0

Całkiem fajnie się prezentują te nasze nowe koszulki treningowe ,ciekawe czy są tylko do LM czy np. przed ligowymi meczami też będą w nich trenować.

0

I Muslera świetny bramkarz nigdy nie zapomnę co wyprawiał na Copa America 2011 ,zatrzymał Argentynę ,Messiego wszystkich i wybronił karnego Teveza na wagę zwycięstwa ,czemu się za nim nie rozglądamy. Muslera i Ter Stegen i byłoby spoko.

0

Zgadzam się Neymar MVP jak najbardziej zasłużone.

0

To oni obiadów w domu nie mają ??? Ludzie biedniejsi ,a w domu zjedzą ,a ci się po restauracjach będą szlajać ,niech sobie jakąś gosposie zakontraktują ,znając skąpość Rosella to weźnie go do MacDonalda - fastfood ,tanio i szybko.

0

Żeby tylko te słowa Taty do nich dotarły ,bo dyscyplina mentalna to klucz do sukcesu ,nie mogę się doczekać meczu z Ajaxem ,mam nadzieję że pewnie wygramy ,chociaż po meczu z Sevilla nic pewnego.

0

Montoya jest dla mnie lepszym prawym pomocnikiem niż Alves ,po Danim zostało już tylko nazwisko ,choć uważam że to wspaniały człowiek ,najlepszy negocjator w klubie ,dobry patron nad młodymi zawodnikami (Neymar) i w ogóle taki pozytywny człowiek ,wiecznie uśmiechnięty ,ale to Martin powinien być w pierwszej 11-stce tym bardziej że rozważa odejście z klubu.

0

Messi faktycznie nie jest teraz w formie ,ale gole strzela więc cześć mu za to i chwała ale brakuje mi jego szybkości ,za to Neymar ma formę wyborną i czuje naszą gre ,no po prostu szusuje na tej lewej flance ,oniemiałem z wrażenia jak z Sevillą miał gracza za sobą ,odbił sobie piłkę piętą wzdłuż linii na kilkadziesiąt metrów i dobiegł do niej ,nawet zdążył podać. Leo wydaje mi się taki ociężały ,jego dryblingi są przewidywalne i coraz częściej wybijane przez obrońców ,nadal jest dla mnie najlepszym piłkarzem na świecie ale jak przyjdzie forma to będzie o wiele lepiej ,nie podoba mi się jedna rzecz ale właściwie ją rozumiem ,ż gdy Ney ma dogodniejszą sytuację to woli podać do Messiego ,ale go trochę rozumiem ,jesteś nowy ,nikogo tak dobrze nie znasz ,nowa liga ,nowy trener ,jak strzelić będziesz uwielbiany ,ale jak przestrzelisz to przecież mogłeś podać do Leo i na tym to polega ,nie ma czegoś takiego jak wy mówicie ,że Leo musi zdobyć 70 bramek dlatego muszę mu asystować ,po prostu jest najlepszy i na niego grają ,każda drużyna ma swojego lidera ,my mamy Leo i to się nie zmieni.

0

Szkoda wreszcie mógł się pokazać i tu znowu kontuzja ,gdyby nie to że jest na nie tak podatny to mógł by zajść jeszcze dalej ,według mnie za późno wrócił do Milanu ,siedział w Realu za długo ,już po pierwszym sezonie Mourinho powinien odejść ,bo na niego nie stawiał ,sytuacja podobna jak z Adriano ,mógłby być jednym z najlepszych graczy na swojej pozycji gdyby nie kontuzje.

