0

Chyba wtargnął się błąd ,bo na innej stronie jest napisane ,że Barca B wygrała 2:1 ,nie wiem ale to dosyć ważne ,mogę się mylić.

0

Czekałem na ten dzień 222 dni ale się doczekałem : dzisiaj wraca Carles Puyol - talizman naszego zespołu. Satisfaction ! :)

0

Przepraszam pomyliły mi się newsy *

0

Po co wzmacniać atak jak już jest mocno obsadzony ,a obrona wręcz przeciwnie. Myślę ,że możemy mieć nawet z 80 mln euro na letnie okienko ,bo z 35 mln mamy z ostatniego (kasa za Thiago + 10 swoich - oferta za Luiza) ,a jeśli zarząd ustali taki budżet na transfery jak w tym roku czyli 50 mln to w sumie tak mało nie jest ale trochę piłkarzy do kupienia. Ter Stegen ,może drugi bramkarz w charakterze Pinto np. Guzman z Newells ,Stoper - Hummels albo inny ,może drugi stoper chociaż to mogłoby zatrzymać rozwój Bartry także niekoniecznie ,no i może prawy obrońca.

0

Fajnie będzie znowu zobaczyć Puyola na boisku ,człowiek ze stali. Dziwię się ,że nie nakręcono o nim jeszcze żadnego filmu.

0

Cieszę się ,że Montoya dostanie szansę ,jego występ dzisiaj jest raczej pewny ,bo skoro Alves nie dostał powołania to prawa obrona dla Martina. Sądze jednak ,że Leo i Puyol nie zaczną od początku. Montoya i Bartra to gracze ,których będę szczególnie obserwował podczas meczu ,bo Martin dostaje za mało szans ,a jak patrzę na grę Alvesa to mogliby się zamienić rolami ,bo w ocenach po meczu to Dani dostaje chyba te zawyżone oceny za ładny uśmiech bo nie wiem za co i rozbraje mnie "obiecujący występ Alvesa ,grał poprawnie" ja tego nie rozumiem ,od dłuższego czasu gra padake ,że hej. Wszyscy mówią ,że potrzebujemy stopera i bramkarza ,zgadzam się ale prawa obrona to też remontu potrzebuje ,świetnym kandydatem jest Danilo z FC Porto.

0

To cieszy ale choćby połowa z nich wiedziała co jest na bieżąco.... ,bo bycie kibicem to fanatyzm, oglądanie meczy , wiedza o klubie, bycie z drużyną na dobre i na złe. Znam pełno takich "kibiców" Barcy ,których np. pytam: oglądałeś wczoraj mecz? Nie ,a z kim grali? Mówie załóżmy z Valadollid. Jaki wynik? 4:1 . Kto strzelił ?..... itd. także nie interesują się tym tak na co dzień jak ja i zamiast śledzić wszystkie spotkania to obejrzą raz na jakiś czas nasz mecz gdy leci tylko w TVP1 ,choć na tym kanale to musze powiedzieć mam wrażenie ,że panuje jakaś klątwa na nasze mecze ,mecz z Milanem na wyjeździe w zeszłym sezonie ,mecz z Celticiem na wyjeździe w zeszłym sezonie ,rewanż u siebie z Realem ,półfinał CdR....same spotkania ,które nie zaliczmy do udanych i akurat wybierane przez TVP.

0

Szkoda ,teraz z Ceskiem miażdżyliby wszystkich.

0

Zaklepmy sobie tego Ter Stegena już w zimie ,a będziemy mieli do czerwca spokój z plotkami na temat bramkarzy.

0

Ale wam na prawdę do dyskusji nie wiele potrzeba ,jakiś plotkarski Sport wymyślił sobie że to będzie 24 mln euro ,a wy już łykacie to jak młode kormorany. Nie wiem jak ale wam się wydaje ,że Atletico to nam do tego Courtoisa jeszcze ze swoich dopłaci ,ludzie ogarnijcie się ,oni też muszą mieć z tego zysk. A my liczymy ,że wszystko dostaniemy na tacy i działacze Atletico pójdą na kolanach do Londynu ,bo Barca by chciała waszego bramkarza. Takie głupie gadanie ,do transferów nie trzeba pośredników ,jak go chcemy to niech Zubi pokaże że ma jaja i niech walczy o Thibauta ale bezpośrednio z CFC. Ja mimo wszystko uważam ,że lepiej się brać za Ter Stegena ,który jest łatwiejszy do wyciągnięcia ,a pozatym my nie PSG że mamy budżet na transfery 200 mln ,my mamy jeszcze dużo wydatków : stoper ,może drugi bramkarz jeśli Pinto odchodzi ,może prawy obrońca ,może jeszcze dodatkowy stoper ,szukają 9tki ,kto wie co im w głowach świta ,a 24 mln euro piechotą nie chodzi. Zróbmy referendum - to jest teraz w modzie.

