0

Chyba nie ,bo musimy go kupić w styczniu co przecież w czerwcu kończy mu się kontrakt więc zostać kupiony musi w zimowym okienku. Ja zrozumiałem ,że pieniądze wpłacimy teraz ,odchodzi VV i zaraz przychodzi Ter Stegen. Nie sądze aby "był" w naszej drużynie jako bramkarz już teraz ,damy mu po prostu pograć jeszcze w Borussi.

0

Jeśli co do Ter Stegena jest prawda to wpaniale ,ale mam pytanie : jeżeli my go kupimy teraz w styczniu to on do czerwca zostanie w Monchengladbach i przyjdzie do nas ,czy jak???
P.S - oby to z tym Messim to był głupi żart bo jak nie to tragedia..

0

Busquets - jak zawsze niedoceniany i nie na pierwszym planie ale zawsze gra według mnie co najmniej dobrze ,a jak wyjdzie mu mecz to aż przyjemnie patrzeć na jego zagrania. Cichy bohater każdego naszego meczu ,odwala kawał dobrej roboty. Grał chyba najrówniej ,na niego oddałem mój głos :) VeB!

0

Rafinha ,to wielki talent ,chciałbym żeby chociaż osiągnął poziom brata.

0

Kolego zgadzam się z Tobą w 100% co do PO ale wiesz jak kupimy bramkarza i stopera to będzie sukces ,a na prawego obrońcę poczekamy z ileś sezonów... Nienawidzę Daniego Alvesa , jestem jego antyfanem ,jest to według mnie najsłabszy zawodnik w naszej drużynie, 100 razy wolę Montoyę i jak inni go hejtują to zawsze Martina bronię. Alves ,nie dość że nie umie dobrze dośrodkować to dla niego celne podanie po ziemi jest wyzwaniem. Zdecydowanie najsłabszy obrońca w Barcelonie ,ja nie wiem co on tu jeszcze robi ,to kumpel Neymara chyba dlatego. Żeby była jasność ,uważam że Montoya nie jest jakimś wirtuozem ale jest solidniejszym obrońcą i dla niego powinien być pierwszy skład ,jak nie przedłużymy z nim kontraktu to będzie głupota. To nie jest tak ,że jak teraz to odkryłem ,jeszcze dzisiaj przed naszą dyskusją pod newsem o rzekomym objęciu Barcy przez Scolariego napisałem ,że nie chce go choćby dlatego że Alves jest jego pupilkiem. Dani ma tu wielki szacunek ,koleguje się z Neyem ,Leo ... ale piłkarz z niego na poziomie Wawrzyniaka ,ja nie wiem co Alves musi jeszcze spiepszyć by Tata ogarnoł ,że ten celebryta już dawno powinien mieć miejsce na ławce. Z Montoyi może się jeszcze stać o wiele lepszy obrońca ,on się rozwija ,a Alves?? On nas pogrąża. Jestem anty Fanem Daniego Alvesa ,przybij piątke kolego!

