LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś czuję, że Neymar nie zagra z City, po kontuzji i tak będzie bez formy a Alexis i Pedro grają bez zarzutów.
0
Ter Stegen - świetna opcja za VV ,może na początku zawodzić (Np. De Gea w Manu) ale później pokaże klasę.
Rafinha - Gra w Celcie na prawdę świetnie ale wtedy co z Roberto za którym nie przepadam ale po co mieliby sobie przeszkadzać i wzajemnie blokować? A co z Denisem Suarezem ,miałby w przyszłym sezonie dołączyć do pierwszej drużyny? Według mnie wypożyczyć Denisa i może Rafę do jakiegoś lepszego klubu albo niech zostanie i Sergiego gdzieś dać żeby w końcu rozwinął skrzydła.
Stoper - dla mnie Schar albo Inigo Martinez ,chyba lepiej z tym pierwszym kombinować bo jemu się kończy kontrakt ,a Inigo teraz tak fatalniegra ,a Sociedad chce za niego 30 mln euro! Schar będzie tańszy i może nawet lepszy ,jak kończy się mu kontrakt to Bazylea musi go sprzedać i dla nich każda kasa będzie dobra. Myślałem ,że będzie trzeba z 2 stoperów ale jednak Bartra wtedy będzie grał za mało więc jeden styknie i może jeden PO ale tylko jak Alves odejdzie ,bo jak zostanie to po prostu niech będzie zmiennkiem Montoyi.
Pomocnik - Dla mnie Halilović ,on mi nawet przypomina Messiego ,jest niesamowity ,zostałby w rezerwach na rok a potem do lepszego klubu ,ma papiery na granie.
Napastnik - według mnie niepotrzebny ,Jak Deulo wróci to tylko za Tello. Nie trzeba będzie więcej roszad ,atak mamy dobry.
Ter Stegen + Schar + Halilović,wróci jeszcze Deulo i będzie w porządku.
0
Tylko nie Luiz ,już można kupić tego Inigo Martineza albo Fabiana Shara. Po co się zowu męczyć z CFC. A ci dwaj są młodsi i przynajmniej to są stoperzy ,a nie jak Luiz czyli taki drugi Mascherano ,który tak na prawdę jest lepszym graczem na ŚPD. Pozatym Ter Stegen - jak najbardziej no i może jeszcze Halilović ,ale do rezerw bo już chyba dojdzie Rafinha do pierwszego zespołu. Ter Stegen + Inigo/Schar + Halilović i jestem cały happy! Davida Luiza to wszyscy tak po PK kochają ,a przy takim Silvie to i by nawet Wawrzyniak był ostoją defensywy...
0
Ja jednak zauważyłem sporą zmianę Leo na przestrzeni lat. Kiedyś grał dosyć "na rekord" czyli przebiegł całe boisko ,nie patrzył na partnerów i raz udało mu się zdobyć bramkę ,a raz koledzy mogli mieć do niego pretensje. Dzisiaj wydoroślał ,doskonale wie ,że pobił prawie wszystkie rekordy i chyba nie ma już co udowadniać. Teraz gdy ktoś znajduję się na lepszej pozycji to Messi mu dogra i spróbuje rozegrać ,nie jest indywidualistą....choćby wczoraj ,spokojnie mógł strzelić hat tricka ale dwa razy świetnie podał do Iniesty i też ciekawie zagrał do Adriano. Oczywiście każdy cule chce widzieć Messiego strzelającego same dublety i hat tricki ale tak jak powiedział Cappa ,utrzymywać taki poziom non stop jest bardzo męczące. Ja jestem przede wszystkim kibicem Barcelony ,a potem Messiego i cieszy mi się oko jak widzę gdy Leo pracuje na cały zespół i stara się pomóc innym. W końcu jesteśmy drużyną i większa konkurencja to powód do dumy ,kiedyś był "praktycznie" tylko Messi ,a dziś jest Alexis ,Neymar czy Pedro...Ostrzegam wszystkich : To i tak nie jest ta "najlepsza" wersja Leo ,według mnie z meczu na mecz gra coraz lepiej i czekam na jego wielką formę ,jest dobrze a będzie jeszcze lepiej....spokojnie on ma tylko 26 lat ,najlepsze czasy przed nim. Powrót po kontuzji nie jest tak wcale łatwy jak wszyscy oczekiwali ,na City Leo pokaże co potrafi ! Oby !
