0

Tak poza tematem to lepszego zdjęcia nie było? xD

0

nx7 Po tak smutnym dla mnie dniu ,gdzie moje dwa ulubione kluby : Barca i Newcastle przegrywają czuję się bardzo smutny ,a ty jako jedyny potrafiłęś mnie rozśmieszyć ,dzięki ,piękna riposta ,pozdro z podłogi xD

0

Masz rację. Nie należę do tych ,którzy po przegranym meczu chcą sprzedawać cały skład ale w Barcie potrzebna jest świeża krew ,potrzeba graczy pragnących sukcesów...taki Xavi czy Messi to chyba faktycznie są już nasyceni. Obrona do remontu ,to pewne ale pomoc to też trzeba odmłodzić ,jeśli jest stary Xavi i Iniesta to poza Cesciem to nie ma kto gry ciągnąć...a Roberto to nie ta półka. Atak jest spoko ale pomoc i obrona jak najbardziej wymaga rewolucji. Trzeba zmian i to koniecznie ale my nie mamy kasy ,przyjście szejka to byłoby złamanie wszelkich wartości tego klubu ale tak to pieniędzy nie ma.

0

Może dostaną nauczkę ,bo nie wiem co oni chcą. Nie każdy będzie się już poddawał przy stanie 1:0...zero pomysłu i woli walki. Można przegrać ale w dobrym stylu ,a to co oni pokazali to wstyd i hańba!! A Messi to nie wiem za co ma dostać większą kasę w kontakcie ,za to że mu się na boisku nie chce ruszyć? Jakaś paranoja ,w ocenach za mecz cały zespół powinien dostać 1.0

0

I bardzo dobrze ,że przegrali ,może w końcu do nich dotrze ,że nie każdy rywal przy stanie 1:0 będzie sie przed nimi płaszczył. Dali dzisiaj popis gwiazdorki ,że ho ho...niech popatrzą na ligę angielską ,tam kibice cenią w piłkarzach ,że nawet jak ich ukochany klub przegrywa 5:0 ale walczą ,nie poddają się i daliby się pokroić za zwycięstwo i pokazuja charakter to ,że się starają ...itd. A u nas niech najlepiej wynik sam im przyjdzie bo im się nie chce. Mogę zaakceptować porażkę (zdarza się) ale żeby coś drgnęło i pokazali że im zależy. Messi to nie wiem o czym myśli ,nie chce mu sie nawet ruszyć ,on ma 26 lat ! To nawet Totti czy Giggs ,stare dziadki a grają z jakąś pasją ,zaangażowaniem ,a on dobrze że chociaż karnego strzelił ,bo dla mnie dzisiaj zawiódł.

0

kurde ,ja myślałem że mecz obejrze a to normalnie komedia jakaś...lekkie rozczarowanie ale beka jest chociaż

0

Messi wróc do Argentyny ,bo w Barcelonie to nic z siebie nie dajesz.

0

kończie to bo wstydu już dość

0

Mieć tak mecz kurwa w garści i tak przejebać to tylko my tak potrafimy..bye bye lider

0

Nic się nie zmieni ,Messi na siłe próbuje się przełamać i jest to żenujące ,bo prędzej strzeli sobie w łeb niż bramkę. Tak sobie dać wbić do szatni jak ostatnie patałachy. Trochę szkoda ,bo gdyby nie takie cackanie się w polu karnym to byłoby bez nerwówki ale my jak zwykle musimy wygrać/zremisować/przegrać w wielkim stylu....paranoja.

0

Messi znowu nie strzeli....tragedia. Pedro miał kiedyś niezły wynik w minutach bez gola ,ale Leo go zawstydził ,może w marcu strzeli...ale tylko może bo jak wiemy nic pewnego.

0

Leo niech w końcu strzeli gola/gole bo normalnie chyba w jakąś depresje popadnę! Valencii lubi strzelać więc liczę na niego!

0

Oliver Torres w Villarealu.... no ciekawie. Chłopak ma wielki talent i w przyszłości chciałbym go w Barcelonie ale na razie mamy też Rafinhie i wielu innych. Oliver to cule więc można to kiedyś wykorzystać ,w Villarealu sobie więcej pogra ,będe na pewno obserwował jego poczynania.

