LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak to jest rekord nasz ,który ciągle śrubujemy :)
0
http://www.fangol.pl/view/36239/ocena-pawlowskiego-za Oceny według Sportu ,trochę inaczej niż u nas ,Alexis u nas zawodnik meczu a oni dali mu 6 ,Alba np. 8 a Alves 6 - tu się zgadzam ,a Cesc z Xavim po 5 dostali i tu sporo za nisko według mnie. Zobaczcie sobie sami ,według mnie oceny z naszej strony adekwatniejsze.
0
To co teraz trzeba zrobić to utrzymać tą obecną formę na City i inne arcyważne mecze. Fajnie się ogląda tak wysokie oceny ale dla mnie i tak najlepszym meczem w tym sezonie (nie licząc Gran Derbi) to spotkanie z Celticiem wygrane 6:1 ,wtedy to graliśmy jak z 2008/2009 ,dynamicznie i precyzyjnie ale ten mecz z Malagą na moim drugim miejscu ,równie świetny i dominujący. Wszystkie noty zasłużone ale jednak Alves nie pokazał nic specjalnego ,znowu te centry...porównując go z Albą to ich równa nota nie jest sprawiedliwa. Jordi nas ratował nie raz i nie dwa w tym meczu ,a Dani miał aż 10 strat w tym meczu ,to dużo jak na obrońcę ,a właśnie Alba 3 straty więc coś tam trzeba zmienić.
Więcej takich meczy ale niech się Leo w końcu w lidze odblokuje bo już tak tęsknie za widokiem jak piłka po jego strzale trzepocze w siatce!
0
Pora idealna ,a jakoś bardziej odpowiadają mi mecze w sobotę. To będzie bardzo ciężki mecz na wyjeździe ale wierzę ,że damy radę.
0
Cieszy powrót Iniesty :)
0
Racja ,po co w ogóle te zamieszanie? Neymar jest nasz i dlaczego ktoś próbuje nas uszkodzić. Trochę się teraz nie najlepiej porobiło ...tu sprawa z Neymarem ,Potem dymisja..Mam nadzieję ,że to nie wpłynie na naszych piłkarzy ,bo tak to jest ,że to jednak w głowach siedzi ...
0
Aha czyli każdy taki transfer ma te "dodatki" w takim razie jestem ciekaw jaka wyszłaby pełna kwota transferu Bale'a z tymi "dodatkami" ..
0
Jest taka możliwość ,że Neymar jeszcze wróci do Santosu? I jeszcze nie czaję ,w końcu ile daliśmy za Neymara ,niby 57 ale potem mówione było ,że 86 czy coś koło tego więc co to jest te 30 mln ??Ja wiem ,że niby jakieś agenty ,podpisy itd. ale to płaciła jeszcze Barca? Nie ogarniam już ,jak ktoś się zna to niech mi odpowie...
0
Chodzi mi o to ,że jakoś nie było takiego rozgłosu...nie mają chyba lepszych pomysłów na okładkę jak nieudane zagrania Ronaldo ,a sorry zapomniałem jest przecież wciąż temat rzeka na okładki : Gareth Bale...
0
Teraz tą ostatnią przewrotką się tak podniecają ,że...a jak w meczu z Espanyolem próbował i się skompromitował to cisza. ===>
0
Przecież może zawsze zagrać Montoya ,przynajmniej nie dośrodkowuje jak opętany..
0
Kurcze ,same koty... WTF? Wytłumacz mi co oznacza pojęcie kot w piłce nożnej, bo nie ogarniam...
0
Dokładnie Leo bez fajerwerków ,ZM zdecydowanie Jordi Alba.
0
Przepraszam ale Messi tyle głosów chyba z przyzwyczajenia ,bo dzisiaj najlepszy był bezapelacyjnie Jordi Alba.
0
Nie wiem co się dzieje z Leo....w sezonie 2011/2012 miał 50 bramek w lidze ,dzisiaj na półmetku ma 8....wiem kontuzje itd. ale sorry gra 3 mecze z rzędu w lidze po 90 min i nic??! Od niego się wymaga ,wy niektórzy nie potraficie sobie uświadomić ,że Messi chyba sporo stracił na tych kontuzjach i chyba już się oszczędza na mundial albo gra tak oszczędnie i się boi o swoje zdrowie ,nie wiem...Kiedyś tę sytuację co miał dzisiaj wykorzystał by z palcem w...dobrze ,że asystuje ale ja od niego oczekuję goli ,wszyscy mi wczoraj mówili : "Spoko ,jutro na pewno strzeli" i długo będzie takie oczekiwanie? Ani jednej dobrej samodzielnej akcji dzisiaj nie wykonał ,pełno strat i chyba się robi już przewidywalny ,obejrzyjcie sobie mecze z 10/11 czy 11/12 ,a nawet 12/13 ,tam był nie do zatrzymania ,a dzisiaj to stracił. Kiedyś potrafił okiwać całą 11stkę, dzisiaj jeden rywal sprawia mu trudność. Jest według mnie leniwy ,ociężały ,nie walczy o piłke i czasami gra samolubnie ,widać ,że chcę się przełamać ale nie może i cierpi na tym cała drużyna. Leo to dalej mój idol i jestem za nim całą duszą i sercem ,nie każdy musi się ze mną zgodzić ale taka moja skromna opinia.
0
Ja jebie..