0
Czekam kiedy dostanie zielone światło i już w środę mógłby zagrać z 20 - 30 minut ,a z Rayo już mógłby zagrać więcej żeby na City była petarda !
0
Fajna by była trójka w pomocy : Denis Suarez ,Rafinha i Halilović. Roberto to jednak trochę chyba za nimi ale mieć tylu młodych pomocników to skarb. Co do Halilovicia to jeszcze nie ale bardzo chcę by do nas dołączył. Gratulację za wygraną do Barcy B ,tak trzymać !!!
0
On i Rafinha to w przyszłości byłby niesamowity duet. Halilovicia jak go kupimy to dałbym go na rok do rezerw by poczuł nasz styl ,poznał barcelońskie wartości ,a za rok do klubu w którym grałby regularnie (teraz nawet w Dinamie nie gra za dużo ze względu na wiek ) np. Villareal czy Celta. To byłby niesamowity ruch transferowy ,jakbyśmy go kupili. Zubi weź się do roboty ,chociaż raz się postaraj !
0
Schara - sorry ,tak w pośpiechu pisałem xD
0
On jest wart wielkich pieniędzy ,załatwić ten transfer i mamy prawie "nowego" Messiego na lata ,nie żałować kasy !!!! Potem jeszcze Ter Stegena doklepać i Shara i będzie gites.
0
Z całym szacunkiem do Tarzana ale jego zastępca jest więcej niż konieczny. Jeżeli do tego Masche odejdzie to będzie trzeba z dwóch stoperów.
Za Puyola : może być Vidić ,za darmo ,a on szuka już na starość wielkiej kasy i może właśnie sobie pograć w CdR czy w razie kontuzji zastąpić kogoś.
Za Masche - Inigo Martinez albo Schar ,pierwszy jest trochę za niski i będzie drogi ale bardziej ograny na najwyższym poziomie ale teraz gra tak słabo...a ten Shar jest wysoki i dobre ma strzały ale to jednak znak zapytania ,byłby tańszy od Inigo ale czy lepszy??Tego nie wiem...
0
Obie drużyny mają lekką zadyszkę ,wygra ten kto lepiej zagra w pierwszym meczu. A tak btw. to możecie się ze mnie śmiać ale miałem dzisiaj sen o meczu City Barca na Etihad i wygraliśmy 1:0 po golu Messiego ,to był bardzo dziwny sen ,stadion wyglądął jak orlik ,może dlatego ,że grałem na orliku w sobotę xD Ale oby mój sen był proroczy to będzie świetnie...
0
"Leo, choć mogłoby się wydawać, że opiera się tylko na swoim talencie, w rzeczywistości tak nie jest. Jego tyłek jest takiej wielkości (Gerard wykonuje gest mierzenia rękami w powietrzu), a do tego bardzo twardy" ==> Najlepsze porównanie co do tężyzny fizycznej jakie czytałem.....
0
Dokładnie ,ci gracze to moje marzenia. Jeszcze zapomniałeś o Ter Stegenie. Ter Stegen (za VV - oczywiste) ,Shar (za Masche ,który może przejść do Napoli) Vidić (za Puyola ,który może ,powiedzieć "dość" i w razie kontuzji pewny zmiennik ,świetna darmowa opcja) ,Halilović (wielki talent ,a Roberto nie zapowiada się jakoś super ,Xavi się kończy ,a Iniesta też dosyć stary i gra w kratkę ,mamy jeszcze Rafinhę i on Alenem mógłby stanowić świetny duet ,no i Denis Suarez też dobry grajek ale ci powyźsi mnie bardziej przekonują) czyli Ter Stegen + Schar + Vidić + Halilović = ok 50 mln euro max. Jeżeli jednak miałbym wybrać między Sharem a Vidiciem to wybrałbym Fabiana bo jest bardziej przyszłościowy ale mieć ich obu to byłoby coś ale jeślli Masche odejdziebo inaczej styknie jeden ,nie mniej jednak kupić takich stoperów to marzenie ,a Halilović to według mnie talent na miarę Messiego...
