LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To ostatni dzwonek aby stał się klasowym pomocnikiem. Chłopak ma bodajże 21 lat ,w jego wieku patrzcie jak Neymar czy Hazard wymiata ,a jeszcze młodszy np. Januzaj ,niestety albo szkolimy albo kupujemy ,musimy podjąć decyzję bo w pomocy przyda się nowy gracz ,a Roberto jest niesamowity ,w dryblingu przypomina mi Messiego ,cieszy chociaż Rafinha który gra często i się rozwija. Kolejnym "problemem" jest Denis Suarez ,który jest genialnym playmakerem jak Roberto i wchodząc za rok do pierwszej drużyny też nie pogra i co dalej ,mamy tyle perełek i niestety je marnujemy. Mimo wszystko i tak uważam ,że Barca powinna mieć CHOCIAŻ pierwokup do Olivera Torresa ,za pare lat mielibyśmy bardzo komfortową sytuację w pomocy.
0
Niech Leo za dużo nie świętuje ,bo jak zauważyli komentatorzy z NC+ kontuzja Adriano zostałą spowodowana przez nadmiar wypitego wina po Gran Derbi ,także niech ma się na uwadze. Pozatym Leo ma strasznie fajną koszulę :)
0
zrozum ,że to wina Alvesa ,nawet jak średnia wzrostu wynosiłaby 1.90 to jak on źle dogra to co napastnik może zrobić ,popatrz ile z jego center trafiło na głowy naszych piłkarzy ,chyba raz mu się udało ,ja wiem ,że wzrost ale nawet jakby tam był Ibra to nic nie zrobi jak Dani fatalnie dośrodkowuje ,popatrz ile jego center "dostały" trybuny. Nie zwalaj na piłkarzy w ataku bo centry Alvesa to z chirurgiczną precyzją nie są.
0
Szczerze lubię Alvesa ,to fajny człowiek ,dobry negocjator ,duch szatni ale coraz mniej mnie przekonuje jako piłkarz. Nam potrzebna jest stabilizacja, kiedyś parą bocznych obrońców było Alves i Abidal ,jeden ofensywny ,drugi bardziej defenywny i było inaczej ,a teraz Alba też ciągle w ataku. Zastanowiłbym się nad tym kontraktem bo jego centry mnie załamują ale nie tylko to ,wczoraj prawie by nam bramkę zawalił jak dał się przepchnąć. Najlepszym naszym PO jest Montoya ,taka prawda i możecie mnie wyśmiać ale jesteście uprzedzeni do Martina ,jak do niedawna było z Bartrą i cokolwiek by nie zagrał to i tak go nie doceniacie. Mi się podoba Danilo z Porto i myślę że nie robiliby problemu z kupnem go przez nas. Dani to już nie ten sam Dani i może być u nas ale coraz częściej jako zmiennik. Do kupna PO raczej teraz nie dojdzie bo mamy sporo zakupów : bramkarz ,może dwóch ,jeszcze stoper ,może jakiś pomocnik albo dziewiątka ,także akurat z tą pozycją takiej tragedii nie ma.
0
Najsłabiej Alves i Busquets ,ten pierwszy to dopiero ma ciekawą bajkę ,średnia wzrostu w ataku 1.70 ale on centruje ile się da ,przynajmniej było się z czego pośmiać ,chciałbym zobaczyć jego statystyki na 30 dośrodkowań jedno celne ,takie sobie zadawałem pytanie : czy on da sobie spokój? ale niestety nie poddawał się i dalej sobie myśli jaki to nie jest świetny. Znając życie to w ocenach za mecz Alves dostanie notę 7.0 a Montoya (dziś o niebo lepszy) tak z 2.5 ,nie jesteście obiektywni ,jesteście fanboyami Daniego bo pamiętacie go z 2008/2009 ale zrozumcie że ja nie wiem co on tu jeszcze robi ,naszym najlepszym PO jest Montoya i dzisiaj zagrał bardzo dobry mecz ,często nas ratował ,nie tracił głupio piłek i widać ,że z meczu na mecz wygląda lepiej. Niestety na dzień obecny gramy bez Messiego ,trzeba przyznać ,że od początku sezonu nie ma formy ,jedynie przybłyski jak z Ajaxem czy Sevilą ale na dłuższą metę to nie pokazuje czegoś wspaniałego ,to może okazuje o sile drużyny ,że potrafimy wygrać bez jego najlepszej formy. Gratulacje dla Sancheza ,bo teoretycznie nie rozgrywając świetnego meczu i tak zdobył bramkę i to się chwali ,i taka prośba ode mnie ,nie przesadzajcie z Neymarem ,chłopak jest świetnym piłkarzem ,też go bardzo lubię i w ogóle kapitalne wzmocnienie ale to co się dzieje teraz to przesada ,zapominacie o Leo i macie tylko Neya jako bóstwo ,rozumiem wszystko ale jesteście po prostu zapatrzeni i w głosowaniu dajecie Neymar ,nie myśląc za bardzo nad kimś innym ,nie chodzi o to bo ja uważam ,że MVP dla niego jest zasłużone ,ale nie przesadzajcie z tym uwielbieniem bo zapominacie czasami o cichych bohaterach spotkania jak niekiedy Valdes.
