LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bartra powinien być w wyjściowym składzie nie tylko na Villareal ,jest gotowy by grać każdy mecz...
0
Intel to wielka firma i marka. Jestem pewien ,że ulepszą nas pod względem technologii. Tu nawet nie chodzi o pieniądze ,a właśnie by zrobić krok do przodu. Pamiętam jak kiedyś widziałem jak BVB miało jakiegoś robota do którego podawało się piłki czy coś takiego ale był to kolejny techniczny popis firm komputerowych także sam jestem ciekaw co do nas może skonstruować Intel. Przede wszystkim nasz nowy sponsor jest znany na całym świecie i może poszerzyć nam horyzonty ,według mnie taki sponsor to skarb. Umiejscowienie loga pod koszulką to świetny pomysł ,przede wszystkim JEST na koszulce ,a nie zaśmieca naszego trykotu. Jak nieraz widzę kluby z ligi francuskiej jak oni są cali w reklamach to...nawet rękawy mają pooblepiane. Skoro Audi daje auta naszym piłkarzom to może Intel da też im kompy ,chociaż według mnie tego również mają pod dostatkiem. W każdym bądź razie to bardzo dobry ruch ,że udało nam się osiągnąć porozumienie.
0
Leo ,chciałbym żebyś tu był...wiem że to brzmi jakby nie żył ale jakby dzisiaj zagrał to na pewno coś by ustrzelił. Nawet jak wygrywamy wysoko to mi i tak brakuje naszego Leo i niestety ale on jest nie do zastąpienia. Zagraliśmy świetny mecz ale absencja jednego tak ważnego gracza jest dla mnie zauważalna.
0
Czuję ,że "Tata" podczas grilla dał im jakieś magiczne mikstury ,może jakiś sok z gumijagód ,coś koło tego. Neymar dostał 3 porcje bo ma słabą masę więc mu nie żałowali ,stąd ten hat-trick :)
0
Bardzo dobry mecz. Jeden z lepszych jeśli nie najlepszy w tym sezonie. Cichy bohater - dla mnie Sergi Roberto ,powinien być w podstawowej jedenastce. Miał udział w pierwszych dwóch bramkach Neymara. Równie dobry Montoya ,dzisiaj na prawdę fajnie grał i pokazał gdzie jest miejsce Alvesa. Brawa dla Neya ,Alexisa,Pique,Pedro ,Busiego ,ogólnie wszyscy zagrali bardzo dobrze. Jak nie przedłużą kontraktu z Montoyą to będzie to jedna z NAJGORSZYCH DECYZJI Ever!!!
0
Brawo
!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Montoya i Roberto dzisiaj pokazują ,że warto na nich stawiać. Neymar świetnie ,Alexis walecznie i bardzo dobrze gra Pedro (nie wierze w co pisze). I nasz rodzynek Pique też sobie nieźle radzi. Niech Alves pryzwyczaji się do ławki ,a Roberto niech coraz częściej gra z Cesciem. Chcemy więcej bramek w drugiej połowie !
0
Dobrze ,że chociaż przeprosili. A tak pozatym to według mnie Fernanda Lima fajnie wyglądała ,przynajmniej było na co oko zawiesić :)
0
Nie chce już słyszeć o Luizie. Wolę Hummelsa ,z Davidem jest coś jak z Masche tylko że on ze stopera przeszedł na defensywnego pomocnika ,a Javier na odwrót. Dosyć mieszania pozycjami ,stoper nie powinien być elastyczny. Mats może nie jest nie do przejścia ale uważam ,że z niego lepszy stoper od Brazylijczyka i wiem o jego wahaniach formy ale według mnie bardziej pasuje mi do Barcy. Jest młodszy od Luiza i BVB puściło by go na 99% oczywiście przy odpowiedniej sumie. Chelsea nam go nie odda ,nawet nie łudźmy się. Mourinho go potrzebuje i nie chce nas wzmacniać. A teraz do was pytanie ,kto jest lepszy Hummels czy Luiz?według was ,rozpiszcie się ,dawajcie sporo argumentów ,chciałbym poznać wasze opinie. A więc Niemiec czy Brazylijczyk?
0
Przepraszam ,a to kto ma więcej OGÓLNIE?
0
Wczoraj Real strzelał 800 gola w rozgrywkach ,dzisiaj my mamy szanse strzelić 1000 gola w LM ,co by tu powiedzieć ... who's the boss?
0
Gdzie te City ma oczy? Wiem ,że szejki nieraz potrafią zrobić głupi transfer ale...czy oni w ogóle oglądają mecze Barcy?
0
Z Elche może zagrać tak ostatnie 5 - 10 minut żeby był bardziej ograny na Atletico i już bardziej się przyzwyczaił do meczu o stawkę.
0
Dokładnie. Taki Xavi lepiej zgada się z Puyolem albo Valdesem niż np. z Dongou czy Adamą. W końcu wiek robi swoje i to przecież weterani.
0
Miło ,że Tata dba nawet o relacje między graczami i stara się integrować drużynę ,ma u mnie spory plus ,niby nic ale ma to spore znaczenie w całym otoczeniu Barcy.
