LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadzam się z Tobą w 100% Barca nie wykorzystuje swoich okazji i potem tego bardzo żałuję ,pamiętam jeszcze nagłówki z MD że ma być "transferowa ofensywa" a wyszło jak zawsze. Dla przykładu Real wydał 170 mln euro ,a my tylko 57 za Neymara ,wiem że więcej sprzedali ale liczy się sam fakt. Mam do Ciebie propozycje : zapisz sobie ten swój komentarz i za rok go znowu napiszesz bo ja też się spodziewam tego samego co Ty.
0
Już się zaczyna.... to jest komedia , urazów już się nałapali Busquets i Alves chyba wszyscy liczymy że nasi stoperzy pozostaną nietknięci. Trza było dać 20 mln euro za Sakho i byłby dobry stoper na lata a tu się tłumaczyli dzisiaj na konferencji że "rynek trudny" obrońca miał byś sliny ,dobry,wysoki i lipa nie ma nikogo. Strach się bać co będzie za rok jak Valdes odejdzie i trzeba będzie kupić bramkarza albo nawet dwóch ,chyba nasz stary dobry Zubi będzie na bramce ,w transferach mu nie wychodzi to może jako bramkarz się sprawdzi ,co jak co ale będziemy mieli bardzo doświadczonego goalkeepera :D
0
Oliver Torres - prawdziwy zastępca Xaviego ,błędem jest to że go nie kupiliśmy i od razu nie wypożyczyliśmy bo skoro jest Cule to trzeba go brać! Przypominam że Isco też był Cule...za chwilę może ktoś nam Olivera zabrać ,a szkoda bo dzisiaj przedłużył kontrakt z Atleti. Tak samo jak Real kupował Ozila za niewielkie pieniądze ,a mieli grajka pierwszej klasy ,Barca nie powinna żałować na talentach ,wiem że mamy swoich ,ale ktoś z wewnątrz też się może sprawdzić ,więcej takich transferów jak Denis Suarez ,Xavi i Iniesta to żywa legenda ,ale Suarez - Torres kto wie?
0
zgadzam się ,ale szkoda że nie zaklepaliśmy sobie Olivera ,bo teraz i tak by nie grał ,a może by się gdzieś ogrywał.
0
Ozil to dla mnie trzeci pomocnik na świecie zaraz po Xavim i Inieście. Bardzo żałuję że to Real ,a nie my go sprowadziliśmy po mundialu ,sam nie wiem czy nie wymieniłbym co za Cesca ,tak czy siak Ozil to genialny pomocnik ,a razem z Fabsem mogli by stworzyć coś wielkiego Cesc -- Busquets -- Ozil to było by coś ...ale marzenia odłóżmy na bok
0
Nie dobijaj ,bo to się już człowiekowi przykrzy ,że takie biedniejsze LFC kupuje takiego świetnego gracza :( a Barca jak zwykle potem będzie żałować
Sad but true
0
Ważne 3 punkty ,ale pod koniec myślałem że mi pikawa siądzie xD
0
VV jesteś bogiem ,uświadom to sobie
0
ale nerwy !
0
ja pafnucze !!!
0
Leo mogłeś to załatwić !!!
0
mecze Barcy nie dla tych ze słabymi nerwami
0
Zawaliliśmy sobie sami ten mecz ,teraz jest nerwówka a moglo być bez stresu
0
wpuścić Tello
0
Pedro why?
0
Zgadzam się z tobą co do formy ,bo o to też się nie martwię ,ale zrozum rozgoryczenie innych co do stopera ,bo to nie pierwszy raz kiedy olewamy priorytety transferowe ,najgorsze jest to że nasz prezes obiecał że kogoś kupi ,taki klub jak Barca od dawna powinien mieć spore zaplecze na tą pozycję ,a my liczymy na 35 letniego Puyola ,powodzenia.
P.S za Guardioli było faktycznie lepiej choćby dlatego że był Abi ,który w Monaco gra po profesorsku.
0
Tymczasem Sakho bardzo blisko Liverpoolu .....no comment ,podobno PSG zaakceptowało ofertę LFC. Zubi powieś się na suchej gałęzi bo na ciebie szkoda nawet kuli ,jak zobaczę Sakho biegającego po Anfield Road to tak się wnerwię ,już chyba wolę aby został w P$G ze zwykłej zazdrości. Idzie ktoś ze mną pod dom pana Zubizaretty? Należy mu "wybić" futbol z głowy i to jak najprędzej ,póki nie zawali następnego okienka.
0
2:0 Krystyna...
0
Zależy co kto lubi i czego słuchasz ,ja osobiście słucham muzykę z lat 70 tych i 60 tych - klasyczny rock. Ja postawiłbym coś żywiołowego i energicznego jak gra Roniego np. The Doors - Light My Fire ,coś wykombinuj ,a jak zrobisz to pochwal się.
0
Każdy chciałby aby to była prawda....ale sam nie wiem. Luiz to stoper dedicated to Barca ,widać że podoba mu się w Barcelonie ,więc w czym problem.
