LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę ,że Messi wejdzie dopiero kiedy będzie trzeba nas ratować ,mam nadzieję ,że nie bedzię trzeba eksploatować Leo ,bo po tym co pokazał przez 30 minut Neymar z Malagą możemy być spokojni i bardziej właśnie jego bym się spodziewał w pierwszej 11-stce. Dobrze będzie jak Messi jeszcze sobie odpocznie ,żeby był gotowy na ligę bo terminarz na początku mamy masakryczny ,ale sądzę że później będzie luz.
0
No były spięcia między nimi ,w kadrze Kamerunu też były jakieś niejasności ,a Eto'o powiedział ,że jest najlepszy a Song nie nadaje się do Barcy ,coś takiego ,nie orientuję się .....jedno jest pewne: nie przepadają za sobą :)
0
Niestety brutalna prawda ,taki klub jak Barca powinien mieć najlepszą obronę ,a to co mamy to nie można nawet porównywać do linii defensyw z czołówki europejskiej. Co z tego że atakiem się wygrywa mecze ,skoro obroną się je przegrywa ,a niestety kiedyś przegrać nam przyjdzie i będzie to wina obrony bo czego innego ? Lubię tego Martino ,ale rozczarował mnie że nie chce nikogo kupić ,a zimowe okienko to nie to samo. Nasze okienko w tym roku wypadło fatalnie ,ja wiem że nie mamy szejków ale jak słysze że PSG ,Monaco ,City itd. kupili już tyle piłkarzy i kupują następnych to się starsznie wnerwiam że my tylko z Neymarem i to wszystko.
0
Zgadzam się w 100% ,a najbardziej co do Eriksena ,ten koleś świetnie zastąpi nam Iniestę ,szkoda że nie sprowadziliśmy go w tym okienku ,a on ponoć marzy o grze w Barcelonie. Bił się o niego Milan ,BVB , Liverpool ale on chce na Camp Nou. Nie orientuję się ale ponoć on ma tylko rok kontraktu ,czyli jak w tym okienku nie odejdzie z klubu to za rok można by go "przytulić" i zrobiliśmy świetny interes.
0
No co racja to racja ,Onet pisze ,że Arsenal kupi trio z Realu za 100 mln euro - Di Maria ,Mesut Ozil ,Benzema. Ponoć kasa za te transfery ma dać im szanse sprowadzić Bale'a i Suareza.
0
A co do stopera ,to aktualnie Barca jest zainteresowana tylko i wyłącznie Mangalą ,według onetu za niedługo powinniśmy złożyć ofertę w wysokości 30 mln euro. - Do wszystkich którzy myślą że Porto da nam go za 30 mln mówię ,że Porto nie będzie mu robić problemów z odejściem ,ale usłucha tylko oferty w wysokości klauzuly ,która wynosi 50 mln euro. Staramy się ugiąć Porto do 30 mln ,ale już planujemy jak wydobyć te 20 mln ,albo raczej jak je zastąpić i są propozycję że dajemy 30 mln euro + Cuenca + Affelay ,ale jest problem że obaj są kontuzjowani ,mówi się też o Bartrze. Ja wymyśliłem ofertę nie do odrzucenia 30 mln euro + Pedro i to byłoby może atrakcyjne dla Porto.
0
Montoya to według mnie najlepszy obecnie nasz prawy obrońca. W takiej drużynie jak Barcelona wystarczy tylko jeden ofensywny boczny obrońca ,a jest nim Jordi Alba. Alves jest już nie najmłodszy i może być zmiennikiem Montoyi ,Dani to trochę jeździec bez głowy przyznajmy sobie to ,a Martin w defensywie jest dobry i czasem dołączy się do ataku ,potrafi strzelić z dystansu np. gol z Malagą w ostatniej kolejce. Nie ma mowy o odejściu.
0
Niestety 50 mln to zaporowa cena ,a szkoda bo to za pare lat będzie najlepszy stoper na świecie ,mają tak niedaleko do Paryża to niech jadą obejrzeć Sakho ,za wiele mniej kasiory , a też dobry stoper.
0
No że El Confidencial Digital pisze jeszcze większe głupoty od Mundo Deportivo. Wszyscy w drużynie mówią ,że Leo nie jest dyktatorem, ja nie wierzę w te "niby" wypowiedziane słowa.