0
Jak najbardziej za! Ale pod warunkiem ,że ściagniemy jeszcze młodego stopera : Inigo/Schar. Vidić zastąpiłby Puyola ,Nemanja już nawet w MU się nie łapie do 11stki i szuka dobrego kontraktu ,dużej kasy i dlatego Inter mu ją może dać bo ma teraz jakiegoś miliardera ,moglibyśmy spróbować...a Inigo/Schar zastąpiłby Masche ,który może odejść do Napoli tylko wtedy byłby....Pique,Inigo/Schar,Batra,Vidić....może w takim wypadku Marc wypożyczenie. Z dwóch stoperów byłoby koniecznie ,oczywiście jeszcze Ter Stegen i ten Halilović i byłoby super :)
0
On ma przeogromny talent......byłoby genialnie jakby był naszym piłkarzem. Jest pewien problem mamy dużo tych młodych talentów:
Jest Sergi Roberto - gra słabo ale to dopiero jego pierwszy sezon w pierwszej drużynie ,jest już stary ,w jego wieku Isco...ale Iniesta też dosyć późno ewoluował.
Jest Rafinha - w Celcie nieraz najlepszy i zapowiada się bardzo dobrze ,a może nawet lepiej niż brat
Denis Suarez- gra w B na prawdę bardzo dobrze ,a jeszcze w City to był z niego główny playmaker tam i wiąże z nim nadzieję.
Jakby miał być jeszcze Halilović to z dwóm z nich trzeba by było podziękować a szkoda mi ich. Jeszcze jest na naszym celowniku Oliver Torres i nie wiem czy Halillović go przewyższa umiejętnościami. Ja Alena przyjąłbym z otwartymi rękami ale w wieku 17 lat pewno grałby w rezerwach..
0
Mylisz się ,Porto mówiło już enty raz ,że nie spuszczą z 50 mln euro bo tyle wynosi klauzula Mangali ,a Barca w życiu nie da tyle za obrońcę. Ile razy powtarzałem ,że Porto taniej nie puści i tak będzie ,ty sobie myślisz ,że go nam puszczą za 30 mln??? Buahahah....
0
On ma 181 cm wzrostu ,nie wiele mniej od Thiago Silvy ,którego w lipcu/spierpniu domagała sie połowa użytkowników więc ,wieżę już mamy - Pique ,teraz trzeba mniejszego ,bardziej obrotnego i Inigo pasuje idealnie albo Shar ,to nie takie typy karyple jak Masche i obaj są wyźsi niż nasz kapitan Puyol ,a stoper był z niego jeden z najlepszych w historii.
0
Dzisiaj w Przeglądzie Sportowym czytałem ,że Vidić nie przedłuży kontraktu z MU i odejdzie za darmo więc można się o niego postarać. Moi faworyci to Martinez albo on ,bo nie chce takiego pseudoobrońce Luiza. Nam potrzebni są MŁODZI . Jak Puyol powie "dość" i Masche odejdzie do Napoli to będzie trzeba z dwóch stoperów więc Nemanja i Shar albo Inigo byliby konieczni. Ter Stegen + Martinez/Schar + Vidić = ok 50 mln i byłoby spoko. Schar domniemam może być nawet lepszy od Inigo bo on ma coś słąbą formę ale liga tego Shara jest słaba i jest niestety niespodzianką ale jeśli obserwujemy takich stoperów to muszę przyznać ,że obraliśmy dobry kierunek. A co do Laportę to jako 19 latek trafiłby do rezerw...
0
Według mnie z tej czwórki należy kupić albo Inigo albo tego z Bazylei.
Inigo - jest młody ,jest ograny z Bartrą ,bo grali w młodzieżówce (całkiem dobrą parę nawet stanowili) ,wzrost to trochę minus ale i tak jest wyższy choćby od Puyola czy Masche i ma już znajomość ligi hiszpańskiej ,problem w tym ,że ma klauzulę 30 mln i Sociedad go taniej nie puście więc 30 mln trzeba by było wyłożyć.
