LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To co panowie ,ja się spodziewam "transferowej ofensywy" z naszej strony. To specjalność Zubiego , po co kupować bramkarza ,na pewno w umowie było napisane ,że to stary dobry Zubi może stać na budzie. Ewentualnie jego zmiennikiem może być Pinto.
0
Koke jest świetny ale w ATM i nie jestem pewien czy u nas by się sprawdził ,zresztą naprawdę lubię Atletico i jak wreszcie grają dobry futbol na poziomie europejskim to takie kluby jak my już musimy je osłabiać. Ja chciałbym kupić pomocnika ,tylko kogoś w stylu "młody diament" ,nie chodzi że Koke jest stary ,wręcz jest młodziutki ale chciałbym takiego 18 latka ,który się wpasuje w naszą gre ,bo nie każdy się szybko zaklimatyzuje jak np.Neymar. Jak to się mówi "starej gałęzi już się nie ugnie" ,nie szukamy gracza z DNA Barcy tyko kogoś kogo można ukształtować na następcę Iniesty (za Xaviego jest już Cesc). Moje marzenie na pomoc ? Oliver Torres ,już teraz jest świetny a będzie tylko lepszy. Na dodatek jest Cule ,jak na razie (Isco) ,bo to się może zmienić xD ,to kolejny talent z ATM. Ktoś powie ,że i tam gra mało a co tutaj ,tyle co Roberto itd.. ale mieć zaklepanego takiego gracza (pierwokup ,który niestety jego nie obejmuje) to skarb. Zawsze można go wypożyczyć do klubu w ,którym by grał co mecz i się rozwijał np. Ajax. Dobrze by było jakby tacy pomocnicy jak Sergi Roberto, Rafinha ,Denis Suarez i oby Oliver kiedyś stanowili o sile tego zespołu. Najbardziej boli Sergi ,który jest na prawdę dobry ale latka lecą a on stoi w miejscu i nie stanie się nowym Iniestą jak będzie co mecz siedział na trybunach. Dobrze ,że chociaż Alcantara jest pewniakiem w Celcie i kreuje grę. Ciekawie będzie jak za rok z Barcy B do pierwszej drużyny awansuje Denis który też jest świetny. Problem bogactwa niestety marnowany.
0
Miłe zaskoczenie : Marca Bartra. Klasa sama w sobie : Alexis.Marne pocieszenie: Sergi Roberto ,chociaż w kadrze sobie pogra. Ogólnie to dobrze że obyło się bez kontuzji ,bo uraz Alvesa jest niezbyt groźny ,mogliśmy mieć mniej szczęścia jak choćby Real.
0
Najlepszą z tych czterech opcji jest Gundogan ,Xavi się powoli kończy ,za niego jest Cesc ,ale w razie np.kontuzji Iniesty który też jest wiekowy to nie ma nikogo. Sergi Roberto to obiecujący gracz ale w razie kupna pomocnika (tak ,potrzebny) zaproponowałbym mu wypożyczenie. Ilkay stylem gry jest podobny do Generała. I tak powinniśmy kupić najpierw bramkarza (Ter Stegen) i taniego ,obiecującego stopera ,na poziomie Bartry czyli dla mnie Balanta z River Plate ,a dopiero potem można myśleć o pomocniku ,bo nasza środkowa formacja aż tak tragiczna nie jest.
0
Tak ,Xavi też chodzi do fryzjera w przerwie meczu ,maluje sobie paznokcie u nóg, w szatni jako jeden z nielicznych ma lusterko w szafce i normalnie nie pokaże się bez kolczyków. Wszystko to robił Ronaldo ,pamiętam okładkę jakiejś gazety jak siedzi na plaży i ma pomalowane paznokcie u nóg ,hahhha taki jest "męski" ten wasz boski Cristiano ,niby kręci z Iriną Shayk ale nie zdziwię się jak okaże się że jest "ciepły" ,a właściwie i tak cały świat o tym wie więc co się ma okazać.
0
Nasze młodziki są strasznie marnowane. Wszystko przez brak siły przebicia ,dobrze ktoś kiedyś napisał że za Pepa to Roberto byłby podstawowym zawodnikiem i miał rację bo Guardiola nie bał się stawiać na Busiego nawet jak był Toure. Niestety co do pomocy się zgadzam ,jeśli nastepcą Xaviego jest Cesc to nie ma następcy Iniesty który tez już jest stary. Roberto już dla mnie przepadł ,awansował za późno ,ma już 21 lat i nie rozwinie się jakoś wiele ,a taki Januzaj (18 lat) gra w Manu często. Jedyna nadzieja w Rafinhi który jest o rok od Sergiego młodszy i w Celcie jest jednym z lepszych. Ciekaw jestem za rok gdy awansuje kolejny diament Denis Suarez ,który nie jest gorszy od powyższych. Myślę że odpowiednim transferem pomocnika będzie Oliver Torres ,który jest na razie Cule po potem może się zmienić xD ,Tak wiem że w ATM już gra mało a co dopiero w Barcie więc pierwokup i niech zostanie lub kupić i wypożyczyć np. do Ajaxu. Albo stawiamy na młodych albo kupujemy ,ciekawa opcja to Reus który ma klauzule 35 mln euro ,więc jest w czym wybierać.