0
Ja również wolałbym żeby Messi nie zagrał z Atletico. Dajmy mu więcej czasu ,bo jego organizm jest przemęczony ,żaden piłkarz nie gra prawie co mecz ze swoją drużyną ,jak było to z Leo. Wyobraźcie sobie ,że jednak grając w rewanżu Messi zagrał bardzo słabo ,jak w pierwszym meczu ,wtedy wszyscy by pisali ,że mógł nie grać żeby być gotowym na 100%. Piłkarz to nie perpetuum mobile ,że w nieskończoność będzie w stanie dawać z siebie wszystko. Dla jego dobra nie powołałbym go. SH to nie jest bardzo wartościowy tytuł ,właściwie tylko prestiż - liga ,LM ,Copa Del Rey to priorytety.
0
Nie ma to jak wypominać komuś błedów nie patrząc na swoją nieudolność.
0
Bale ma teraz 24 lata i założę się że w wieku 26 lat nie osiągnie nawet połowę tego co Leo. Pozatym Messi i Ronaldo to jeszcze nie emeryci popatrz na Tottiego czy Pirlo ,Giggs. Leo ma jeszcze najlepszy czas piłkarza przed sobą. Veb !
0
Jakby on miałby być moim nauczycielem to chyba bym zmienił szkołe ,co lekcję byłaby uwaga w dzienniku xD
0
Jak można być takim skąpcem w transferach? To potrafi tylko Zubi ,np. Real kupił dwóch świetnych graczy za małe pieniądze Casemiro ,Carvajal .Można? Można tylko trzeba chcieć ,a my po prostu się nie wzmacniamy. Wszystkie kluby kupują nowych graczy na pozycje które nie są za dobrze obsadzone ,a my ze stoperem czekamy Bóg wie ile. Uważam ,że dobry dyrektor sportowy to połowa sukcesów w okienkach transferowych. Jedziemy Rosella ale tak na serio to poniekąd nie jego wina. Po porażce z Bayernem mówiło się o kilku transferach a jest tylko Neymar ,dla mnie już dawno nie powinien tu pracować. Jedna sprawa mnie interesuję : jeżeli my nie kupimy stopera (nie daj Boże) to co my zrobimy z tym 35 mln euro (ofeta za Luiza) ,chyba zarząd zrobi jakąś ostrą imprezę pożegnalną dla Zubiego.
0
Też chciałbym dożyć takich czasów ,póki jest się w sile wieku :) A Zubi aż się prosi...
0
Jeszcze ten Bale na piechotę wróci do Londynu na White Hart Lane
0
Pamiętam go z sezonu 2011/2012 jak grał za czasów Pepa , i na prawdę mi zaimponował. Kiedyś tak jak już pisali poprzednicy był uważany za większy talent od Tello ,a teraz widać jak karierę mogą zmienić kontuzję. W lidze pamiętam nawet strzelił bramkę ,w debiucie w Ajaxie zaliczył asystę ,krótko mówiąc mam do niego wielki szacunek ,a kiedyś w jakimś komentarzu na innej stronie ktoś napisał "techniką nie odstaje od Messiego i Iniesty" Cuenca to kolejny świetny piłkarz La Masii ,ja osobiście dałbym mu szansę ,kto wie może jakby go nie łapały kontuzje to prześcignie Tello i to on będzie rywalizował z Messim ,Neymarem i Pedro. Dajmy mu czas.
0
brak słów ..... rozczarowanie sięgło zenitu. Niestety musimy sobie przyznać że dla nas nawet jakiś młodzik nieograny jest wzmocnieniem .Najgorsze jest to że Rosell zapewniał że kogoś kupimy.....robił nadzieje i pewno powie że Tata nie chciał stopera to się nie wtrącał. Polityka transferowa klubu jest tragiczna. Naszym najlepszym transferem będzie nowy prezes i dyrektor sportowy. Laporta wróć ! Niech stoper dojdzie teraz ,nawet nie najdroższy i nie najbardziej znany ,ale niech kogoś znajdą! Sakho - marzenie.