0

Sprawa prezentuje się tak:
1. Mecz był kapitalny i prawdą jest to że gdybyśmy nie strzelili bramki na 3:2 to uznawalibyśmy ten mecz za fatalny ,ale każdy musi przyznać że zwycięstwo w takim stylu daje więcej radości i satysfakcji niż takie 7:0 z Levante ,pokazaliśmy charakter.
2. Tak na prawdę bardzo się zastanawiam co by było gdyby w sytuacji Alexisa znalazł się Pedro ,przypuszczam że by to sPEDROlił ,ale od razu pojawiłyby się same zachwyty nad nim chociaż wiemy ,że błyszczeć on w tej chwili to może w Barcie ale chyba B.
3. Bardzo mnie cieszy że mamy już przewagę nad Realem ,bo nawet na tym etapie to bardzo ważne i to z czego bardzo byłem dumny że my w ciągu 3 -4 minut zdobyliśmy tą bramkę na wagę zwycięstwa ,a Real miał ponad 20 minut na zmianę wyniku ,ale według mnie im się nie chciało i nie pokazali takiej werwy i serca do walki jak my i to jest powód do dumy! I tak wszyscy u nich są mega szczęśliwi bo ten ich Bale w debiucie strzelił gola ,takimi meczami wygrywa się ligę ,a bardzo mnie to śmieszyło jak madrydiści już się cieszyli ,że my niby mamy remis ,a oni rozwalą Villareal z 5:0 ,bo to beniaminek i w ogóle i co ? i tak się skończyło że się zbłaźnili.
4. Nasza obrona - to jest poniżej krytyki ,jak ktoś napisał wcześniej to co zrobiliśmy przy pierwszej bramce Sevilli powinno być karalne i pół żartem pół serio to fakt bo chyba Wawrzyniak cechuje się większą zwinnością niż Pique. To co najbardziej boli to rzuty rożne to faktycznie znaczy dla nas to samo co karny ,ja jak widzę że nasi przeciwnicy mają rzut rożny zmieniam kanał albo wychodzę sprzed kompa bo ja wolę na to nie patrzeć. Jeśli to prawda że Pep chciał sprzedać Pique to wcale bym się teraz na niego nie gniewał ,gość myśli wiecznie o Shakirze ,a ona jeszcze siedzi a trybunach ,no przecież ochrona jej nie powinna wpuszczać choćby dla dobra klubu.

0

Noi mówiłem ,szkoda Villareal

0

Villareal gra bardzo ofensywną piłkę tylko szkoda że nie wykorzystują swoich okazji,bo może się skończyć jak z Betisem ,gdzie Isco ich uratował ,jak podwyższą prowadzenie to mogą Real przygasić ....tak sądze.

0

Kurde po golu Alexisa mnie chyba całe osiedle słyszało ,ale radocha !!! xD

0

Cesc wszedł i od razu gol !!! xD

0

Alba chyba kontuzja

0

Sport na 100% się myli ,bo przecież Alves i Busi są po kontuzjach i po co ryzykować jak mamy takich graczy w zastępie jak Song i Montoya ,jeśli oni dzisiaj nie zagrają to będzie to głupota ,jedno czego nie rozumiem to czemu ciągle gramy Pique - Masche ,jeśli chcemy żeby z tego Bartry coś wyrosło to musimy mu dawać szanse ,bez gry lepszy nie będzie ,a taki Pique mógłby odpocząć na Ajax. Chciałbym Tello zobaczyć ,a potem może go zmienić Alexis ,mam nadzieję że Tata nas czymś miłym w składzie zaskoczy ,właściwie co się tak rzucacie do Ceska ,niech wypocznie żeby na Ajax był w formie i może o to chodzi ,a taki Xavi na Seville wystarczy ,możemy też za niego wpuścić S.Roberto. Po pewne 3 punkty ,ale obawiam się że nie może być wcale łatwo ,ale bardzo bym się cieszył gdybyśmy zagrali na zero z tyłu i jak najmniejszym nakładem sił ,abyśmy mogli spokojnie przygotować się na pierwszy mecz LM.

0

Już sam się w tym gubię ,nie wiem czy musimy kupić jednego bramkarza czy dwóch ,jednego stopera czy dwóch przyszłościowego pomocnika ,czy pewnego pomocnika ,fajnie by było zrobić tak z 5 transferów w końcu ,a nie wiecznie po 1 czy 2.

