0

Rozglądałbym się za Oliverem Torresem ,miejmy do niego chociaż pierwokup. Na razie pomoc jest spoko ,ale Xavi (33 lata) i Iniesta (prawie 30 lat) już najmłodsi nie są i trzeba nowych ,jest świetny Cesc ale to może być mało ,jestem fanem talentu Sergiego Roberto i chciałbym żeby właśnie częściej grał ,najlepiej z Fabregasem ,myślmy przyszłościowo. Mamy dużo perełek ,tylko żeby one się nie blokowały ,bo to jest najgorsze. Mamy Rafinhę ,Denisa Suareza ,Sergiego Roberto i extra byłoby mieć Olivera ,bo wtedy jesteśmy ubezpieczeni na pomocy przez dekadę spokojnie.

0

Wiem Belgia rośnie na potęgę ,mają teraz świetną generacje piłkarzy. Lukaku jest tylko jednym z wielu ale na prawdę strasznie chciałbym go u nas zobaczyć ,to gracz z tym profilem którego nam brakuje i za wszelką cenę powinniśmy go zakontraktować.

0

Jeżeli my na prawdę chcemy kupić wysokiego silnego napastnika to mi się podoba jeden gracz ,nazywa się Lukaku ,jest tylko jeden problem - Chelsea. Romeu jest świetny to taki młody Drogba ,sądzę że by się u nas wpasował i na autobusy byłby ciekawą alternatywą. Niestety sytuacja jak z Courtoisem ,który jest piłkarzem de facto Chelsea a oni swoich przyszłości nie sprzedają. Neymar - Lukaku - Messi - to byłoby coś !! Może jednak warto spróbować bo nie jest zadowolony z gry pod władzą Mourinho który go wypożyczył a może chciałby zmienić otoczenie.

0

Fajnie że Iniesta i Pique przedłużą kontrakt ale nie rozumiem czemu nie bierzemy się za umowę Montoyi. Gościu siedzi na ławce i tylko patrzy na te amatorstwo Alvesa ,dam sobie rękę odciąć że jakby grał więcej to wystrzeliłby jak Bartra ,denerwują mnie ci którzy mówią że Martin jest za słaby że jego ostatni mecz to masakra itp... ale jak dostaje tak mało szans to jak się ma pokazać. To samo było właśnie z Bartrą którego byście na taczkach wywieźli ,a jak teraz jest lepszy od Pique to się rozpływacie nad jego grą ,dajmy szansę Montoyi a ją wykorzysta. Nie mogę patrzeć na Alvesa ,nie zdziwię się jak po sezonie go sprzedają ,koleś ma 20 strat na mecz i nikt nie ma jaj go zmienić. Śmiem twierdzić że gdyby Martin grał tyle co Dani to prezentowałby się o wiele lepiej. A w całym przeglądzie najśmieszniejsze jest ten "konflikt" Zidana z Ronaldo ,już nie można wyrazić swojej opinii bo musi być wieczna propaganda ,a co do Bale'a to na razie nie ma szczęścia ,w Totenhamie teraz by na prawdę się przydał.

0

Kupić go i dać do Barcy B?? Wątpie by Balanta tak sobie to wyobrażał ,a z tym Varginim to już zamknięty rozdział nie ma o czym gadać. Balanta się nam przyda ,nie mam żadnych do niego wątów co do talentu ,bo pytało się o niego już choćby Monaco. Podoba mi się to że patrzymy na takich graczy i cieszyłby mnie taki udany transfer niż 50 mln za Silvę czy Luiza. Według mnie to z letniego okienka zostało nam 30 mln ,jeśli w lecie tak jak w tym roku budżet transferowy będzie wynosił 50 mln euro to na dwa okienka mamy 80 mln euro.

0

Dlaczego nie ? Może to być nasze uzupełnienie defensywy ,ale nie wiem czy każdy patrzy ale my musimy się wzmocnić przed LM ,a piłkarze z Europy w zimie raczej do nas nie dojdą ,z resztą bez sensu kupować piłkarza na ligę i CdR ,ja chyba bym zaryzykował ,z Bartrą mógłby zbudować konkurencję dla Pique.

0

Wkońcu jakiś realny cel ,na zimę kupić Balantę albo innego stopera ,a na lato bramkarza lub dwóch (w tym właśnie Ter Stegen i może ten Rulli). Stoper i bramkarze od zaraz. Latem myślałem że trzeba będzie dwóch stoperów ale jak patrzę na Bartrę to jeden wystarczy.

0

Nie jestem za tym aby do nas doszedł ,chciałbym o jako pierwszego bramkarza Ter Stegena ,a drugim może być wychowanek - Masip ,Oier. Proszę was nie liczcie na Courtoisa ,bo mnie tak się wtedy śmiać chce że nie wiem... Już widzę jak Mou go nam oddaje...ta sonda też jest komiczna : Courtois ok.55 %. Marzenia odstawmy na bok Thibaut nie dojdzie do nas. Realny jest Ter Stegen.