0
Dobra ,wyluzujcie trochę ,bo już się zagotowało na tej stronie ,nie spinajcie bo nie ma o co. Podoba mi się to co powiedział Tata ,bo dobrze określił całe te zamieszanie z Bale'm ,który dla mnie się i tak czy siak nie sprawdzi w Realu. To typowy piłkarz ligi angielskiej : pociągnie skrzydłem ,dośrodkowuje ,strzela z dystansu ,uderzy głową ,ja się pytam gdzie on się pcha do najlepszej pod względem techniki ligi świata? Premier League to specyficzna liga i mało który południowiec się tam sprawdza ,tak samo jest na odwrót. Walijczyk mnie osobiście nie przekonuje ,ale głowę daje że jak dojdzie to w drużynie będzie jak za Mourinho. Bo czytałem i piłkarze Realu go nie chcą ! Na nim zależy tylko Perezowi. A tak a pro po tych kibiców to ja też się nie mam wspaniale. U mnie w klasie sami Madridiści ,już nie chodzi że kibicują Realowi ,bo inteligentny kibic mi nie przeszkadza ale oni non stop się nabijają z Barcelony i Messiego. Po Gran Derbi to w szkole miałem przekichane ,bo wszyscy tylko "CR7 rządził ,a Messi chyba ubrał czapkę niewidkę ,bo w ogóle go nie było widać " albo "Messi w ogóle grał?" ,jak szedłem to za plecami się ze mnie śmiali ,ich podłość i złośliwośc nie znała granic. Tylko ich nawet nie można nazwać kibicami bo oni oglądają mecz jak jest tylko na TVP1 i najprawdopodobniej o meczu dowiedzieli się tylko dlatego że przeczytali w gazecie albo oglądneli reklamę w tv. Najśmieszniejsze jest to że w sezonie 2011/2012 jak Real miał sporo punktów przewagi w lidze to się śmiali ,a jak w zeszłym sezonie my mieliśmy przewagę punktową to wtedy "co z tego w bezpośrednich starciach i tak wygrywamy" ,ja jako kibic Barcy nigdy nie naśmiewałem się z nich ,bo i tak jest ich więcej i w ogóle szkoda mi nerwów.
0
Słyszeliście że Arsenal chce od nas kupić Pedro ? Ponoć jest nim bardzo zainteresowany ,Wenger ma już nóż na gardle ,bo przespał całe okienko (jak my ze stoperem) i działa teraz bardzo nierozsądnie ,chce kupić jakiegoś gracza desperacyjnie ,bo Suarez to raczej do nich nie dojdzie. Jakby dali duże pieniądze można by się zastanowić chociaż wiem że takiemu klubowi jak Barca potrzebny jest świetny zmiennik jakim jest Pedrito .Uważam że z Arsenalem mamy dobre kontakty także tak za 30 mln euro warto by go sprzedać ,ale to tylko moje skromne zdanie.
0
Chciałem napisać o pewnej niesprawiedliwości ,której nie powie nasz trener bo ma klasę ,a z pewnością kłócił by się o to pan Mourinho - Barcelona mimo meczu z Atletico o superpuchar, mecz ligowy gra w niedzielę o 21 :00 ,a Real gra w poniedziałek chociaż nie zagrał żadnego meczu od ostatniego marnego zwycięstwa z Betisem. I gdzie jest sprawiedliwość?
0
Ogólnie bardzo dobra konferencja w wykonaniu Alvesa ,mówił do rzeczy i nie ma niepotrzebnych słów. Krótko i na temat - tak powinni się wypowiadać nasi piłkarze w wywiadach.
0
Nie wiem czy tak dobrze bo przyjrzałem się bardziej temu transferowi i Man City ma do niego 20% praw ,czyli jeśli za jakiś czas go sprzedamy to City dostaje 1/5 całej kwoty transferu. Kwotę za którą go kupiliśmy właściwie nie jest ujawniona ,ale jak zagra w sezonie dużo meczy to musimy jeszcze dopłacić za niego, wyczytałem na Barca.pl
0
Trzeba sobie przyznać ,że zagraliśmy na prawdę słabo. Ten mecz do złudzenia przypominał mi starcie z Milanem na San Siro (przegraliśmy 2:0). Mieliśmy cały czas piłkę ale nie umieliśmy stworzyć sobie choć jednej sytuacji bramkowej. Nieporozumieniem w ogóle był Pedro ,zagrał według mnie najsłabiej ,sam Neymar przez 30 minut zrobił więcej niż on za cały czas. Busquets też jakiś nieogarnięty ,grał bardzo nieodpowiedzialnie i wiele strat. Iniesta też jakoś bez błysku ,Alba jak jeździec bez głowy ,latał po skrzydle ale bez sensu ,Messi nie mógł sobie pograć .Jedyni na plus to Alexis ,Masche,Pique ,Alves,Cesc i największy plus Neymar,nie tylko za to że strzelił bramkę ale dobrze kręcił na skrzydle. Mimo wszystko stoper jest potrzebny jak ludziom tlen ,nie wiem jak można tego nie widzieć .Dzisiaj Villa i Diego Costa wchodzili jak w masło ,strach pomyśleć co by było jakbyśmy grali w superpucharze z Realem. Mamy jeszcze 9 dni okienka (tak dla porównania PSG zrobiło 3 transfery w tydzień) i musimy sprowadzić obrońcę ,bo nasza defensywa jest dobra na ligę ,ale według mnie musimy ogrywać Bartrę ,żeby nie było jak w półfinale LM z Bayernem że w ogóle nie był zgrany z Pique. Jest to tragiczne ,że priorytet od czerwca jakim było sprowadzenie stopera stało się niepotrzebne ,ja nie potrafię tego wytłumaczyć ,a w marcu i w kwietniu będzie płacz i zgrzytanie zębów.