Laporte - jest bardzo dobry ,wysoki i ograny w La Liga ale on ma tylko 19 lat !! To byłoby nieporozumienie ,że starszy od niego Bartra grałby od niego mniej ,a do Barcy B nie ma sesu go kupować.
Musacchio - Wolałbym powyższą trójkę ale nim też bym nie pogardził ,w sumie to byłoby dobre wzmocnienie.
A ten z Bazylei - możnaby spróbować ale jego liga to jest dosyć kiepska i tak na prawdę jest zagadką.
Więc według mnie on albo Inigo ,trzeba młodych stoperów.
P.S - wolę 100 razy takich młodych stoperów niż starszych "pseudo"stoperów jak Luiz ,który jest lepszy na ŚPD i CFC i tak nie nie chce nam go oddać i pozatym kosztowałby dużo i wolę np. Martineza.
P.S 2 - Czytałem w PS dzisiaj ,że Vidić nie przedłuży kontraktu z MU i odejdzie po sezonie ZA DARMO . Wiem ,że jest stary ale kiedyś to był z niego chyba najlepszy stoper i fajnie go byłoby u nas zobaczyć. Jeżeli Puyol zakończy kaierę i Masche odejdzie to trzeba z dówch stoperów. Inigo Martinez + Ter Stegen + Vidić ,ok 50 mln. Jeżeli jednak Masche zostanie to tylko Stegen i Martinez styknie. Nemanja to jednak ciekawa opcja jako zastępca Puyola ,a Martinez za Javiera i obrona byłaby dobra.
0
Badania krwi - jeszcze rozumiem ale moczu? Chciałbym zobaczyć twarze naszych dy dowiadują się o tych badaniach :D ,dziwne ,przecież nie każdemu się chce się siku na zawołanie. Cuence doping jest kompletnie niepotrzebny ,nie gra w ogóle nic więc po co miałby brać...
0
Niestety ma sporo racji ,Messi gra coś ostatnio bez zaangażowania. Wydaje mi się taki nasycony ,mógłby go Alexis nauczyć jak się walczy o każdą piłkę ,ja wierzę w Leo.
0
Imponujący wynik ,liczę na więcej.Wczorajszy mecz był taki całkiem średni.
Na +
- strzały z dystansu ,wreszcie próbowali Cesc ,Pedro i Xavi. Tego potrzeba i z tego były groźne akcje
Na -
Wożenie piłki w nieskończoność ,ileż można się tłuc w środku ,trzeba robić przerzuty ,rozciągać grę a nie stać w miejscu. Obrońcy przeciwnika też się wtedy bardziej męczą.
- czasami niepotrzebne dryblingi Messiego ,zagrał według mnie wczoraj całkiem dobrze ale jak minie dwóch graczy to nie znaczy ,że minie trzeciego. Pcha się nieraz tam gdzie w ogóle nie powinien się kiwać ,jak ma przed sobą pełno obrońców to niech wycofa ,rozegra...
- Pan Alves ,ten gość to jest po prostu tragedia ,on nie potrafi nic. Wiecznie te jego nieudolne ,amatorskie centry i bezsensowne faule i te jego żenujące miny po gwizdku arbitra. Wolę Montoyę.
Coś w drużynie faktycznie trzeba zmienić ,musimy grać SZYBCIEJ I DYNAMICZNEJ ,według mnie trzeba przebudować pomoc żeby cała drużyna jakoś zaczęłą grać jak w poprzednich sezonach ,jesteśmy już przewidywalni. Jak będzie rozgrywać piłkę w takim tempie to każdy autobus nas zablokuje. Może Rafinha z Cesciem za rok coś pozmieniają.
Gratulację za tę ilość bramek i chciałbym aby na koniec było 200 albo żeby chociaż pobić rekord z 11/12 ale jak wiemy ważne żeby wygrywać.