0
No z Cieszyna jestem.
0
Zgadzam się to są fakty ale skoro jest przesyt w ataku to czemu nie może być przesyt w obronie? Wysoki stoper się nam przyda ,nie odwracajmy kota ogonem.
0
nie chodzi o to ,(przeczytałem tekst). Mieć za dużo w ataku a za mało w obronie to nie najlepiej prognozuje i tyle. Denerwuję mnie takie teksty już po przyjściu Neymara ,a słowa "niby" wypowiedziane przez Aguero nie zostały opublikowane przed przyjściem Neymara tylko niedawno. Mój komentarz miał podobny charakter jak wypowiedź Cruyffa gdzie powiedział że "dwóch kapitanów na statku to o jednego za dużo" więc wytłumacz mi po co nam AKTUALNIE Aguero.
0
Spoko może Messi faktycznie nie zasługuje na ZP ale koledzy z szatni powinni się wspomagać i wzajemnie bronić ,a ten tu takim tekstem palnie...nie chodzi o to kto tą nagrodę dostanie ale wszyscy w drużynie powinni stać za sobą murem. Wyobrażacie sobie by np. Bale czy Pepe powiedzieli że Ronaldo nie zasługuje na ZP ? Pamiętam jak było coś takiego ,że Zidane powiedział że chciałby aby ZP wygrał Ribery (rodak) ,to już się zaczęły spiski. Zadziwił mnie Pique gdyż zawsze z Messim byli kumplami ,czytałem w biografii Messiego że podczas gry w juniorach gdy przeciwnicy go kopali ,faulowali to już wtedy "wieża" Pique zawsze go bronił i walczył jak za dwóch także te słowa mnie zabolały. Mam nadzieję że atmosfera w szatni będzie nadal dobra jak teraz ,a Pique sprostuje swoje słowa.
0
Super ,w takim razie sprzedajmy Neymara do City ,zrobimy niezły deal (moja genialna ironia). Mieć obronę dziurawą jak ser ale patrzeć tylko na atak - jakie to "Barcelońskie".
0
o co chodzi w tych słowach Pique ,jakaś spina?
0
Widać ,że Neymar ma szacunek do Leo i to bardzo cieszy ,zupełnie inna bajka jak w przypadku z Ibrą.
0
Co to już pismaki nie wymyślą.... ciekawe że jak Leo strzelał hattricki z Sevillą czy Ajaxem to nikt "problemów" nie widział. Chłop po prostu musi wypocząć ,dobrze się przygotować do ważnej fazy sezonu i starać się poprawić już mocno zszarganą reputację.
0
Czekam by w zimie Barca zakupiła stopera ale nie po to aby zaburzyć rozwój Marca ale po to aby wraz z nim grać w środku obrony ,bo poza nim to nikt formą nie grzeszy.
0
Spokojnie ,na razie lepiej sobie radził Ronaldo ale jak Leo wróci w styczniu to pokaże kto rządzi. Niech CR7 weźmie sobie złotą piłke (jak Messi po raz czwarty odbierał tą nagrodę większość madridistów i tak uważała i nadal uważa Cristiano za lepszego piłkarza). Wielu z was zwątpiło ale to my mamy najlepszego piłkarza na świecie i jeszcze nie raz to udowodni ,tylko cierpliwości. Pozatym CR ma już 28/29 lat ,a Leo 26 także także niech Cristiano zapiszczy swój ostatni pisk a wtedy Leo w kwiecie piłkarskiego wieku wraz z Neymarem będą obkupować listy strzelców.
0
Celticiem *
0
Czemu nie?? Musimy wszystkiego próbować ,a w meczu z Cleticiem pod koniec drugiej połowy jak na lewe skrzydło wszedł Tello a Neymar przesunął się na środek uważam że zagrał bardzo dobrze. Cesc nie pasuje na 9tke bo niestety jest za wolny dostawał ileś podań w "uliczke" i nie dobiegał.
0
Mój ojciec bardzo ceni Tello jako piłkarza ,często jak nam nie szło ,graliśmy przeciwko "autobusom" mówił "wpuścić Tello ,on rozciągnie grę" ,na to ja mówię "ale on nie ma w ogóle dryblingu" a on na to "ale jest pierońsko szybki" i coś w tym jest. Zwody ma przewidywalne ale jest zwinny i szybki czego czasem nam brakuje ,fajnie jakby dostał szansę bo brakuje mu ogrania a Montoya i Bartra coraz lepiej wykorzystują swoje okazje także liczę na Cristiana. Mówcie co chcecie ale w zeszłym sezonie mówiłem " jak tak dalej się będzie rozwijał to za pare lat będzie świetnym skrzydłowym" oby kiedyś mógłbym sobie przyznać rację.