0
Transferami to my praktycznie nigdy nie szaleliśmy także nie wierzę w nielojalność Ikera. Popatrzmy na Real oni zrobili 4 transfery i wszystkie są przydatne ,zawsze się śmialiśmy z nich że kupują gwiazdy ,a potem grzeją ławę (Kaka) ale lepiej mieć przesyt niż niedosyt .Tragedią jest to że Barca - klub światowy ,potęga ,a nie potrafi przeprowadzić jednego transferu stopera. Wszyscy już oszaleli po wygranej z Levante ,ale zrozumcie że w Lidze Mistrzów nie będzie tak różowo ,a 7:0 może się obrócić w drugą stronę jak już przeżyliśmy... Neymar nas nie uratuje ,choć bardzo mu kibicuję ale na razie to wielka niewiadoma ,a według mnie przesyt mamy tylko w ataku ,bo pomoc jest niezła ale trochę wiekowa ,a nasi młodzi zawodnicy w pierwszej drużynie nie wyglądają na następców (Sergi Roberto) ,o obronie to nawet nie piszę bo zobaczycie w kwietniu że będzie krucho.
0
Jak dojdzie do nas jeszcze jakiś stoper to będzie cudownie ,ale znając życie to nic pewnego ale czytałem na innej stronie wywiad z Zubim i powiedział że pozycja stopera jest u nas obsadzona i transfer jest nie konieczny ,ale powiedział ,że "niczego nie wyklucza".
0
Luiza wczoraj nawet nie było w składzie na mecz z Hull ,wszyscy twierdzą ,że to kontuzja ale są też podteksty o transfer do nas. Uważam ,że stoper jeszcze nas ulepszy, nie wiem co mam o tym sądzić ale 2 miesiące negocjacji ,ofert i teraz doszli do wniosku że po co? To zbyt podejrzane bo gdyby nie chcieliby nikogo sprowadzić to nie dawali by oferty za Luiza ,za Silvę ,za Marquinhosa. Mam nadzieję że dojdzie stoper a wtedy będzie jeszcze lepiej ,Zubi weź się w garść i nie daj plamy Veb !
0
Podziw dla Ciebie Mistrzu ! :)
0
Musimy zagrać pewnie i solidnie ,przede wszystkim duży pressing. Chciałbym Neymara i Leo od pierwszej minuty . Mimo że się ciesze że w końcu zagramy jakiś mecz o stawkę ,to dalej mnie martwi obrona. Atak mamy genialny ,pomoc dobra ale przydałby się za rok porządny zmiennik za Iniestę ,bo widać ,że Tata nie chce stawiać na Sergiego Roberto ,bo w ogóle go nie powołał na Levante ,a szkoda bo uważam ,że mógł się pokazać ,moim marzeniem jest Eriksen z Ajaxu ,mimo że się o niego biło BVB ,Liverpool ,Milan czytałem że marzy aby grać w Barcelonie ,a choćby w meczu Polska vs Dania zagrał świetnie ,jak nikt go nie kupi w tym okienku ,to za rok dać mu sygnał i jest nasz ,bo ma podobno rok ważny kontrakt. Najgorzej jest z obroną to jest istna katastrofa ,trzeba wierzyć że może kogoś jeszcze kupią ,w końcu mówił to prezydent. Liczę na wygraną z Levante ! VeB
0
Neymar -- Messi -- Alexis - jak dla mnie super ,kiedyś czytałem ,że według ekspertów mamy najlepszy atak w Europie ,a drugi atak to PSG : Ibra i Cavani. Najlepiej obsadzona formacja w naszej drużynie ,mamy jeszcze Pedro i Tello ,a czasem przecież można powołać Dongou.