0

Pozatym ludzie on ma klauzule odejścia 50 mln euro i Porto nie puści go taniej. Za pare lat to będzie najlepszy stoper ,już jest dobry a ma tylko 22 lata. Ale ja chyba nie dożyje jak Barca da za OBROŃCE 50 mln euro ,także jak słyszę "kupić Mangalę" to nie wiem czy koleś ,który to pisze się nie orientuje czy co ale w każdym razie dużo śmiechu mam. Chciało go Chelsea i dawało 30 mln ale Porto powiedziało albo 50 albo nara ,także trochę nam brakuje aby myśleć o negocjacjach.

0

Moje wymarzone transfery : Hummels ,Ter Stegen (za VV) ,Rulli (za Pinto) , Azplicueta albo Danilo po sprzedaży Alvesa , ewentualnie Lukaku jako 9tka i Oliver Torress ,do niego chociaż pierwokup.

0

To powinna być obowiązkowa lektura szkolna!!!

0

Strach pomyśleć co by było gdybyśmy go w 2008 roku sprzedali do City ,a dawali za Leo 30 mln euro....To byłby największy błąd w historii futbolu.

0

Mądrze prawisz MarioVeB jeżeli chcemy szukać stopera to młodego i perspektywicznego ,ja też patrzę na wiek ale nie tylko w kategorii stoperów ,musimy odmładzać skład ,dlatego również nie chciałem Aggera ,który jest w tym samym wieku co Silva. Piłkarz pod 30 i po 30 już się nie rozwija i lata rozkwitu kariery ma za sobą jak np. Alves ,a taki Danilo z FC Porto to za pare lat będzie najlepszym PO świata ,a ma tylko 22 lata ,kupować młodych sprzedawać starych lub dawać na zmienników. MarioVeB zapewne pamiętasz nasze debaty o pomocy ,gdzie ja kupiłbym pomocnika ,a ty uważasz że pomoc jest dobrze obsadzona. Masz świętą rację co do tego że jak chcemy mieć gracza to na lata ,dziwię się City ,którzy mają tyle kasy i kupują graczy dobrych lecz nie najmłodszych jak Navas (27) Negredo (28) ,Fernandinho (28). Jak patrzę na Sakho w Liverpoolu to tak chciałbym go u nas ale oczywiście go nam zwinęli.

0

Już czekam na newsy "Hummels zgadza się na obniżenie zarobków" -tak stare i oklepane przez Sport i MD że do przewidzenia.

0

Tak na prawdę to w BVB jest jeden lider obrony ,nazywa się Subotić. Sprawa jest podobna jak z Pique i Puyolem ,gdy Carles grał to i Gerard sobie świetnie radził ,a Mats prezentuje się dobrze gdy jest przy nim Subotić. Wszyscy chcieli Luiza po PK ale nikt nie rozumiał że grał w parze z profesorem Silvą. Transfer jakiegokolwiek stopera z wyższej półki to dla nas mission impossible także byłbym bardziej ostrożny z tymi werdyktami. Ważne jest aby zachować wszystkich stoperów ,nie wypuszczać Mache do Napoli ,ogrywać Bartrę i może będzie spokój. Jednak transfer stopera jest nieubłagany i prędzej czy później musi dojść. Ufam Tacie ,jestem otwarty na "diamenty" z Ameryki płd. jak Balanta. Często naszym problemem jest to że niekoniecznie ktoś źle się spisuje na środku obrony ,a po prostu mamy na tą pozycje mało piłkarzy ,jak słyszę że na środku ma grać Adriano ,Busi czy Song to mnie krew zalewa bo to nie są ich nominalne pozycje. Może taki stoper za parę groszy z Argentyny jak Balanta okaże się strzałem w 10-tkę? Pozatym jest Bartra ,jak się niedawno okazało talent czystej wody i niech gra często ,nawet na Gran Derbi tylko w ten sposób może stać się lepszy ,niech Masche stanie się teraz rezerwowym ,on lub Pique ,a Marc niech daje z siebie wszystko.

0

Byłoby pięknie ,Hummelsa bardzo lubię ale obawiam się ,że to plotka ,zresztą jeśli kupilibyśmy go w zimie to i tak nam w LM nie pomoże.

0

Ja was proszę wy nie bądźcie tacy pewni ,mecz z Realem zawsze był trudny ,a wy do tego El Clasico podchodzicie jakby Real był na poziomie Levante. Trochę szacunku ,nie wiem skąd ten huraoptymizm ale z Realem ostatni raz wygraliśmy ponad rok temu ,a on nas ogrywał 3:1 potem 2:1 ,statystyki nie napawają optymizmem ,ostatnie mecze z Los Blancos to była tragedia. Ja będę czuł do nich respekt nawet jakby mieli grać tylko z samym Lopezem na bramce. Nie mówię że Barca przegra ale nie bądźmy tacy pewni swego ,wszystko okaże się po meczu. Niezależnie kim Real by zagrał ,zawsze są groźni ,a nasza obronę pozostawmy bez komentarza. Chciałbym ujrzeć parę Pique - Bartra ,ze względu na wzrost ,a do Marca będzie to najlepszy z możliwych sprawdzianów umiejętności.