0
Co wy się czepiacie Leo ? Najpierw masa potem rzeźba :D
0
Kto by powiedział w lipcu gdy tak mało znany trener Tata Martino obejmował taką drużynę ,że okaże się to najlepszy z możliwych wyborów , a my chcieliśmy Villasa - Boasa albo Bielse ,okazało się że tak samo jak nazwiska nie grają tak samo nazwiska czasami najlepiej sobie nie radzą (Ancelotti) i jestem bardzo z zadowolony z naszego trenera ,w drużynie panuje dobra atmosfera ,wszyscy jak jedna rodzina i to nasz symbol ,symbol Barcy ,wymyślone konflikty Messiego z Neymarem okazały się totalną bzdurą ,panuje wzajemny szacunek i tak trzymać dalej.
0
Po co do nas on jest gwiazdą w BVB ,ja chciałbym Reusa to świetny pomocnik ,nie odsyłam Iniestę na emeryturę ale Marco by go dobrze zastępował.
0
Spokojnie ,jeszcze nic pewnego chociaż ja sam sądze ,że to najprawdopodobny transfer i jego przyjście jest bliskie ale to nie znaczy ,że np. podana kwota w "Bildzie" jest prawdziwa ,a wy już debatujecie. Dlaczego tak to łykamy? Pewno jakiś redaktor tej gazety natchniony jeszcze oparami piwnymi z October Festu wymyślił sobie akurat 8 mln euro i my już wierzymy. Co do Zubiego to absurd goni absurd ,skoro on sam mówi że był w Niemczech i konsultował się z Ter Stegenem ale nie powie nic więcej by mu nie zaszkodzić to w takim razie jestem skłonny uwierzyć jemu niż takiej plotkarskiej gazecie. Dobrze byłoby go sobie załatwić zimą i może jeszcze jakiś transfer ,bo trochę nam kasy zostało z zeszłego okienka ,np. może ten Balanta na stopera ,jak się nie sprawdzi to można go wypożyczyć , na razie jest ok bo jest świetny Bartra i powracający Puyol ale środkowy obrońca jest potrzebny choćby dla "rotacji"
0
Ogólnie zagraliśmy spoko mecz. Świetna gra Bartry, genialny Song ,przełamanie i świetna zmiana Montoyi ,VV klasa ,Alexis bardzo dobrze ,Messi łapie forme ,jedynie Pedro tragicznie :/ Ale cóż ,jestem zadowolony bardzo z Songa ,świetnie się rozumiał z Messim i był bardzo solidny ,no i Bartra który grał nawet lepiej od Puyola ,a Montoya którego tak jechaliście nas uratował przed bramką i w ogóle grał według mnie lepiej niż Adriano mimo że to nie jest jego nominalna pozycja. Ogólnie dobry meczyk ,ważne 3 punkty zdobyte.
0
to ta bramka jest Cesca czy samobójcza?
0
Vamos Alexis ,jest chłopak w gazie!!!
0
Jeżeli dzisiaj zagra Rafinha to będę go bacznie obserwował ,chłopak ma dryg i za pare lat może być naszym ważnym pomocnikiem ,cieszę się że tam może grać i chciałbym aby wkrótce stał się tym lepszym z braci Alcantara.
0
Ja myślę ,że chyba do nas trafi ,mogę się mylić ale wywnioskować można po jego zachowaniu że coś jest na rzeczy. Gdyby nie chciał odejść powiedziałby ,że nigdzie się nie rusza ,jest lojalny do klubu i barwy tego klubu pozostaną w jego sercu na zawsze...itp. nie chciał nic powiedzieć ,bo wszystko zostało by użyte przeciwko niemu ,ale muszę przyznać że dziennikarz zadawał bardzo mądre taktyczne pytania ,nie walnął z grubej rury : Idzie pan do Barcy? tylko np. czy uczy się hiszpańskiego. Liczę ,że Ter Stegen do nas przyjdzie ,bo to już świetny bramkarz ,a za pare lat jak się rozwinie to będzie już pierwszym zawodnikiem od którego będziemy ustalać skład na mecze. Do transferu może dojdzie już zimą a w Monchengladbach pogra sobie do końca sezonu ,to byłoby dobre bo po co na ostatni moment szukać gracza na tak odpowiedzialną pozycję jaką jest bramkarz.