0
To się nazywa przywiązanie do klubu ,według mnie to wzór dla młodych piłkarzy, jedynie co trochę urąga jemu godności to te wypowiedzi po przegranych meczach typu "byliśmy lepsi" ,trzeba obiektywnie czasem stwierdzić ,że gramy słabo i nie można owijać w bawełne. Ale to wielki człowiek i mam do niego szacunek !
0
Jestem pełen podziwu dla niego za te jego strzały. Inni chcą wejść z piłką do bramki a on się nie namyśla tylko kropnie. Ma bardzo dobry strzał z dystansu ,świetny zmiennik ,szkoda że już ma taki wiek bo może by Albę z 11stki wygryzł a tak będzie ciężko. Liczę na jego dobre występy.
0
Ważne żeby nie było furii kibiców na tej stronie ,bo po meczu w sobotę to po dziś dzień dalej coś zły na nich jestem. Są trochę nie równi ,świetny mecz z Malagą ,a potem taka kompromitacja z Valencią.
0
Denis Suarez to może być świetny pomocnik. Jeszcze jak dojdzie Rafiinha to możemy mieć "zastępców" Xaviego i Iniesty. Roberto na razie coś niemrawo ,wypożyczyłbym jego i Denisa ,a młody Alcantara niech już z Deulofeu do nas wracają ,oczywiście Sergi i Suarez to nie mniejsze talenty od nich tylko jak widać niektórzy na wypożyczeniu tylko potrafią rozwinąć skrzydła. Oczywiście gratki dla rezerw ,punkty bardzo są im potrzebne.
0
Ter Stegen + Inigo Martinez i będe bardzo zadowolony ,chciałbym jeszcze może Koke ale to może nie teraz. Co do stopera to może być jeszcze Balanta albo Doria.
0
Pomocnik jak najbardziej potrzebny ale wolałbym kogoś innego. Silva jest oczywiście wybitny na swojej pozycji ale trzeba kogoś młodszego ,Xavi (35) i Iniesta (30) to nie młodzieniaszki i trzeba nam młodych pomocników ,Real wykupił Isco ,wielka szkoda ale my powinniśmy kupić Koke albo innego playmakera. Kogoś do pary z Cesciem ,bo jak widać Roberto to nie ten poziom na razie ,a Rafinhie bym wypożyczył jeszcze do lepszego klubu bo Celta to dla niego za słaby klub. Silva jest świetny ale 28 lat to już trochę dużo ,jest też dobry Draxler ale dla mnie Koke byłby idealny. Wiem ,że Iniesta by się trochę oburzał bo w sumie on może jeszcze trochę pograć ,Xavi może grać tyle co Puyol ze względu na wiek i możnaby zmienić formację by upchać też Don Andresa w podst, jedenastce.
0
Kolego ,trafiłeś w sedno ,ile razy pisałem ,że duet Xavi - Iniesta to przeszłość i trzeba kupić jakiegoś playmakera ,bo oby dwaj to emeryci to masa hejtów na mnie a prawda taka ,że Roberto to zupełnie nie ten poziom. Z Cesciem nie ma kto grać ,Iniesta i Xavi mogą być zmiennikami ,a my musimy kupić Koke czy innego MŁODEGO pomocnika ale najpierw z dwóch obrońców.
0
Jest świetny ale u nas mało sobie pogra ,uświadomcie sobie to. Patrzcie ile gra Tello ,którego ma zastąpić Gerard ,gra bardzo mało tyle co w CdR i ogony w lidze ,a przy Messim,Neymarze,Pedrze i Alexisie się nie wybije. Niech tam zostanie bo tam się rozwinie. To samo Rafinha ,gdzie on przy Xavim,Inieście czy Fabsie sobie pogra. Można ich ściągnąć gdy będą gotowi do podstawowej jedenastki jak CFC ma np. Courtoisa. Pozatym Deulofeu to straszny kiwacz ,oglądam Everton to on po prostu ile razy może komuś dograć to taki z niego samolub ,że...setki razy widziałem jak Lukaku pokazuje mu ręke żeby mu podał ale on sam chce wykończyć. Indywidualista jakich mało ,może z tego wyrośnie ,oby...