LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chciałbym zobaczyć duet Messi - Neymar od początku. Jestem ciekaw ich współpracy.
0
Niemożliwe. Nawet jakby to by w rezerwach jeszcze grał. Za 19 latka 36 mil euro to chyba jakieś nieporozumienie...
0
Pomoc możnaby wzmocnić ale zdecydowanie bardziej potrzeba nam stopera...
0
Leo chyba od początku ! Z ATM sobie nie pograł więc to może być dobra okazja ,potrzeba mu minut.
0
Ci co mówią ,że Leo strzela mało bramek (nawet jeszcze przed urazami) to chyba dobrze świadczy o drużynie ,bo nie tylko Messi jest od strzelania bramek. Przecież jest Neymar ,Sanchez ,Pedro ,Cesc i wielu innych. Większa konkurencja to powód do dumy. Szczególną zasługą Taty jest odrodzenie Fabregasa ,wprowadzenie Neymara ,regularność Sancheza i świetne mecze Pedrito. Najbardziej cieszy chyba gra Cesca ,za Tito i Pepa nigdy nie grał tak wyśmienicie ,Alexis to nie ten sam piłkarz co z 12/13 ,jest niczym rasowy snajper ,A Pedro to niby nie jest wirtuoz ale ostatnio wszystko mu wychodzi i wykorzystuje swoje okazje. Jeżeli narzekamy ,że Leo to nie to co kiedyś to mówię : Wolę ,żeby zamiast 50 goli strzelił 30 ale drużyna grała lepiej i wygrała wszystko. Ja widzę progres w Barcelonie Taty ,to nie czas na porównania ale o wiele mi się podoba ten sezon niż 12/13 ,NA RAZIE ,wszystko się może zmienić ale do tej pory nasza gra nabrała kolorów.
0
Liczyłem ,że mógłby zagrać Dongou ,przecież już w CdR grał i nawet bramkę strzelił ale cóż...po co Once De Gala i narażać na kontuzję. Powinni zagrać jednak Leo i Neymar żeby złapali rytm. Meczyk jednak na luziku więc powinno być bez stresu.
0
Inigo Martinez jest słabszy od Bartry ale dzięki dobry pomysł :) ,Mangala jest do wyciągnięcia ale nie za mniej jak 50 mln euro i tu jest lipa...Balanta to jednak nie wiadoma. Może faktycznie Inigo - młody ,do wyciągnięcia ,181 cm wzrostu ,nie za dużo ale wieże już mamy trzeba tego niższego bardziej zwrotnego. Ma chyba faktycznie klauzulę 30 mln euro ale i tak Sociedad chyba by go sprzedało. Jeżeli Masche zostanie ,Pique złapie formę ,Bartra utrzyma formę i dojdzie niezły Inigo to byłby spokój. Bartra - Inigo - ciekawy duet. Puyol chyba powie dość więc trzeba kogoś kupić. Transfery na lato : Ter Stegen + Inigo Martinez + może Balanta jak sprzedamy Masche.
0
To bardzo możliwe ,watpie abyś do lipca zatrzymał trawienie..
0
To nie głupi pomysł ale nie wiem czy warto się jeszcze o niego bić. Stoper z niego średni.
- chociaż warunki ma dobre to jednak lepszy jest na pozycji Busiego.
- Negocjacje z Chelsea to nie są przyjemności ,jak wiemy..
- Transfer mało przyszłościowy ,nie mówię ,że Luiz jest stary (26) ale lepiej kupić kogoś w przedziale 21 - 24 ,taki żeby mógł grać przez lata u nas
- Cena też nie będzie niska ,za to możnaby się postarać o kogoś innego.
Nie mam pojęcia kto ,ja chciałbym Hummelsa/Suboticia ale BVB ma jeszcze gorzej z obroną niż my ,to samo Tottenhamem jakbyśmy chcieli Vertonghena.
Moim ideałem był Sakho ,w promocyjnej cenie i gra w LFC świetnie ale cóż. Żaden Luiz,Kompany,Silva,Vertonghen,Agger,...Ktoś z zewnątrz : młody i wysoki ale w miarę co wyciągnięcia.
Znacie jakichś takich stoperów?
0
Szkoda tylko ,że na mecze jak z ATM czyli nieco lepszymi drużynami w ogóle nie dostaje szans ,chciałbym aby miał w końcu jakiś poważny sprawdzian umiejętności.
0
Cięta ta riposta niczym noże z biedronki :P
0
Wiem ,że do Saula Nigueza mamy pierwokup i do jeszcze jakiegoś PO z ATM (wszystko bonusy za transfer Villi) ,Szkoda że nie do Olivera Torresa.