0
Nie mogę się doczekać porannego przeglądu prasy ,chciałbym zobaczyć madryckie okładki.
0
Neymar ,Alexis i Iniesta zagrali świetne zawody. Cieszy mnie ,że jak Messi nie jest pierwszoplanową postacią to jest kilku graczy ,którzy wezmą na siebie ciężar gry. Jak Barca złapie formę to dopiero będzie moc ! VeB! Zobaczcie ten demot ,rozwalił mnie :D https://www.facebook.com/photo.php?fbid=637625939614776&set=a.196731757037532.50919.140159656028076&type=1&relevant_count=1&ref=nf
0
Całe te zwycięstwo jest zasługą Taty. Myślałem nad tym całą noc i zrozumiałem jakiego mamy świetnego trenera ,tu nie było przypadków ,tu wszystko było przemyślane. Byłem wnerwiony na skład ,że Cesc w ataku ,że Masche w obronie ale to wszystko było zaplanowane w najmniejszym calu. Byłem zły ,że nie gra Alexis ,że nie gra Bartra ale wcale tego nie załowałem. Za Tito było inaczej ,nie było pressingu ,a teraz widać ,że Ronaldo nie mógł sobie pograć ,jak Leo w poprzednich GD ,gdy był atak nasi zaraz go osaczali. Zmiany były świetne ,jak już wcześniej pisałem chciałem Alexisa od pierwszej minuty ale potem zrozumiałem ,że on po prostu miał dobić rywala i dobił ,tak samo Song miał uspokoić grę i po prostu solidnie rozegrać tą niepewną końcówkę. A Pedro niby nic ale wiele to dało ,ja za to lubię Pedrito ,że jest cwaniakiem ,da się sfaulować czy zagra na czas ,też mądrze. Gratulację dla Taty ,świetny z niego taktyk ,ostatnie GD były słabe bo i trenera mieliśmy słabego ,Martino biegał koło linii ,dawał wzkazówki ,krzyczał coś do piłkarzy ... ,a Tito siadł sobie na fotelu i nawet nie raczył wstać ,a po konferencji mówił "jestem dumny z moich piłkarzy". Wczorajszy mecz coś wspaniałego ,piękne przeżycie ,tak dawno z nimi nie wygraliśmy. Wszyscy mówią "świetny Neymar" ," świetny Alexis" ale nie zapominajcie o Martino ,który cały czas kontrolował mecz. Mówicie ,że "Leo słabo" ale to też było zaplanowane ,w ostatnich meczach z Realem jak na dłoni było widać ,że Messiemu na środku nie idzie ,bo zaraz Pepe go skosi czy Ramos ,a on po kontuzji i po co ryzykować. Nie mam pytań ,przeanalizowałem cały mecz ,cały pomysł Taty na ten mecz i mówię że jest świetnym trenerem ,świetnym taktykiem ,nie powiem na niego złego słowa. Tylko z nim możemy coś osiągnąć.
0
Ci to mają patologię...hahaha rozśmieszyłeś serio :D
0
no i ledwo pacze a tu Cesc na 9tce i jak się mam nie wnerwiać ,napastników od cholery ,Tello ,Sanchez ,Pedro a ten pomocnika na atak ,to samo Masche bez formy. Paranoja ,ale jak nam wjebie 3:0 Real to się może nauczy ,ostatnio było na CN 3:1 także może nam się nie poszczęścić.
0
Coś czuję ,że Bartra nie zagra ,wielka szkoda bo chłopak od wejścia w meczu z Ajaxem grał świetnie i chciałbym go zobaczyć w GD. Jeżeli jedynym argumentem jego absencji będzie "brak doświadczenie" to jest to dla mnie żałosne bo w końcu trzeba te doświadczenie trzeba zdobyć ,jak grał z Bayernem gdy był totalnie nieograny ,to czemu nie teraz? Ostatnio sobie trochę pograł i sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej niż wtedy w półfinale LM. Szkoda ,mogę się mylić ale sądze ,że cały sztab się wystraszy ,że w przypadku złego wyniku dzisiejszego meczu ,wszyscy będą ich posądzać o zbyt ryzykowny skład ,także zagramy chyba "pewnymi nazwiskami". Widzę w Bartrze potencjał i umiejętności i takie odrzucanie go na boczny tor mnie boli ,bo naszej defensywie nie zaszkodzi ,a wręcz pomoże.