0

Szczerzę to ja w Sergiego wierzę. To ,że wczoraj strzelił samobója mam nadzieję jeszcze bardziej go zmotywuje. Pamiętacie trzeci gol Neymara z Celticiem ,gol został zapisany jemu choć według mnie to powinien być samobój ,Roberto nie wykonał ruchu do piłki tylko został "nabity" i według mnie bramka powinna być zapisana dla strzelającego ,pozatym Sergi był w powietrzu ,a koordynacja ruchowa podczas gdy on skoczył nie jest łatwa. Ta bramka to nie jego wina. Mniejsza z tym ,jemu może potrzeba czasu ,on nie jest taki słaby jak wy wszyscy hejterzy uważacie ,oglądaliście mecze młodzieżówki repry? Ja oglądałem i tam jakby grał bez presji ,odważnie...jakby nie ten gracz. Ja przypuszczam ,że on może się trochę stresuje i boi się podjąć jakiejś decyzji. Może w towarzystwie takich gwiazd jak Xavi czy Iniesta czuje się tak jakby np. jak źle poda to wszyscy go obwinią... itp. Problem według mnie jest w jego głowie.... musi nabrać pewności. Roberto według mnie potrzebuje wypożyczenia ,może to że gra w takim wielkim klubie go na razie przerasta. Taki średniak w La Liga sporo by mu pomógł. Rafinha w Celcie sobie świetnie radzi i wierzę ,że jemu się też powiedzie. Nie oceniajmy zawodnika po jednym meczu ,to dopiero pierwszy sezon w pierwszej drużynie i dajmy mu czas/

0

Dlaczego samolub? Dlaczego według Ciebie leci na kasę? On jest po prostu aż za bardzo ambitny i uważa się za nie wiem jak dobrego piłkarza ale na razie to świetny gracz ale na Barcę B ,może kiedyś pożałuje tej decyzji... Trochę z niego narwaniec , chciałby grać u nas tyle co Messi....w Romie nie będzie mu łatwo ale sam tego chciał.

0

Na City musimy wyjść w najmocniejszym składzie ,z Cesciem ,Busim i Iniestą w pomocy. A co do ataku to zależy w jakiej formie będzie Neymar. Każdy ma obawy przed dwumeczem z City ale obecnie to każdy klub by nie miałby z nimi łatwo. Oni są w gazie ,my chyba też ....pozostaje wierzyć w naszych i im kibicować ,jak widzę niektóre komentarze typu "City nas rozjedzie" czy "Będzie jak z Bayernem" to szkoda słów...rotacje Martino robią jednak dużo dobrego ,bo piłkarze zawsze w kwietniu byli wypompowani i tacy zmęczeni ,drugi sezon z rzędu zawaliliśmy kluczowe miesiące z powodu zajechania naszych graczy ,sądze że w tym sezonie może być trochę inaczej. Wierzę w Barcę ,wierzę że jesteśmy w stanie zatrzymać City ale nasi muszą wyjść na boisko z pełnym zaangażowaniem i walczyć o każdą piłkę jak wczoraj Alexis. Zawsze lekceważyliśmy pierwsze mecze w LM jak z PSG (2:2) czy z MIlanem (2:0) ,nie podobało mi się to ,bo potem trzeba było"remontad" i gonienia wyniku ,a po co? Zagrać dwa równe mecze i nie można odpuścić wyjazdowego spotkania ,bo jak np. z Bayernem się nieźle na tym przejechaliśmy. Ale od rozpracowywania City jest trener więc pozostaje nam ufać Tacie.

0

Adriano - jedyny co nie boi się strzelić...

0

ło płacić i po co. Z Afellaya może być jeszcze niezły zmiennik ,a Isaac łamliwy. Szkoda mi go ,bo zapowiadał się bardzo dobrze. Pamiętam jak nawet grał w 11/12 z Chelsea ,Pep nie bał się na niego stawiać ale teraz mamy po prostu lepszych od niego. Tak czy siak życzę mu powodzenia.