0

Kurde ,szkoda bo Adriano to też okaz zdrowia nie jest i lada chwila znowu dostanie kontuzji ,wtedy mamy wszystkich LO z głowy. Trzeba dać Montoyę na lewą ,chociaż to prawy obrońca ale w zeszłym sezonie nieźle sobie tam radził ,a na Adriano to teraz trzeba chuchać i dmuchać ,bo bez w razie jego urazu (odpukać) to na GD jesteśmy w fatalnej sytuacji.

0

Szacunek dla psychologa jak się okazuje to on uspokoił nam Marca.

0

Powiem coś w stylu polityka : To na pewno był spisek ,całym tym zdarzeniem powinna się zająć komisja śledcza ds.kontuzji. A tak na serio to dobrze że Neymar nie miał okazji trenować z Balotellim....

0

Bardzo mnie cieszy bramka Denisa Suareza ,być może kupując go w tym okienku z City zrobiliśmy świetny interes ,za rok najprawdopodobniej stanie się pełnoprawnym graczem pierwszej drużyny. Wszystko zależy czy dobrze będzie grał w rezerwach ,niech się tam ogrywa a będzie z niego pożytek.

0

Może mi ktoś przetłumaczyć słowa Balanty ze Sportu "es un privilegio que el Barca se fue en mi" Byłbym wdzięczny. To dobry stoper bardzo by się nam przydał i jest szansa że w zimie go kupimy ,dlatego jestem ciekaw jego zdania na temat Barcy i co sądzi o transferze.

0

To cieszy bo im więcej strzelców tym bardziej to świadczy o formie drużyny ,i ważne jest że nie ma uzależnienia od Leo i właśnie po to był też Neymar żeby w razie jego nieobecności przejąć odpowiedzialność.

0

Song pewnie znowu będzie się z Eto'o się żarł ,a szkoda bo to dwaj wielcy zawodnicy ,a tak się nie cierpią ,że...

0

Możecie się śmiać ale jak Sergi się rozpędzi to jego drybling do złudzenia przypomina mi Messiego ,jest szybki i bardzo kreatywny ,ma świetne prostopadłe podania. Wielu z was chwali Rafinhę ,niestety nie oglądam Celty i nie wiem wiele o tym graczu ,może mi ktoś go opisać i czy jest lepszy od Roberto (wiem że trudno porównać ale spróbujcie) i jakiego gracza wam przypomina z naszej drużyny.

0

Trzeba przyznać ,że koleś ma "dryg" i na pewno będzie się rozwijał i w kształtowaniu gracza ważne jest to aby miał dobry klub z miejscem na regularną grę ,a on obecnie nie ma na nią szans w Manu i w Barcelonie by to się nie zmieniło ,według mnie przydałoby mu się wypożyczenie do takiego Ajaxu czy Evertonu. Podoba mi się to że staramy się o takich piłkarzy. Ja chciałbym aby doszedł do nas kiedyś ,jak już było mówione Oliver Torres. Mamy zaplecze młodych graczy ale niech oni grają ,bo jak słyszę że Sergi Roberto znowu na trybunach to mnie strasznie złość bierze bo Xavi i Iniesta to już nie młodzieniaszki i trzeba "następców" ,jeśli nie kupujemy to chociaż dajmy tym piłkarzom szansę. Nie wiem jak radzi sobie w Barcie B radzi Denis Suareza ale wróże mu wielką przyszłość ,chciałbym kiedyś pomoc Oliver - Suarez. Januzaj to na razie melodia przyszłości ale np. wymiana z Dos Santosem. I tak na razie to martwmy się o obronę. Trzeba zakupić z dwóch stoperów (jeden do gry od zaraz ,a drugi młody talent za Puyiego ,który za chwile chyba powie "dość") ,jeden lub dwóch bramkarzy (Ter Stegen i dałbym Masipa na drugiego ,oczywiście jak Pinto by odszedł). I mile widziana była by taka niespodzianka jak Oliver czy Januzaj.

0

Jakby to powiedzieć.... słynny cytat ze "Świata według Kiepskich" - Im się zawsze chce wtedy kiedy nam. http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/marc-andre-ter-stegen-na-celowniku-realu-madryt/6ve83

0

Real mówi że mają najlepsze skrzydła na świecie ,że niby Bale i Ronaldo co to nie będzie... nasza odpowiedź: a my mamy Neymara i Alexisa ,więc nie macie się czym chwalić :D Teraz na poważnie : liczy się zgranie i zrozumienie ,a Ney z Alexisem to po prostu miazga świetnie są zgrani ,szukają siebie na boisku ,wszyscy się lubią i szanują ,nie ma konfliktów - i to jest siła! Nawet nie wiecie jak w obliczu sukcesów jest warta dobra atmosfera ,a ta panuje w naszej drużynie. Pomyślcie sobie jak w czerwcu ,lipcu mówili że Messi z Neymarem to dwóch kapitanów na jednym statku ,że będzie konflikt itd. myślę że już chyba nikt nie ma żadnych wątów.