0

Wiesz ,uważam że nasza pomoc nie jest w najlepszej kondycji ,jedyny dobry młody jest Cesc a starzy Iniesta i Xavi grają w kratkę i będą z formą coraz bardziej opadać i się starzeć ,są już po 30stce ( Andreas dopiero w maju) i trzeba świeżej krwi ,młodych. Co do Sergiego Roberto ,to życzę mu jak najlepiej ,trzymam za niego kciuki ale trochę do niego nie jestem przekonany.
Załóżmy że jest Gran Derbi ,Iniesta pauzuje za kartki ,Cesc ma kontuzję ,odważyłbyś się zagrać "zółwiem Xavim" i niedoświadczonym Roberto ,byłaby M.a.s.a.k.r.a i dlatego uważam że pomocnik jest potrzebny nieważne czy doświadczony ale "młody talent" nigdy się u nas nie zmarnuje. Oglądam czasem Atletico i Oliver Torres to jest po prostu odmłodzony Generał ,na dodatek Cule więc on po prostu ma DNA Barcy i według mnie musi do nas dojść prędzej czy później. A jak oglądałem Dinamo Zagrzeb to Haliovic też zrobił na mnie wielkie wrażenie ,ma świetny strzał i drybling niczym Messi ,mówią na niego "lepszy Modrić" także też bym go chciał u nasz zobaczyć. Co do Hummelsa ,to wiem że nie jest nie do przejścia ale mimo wszystko uważam że BVB za 30 mln euro by go nam sprzedało ,nie jest złym stoperem a na dodatek młody ,wolałbym jego niż Luiza. A co do Balanty to jest to kolejny brylant z Ameryki płd , pytało się o niego już Porto i Monaco, zapowiada się nieźle. Potrzebni są dwaj obrońcy bo jeśli Mache odejdzie ,Puyi po mundialu powie "dość" to jesteśmy z dwoma graczami na minusie. Wtedy Balanta za Puyola ,a Hummels do podstawowej jedenastki z Bartrą.
4 transfery w lecie :( Ter Stegen + Hummels + Balanta + Oliver Torres / Halilovic) i jestem w siódmym niebie ,chyba bym dał na mszę za zarząd i Zubiego. Wiem ,że nierealne ale raz na jakiś czas trzeba hajsem sypnąć trudno..

0

Pamiętam twój jeden filmik o Messim , bardzo fajny był :) Stąd tak cię skojarzyłem :)

0

Ter Stegen i Hummels są według mnie w naszym zasięgu ale poza nimi przydałby się jeszcze pomocnik i zastępczy stoper tymbardziej przy prawdopodobnym odejściu Masche do Napoli. Moje typy: Balanta (nie będzie drogi a dobrze się zapowiada ,jak się te River Plate upuczy to może nam go za pare milionów oddadzą) i Oliver Torres/ Halilovic ( z ATM mamy dobre kontakty ,jeszcze sprzedaż tak tanio Villi sprawia że mamy przywilej ,niestety Olivera pierwokup nie obejmuje ,a Halilovic to o nim niedawno była mowa i chłopak jest niesamowity ,a nasza stara pomoc potrzebuje świeżej krwi ,wypożyczyłbym może Roberto gdzieś bo tu nie pogra a sprowadziłbym kogoś lepszego. Jak zwykle skończymy z transferami typu "Puyol" itd. ale pomarzyć można...

0

Nie ,do DK10 *

0

Nie żeby Deulofeu był nasz ale dobra...

0

Zależy czy "Perfection" już wcześniej użyłeś w wypowiedzi ,tak mi się wydaję ,a ty często masz takie angielskie pytania ,ty tworzysz te filmiki na yt czy cię z kimś pomyliłem?

0

Wiesz ,nie aż takiej rangi ,bez przesady. Wystarczy nam jeszcze Pinto na drugiego albo Masipa awansować. My nie Real ,że musimy mieć takiej klasy bramkarzy ,żeby potem były konflikty i dzielenie typu : ty grasz LM i CdR ,a ty grasz w lidze. Casillas na tym cierpi i też cierpiałby u nas ten drugi bramkarz, a taki Masip ,Pinto czy Oier mogą spokojnie z pocałowaniem wezmą CdR ,bo w LM i lidze grałby Ter Stegen.

0

Pozatym ,jeśli Thibaut jest do kupienia za 20 mln euro (to na pewno ściema ,nie chce mi się wierzyć ale załóżmy że prawda) a Ter Stegen jest do wyciągnięcia za 10 - 12 mln euro ,to spora różnica. Mamy jakieś 8 - 10 mln w kieszeni ,a to już można dołożyć do stopera albo na inny transfer. Wiem ,że na bramkarzu nie powinno się oszczędzać ale umiejętności mają na podobnym poziomie a zawsze więcej kasy na transfery. Takie moje zdanie ,Ter Stegen jest z nami już chyba zgadany ,a negocjacje z CFC to nie najprostsza sprawa.