0
Świetnie ,Cesc w ataku ,Masche w obronie no może jeszcze Adriano na stoperze.... Paranoja... powinien zagrać Neymar - Messi - Alexis w ataku ,w pomocy : Song/Busquets ,Fabs ,Iniesta ,a w obronie : Alves ,Bartra ,Pique /Puyol ,Adriano. Zastanawiam się nad Songiem ,bo chociaż Busi ma formę to grałby praktycznie cały "maraton" ,ma w nogach mecz z Ossasuną i Milanem i może specjalnie Tata czekał z Songiem na Real? Nie wiem ,akurat defensywny pomocnik to obsadzona pozycja ,niezależnie który z nich zagra to żaden nie zawiedzie ,o to się nie boje. Ważne aby zagrał Cesc na pomocy ,Bartra w obronie i aby spokojnie z ławki na mecz mógł spoglądać nasz rasowy snajper Pedro (ironia)
0
Zgadzam się z tobą w 100% ,niestety piłkarze się starzeją i potrzeba świeżej krwi ,szczególnie gdy gra się na tylu frontach jak my. Może tak starzy jak swego czasu Milan to my nie jesteśmy ale skład trzeba odmładzać ,szczególnie pomoc gdzie Xavi i Iniesta już są wiekowi więc albo stawiamy na Cesca z Roberto albo kupujemy pomocnika do pary z Fabregasem ,szkoda że Thiago odszedł ,teraz mógłby w formie grać co mecz. Taka Borussia może nie ma gwiazd ale ma bardzo młody i wyrównany skład ,powinniśmy zrobić mały remont tylko jak zwykle nie mamy kasy. Stoper będzie drogi ,bramkarz lub dwóch też ,może jeszcze jakiś prawy obrońca czy pomocnik i to i tak jest szczyt marzeń ,a tu patrz jak inni sobie na jednego piłkarza dają 100 mln...
0
Wolę postawić na Bartrę. Ktoś powie ,że to ryzykowne ale kot nie ryzykuje ten nie gra ,to samo mógł powiedzieć Real ustawiając na mecz z nami Varana. Zastanawiam się czy lepiej jakby Marc zagrał właśnie z Pique czy z Puyolem. Ostatnie GD Puyiego nie wyszło najlepiej ,a młody Bartra za niego nie będzie oczami świecił także...ważne aby zagrał Cesc i Neymar i tylko nie (bróń Boże) Pedro!
0
To mnie wcale nie dziwi ,gdyby życzył Realowi przegranej to można by się zastanawiać ,a tak do przewidzenia...
0
Powie mi ktoś kto to jest w tej czerwonej koszulce ,zaraz w centrum przy leżącym Jonathanie? Z tyłu wygląda mi na Leo ale korki Nike zbijają mnie z tropu ,bo Messi zawsze miał sponsora Adidasa ,także jak ktoś zgadnie to niech napisze ,bo się gubię :) Z góry dzięki
0
Jedyna dobra opcja to Barta - Puyol ,bo Pique narzeka na jakieś bóle ,a Masche pokazał ,że piłkarz po kontuzji przy lepszym przeciwniku może zawodzić. Teraz Bartrę na rękach wynosimy ale jak na GD pójdzie mu słabo to czar pryśnie ,a ja mimo wszystko zawsze będę stał za nim murem ,niezależnie jak wypadnie z Realem.
0
Pytanie mam jedno: Czy na Santiago Bernabeu wielka legenda hiszpańskiej piłki, Carles Puyol otrzymałby brawa? Wątpie ,sądze ,że Real i my powinniśmy mieć ciekawsze rzeczy do roboty niż dylemat kogo wygwizdamy a komu zgotujemy owacje.
0
Mam nadzieję ,że fajerwerków nie było xD
0
Apeluję o podwyższenie oceny dla Adreasa Iniesty. Akurat on próbował ,raz był bliski zdobycia bramki ,ładnie dryblował ,próbował rozszerzać ,dobrze posyłał piłki ,zaliczył asystę. Wreszcie może zaczął łapać formę więc uważam ,że zbyt surowa ta ocena ,mam nadzieję że moje argumenty okazały się wystarczająco przekonujące.
0
Nie ma to jak stare komedie polskie .uwielbiam dialogi Barei ,"Miś" to świetny film ale "Nie lubie poniedziałku" czy "Brunet wieczorową porą" to moje ulubione filmy.