LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ładnie Alexis walczy ,imponuje mi.
0
Nie potrzeba nam obrońcy ,widać jak na dłoni
0
Hhaha Bartra gol ! poważnie
0
Pedro wchodzi !
0
Za dużo marnujemy okazji ,niepotrzebnie... mógł być już spokój.
0
Bartra ładnie wyjoł ;)
0
No 3 : 1 obrona :/
0
Nie mówię że mamy mieć zawsze mniejsze posiadanie piłki ,ale takie 60 - 40 % do nas mi pasuje ,takie mecze jak wczoraj na pewno są atrakcyjniejsze i lepsze dla oka niż jak mamy 89% ,to nie jest żaden "koniec epoki ,idei" - nic z tych rzeczy ,to po prostu odpowiednia taktyka Taty na ten mecz ,za tydzień będzie inny rywal i może znowu zagramy inaczej. Tata mówił że "szuka sposobu na autobusy" więc coś próbuje i to jest na duży + bo Tito nie miał na to pomysłu i za jego zawsze graliśmy tak samo. Przypieła nam się łatka że "wiecznie klepiemy piłke i żadnych efektów" może ktoś się do nas przekona ,nie jestem zły u mnie luz po prostu wierzę w wizję trenera i wam też to radzę. Ja wiem ,że wiele z was jest tak ambitnych że nie interesuje was czy wygrywamy czy nie ale macie na pierwszym planie styl ,poniekąd się zgadzam bo Barca to Barca i klasa zobowiązuje ale w meczach chyba o to chodzi aby wygrywać ,nie? Ludzie ,trochę spokoju ,żeby ogarnąć wszystkie pomysły Taty potrzeba nam czasu ,jest dopiero wrzesień - początek sezonu ,zobaczycie że w grudniu ,styczniu i później będziemy lepiej grać. Nie od razu Kraków zbudowano ,ważne że trener ma pomysł i teraz tylko musimy czekać aż dopracujemy go do perfekcji.
0
Zgadzam się to nasza przyszłość ,a Alves poza bramkami to też nic nie gra ,Montoya może pokazać więcej ,lubie bardziej jego styl gry niż Daniego. Wrzutki Alvesa mijają się z celem ,a ten który twierdzi że z Martina jest bardziej skrzydłowy niż obrońca ,bo za dużo go w ataku to chyba meczów nie ogląda bo to właśnie bardziej cechuje Alvesa ,jeden ofensywny boczny obrońca wystarczy ,a jest nim Jordi Alba. Dużo się mówi że sprzedamy Daniego po sezonie ,wcale bym się nie zdziwił ,jak na razie z niego lepszy negocjator niż piłkarz.
0
Teraz na pewno Tata będzie stawiał na Pedro ,Alexis będzie mniej grał ,a ja dalej liczę na Tello ale na lewym skrzydle ,a co o tym sądzicie że niby Messi nie lubi się z Cristianem przecież jak grasz to są nerwy i można komuś coś powiedzieć ale jak myślicie jest konflikt ???
0
Zgadzam się że w kreatywności to Alex mu do pięt nie dorasta ,ale ja myślę że właśnie to ty nie doceniasz Songa ,możemy zakończyć na tym że ja nie doceniam Busiego ,a ty Alexa wchodzisz??
0
Jak Song odejdzie to tak się wnerwię ,że nie wiem... gość jest niesamowity ,w tej chwili (o ile nie zawsze) jest lepszy od Busiego ,musi grać częściej bo na to zasługuje i nigdy nie rozumiem jak wiecznie gramy Sergio ,rozumiem jest dobry ale Song ma coś czego on nie ma. Aż miło było patrzeć jak Song się wracał do linii obrony by pomóc Pique i reszcie ,o to chodzi Busquets tego nie ma ,tak samo popatrzcie jak Alex walczy ,w powietrzu w odbiorze ,tego się nabiera w lidze angielskiej a według mnie Busquetsa by w Premier League zjedli. Nie ma porównania ,takim stylem jaki gra nasza Barca za czasów Martino potrzebuje "5 tego" obrońcy ,znając naszą defensywę to to wiele by pomogło. A co do Montoyi to jest tak : ma talent i gra za mało. Czego wy się dziwicie że wyjdzie od pierwszej minuty i zagra wam jak Alves z najlepszych czasów ? Nie mam do niego żalu i nie jestem na niego zły ,po tym meczu wszyscy jesteście co do niego uprzedzeni. Cała prawda - jeśli np. w następnym meczu Tata zagrałby Montoyą wszyscy bylibyście na niego źli ,bo jak on to nie zagrał z Rayo ,kto to widział ale nie myślicie że do rozwoju on potrzebuje czasu i minut. Jak widzę grę Alvesa to padaczki dostaję ,wolę Montoyę ,jak ktoś napisał podczas meczu "jedna wrzutka Montoyi bardziej efektywniejsza niż 10 Alvesa" - trudno się nie zgodzić 100% racji.