0

Po co chcesz kontrakt w Monchengladbach ,my też ci damy kontrakt xD

0

'Leo uda się z drużyną do Pampeluny, gdzie Puyol lub Mascherano stworzą z Bartrą parę środkowych obrońców." - to znaczy ,że Mascherano już wrócił ? Wiem ,że Puyol był przewidywany na Osasunę i tym nie jestem zdziwiony ale co do Javiera jestem zdziwiony. Jak ktoś ogarnia sprawę to niech mi odpowie.

0

Ciężko będzie wygrać bez Neymara czy Messiego ale jak już z nich miałby zagrać to chyba Ney ,bo Leo wraca po kontuzji ,także niech odczeka i miejmy go w 100% formie niż narażać się na odnowienie urazu ,pamiętam jak nie raz Tito go wystawiał za szybko i nie był do końca gotowy do gry (mecz z Bayernem na wyjeździe). Niech zagra taki atak Tello - Neymar - Alexis ,a tak przy już korzystnym wyniku niech Pedro zmieni Neya ,wkońcu Milan to wymagający rywal ,niech wypocznie. Mam nadzieję że Scolari oszczędzi go w meczu z Zambią ,ale jak już będzie musiał zagrać to chociaż niech nie gra 90 minut. W meczu z Osasuną bardzo chciałbym Sergiego Roberto i Montoye ,trochę rotacji przyda się na nasz "maraton"

0

Też jestem za tym ,a Tello pali się do gry! Neymarowi po reprezentacji odpoczynek dobrze zrobi.

0

Gdy skończyło się okienko transferowe i transfer Bale został domknięty byłem pewien że AS w końcu zmieni tematykę i okładki. Jest październik a okładki jakby z sierpnia ,przeliczyłem się...Gareth Bale jest chyba tak bogatym i głębokim tematem do madryckich gazet że nigdy im się nie znudzi.

0

Mam do niego wielki szacunek ,bo właśnie dzięki niemu Barca gra w tym stylu i tego mu nie można ująć ,to jest jego zasługa. Nie wiem jak wy ale dla mnie w pewnym stopniu każda jego wypowiedź jest kontrowersyjna.

0

Przyzwoicie mu idzie ale widać ,że Denis jeszcze tak się nie rozumie z zespołem ,znaczy świetnie pasuje ale żeby się wkomponował potrzeba mu jeszcze czasu ,za rok dołączy do pierwszej drużyny ,a chłopak ma papiery na granie. Po tym co pokazywał w City ,jestem pewien że możemy mieć z niego duży pożytek ,wielki talent ,krótko mówiąc nie od razu Kraków zbudowano.

--->taki filmik z tylko jego zagraniami ,jak chcesz to zobacz.

0

Na Drogbę nie ma co liczyć ,on już tylko szuka dużych pieniędzy w kontrakcie ,jest już stary i chce się ustawić na przyszłość ,grał już przecież w lidze chińskiej. Barca nie da mu dużych pieniędzy jak będzie siedział na ławce ,to byłby zabieg jak Beckham w PSG ,tylko prestiż.

0

Po co sprzedawaliśmy Ville ,teraz nie byłoby problemu. Ja wiem że David nie chciał być na ławce ale mógłby grać częściej. Już wolę pomocnika zakupić niż napastnika ,bo Xavi - Iniesta to już może nie emeryci ale nie rozkwit kariery ,jest Cesc ale kto dalej? Zaklepać sobie Olivera Torresa i będzie spokój ,a tak w ogóle to nie ma to jak martwić się o atak który jest przesycony jak obrona to najsłabsza formacja i wieczne kontuzje.

0

No i choćby dlatego trzeba kupić stopera ,gdy Puyol jeszcze nie jest gotowy by wrócić ,Masche kontuzjowany ,Pique też narzeka na uraz ,naszym jedynym zdrowym stoperem jest Bartra. Kupić w zimie Balantę i będzie większa konkurencja.

0

Strasznie żałuję i nie potrafię zrozumieć dlaczego my nie mogliśmy mieć tego piłkarza ,on był dla nas dedykowany ,był u Rosella....brak słów ,teraz pomoc Ozil - Busquets/Song - Cesc byłaby NAJLEPSZA na świecie. Teraz Mesuta już nie widzę na Camp Nou ,to był ostatni dzwonek ,Arsenal nie jest taki głupi i za rok go nam nie odsprzeda ,zresztą my mamy zaplecze na pomocy ,a jak np. za 2 lata Ozila można by kupić to sądzę że warto wtedy kupić kogoś perspektywicznego ,to nie znaczy że Mesut już będzie stary ,wręcz przeciwnie będzie w sile wieku ale wtedy może pojawić się ktoś inny ,ciekawszy. Jako pomocnik podoba mi się Gundogan ,bardzo przypomina mi Xaviego z najlepszego czasu ,ale my niestety mamy mało kasy. Do kupienia mamy z 2 bramkarzy i z 2 stoperów ,może jakaś 9tka ,nie wiem choć dla mnie to bardziej wolałbym kupić pomocnika niż napastnika ,Trzeba następców wiekowego już duetu Xavi - Iniesta ,jest genialny Cesc ale kto drugi? Nie wiem, młodzi dobrze rokują ale są tłamszeni przez "gwiazdy" które nieraz grają za "nazwisko".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?