0

Ważne abyśmy zachowali czyste konto.

0

MarioVeB
Zgadzam się z Tobą że mamy niby tego Rafinhę i Sergiego Roberto ale zrozum że taki klub jak Barca powinien mieć już gotowych piłkarzy ,wiem że stawiamy na młodzież i wychowanków ale nie każdy się rodzi Xavim i Iniestą ,a niestety ten nasz duet to dla mnie żywa legenda ale trzeba czegoś nowego ,Generał ma już 33 lata ,bez błysku ,brak ryzyka ,spowalnia grę - cień siebie z przed lat ,Iniesta w maju będzie miał 30 i trzeba przyznać że może są genialni ale wiekowi i swój najlepszy czas mieli za sobą i trzeba sobie zdać sprawę że musimy zbudować nowy magiczny duet ,jest Cesc --- ?? i kto dalej? Wyobraź sobie że Xavi ma kontuzję w końcu wyżyłowany organizm ,ma prawo ,a Iniesta pauzuje za żółte kartki i czy np. w meczu z Bayernem odważyłbyś się zagrać Rafinhą bądź S.Roberto ,chyba nie? Także na naszym oku powinien być Oliver Torres i Gundogan ,bo to są pomocnicy młodzi i z prawdziwego zdarzenia i nie wiem czy postawić na pewny produkt jak Gundogan czy przyszły talent Oliver Torres. W każdym wypadku POMOCNIK jest potrzebny.

0

Nie żebym tak wcześniej nie pisał :D,Gundogan to człowiek dla Barcy po każdym meczu w jego wykonaniu zadaje sobie takie pytanie: Gdzie ty jesteś ,twoje miejsce jest na Camp Nou? Dlaczego cię jeszcze tam nie ma.

0

Racja, przydałby nam się taki czołg ,ktoś kto mógłby zatrzymać atak w środku boiska ale i taki kto mógłby grać jak Xavi ,bo przyznajmy sobie że Dos Santos i Sergi Roberto to nie ten poziom.

0

Zgadzam się nam bardzo przydałby się taki Gundogan - marzenie ,to jest młodsza wersja Xaviego ,no koleś jest niesamowity ,jak się pokażę dużą kaskę to może BVB go puści. A co do obrony to potrzeba nam kogoś ,może ten Balanta ,w Europie ceny szaleją ,a tam może się okazać strzałem w 10 ,ale niestety transferów to musimy dokonać na prawdę dużo : 2 bramkarzy za VV i Pinto ,1 lub dwóch stoperów i jakiś dobry kreatywny pomocnik do pary z Ceskiem no i może jakiś prawy obrońca jak sprzedamy Alvesa ale jak zostanie to dawać często szanse obecnie lepszemu i młodszemu Montoyi.

0

Podobają mi się konferencję w jego wykonaniu ,zawsze zwięźle i do rzeczy ,bo o to chodzi ,jedno rozłożyło mnie na łopatki - „Dla mnie, zespołu i całej Barcelony oznacza to, że będziemy mieć stopera, którego tak bardzo się domagano". No nie o to chyba nam chodziło przez całe okienko ale cieszę się z powrotu Carlesa i chciałbym go za niedługo zobaczyć w jakimś meczu jak prezentuję się jego forma.

0

Nie ma na razie oficjalnego potwierdzenia ,sądzę że to raczej plotka ,która ma zaszkodzić na reputacji Iniesty w końcu gazety muszą o czymś pisać ,ostatnio też mówiono że Messi żąda podwyżki bo niby Neymar zarabia więcej itd. najlepsza rada - nie słuchać takich głupot ,póki nie jest to pewne a skupić się na ważnym meczu z Sevillą.