0
Nie wierze Pedro hat trick LOL ,fakt że Ney mógł to sam zakończyć ,ale nic nie ujmuję Pedro - to nic nie znaczy ,bez huraoptymizmu.
0
Neymar why?
0
OMG znowu Pedro ,nie spodziewałem się.
0
a tak btw to on ma jeszcze 26 lat , obchodzi urodziny 10.10 *
0
Już widzę jak my kupujemy stopera.....może ten Balanta tańszy i młodszy a może być rewalacją nie wiem ale po co on nam jak nie pomoże w LM ,to co jest priorytetem ,a w lidze to nawet Bartra da radę.
0
Song to świetny defensywny pomocnik ,ma inną charakterystykę niż Busi ,ale jakże ważną. Song to ściana ,ciężki to przejścia ,solidny ,nie popełnia głupich blędów i ma świetne podania zresztą można spytać Van Persiego ile zaliczył asyst przy jego golach ,a Busi to bardziej wirtuoz ,gra bardziej efektownie. Obawiałem się tego ,bo w takim meczu jak z Atletico czy z Valencią mógł spokojnie zagrać cały mecz ,a ławka Busquetsowi na dobre zrobi. Chciałbym żeby w najbliższym czasie pojawiła się jakaś konferencja prasowa z udziałem Alexa ,na której kompletnie zdementowałby pogłoski o jego odejściu ,pamiętam jak się śmiał jeszcze na konferencji z Alexisem przed meczem z Lechią ,strasznie głupio by było jak by odszedł.....Ja to nawet darzę go większą sympatią niż Busquetsa ,on jest twardy i nieustępliwy ,a Sergio taki delikatny.
0
Zgadzam się z Tobą , pomoc Isco - Fabregas gniotła by wszystkich a atak dostawał by takie piłki że hej. Jak widać Xavi i Iniesta się nam kończą i w środku jako świetnego pomocnika mamy tylko Cesca ,a on nie ma z kim grać ,a Sergi Roberto i Dos Santos to nie ta półka ,trzeba nam pomocnika ,kogoś takiego jak Gundogan ,co o tym sądzisz Don Corleone?
0
Ja was nie rozumiem ,cała dyskusja pod newsem o transfer Bale'a ,co my do niego mamy? To jest sprawa Realu i nie powinniśmy się do tego wtrącać. Rekord ,nie rekord ,kompletnie mnie to nie obchodzi. 91 czy 100 nie ma większego znaczenia niech Real to intepretuje jak chce ,a nam nic z tego ,Gareth jest w Madrycie i kwoty oficjalnej nie ujawniono i jestem zażenowany Pique ,że podejrzewa Real o jakieś inne pomoce finansowe ,nie rozumiem a potem się dziwimy że wieczna spina z Madrytem ,no jak ma tego nie być jak wypowiada się na ten temat ktoś kto miał z tym akurat najmniej wspólnego ,oni w transfer Neymara się nie wtrącają czyli krótko mówiąc patrzmy w swój talerz ,a my dyskutujmy o czymś co jest związane z Barcą.
0
Co się stało ? był jakiś atak na stronę ? Co my mamy wspólnego z rm.pl ,bo coś tam takiego piszą ,może mi to ktoś wytłumaczyć?
0
Hahahhaha Explode rozwaliłeś mnie xD przypadek ??? Nie sądze xD
0
Ostatni raz z Levante w zeszłym sezonie wybronił karnego *
0
Dobry mecz z naszej strony ,cieszy hat trick Messiego i piękne dośrodkowanie Naymara przy 3 golu.
na +
- Valdes , zagrał świetnie ,wybronił nam pare setek ,w tym karnego ,genialny mecz wielkie brawa!
- Bartra ,może sam nie wiem co pisze ale Bartra na te paręnaście minut zagrał całkiem przyswoicie ,dobrze wybijał głową nawet znalazł się przy rożnym i oddał całkiem niezły strzał ,trzeba mu dawać szanse.