0
Niech się nie ważą nawet myśleć o nowym stadionie ,jak już to TYLKO przebudowa. Camp Nou to świątynia futbolu ,to tak jakby w Polsce postanowili zburzyć Wawel i zbudować nowy zamek ,no to się w głowie nie mieści...jeśli trzeba remontu to można coś odnowić ale to miejsce powinno być prawie nietykalne.
0
Akurat Rafinha jest motorem napędowym Celty i na nim mi bardziej zależy niż na Roberto. Ale niech w Vigo zostanie ,na razie jeszcze bardziej by odebrał minuty Roberto ,których i tak ma już mało. Po co się mają nawzajem blokować. Suareza wypożyczyć bo za rok awansuje i jakby było : Xavi ,Iniesta ,Cesc ,Roberto ,Rafinha ,Suarez ,Dos Santosa już nie liczę bo on jest na sprzedaż ,nic z niego nie będzie. Ale to za dużo. Ja właśnie i tak marzę o Oliverze Torresie ,jest świetny ale niech w ATM się jeszcze ogra. byłoby 4 pomocników młodej ery : Torres ,Suarez ,Rafinha ,Roberto ,ciekawy jaki duet byłby najlepszy ,rozgrywający - ofensywny ,chyba Torres - Suarez. Niechaj się rozwijają a będzie dobrze.
0
Mam co do niego mieszane uczucia ,oczywiście życzę mu jak najlepiej ale to chyba nie jest talent na miarę Xaviego czy Iniesty. Jedna rzecz ,która mnie u niego martwi to wiek ,gość ma już 21 lat ,w jego wieku Isco tak wycina w Realu że hej. Szkoda ,że odszedł Thiago ,on jest od niego o rok starszy i wątpie aby za rok Sergi osiągnął choćby jego poziom. Mamy jeszcze dwóch ciekawych pomocników : Rafinha i Denis Suarez ,obaj są świetni ale jak im wyjdzie w pierwszej drużynie? Nie chcę aby młody Alcantara już do nas wracał ,to samo Deulofeu. Tutaj nie pograją. Zostawić ich tam i wypożyczyć gdzieś Suareza ,a pozwólmy "przepaść" Roberto. Sergi awansował za późno ,w jego wieku niektórzy są już filarami drużyny. Może być "tylko" niezłym grajkiem ,obym się mylił... ktoś dobrze kiedyś napisał : " Oliver Torres jest na poziomie Roberto ,tylko jest o 3 lata młodszy..." taki Suarez też nie grałby gorzej a według mnie wiek robi swoje. Kiedyś też słyszałem "Jak debiutował Iniesta to każdy wiedział ,że to będzie gwiazda" i też racja ,Sergi nie pokazuje nic specjalnego. Chciałbym aby stał się topowym pomocnikiem ale jakby był z 3-4 lata młodszy to byłbym w stanie uwierzyć a teraz chyba za późno..
0
Leo to wielka osobistość. Cała gala ZP to dla mnie jeden wielki kicz ,każdy chce się pokazać w lepszym garniaku ,z dzieckiem ,partnerką..to też wielkie widowisko. Ale Messi według mnie pokazał klasę i honor ,mówił że Ronaldo zasłużył na tą nagrodę i w ogóle nie zachowywał się jakoś chamsko czy kapryśnie. Ronaldo może faktycznie ten rok miał lepszy ale jak mówią liczby to chyba przez kontuzje Messiego ,tak mi się wydaje. Na minuty jakie rozegrał Leo w 2013 to i tak ma świetne statystyki ,nie ma się czym przejmować. Z jednej strony to myślę ,że brak ZP wpłynie dobrze na Leo ,ujdzie mu presji i stresu ,wieczne porównania i pytanie też go na pewno męczyły. Zawsze lepiej jest być w pozycji kontrującego niż broniącego trofeum. Trzeba przyznać ,że przed tą galą to ceregieli było co nie miara ,a zwrot akcji lepszy niż w niejednym filmie. Raz Cris mówi "Nie pojadę na galę" ,potem "Pojadę" foch na Blattera minął i nagle wszystko OK. Jestem pewien ,że Leo jeszcze zgarnie Ballon d'Or. Cieszy mnie ,że ma jeszcze wiele celów z Barcą ,w końcu sezon na razie gramy bardzo dobry i Teraz postać Messiego będzie kluczowa ,pewnie że myśli sporo na mundialem ale Barca to dla niego jest jak dom i do czerwca niech się skupia na klubie a potem na Albicelestes.
0
Na razie partnerka ale co fakt to fakt ,że piękna ^^
0
Po co tak kombinują? Akurat Marc sobie zasłużył i powinien dostać taki kontrakt jaki go satysfakcjonuje. Montoya też jak najszybciej niech przedłuży bo na razie to od Alvesa jest lepszy. Szybko z nimi załatwić ale znając życie będą patrzeć na Leo żeby kolejne....0 w kontrakcie.