0

http://www.barca.pl/wiadomosc/song-pierwszym-pilkarzem-ligi-ze-100-procentowa-dokladnoscia-podan-6901 Kolejny przykład że Alex Song powinien grać więcej. Cichy bohater wczorajszego meczu.

0

I gdzie są ci wszyscy hejterzy Alexisa ? Że niby lepszy od Pedro ?! Sanchez pokazał że potrafi też ładnie uderzyć zza pola karnego i to się chwali. A ja i tak chylę czoła Bartrze ,bo gdyby nie on to byśmy tak Alexisa i Neymara nie chwalili ,wiem że obrońca jest zawsze niedoceniany ale chłopak odwalił kawał dobrej roboty ! Niech trzyma tak dalej a nie zatęsknimy za Masche/

0

Zagadką XXI wieku jest czemu rotacje nie sięgają Daniego Alvesa

0

Alves się bierze do wolnego...

0

Cesc to nie lodowisko!

0

VV - Montoya_Pique_Batra_Adriano_- Song_Cesc_Iniesta - Tello_Neymar_Alexis - takiej jedenastki bym sobie życzył , Zmiany Sergi Roberto za Xaviego ,Dos Santos za Cesca ,Pedro za Alexisa

0

Chciałbym dzisiaj od pierwszych minut Songa ,Tello ,Bartrę i Montoyę. Mile by było zobaczyć też Roberto ,dajmy pograć zmiennikom ,a Valladolid to nie zbyt wymagający rywal.

0

Szkoda że Bartra dostaje tylko tą szanse z powodu kontuzji Masche ,bo gra świetnie a gdy Javier wróci na pewno będzie na ławce a szkoda bo to powinien być nasz podstawowy stoper. Tata mówi że mamy 4 stoperów ale tak na prawdę to dwóch ,Masche jest za niski i lekki ,nie chce skreślać Puyola ale 35 lat robi swoje niestety ,a nawet kiedy już wracał to był za wolny więc.... stoperzy z prawdziwego zdarzenia to Pique i Bartra i to oni zazwyczaj powinni grać w podstawowej 11-stce ,przede wszystkim są wysocy ,a Puyi już może coś nauczy Marca i zrobi z niego nowego lidera obrony. Pique w formie (kiedy to było?) i Bartra w ówczesnej formie to może być niezły duet. Nowy stoper się przyda ale żadna gwiazda bo to musi być młody talent który będzie mógł zagrażać miejscem w składzie z Pique. Większa konkurencja nam nie zaszkodzi.

0

Nie no co jak co ale tok rozumowania Xaviego jest kapitalny ,to powinno w szkołach być nauczane :D Na prawdę ciekawi mnie co musiał przeżyć nasz Generał po meczu z Rayo ,szok psychiczny jak nic.

0

Bartra na prawdę jest coraz lepszy ,pamiętam jak wszyscy go jechali (ja też przyznaje) a teraz gra najlepiej jak go pamiętam ,jeśli ktoś sądzi że mecz z Almerią w jego wykonaniu był przypadkiem to ten mecz nie zostawił wątpliwości. Chłopak się rozwija i musi dostawać więcej szans ,dzisiaj perfekcyjnie wyłączył z gry Samarasa ,walczył z poświęceniem czego o mało nie opłacił kontuzją. Może "lider" defensywy to za dużo powiedziane ale zagrał dzisiaj bezbłędnie ,bez zarzutów ,lepiej od Pique. Ogólnie o takich meczach możemy powiedzieć że je po prostu wygraliśmy ,nic więcej. Szkoda mi Neymara bo starał się i nie mógł strzelić bramki ,jeśli ktoś ma wąty co do Alexis czy Pedro to chyba nie ma pytań. Wszedł Sanchez i od razu gra ruszyła ,dobra asysta a Pedrito bezproduktywny. Pochwała dla Tello bo ostatnio cienko a dzisiaj nawet przyzwoicie ,ładnie ciągnął skrzydłem. Alves to po prostu biegająca apokalipsa ,wolę 100 razy Montoyę ,mówcie co chcecie ale Martin jest solidniejszy. Strasznie się wnerwiłem za kartkę do Cesca bo trafił w piłke i został nadepnięty a to on dostał żółtą kartkę. MVP ??? Jak dla mnie chyba właśnie Fabregas albo Bartra.

0

Szkoda mi Songa ,koleś zasługuje na grę ,a Pedro? co on robi to nasz "Torres" i znowu Cesc w ataku ,no cóż ważne 3 punkty ale liczyłem na zmianę ,a tu widać że jak Messiego nie ma to skład jak za Tito ,szkoda liczyłem na coś nowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?