0

Nie czaję tego Realu ,przecież stroje na sezon to pary 2 czasami 3. Robi się domowe ,wyjazdowe i czasami neutralne bądź gra się wyjazdowymi z zeszłego sezonu ,a Real przecież ma domowe ,klasycznie białe no i o ile się nie mylę niebieskie wyjazdowe ,a tu oni se robią jeszcze wyjazdowy strój na LM ,to niech sobie jeszcze zrobią kolejny strój na Copa del Rey ,a wszystko po to aby ździerać kasę na fanatykach

0

Na co nam 9 - tka, ludzie my mamy na tą pozycję przyszłą gwiazdę ,nowy Eto'o ,nazywa się Dongou ,jak jeszcze raz obejrzałem sobie mecz z Valerangą i Santosem ,to na prawdę ma niesamowity talent i wszystkie kluby mogą nam go pozazdrościć ,ma to co miał Samuel ,czyli nie on szuka piłki ,a piłka szuka jego i jego wykończenia no po prostu bajka. Jak ktoś ma czas to wstawię trochę filmików.
Dongou -


Denis Suarez -

Oliver Torres -


P.S - ten Suarez był najlepszym rozgrywającym w City ,fajnie jakby u nas odpalił ,bo to wielki talent ,mówią że to połączenie Iniesty z Kaką. A Olivera Torresa to powinniśmy sprowadzić i pomoc mamy obsadzoną na lata.

0

Słyszałem że ten Balanta jest do wyciągnięcia za 15 mln euro ,z jego wyciągnięciem nie powinno być problemu ,bo niestety argentyńskie kluby są w kryzysie także jak zobaczą pieniądzę to według mnie mamy go w garści. Nie wiem jaki on jest ,jak gra ,nie oglądałem go ani razu ,wiem tylko że ma 180 cm wzrostu i jest dosyć zwrotny. Jak kiedyś już pisałem jeżeli jest on lepszy od Bartry to i tak będzie to spore wzmocnienie ,dla mnie duet Pique -- Balanta czemu nie?? Jak się zgrają to może będzie spokój ale mimo wszystko jeszcze jeden stoper musi być ,jeśli chodzi o to czy ograny w Europie czy nie to mówie wam że Ameryka Płd to wysyp talentów i Luiz ,Silva czy inni właśnie tam zaczynali ,a ile było takich transferów do wielkich potęg z Europy jak PSG które kupiło Lucasa Moure ,całkiem nieźle sobie tam radzi ,a np. Oscar w Chelsea jak wymiata ,według mnie można zaryzykować ,tak jak napisał mój poprzednik Doria to także wielki talent ,bardzo blisko niego przecież było właśnie Chelsea które dawało za niego nawet sporą kasę jak takiego piłkarza ,według mnie to na tą zimę powinniśmy kupić tego Balantę przede wszystkim i jakiegoś bramkarza albo Guzmana albo Rulli ,oni mieli by być w charakterze tego rezerwowego ,fajnie jakby kupili Dorię ale widać gołym okiem że nie jesteśmy nim zainteresowani ,a o tym Balancie przynajmniej coś się mówi że jest z nami łączony i to cieszy. Bramkarz i stoper w zimowym okienku to priorytet bo w lecie będzie szaleństwo że każdy goalkeeper będzie więcej wart o jakieś 50% ,nie zostawiajmy wszystkiego na ostatni moment

0

Co roku tak mówią ,a my dalej jesteśmy na topie ,mistrzostwo kraju ,byliśmy w czwórce klubowej Europy ,a era Bayernu nawet się nie zaczęła a już się skończyła przynajmniej według mnie ,denerwują mnie takie spostrzeżenia że to już nasz "koniec" ,bo mimo że nie wydajemy gigantycznych pieniędzy na transfery dalej sobie radzimy i za to się nam należy szacunek.

0

Kto wie ? Może to jest właśnie nasz "Varane" i będzie przyszłością naszej defensywy ,bardzo chciałbym bo ma wszystko by stać się świetnym stoperem ,nawet teraz prześciga umiejętnościami Bartrę ,a to już jest coś.

0

Oby dwaj chyba preferują żel we włosach :D

0

Ale Pedro pogonili xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?