0
Ja bardzo lubię Songa ,nie chciałbym aby odszedł. Alex to też bardzo ważna postać w szatni ,dobrze się skumplował z innymi i wiecznie jest uśmiechnięty na treningach...trochę jak Pinto :D. Ale jest z niego też według mnie wybitny pomocnik ,sądzę że na miejscu Taty wystawiłbym go na mecze z City ,oni grają twardą piłkę a Song trochę na wyspach był i angielski klimat nie jest mu obcy. Ktoś twardy w środku pola bardzo by mógł nam pomóc. Mamy dwóch wybitnych defensywnych pomocników i możemy ich wystawiać pod styl gry przeciwnika ,także Napoli mówimy stanowcze NIE!
0
No i co.. Nie chcesz głosować na Leo to nie ,twój wybór. Pozatym twój komentarz już wcześniej widzieliśmy. Każdy z tej trójki jest wybitny.
0
A Alves ? To jest dopiero komedia..
0
Życzę mu z całego serca ale wątpie... gdyby nie te kontuzje to by nie było się nad czym zastanawiać ,Leo na ilość minut jakie rozegrał i tak ma świetne staty..jak nie teraz to za rok na pewno :)
0
Ja się nawet cieszę ,że nie zagra ,bo jestem jego antyfanem. Nie cierpię jego gry ,jest niedokładny i jak nie ma Messiego czy Neymara to nie ma z kim grać ,zawsze chce grać na lidera co jest dla mnie głupie. Nie chodzi tylko o wrzutki ale o całokształt to jest fatalny z niego obrońca. Wolę Montoyę ,chociaż zawsze po tym stwierdzeniu leciała na mnie masa hejtów to taka jest prawda ,wolę oglądać Martina i wybaczam mu błędy bo on się dopiero UCZY i on się rozwija a Dani leci w dół i w dół...Trzymamy go chyba za to ,że się kumpluje z Neymarem i jest dobrym negocjatorem bo piłkarskich powodów nie widzę. Może u nas jeszcze grać ,bo na nowego PO nie mamy kasy ale niechaj będzie tylko zmiennikiem bo na podstawową jedenastkę to już jest za słaby. Montoya>>>>Alves - bezapelacyjnie tak jest.
0
Delikatnie mówiąc irytowało mnie te "stanie w miejscu" i zero pomysłu. Ja nigdy nie zrozumiem czemu u nas się boją strzelić z dystansu?? AŻ SIĘ PROSIŁO ,nie mówię żeby strzelali z połowy ale z 16 - stki mogą chociaż SPRÓBOWAĆ ,jedynie Leo który się nie bał a tak to po prostu widzą ,że gęsto jak w dżungli ale się pchają przez środek jak nie wiem co...jak tak chcą klepać to więcej skrzydłami a nie cały czas jak zaprogramowani żeby wejść z piłką do bramki. Mecz ogólnie był nudny ,może jakby był Iniesta to gra by się toczył inaczej. Xavi mnie słabił ,zwalniał i zwalniał że dało się zasnąć. Nasz Generał chciał żeby defensor zaliczył asystę bo wiecznie wycofywał. Alves tradycyjnie najgorszy. Tacy klasowi gracze a boją się huknąć z dystansu? Brawa dla Atletico ,powinniśmy według mnie czerpać inspirację z ich PRESSINGU ,bo to był pressing a nie jak u nas.
0
Bo się starzeją ,Xavi - emeryt , Iniesta - jeszcze pogra ale też prawie 30. Chciałbym jakiegoś pomocnika ale u nas się nie można doczekać na stopera a co dopiero na pomocnika.. Jedynie Cesc ,Roberto to nie ta półka ,pozatym Sergi się już niezawiele rozwinie patrz co w jego wieku wyprawia Isco ,a on jest ileś lat świetlnych za nim...
0
Alves perfekcyjnie zjebał ostatnią akcję meczu ale cóż chyba za masło u Taty gra bo nie za umiejętności ,dla hejterów i tak będzie "najlepszy PO świata" chyba jak wszyscy wyjadą....mówię obiektywnie ,zachował się jak by był piłkarzem ATM ,jakby chciał wybić! No comment...
0
I tego się bałem...
0
Leo !! Teraz po nich!...
0
Hahahhah ,no dobry trop :D ,dziękujmy Shakirze tylko Pique jak każdy mężczyzna chyba czasem potrzebuje więc "cieszmy się chwilą"
0
Takiego meczu się spodziewałem ,ATM schowane za podwójną gardą ale cóż chcemy wygrać ,to musimy sobie stwarzać sytuację a takowych nawet nie było. Ale jak wejdzie Messi to może coś się rozrusza.