0

Jutro będzie news : " Courtois zgadza się na obniżkę pensji ,zrobi wszystko by grać dla Barcy" ,a tak na poważnie to jak mamy na 99% pewnego Ter Stegena (sam trener mówił) to po co jeszcze kombinować z Thibautem ,jak się uda wyciągnąć Marca to cieszmy się i nie uganiajmy się za Atletico i Chelsea.

0

Oczywiście ,że tak. Alves to tragedia ,żeby nie było Montoya też wirtuozem nie jest ale muszę obiektywnie stwierdzić ,że Martin jest lepszy od Daniego i powinien więcej grać jak Bartra.

0

Nie chcę Scolariego ,bo jego pupilek Alves grałby każdy mecz ,a tego bym chyba nie zniósł...

0

Marc ,życzę Ci tego z całego serca !! VeB

0

Alves to co najwyżej może wygrać nagrodę "anty - mistrza center".

0

Cienki ??? Razem z Costą ciągną Atletico..

0

Soldado jest w Spurs :D

0

Akurat mam wrażenie ,że jesteśmy bardziej doświadczoną ekipą i o wiele lepiej zgraną ,u nas wciąż grają w większości ci sami zawodnicy a u City co okienko przybywa kilka piłkarzy i żeby się rozumieli na boisku potrzeba czasu ,pod tym względem na pewną mamy przewagę.

0

Będzie miał ciężko ,do pierwszej drużyny puka już Denis Suarez i Rafinha ,a może jakiegoś pomocnika jeszcze kupimy. Sergi Roberto też się nieźle zapowiada ,a ja jednak jeszcze postarałbym się o Olivera Torresa (może w ramach ,że im sprzedaliśmy Ville za grosze to może by się zgodzili ,niestety pierwokup nie obejmuje Olivera) albo Halilovicia. Dużo konkurencja ale trzymam kciuki Sergi !

0

Ciesze się ,że dobrze się bawili. Zgrana paczka ,wszyscy się lubią :)

0

Teraz Miki i tak mało meczów leci :(

0

I żeby Abidal także się nie poddawał ,bo w erze Pepa dużo serca i walki dawał. Choć już gra w Monaco dziękuje mu za to , to był nasz duch , jego sprzedaż to był głupi ruch :)

0

Ziomuś masz rację w 100% a najbardziej co do Daniego ,jak pisałem " Montoya jest o wiele lepszy od Alvesa " to oczywiście cała masa hejtów na mnie. Niestety ale Dani to nie ten Dani z 2008/2009 ,to już pal licho że nie potrafi dobrze dośrodkować ale on nawet nie potrafi celnie podać po ziemi. Przeciętny Kowalski grałby lepiej na prawej obronie. Nie wiem czemu on tu jeszcze jest ,chyba za to ,że się z Neymarem przyjażni ,więcej racjonalnych powodów nie widzę. Ja już w niego nie wierzę ,biegająca apokalipsa. Jak Tata nie widział tego w meczu z Levante to nie wiem co jeszcze musi Alves spiepszyć ,żeby to trener ogarnoł. Żeby nie było ,Montoya też żaden wirtuoz ale i tak jest sto raz lepszy.

0

Ah ta matematyka.... w sumie dobry pomysł :). Mój najbardziej znienawidzony przedmiot ,na czele z fizyką. Można będzie też podliczyć kto grał najrówniej przez cały sezon.

0

Jeszcze Montoya i będzie komplet :)

0

Balanta ,Hummels ,Ter Stegen i mamy pakę :)

0

Masz rację ale trzeba przyznać ,że ogólnie Ibra aniołkiem nie jest i to nie ważne gdzie grał czy w Barcie czy w Milanie czy w PSG...wszędzie pokazał swój charakterek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?