-Messi i Neymar bardzo dobrze ,szkoda że ten drugi nie strzelił ale zaliczył piękną asystę przy golu Pique.
na -
Dani Alves - no co on wyprawia to się Św. Janowi nie śniło ,gość jest nieobliczalny ,nie wiem co on robi w pierwszej jedenastce ,Montoya jest o wiele solidniejszy w obronie i nie jest takim harpaganem ,że pójdzie w tango do ataku a w obronie go nie ma.
mieszane uczucia:
Pique ,niby strzelił bramkę ale w pewnym momencie gdyby nie niezawodny Adriano zawaliłby nam kolejną bramkę.
Pedro ,niby coś szarpał ale Neymar grał bardziej rozsądnie ,jakby ktoś się nie znał to by powiedział że to Ney jest wychowankiem ,szkoda bo jak zobaczyłem rozgrzewającego się Tello to liczyłem że to on wejdzie.
P.S - szkoda że Song nie zagrał ,nie żebym miał coś do Busiego ale bardzo lubie styl gry Alexa i uważam że jak na takiego świetnego gracza gra o wiele za mało !.
0
Zgadzam się ,że nie potrzebujemy klasycznej 9-tki ,my potrzebujemy klasycznego środkowego pomocnika ,za wszystkie pieniądze powinniśmy kupić Gundogana ,bo Xavi i Iniesta to rozdział już powoli zamknięty ,Cesc nie ma z kim grać ,kiedyś było Xavi - Iniesta a teraz mi się marzy Fabregas - Gundogan to by było coś!
0
Ten Ebwelle świetnie zagrał ,na prawdę może rośnie nam nowe pokolenie ,oby. Nie wiem jak wy ale ja strasznie chciałbym aby w jakimś meczu ligowym z kimś słabszym np. Almeria, Levante zagrał Dongou ,pokazał się w pre-sezonie i jestem ciekaw jak zagrał by przeciwko ligowym średniakom ,bo mimo wszystko to nie Santos czy Valeranga ,fajnie by było również zobaczyć Bagnacka z Puyolem wiem że jeszcze obaj leczą urazy ,ale gdyby zagrali razem przeciwko jakiemuś słabemu przeciwnikowi np. w Copa del Rey to Bagnack mógłby się sporo od Carlesa nauczyć ,bo gdy grał nasz kapitan z Pique ,to nawet Gerard coś umiał grać ,więc odpowiedni mentor i może będą z niego ludzie.
0
Mi łapie ,bo mieszkam na granicy w końcu Cieszyn ,a dzisiaj puszczają City z Victorią Pilzno ale to chyba kanał Prima COOL jak łapiesz to tam leci też przeważnie Liga Mistrzów.
0
Od tego on jest ,w końcu się to od niego wymaga nie robi niczego extra i nie mów że z niego teraz super stoper ,bo wiesz jak jest... nawet Masche ,czyli defensywny pomocnik jest od niego na tej pozycji lepszy ,a on na tej pozycji gra lata ,za to bierze pieniądze ,ale on się bardziej Shakirą i synusiem bardziej interesuje ,jest nieprofesjonalny ,taka prawda...
0
„Barça miała problem ze stałymi fragmentami nie ze względu na krycie strefowe lub indywidualne, ale z powodu warunków fizycznych. Musimy znaleźć rozwiązanie, broniąc bardziej skutecznie”. - Ja mam świetny pomysł ,kupić 2 dobrych i wysokich stoperów ,niech w końcu będzie konkurencja na tej pozycji żeby taki Pique mógł zawalczyć o pierwszy skład ,bo na razie nie musi z siebie dawać wszystko bo i tak ma miejsce w 11 -stce ,dlatego źe nie ma innego wyjścia ,ahh w innym klubie takie coś byłoby nie do pomyślenia ,nawet w Realu gdzie pewni gry są Ramos i Varane(kontuzja) ,to nagle pomijany Pepe ,na prawdę gra solidnie ,bo walczy o skład ,o minuty a nie jak u nas święte krowy jak Pique ,dlaczego nie Bartra ,wszyscy są do niego uprzedzeni ,a z Bayernem to nawet jakby był Puyol to przypuszczam że wiele by to nie zmieniło ,w każdym innym klubie taką sytuacje uznano by za paranoję ,ale tylko u nas "transferem jest Puyol" dla przykładu jak W City Kompany dostał kontuzji i się bali o pozycję środkowego obrońcy to od razu sprowadzili Demichelisa ,a i tak bez Vincentego się mieli o niebo lepiej od nas.
0
„Czuję się dobrze, ale środkowi obrońcy muszą biegać dużo w tę i z powrotem." No co Ty nie powiesz ??? Szkoda Gererd że nie nadążasz i taka Sevilla cie ośmiesza.