0
Uważam ,że jeśli Barca dalej chce być na topie musi dokonać dużo transferów ,"stara gwardia" coraz częściej powinna lądować na ławce. W zimie powinniśmy kupić : Balantę i Cardozo. Wszystko zamknęłoby się w około 15 - 20 mln euro ,może więcej może mniej. Byłby jeden stoper zastępujący Puyola ,który chyba po sezonie zawiesi buty na kołku i nasza wyczekiwana 9tka która umożliwi Ceskowi miejsce w pomocy. Na lato należy kupić : Ter Stegena ,Hummelsa i Koke/Olivera Torresa/Gundogana. Wtedy kadra byłaby pełna ,a sprzedałbym Masche i Pedro. Wszystkie formacje zabezpieczone ,podkreślam że koniecznie potrzebny jest zastępca Xaviego ,sam Cesc nie da rady także pomocnik od zaraz. Balantę i Cardozo można kupić za pieniądze z zeszłego letniego okienka ,do końca chcieliśmy kupić stopera (35 mln euro za Luiza) czyli ta kasa jest ,a na lato będzie budżet 50 mln euro i jak się uda przy sprzedaży naszych to powinno na wszystko starczyć. Czemu wy chcecie RvP czy Aguero ,skoro jak wróci Leo to będzie grał każdy mecz ,musimy kupić napadziora u schyłku kariery ,typowego jokera ,a nie gracza do podstawowej 11stki.
0
Racja ,z letniego okienka trochę kasy powinno być ,bo do końca się uganialiśmy się za Luizem ,Marquinhosem czy Vertonghenem ,czyli TA KASA teoretycznie była. Hajs z letniego okienka wydać na obrońcę ,taniego jak Balanta ,a hajs z przyszłego letniego na bramkarza ,stopera rasowego i może pomocnika ,a napastnika a'la Larsson wypożyczyć i ustanowić kwotę odstępnego. Perfekcyjna polityka transferowa obmyślona przeze mnie.
0
Chociaż o Balantę w styczniu powinni się postarać ,grałby sobie z Bartrą w podstawowym składzie i byłby gites. To ,że "no name" nie znaczy wcale o jego umiejętnościach.
0
Chyba obie asysty Suareza ?
0
Złej baletnicy to przeszkadza rąbek u spódnicy ....też mi wymówka..."małe boisko" - co może na orliku grali?
0
O Mangali to my możemy niestety tylko pomarzyć ,a szkoda bo to będzie za parę lat najlepszy stoper na świecie ,tak czy siak kto go kupi zrobi świetny interes. Ja chyba nie dożyję jak Barca wyda 50 mln euro na OBROŃCE , a taniej Porto go nie wypuści ,to pewne bo wiele klubów dawało po 30 mln ale ci się nie zgadzali. Żeby dobrze odmłodzić skład ,musielibyśmy chyba zatrudnić szejków albo jakiegoś miliardera jak Abramowicz. W takim razie kupić w styczniu Balantę i razem z Bartrą będą wymiatać w obronie. Może "no name" będzie świetnym interesem? Kto wie..
0
Wie ktoś co jest z tym Denisem Suarezem ,w City był głównym playmakerem i jak oglądałem filmiki na Youtubie o nim to byłem zachwycony jego grą ,a teraz właściwie o nim nic nie słychać ,za rok przy dobrym rozwoju ma awansować do pierwszej drużyny i ciekaw jestem jak sobie radzi. Gdzieś słyszałem ,że to "połączenie Kaki z Iniestą" ,także jak ktoś wie niech mi odpowie ,bo chłopak ma papiery na grę.
0
Potrzebujemy cię ale bez pośpiechu ,wykuruj się na 100%
0
Spoko filmik :) Tak trzymaj !
0
Może jutro Gareth Bale będzie na celowniku Barcelony ,kto wie...
0
"spokój" aż do przesady...
0
Messi też jest niższy od Xaviego a jest 4 krotnie wybierany najlepszym piłkarzem świata ,co jak co ale żadne z naszych najlepszych pokoleń to nie byli giganci ale mieli to co nie miał nikt inny. Wzrost nie ma żadnego znaczenia w pomocy ,o wiele bardziej w ataku. A czy w okresach świetlności duetu Xavi - Iniesta kiedykolwiek narzekałeś na ich wzrost ,choć obaj mają po 170 cm?
0
Jak pomocnik to tylko Oliver Torres albo Koke ,wtedy moc naszej młodej pomocy byłaby niewyobrażalna : Sergi Roberto ,Rafinha ,Denis Suarez ,Oliver Torres/Koke. Formacja zabezpieczona na lata.
0
Ktoś powie ,że Dongou nie zrobił wczoraj nic specjalnego tylko dobił do pustej bramki ,ale to też trzeba umieć i przede wszystkim znaleźć się w tej sytuacji ,to nie jest takie proste. Instynkt strzelecki to cecha u Dongou która jest według mnie najcenniejsza. Zrobił to co dla niego należy. Pozatym Sergi Roberto wczoraj fajnie rozgrywał ,o mało nie zaliczył asysty przy ostatnim golu gdy podawał do Pedro. Na dzień dzisiejszy zdecydowanie Sergi > Xavi ,tak powinna wyglądać hierarchia.
0
Dongou to nasza 9tka ,nic więcej nie potrzeba.