0

Niestety ja go już u nas nie widzę....na skrzydłach są w formie Pedro ,Alexis i Neymar ,nawet jak sprzedamy Tello to dochodzi Deulofeu ,pokazuję się z dobrej strony Adama Traore...nie ma na niego miejsca. Choć Cuenca był kiedyś lepszy od Tello ,to kontuzje go zniszczyły i najlepiej go sprzedać ,z wypożyczeniami nieraz takie kłopoty ,taki Bojan się błąka ,kasę Romie trzeba by

0

Messi może wejść na ostatnie 20 minut ,po co go forsować jak za niedługo ważny ligowy mecz.

0

Ale z jakiego powodu były te pogróżki? Chyba z tych sprawo co były w moim poprzednim komentarzu.

0

Ale się syf porobił ,że głowa mała ,już sam się w tym pogubiłem. Rosell odszedł przez ten zarzut Casesa czy przez sprawę Neymara? Czy może to powiązane ,czy może przez ustawianie meczów z Brazylii?. Perez też żąda sprostowania ,bo jakiś dziennikarz go o coś oskarżył.....ale się porobiło. A te madryckie dzienniki to normalnie żenada ,że nie wiem. Codziennie piszą ,że Barca jeszcze musi wpłacić tyle i tyle za Neymara. Jak ktoś to ogarnia to czekam na odpowiedź...

0

napisał ,że Rosell to "gangrena" i "dawno powinni go wywalić" ,to były pierwsze problemy z transferem Neymara i już były podejrzenia co do Sandro ,no to Miki pojechał po bandzie xD https://www.facebook.com/photo.php?fbid=482672538508556&set=pb.391632117612599.-2207520000.1390951343.&type=3&theater

0

Dostał pernamentego bana ,...tak perma i to rzadko spotykanego...To było na początku stycznia ,nie pamiętam dokładnie. Trochę szkoda bo nie ma z kim pospinać. Jak chcesz to on dalej ma fanpage'a i ujawnił się ,to zupełnie inny gość niż miał w danych profilowych :D.

0

Mi tam się nie podobają...kto to wybierał ,Doda??? A tak inną drogą to może ten róż się okaże bardziej fioletowy ,oby...

0

Dobrze gramy w obronie ale i tak wysoki ,młody stoper powinien być naszym priorytetem ,bo Puyol już nie młodzieniaszek i też trochę łamliwy a nie wykluczone ,że Benitez ściągnie Masche do Napoli więc w tym wypadku trzeba kupić z dwóch.

0

Dobrze ,że zauważył ,że Xavi potrzebuje odpoczynku. Ja naszego Generała nie hejtuję i mam do niego wielki szacunek ale 34 letni zawodnik nie da radę grać każdy mecz co dwudziestoparolatek. Jutro spodziewam się pomocy Song - Iniesta - Roberto. Alves ,Busi i Xavi nie zostali powołani więc łatwo rozszyfrować kto zagra :)

0

A z tobą może być jak z Mikim ,że dostaniesz pernamentnego bana za pesymizm i marne prowokacje. Pis joł !

0

Ja chciałbym żeby Rafinha kiedykolwiek osiągnął poziom brata ,nie potrafię zrozumieć dlaczego razem z Deulofeu wrócą do nas po sezonie. Tu sobie nie pograją ,Gerard jeszcze jakoś jeśli odejdzie Tello więc tu jest jakby wymiana ale Rafinha?? Jest Roberto i przyjdzie z B Denis Suarez więc mamy 3 młodych potrzebujących grania pomocników i każdy by się z nich wzajemnie blokował. Któryś z nich na pewno wypożyczenie (według mnie Denis) ,a więc mamy Rafę i Roberto ,sam Sergi nie gra za dużo a ich dwóch to będzie o jednego za dużo. Chyba ,że Xavi będzie grał ogony w lidze i koniecznie Dos Santos musi odejść (z niego nic nie będzie ,ma 24 lata w jego wieku Ozil...) Moim zdaniem powinna nastąpić wymiana ,przychodzi Rafa ,a na wypożyczenie idzie Roberto i Suarez.

0

Masz rację ale z drugiej strony mamy pierwokup do dwóch ich młodych graczy ,wielka szkoda że nie do Olivera Torresa ,jest o 3 lata młodszy od Rafinhi i Sergiego Roberto i już jest od nich lepszy ,z niego będzie wielki pomocnik ,może kiedyś ze względu na transfer Villi nam go sprzedadzą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?