0
Miły gest ,a jak kiedyś czytałem w jakiejś sondzie to w Polsce najwięcej osób kibicuje Barcelonie ,potem BVB i Real. Po mozaice jaką zobaczyli w Gdańsku to się im nie dziwie że pamiętają :)
0
To było do przewidzenia ,jak sam Leo mówił że nie czuję się zdrowy na 100% to gdzie były służby medyczne? ,teraz należy na niego chuchać i dmuchać i przede wszystkim się nie śpieszyć ,bo nie tego nam trzeba. Wielka szkoda ,bo po meczu z Milanem miałem wrażenie że zaczyna sobie coraz lepiej radzić ,kontuzje cały czas wybijają go z rytmu. Wróci silniejszy!
0
Kurcze znowu bez Bartry ,no kiedy on ma spróbować zagrać z wymagającym rywalem jak nie teraz z Milanem ,wiecznie się boimy zaryzykować.
0
Pierwsza porażka: „Oglądam filmy wojenne, żeby wiedzieć co robić, ale nie wyobrażam sobie tego. Tak czy tak, mamy kryzys bez przegrania ani jednego meczu”. - Nie no pięknie ich Tata przygasił ,strasznie to lubie xD
0
Nie jestem ,przekonany do tego transferu. Robert to dobry napadzior ale w naszym przypadku co za dużo to nie zdrowo i nie może sobie pograć Tello ,Pedro i Lewy też by nie pograł. Messi jak wróci do formy to będzie grał co mecz i po co ma nam 8.5 mln euro wydane na gracza który zagra raz na ruski rok. Ja w ogóle nie rozumiem Lewandowskiego ,BVB jest mocnym klubem ,ma dobry kontrakt (dostał podwyżkę) ,w Dortmundzie jest gwiazdą i idolem kibiców ,cóż chcieć więcej? Przejdzie do Bayernu ,Chelsea ,tam go Mandżukicie ,Mullery ,Torresy zjedzą na śniadanie i będzie mało grał a chyba tego nie chce. W ogóle to denerwuje się na same takie newsy bo wszyscy wiedzą że obrona to nasza najsłabsza formacja ,a my chemy atak przedobrzyć. Ja wiem że w realiach tego futbolu 8.5 mln euro to tyle co nic ale za takie pieniądze można by kupić jakiegoś MŁODEGO ,PERSPEKTYWICZNEGO STOPERA, nie musi być gwiazdą bo od gwiazdy nikt nie zaczynał a za pare lat może stanowić o naszej sile. Za 8.5 mln euro to może River Plate zgodziłoby się oddać nam Balantę ,albo pogadać z ATM o pierwokupie Olivera Torressa ,który jednak niestety nie był włączony w transfer Villi.
0
Musimy działać szybko ,on też chciałby wiedzieć gdzie miałby się podziać.
0
To w jakiej formie jest obecnie Milan nie ma większego znaczenia ,na mecze z Barcą każdy chce coś udowodnić i pokazać ,nawet beniaminki. Patrzmy lepiej na siebie ,a każdego przeciwnika trzeba szanować już tym bardziej tak utytułowany klub ,grający nieprzyjemnym do nas stylem jak Milan.
0
Bez sensu porównanie ,Ozil to playmaker ,ma rządzić w pomocy a Bale to skrzydłowy także nie zrozumiałem twojego przesłania. Skoro jesteś madridistą to widzę ,że za wszelką cenę próbujesz pokazać sprzedanie Ozila w świetle ,że i tak wam był niepotrzebny ,a tak na prawdę to bardzo wam go brakuje ,to wasza niepofetowana strata ,a co do Bale'a to "jeszcze za mało by powiedzieć o nim ,że gra nieźle gdyż rozegrał tylko 4 spotkania od pierwszej minuty"
0
Jak Leo wróci do swojej formy + Neymar w formie + aktualna forma Sacheza = każda obrona ze strachu trzęsie się jak galareta.
0
Prośba do redakcji : zdejmijcie Dongou z listy kontuzjowanych ,skoro gra to chyba już jest wyleczony ,a nam lepiej będzie patrzeć na coraz mniejszy "szpital" w drużynie.
0
Alves 6?? To urąga godności Masche ,który ma tą samą notę. Za co Dani ma po raz kolejny zawyżaną ocenę ,za to że o mało nam meczu nie przegrał ,gdy dał się przepchnąć i przed kompromitacją go VV uratował. Montoya tylko 6.5 ? Widzę że trwa kampania "antyMontoya" tak jak do niedawna "antyBartra". Martin zagrał bezbłędny mecz ,gdyby grał tyle co Alves to byłby 100 razy lepszym PO.