0
Liczenie na zdrowie Puyola okaże się zgubne ,ale to nie będzie wina nasza tylko zarządu , mam wielki szacunek do Carlesa ,ale koleś ma 35 lat ,pokażcie mi klub który ma 35 letniego stopera ,albo inaczej który klub czeka na tak wiekowego zawodnika z otwartymi rękami? Puyol to nasz talizman ale to hańba że nie ma nikogo kto może go zastąpić.
0
Rosell przepadnij ! po co obiecujesz jak nie dotrzymasz słowa. Całe wakacje człowiek się denerwował i teraz nic. I powiedzcie mi jak tu wierzyć w tryplet? o jakikolwiek tytuł? Rozczarowanie = Rosell
0
Już wolałbym Lukaku ,bo co jak co ale nam przyda się wysoki i mocny napastnik ,Romeu to uniwersalny gracz ,może grać jako klasyczna 9 tka ,na skrzydle, atak i tak mamy obsadzony w młodych jak Dongou ,Deulofeu(poprawcie jak źle napisałem nazwisko). Neymar --- Lukaku --- Messi .Leo na skrzydle to było coś ,nie obraziłbym się jakby na autobusy ,albo w ogóle częściej Tata ustawiałby go na tej pozycji. Jednak kupić kogoś z Chelsea graniczy z cudem jak już się przekonaliśmy.
0
Niestety my z defensywą nie lepiej albo nawet powiedzmy sobie szczerze że jeszcze gorzej :(
0
Może lepiej Fornalika ,zremisował z Anglią i Mołdawią .Jako trener ma świetne staty xD
0
Nasza grupa jest trudna ,ale damy radę. A wierzę ,ze Juve i Galata mogą trochę ten Real postraszyć. Szkoda ,że Chelsea ,PSG i City mają takie łatwe grupy bo nie lubię tych klubów i liczyłem że te "miliony" nie wyjdą z grupy. CFC już nie wyszło rok temu tak samo jak Man City ,a PSG z biedą wyszło i w ogóle Paryżanie to jedna wielka zbieranina ,remisują w ostatnich minutach z biednym Ajaccio ,idą po trupach i wcale bym się nie zdziwił jakby za pare lat te szejki by się wycofały z pieniędzmi jak w Anży i musieliby posprzedawać te wszystkie gwiazdy. Przejadły mi się te mecze z Milanem i nie zaliczam ich do najlepiej wspominanych.
0
Ludzie, Torresa to ja nie wziołbym nawet jakby mi dopłacali ,koleś potrafi zmarnować kilka setek w meczu ,w zeszłym sezonie było tak z Alexisem i śmiali się że się "z Torresem widział". A co do stopera to niech ktoś w ogóle dojdzie ,jak czytam niektóre posty to czekacie na księcia z bajki ,a nam pomoże nawet ktoś o niewiele lepszy od Bartry (jest ich cała masa) Kupmy kogoś wreszcie !!! VeB
0
Szczerze ? To jest we mnie trochę rozczarowania ,bo na prawdę nie zagraliśmy źle ,nie zagraliśmy wspaniale i nie ma zwycięstwa w dwumeczu ,same remisy nie dobrze wróżą. Messi jak dla mnie zagrał w porządku i tak podziw ,że po kontuzji tak zagrał ,Neymar zmienić obuwie albo przerzucić się na pumę lub adidas ,bo Messi się nie ślizgał w tym meczu, Sanchez nie widoczny ale nie mam do niego zarzutów ,Cesc zagrał nieźle ,próbował kombinacji, Xavi nic specjalnego ,Busquets po tym jak wszyscy go jechali zagrał nawet ok , Pique i Masche nawet solidnie ,Alves niech mniej centruje bo to często mija się z celem , Alba u mnie też zrobił dobre wrażenie ,Valdes MVP całego dwumeczu.
Dwie sprawy mnie bardzo zaciekawiły i według mnie trzeba coś z tym zrobić
1: Niestety ale Messi nie wykonuje pewnie rzutów karnych ,ja wiem że każdemu się zdarza nie trafić ale to nie pierwszy raz kiedy Leo po prostu nie wytrzymuje i pudluje. Można dać kiedyś strzelić Fabregasowi ,Inieście ,czemu wiecznie Messi? Nie możemy podchodzić do karnych w ten sposób że zawsze największa gwiazda ma strzelać ,niech popróbują na treningach kto wykonuje najpewniej i niech strzela bo Leo z 11 stek nie slynie.
2 :Sędziowanie to coś niezrozumiałego ,za faul na Messim kartkę ujrzał Busquets ? Ok ,za dyskusję ale dlaczego nie dostał jeszcze Turan ,jakby dał obydwóm nie miałbym nic przeciwko ,sytuacja za którą czerwo dostał Felipe Luis to wstyd że nie widział tego sędzia i musiał się pytać liniowego ,bo Luis dwa razy atakował Alvesa.
P.S - Wkurzał mnie ten Diego Costa ,taki wielce cwaniak ,a jak nie miał co z piłką zrobić to się położył ,Cesc dostał za niego żółtą mimo że trafił w piłkę ,prowokator jakich mało.
0
Ciekawe co na ten obiad powiedziała by Magda Gessler? :D
0
on już dołączył do Realu ,będzie grał w rezerwach zdrajca jeden!