0
Dani ...wybitna centra
0
Fajny mecz do oglądanie ale wystarczy jeden nasz błąd i jest remis dlatego koniecznie jeszcze strzelić !
0
Mimo wszystko trzeba jeszcze strzelić bramki bo 1:0 to dalej śliski wynik..
0
W końcu...
0
Nie wierzę...nie wykorzystane sytuację się mszczą
0
Musimy w końcu strzelić...
0
a to sorry ja nie na czasie...
0
jestem pewien ,że Dania wygra :)
0
No i dobrze ,nigdy Chorwatów nie lubiłem ,a po meczu z nami tym bardziej...
0
Czemu wy się tak boicie tego City ??? Spokojnie ,żywcem się nie damy :)
Ja wiem ,że teraz wszyscy się nimi tak podniecają ale to dalej straszna himera.... potrafią wygrać z Arsenalem wysoko ,a np. przegrać sromotnie z takim Cardiff City ,to klub nieobliczalny. Trzeba przyznać ,że Pellegrini ich ogarnął ale po prostu wierzę w Barcę ,w Gran Derbi zagraliśmy świetnie i jeżeli zagramy tak z City to możemy wiele ugrać. Moim zdaniem mecz z Realem to Tata powinien im puszczać przed każdym meczem ,wtedy wyłączyliśmy z gry Ronaldo i wielu innych ,a taktycznie mecz perfekcyjny.
Jak się zepniemy to wierze ,że damy radę. Jesteśmy bardziej zgraną i doświadczoną drużyną ,przede wszystkim musimy w tym dwumeczu dać z siebie wszystko bo w zeszłej edycji kompletnie odpuszczaliśmy pierwsze mecze na wyjeżdzie (Milan 2:0 czy PSG 2:2) i to było głupie ,należy zagrać tak jakby był tylko jeden mecz ,według mnie to najważniejsze i tak będzie spotkanie na Etihad bo jak tam ugramy dobry wynik to wtedy oni będą musieli gonić wynik na Camp Nou. Muszą okazać zaangażowanie.
0
ten śmiech na końcu xD
0
On ma jeszcze lata gry przed sobą... my jeśli w ogóle potrzebujemy 9tki to w wieku 30+ ,chociaż ja uważam że w Barcie bramki ma kto strzelać ,jak nie Messi ,to Neymar ,Pedro czy Alexis a niedawno nawet Tello. W ataku jest bogactwo i nie potrzeba tam wzmocnień ,jeśli już to na pewno obrona i pomoc. Defensywy nie trzeba tłumaczyć ale pomoc dla mnie trochę ostatnio słaba : Xavi coraz oszczędny i wiek ,Iniesta - w kratkę i też nie najmłodszy ,Cesc- tu akurat klasa ale nie samym Fabregasem pomoc żyje ,Sergi Roberto - nie ta półka ,wypożyczenie. Jakiś młody playmaker jak Koke według mnie by się bardzo przydał. A na obronę też jakiś 20 - 23 latek żeby się jeszcze rozwinął ale także żeby nie blokował Bartry ,może Masche odejdzie do Napoli ,a Puyol też kontuzjogenny więc stoper młody z doświadczeniem też konieczny. Ja osobiście nie widze 9tki u nas ,jak Messi będzie grał teraz co mecz to żaden jego "zastępca" sobie nie pogra ,Mandzukić niech idzie gdzieś gdzie go bardziej potrzeba. Dobry z niego napadzior ale teraz mamy przesyt.
0
Do każdego rywala musimy mieć szacunek ,Malaga teraz formą nie czaruje co nie zmienia faktu ,że na pewności siebie można się nieźle przejechać. Barca od zawsze łapała spadek formy na przełomie stycznia/lutego ,to normalne ,że nie można grać równo przez cały sezon właśnie dlatego podoba mi się pomysł Taty ,że mimo wszystko stosuje te rotacje i widoczne były te "wypompowanie" graczy w kwietniu ,w maju ,rotacje mogą sprawić że każdy zawodnik będzie w lepszej dyspozycji fizycznej pod koniec sezonu ,nie mówię że Tito zajechał naszych graczy (choć trochę tak było) ale dawał mało szans takiemu Montoyi czy Bartrze. Takie wystawianie "Once de Gala" skutkowało po prostu zmęczeniem sezonem i w decydującym momencie wszyscy zawodzili. Tydzień temu z Levante wszyscy liczyli na nie wiem co ,oczekiwaliśmy powtórki z pierwszej kolejki i się na tym nieźle przejechaliśmy dlatego też równie sceptycznie podchodzę do meczu z Malagą. Pierwsza połowa w meczu CdR też nie napawała optymizmem ,co z tego że i tak wyszliśmy na 4:1 ? W meczu z lepszym rywalem możemy nie mieć tyle szczęścia i nie uratujemy wyniku. Szczególnie widoczny jest brak Iniesty ,jakoś dziwnie gra pomoc bez niego. Oczywiście liczę na gol/gole Messiego ,bo skoro zaczyna już asystować to do szczęścia brakuje już tylko bramek więc bardzo PRAGNĘ by się wreszcie odblokował. Musimy po prostu zdobyć komplet punktów i to najlepiej w stylu takim żeby nie było żadnych wątpliwości kto był lepszy.
0
Gratulacje Puyi !!! Szkoda ,że nie syn ,bo może miał talent do piłki po ojcu ale jeszcze Carles ma czas :)