Pedro raczej zostanie ,bo jest wychowankiem .christo powiedz mi jak ty piszesz tak fajne komentarze znaczy styl :) te fajne litery i w ogóle fajnie się je czyta ,jak się je na głos czyta to śmiesznie to brzmi i ten avatar bardzo pasuje :) jak ty to robisz?

0

Nie ,VV za Mou chyba nie przepada ,po samym zdjęciu widać.

0

A no jest potrzebny bo ok za emeryta Xaviego jest Cesc ,ale za Inieste kto ??? Sergi Roberto ,Dos Santos??? Oby dwaj mnie nie przekonują a taki klub jak Barca powinien mieć dobrej klasy zmienników ,a ci dwaj to są za słabi i widać że Tata ich pomija ,wyobraź sobie że Xavi ma kontuzję ,Iniesta jest zawieszony i co mamy Cesca a kto dalej ? np. odważyłbyś się zagrać Roberto na Gran Derbi? Duet Xavi - Iniesta jest już bardzo wiekowy i trzeba kogoś nowego do duetu : może być Cesc - i kto? pomoc to już nie nasz atut.

0

Wiem ,że okienka transferowe to istne szaleństwo ,ale zrozummy że czasy się zmieniły i nie ma sentymentów ,teraz nikt nie patrzy że my mamy UNICEF jako sponsora tylko liczy się Qatar Airways i inne petrodolary ,takie życie nic nie zmienimy ,może jeszcze kiedyś doczekamy się szejków w naszym klubie kto wie ? Co do transferów to sądze że w drużynie powinno dojść do małej rewolucji. Chciałbym aby doszło 2 bramkarzy ,2 stoperów ,prawy obrońca i pomocnik (wbrew pozorom potrzebny) ,wiem że jestem marzycielem ale nie wyśmiewajcie mnie ,a oto kandydaci : Ter Stegen , Guzman stoper - Balanta , Doria ,prawy obrońca właściwie jest Montoya ale ten Manquliho z ATM też by się przydał ,a pomocnik to Oliver Torres i mamy pake :D

0

Brazylia na MŚ będzie na prawdę mocna
P.S - Fajnie że w końcu jakiś nowy news ,bo nic się nie dzieje i nie ma co czytać ani komentować ,wiem że wolna niedziela ale nie ma co robić :)

0

Jeszcze nie ,jego dziecko urodzi się w styczniu http://www.barca.pl/wiadomosc/w-styczniu-urodzi-sie-dziecko-puyola-6239.

0

Sevilla to nie Levante ,także nie możemy się z nimi bawić. Mam nadzieję że obejdzie się bez nerwówek ,bo mecz z Valencią to chyba był powód by w końcu pójść do kardiologa ;)

0

A Ozil czy Oezil ? bo mówimy {ezil} a piszemy Ozil.

0

Czy on kiedyś zejdzie z Pepa? Wiecznie coś do niego ma ,a Guardiola nic o nim nie mówi.

0

Za tym Balantą to ponoć się interesowało się już Monako także patałach to chyba z niego nie jest a może okaże się strzałem w 10 tke ,nie opowiadajcie że jest już słaby bo nie wszyscy klasowi zawodnicy byli od razu w Europie ,a co do LM to nerwi mnie to że wszyscy mówicie że nie mamy szans ,ok może są inne drużyny dobre a my mamy słabą defensywę ,ale cholera jasna powinniście wierzyć w wasz klub ,bo jemu kibicujecie ,nawet jakbyście byli fanami Piasta Cieszyn to to nie zmienia faktu że powinniście być z tym klubem aż po grób i tak mamy szanse większe niż np. Victoria Pilzno. Ludzie nawet Arsenal ograł Bayern ,nawet Celtic nas ograł ,nawet Galata ograła Real ,Szakhtar ograł Chelsea ,uwierzcie mi że nazwiska nie grają ,nie jestem jakimś optymistą ale wierzę w swój klub VeB !

0

Można przecież wziąć za drugiego bramkarza jakiegoś dobrego wychowanka ,jest np. Oier.

0

Przyda nam się ten Balanta ,to że jest z Ameryki i nie gra w Europie to nie znaczy że będzie słaby przykład : Oscar z CFC ,Lucas Moura z PSG. Jedynie co do bramkarza to nie chciałbym tego Guzmana ,wolę Ter Stegena ,a on myśle ze jest z nami już zgadany. Stoper to priorytet ,obijali się całe lato to w zime niech coś zkombinują. Bądźmy pozytywnej myśli.

0

Wiesz ja to miałem spine przy Carefourze ,szedł sobie gościu w koszulce meczowej Realu ale w moim przypadku skończyło się tylko na wymianie słownej ,a kiedyś taki koleś na przystanku miał fajną koszulkę z sezonu 2009/2010 i napis 100% antimadridista no to mu mówie spoko koszulka a on ok dzięki więc trzeba być solidarnym ale dla mnie jesteś dzielny xD

0

bez komentarza ,jak widzę jego uśmiechniętą facjatę to mnie szlag trafia ,cieszy się że mu do kieszeni idzie a klub go nic nic nie obchodzi. Zubi 2016! God why???

0

Według mnie to Real w wygrywa z nami zdecydowanie w obronie i trochę w pomocy.
Obrona u nas : niski Masche ,mało zwinny Pique ,wiekowy i delikatny Puyol , nieogarnięty Marc Bartra.Boki mamy nawet spoko ale najbardziej lewy : Jordi Alba w formie to dla mnie najlepszy LO na świecie i genialny zastępca Adriano ,ale prawa strona : Dani Alves już trochę stary i nie ma tego błysku co kiedyś ,wolę Montoyę który w ogóle jest według mnie naszym najlepszym prawym obrońcą i powinien grać co mecz w pierwszej 11stce.
Obrona w Realu : środek u nich jest tak obsadzony że niegdyś filar obrony Pepe musi grzać ławę ,boki też mają super : prawy to Carvajal i Arbeloa a lewy bok to Coentrao i Marcelo. Obrona zdecydowanie u Realu lepsza.
Pomoc u nas : stary i bez błysku Xavi ,też wiekowy (29 lat ) Iniesta i jedyny genialny Cesc Fabregas nawet młody ,Busquets i Song to pivoty pierwszej klasy ,a S.Roberto i Dos Santos to nie ta półka.
Pomoc w Realu : jeszcze do niedawna mieli przepych zobaczmy ile oni mają(mieli) pomocników: Isco ,Modrić,Ozil,Illaramendi,Casemiro,Xabi Alonso,Kaka,Khedira. Niestety Real nawet bez Kaki i Ozila prezentuje się lepiej w pomocy
Real pokonujemy według mnie zdecydowanie w ataku i to bezapelacyjnie bo niestety Benzema nie błyszczy ,a Higuaina sprzedali ,a skrzydłami nie wygrają wystarczy że Karim dostanie kontuzji i klapa. Wiem że zleci na mnie masa hejtów ale to tylko moje skromne zdanie z którym nie każdy musi się zgadzać.

0

19 i 23 *

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?