0

Ja bym dodał jeszcze ze 3 wydarzenia ,chociaż tego wszystkiego było......multum ,to jest po prostu nie do opisania.
1. - Pobicie rekordu Gerda Mullera ,najwięcej goli w roku kalendarzowym.
2. - 5 goli z Bayerem Leverkusen ,pamiętam ten mecz :)
3. - gol na Wembley w finale z Manu ,wtedy to oszalałem z radości xD kluczowa bramka w kontekście całego zwycięstwa LM ,potem bramka Villi to już było dopełnienie formalności ale to był fenomenalny mecz Leo i całej drużyny ,ach te wspomnienia...
Ogólnie to tych momentów to było mnóstwo ale te najbardziej mi się przypominają. A jestem przekonany że tych wydarzeń będzie o wiele więcej ,życzę mu by na MŚ pokazał klasę.

0

Wybitny mecz ,fajnie ,że Leo strzelił hat tricka. A Iniesta to już nie magik to ILUZJONISTA. Obaj mają formę ,koniecznie na GD muszą wyjść od 1 minuty ,dobry mecz Alexisa i Pedro i solidnie Bartra w obronie. Potwierdziło się jedno ,że trzeba strzelać z dystansu ! I Iniesta i Tello lutneli z dystansu że ho ho ! Piękny mecz dla oka.

0

A nie wiesz czasem jaką nogę ma lepszą ,bo jak jest lewonożny to nie da rady ale jak prawo to w jego wieku jeszcze da się z niego zrobić rasowego PO. A tak btw. to według cb on jest dobry ? Wiesz nie śledzę jego poczynań i nwm jak gra ale dałby rade np. w meczu z Realem? Widziałem pare razy De Sciglio i wiem ,że jest bardzo dobry ale tak z innych to myślę że kupimy chyba Manquilo bo w ramach sprzedaży Villi dostaliśmy do niego pierwokup więc to już o czymś świadczy tylko ,że w ATM nie gra nic przez Juanfrana a u nas to dopiero. Poza Ter Stegenem ,to marzy mi się abyśmy nawet dali te 50 mln za Mangalę ,posprzedawalibyśmy trochę graczy i akurat by stykło na jakiegoś młodego PO.

0

Ej ale on gra na LO a my szukamy PO ,w sumie i tak jestem najbardziej za De Sciglio ,jest niesamowity ,młody ,wysoki i w Milanie gra regularnie ,za 20 mln byłby chyba nasz.

0

Tak zwięźle ale ująłeś całą taktykę transferową Porto. Kupują za grosze a sprzedają za fortuny! Dlatego zawsze śmieszą mnie ludzie którzy mówią "20 mln i Mangala jest nasz" ....Porto chce za niego 50 mln nie mniej ,a inni się kieruję transfermarktem i myślą że się zgodzą...z Danilo będzie to samo. Wątpie byśmy kupili choć jednego z nich ,tam zakupy to mogą być dla City czy PSG.

0

Ter Stegen ,Hummels ,Danilo - takim bym sobie marzył ale jak z Porto mielibyśmy wybierać jednego zawodnika to wybrałbym Mangalę bo PO można łatwiej znależć niż takiego ŚO. Tyle ,że za Eliquima Porto będzie chciało z 50 mln ,nie wiem jak z Danilo ale PO i ŚO koniecznie!

0

Sam kibicuję Evertonowi i to mój zaraz po Barcy ukochany klub i muszę przyznać ,że Gerard jest niesamowity i jego duet z Lukaku chciałbym kiedyś zobaczyć również w Barcelonie ale wiem ,że to niemożliwe. Deulofeu czasami gra za bardzo indywidualnie i często się za dużo kiwie ale jestem pewien ,że z tego "wyrośnie" jeszcze jest młody i dojrzeje. Na miejscu Barcy przyjrzałbym się takiemu Stonesowi z Evertonu ,chłopak jest niesamowity ostatnio dobrze gra i można by chociaż do niego pierwokup załatwić ,a co do Gerarda to zostawiłbym go na jeszcze jeden sezon. Po co ma się zepsuć na ławce jak Tello ,u nas nie będzie grał dużo a tam całkiem nieźle sobie radzi i minut załapie na pewno więcej. A Everton w BPL to klub praktycznie bez gwiazd a w lidze trzyma się lepiej niż Manu ,które ma pieniądze ,gwiazdy. "The Tofees" grają bardzo atrakcyjny i miły dla oka futbol ,przy odpowiednich wzmocnieniach mogą namieszać w Anglii a Deulo im w tym pomoże.

0

Daj spokój 20 mln?! Może dwa lata temu ale nie teraz. Dani jest stary i gra na poziomie Warzywniaka. Koniecznie trzeba nam takiego Abidala po prawej stronie ,jeden ofensywny obrońca jak Alba wystarczy ,dwóch to za dużo. Szejki takie głupie nie są ,Alves będzie chyba teraz warty jakieś 5 mln ,Song może z 15.....idealny plan wydarzeń : Ter Stegen ,Mangala i De Sciglio ,z takimi wzmocnieniami możemy wszystko.

0

Bramkarz : Ter Stegen
ŚO - Mangala /Benatia/Hummels/Vertonghen
PO - Danilo / De Sciglio / Manquillo
Trzeba raz a dobrze ogarnąć obronę ,chciałbym Mangalę ale wiem ,że Porto chce 50 mln więc jeśli damy tą kasę to poza Ter Stegenem nikogo nie kupimy i na PO też braknie kasy. Ze sprzedaży Alvesa i Songa jak dostaniemy 20 mln euro to będzie dobrze...ŚO ,PO od zaraz.

0

Inieste hahahahah Destro ja Ciebie bardzo szanuje ,mamy wręcz podobne poglądy i w wielu twoich komentarzach się z Tobą zgadzam ale z tym grubo przesadziłeś. Niech Vidal osiągnie chociaż połowę tego co Don Andres to pogadamy. Może Iniesta nie jest w wspaniałej formie ale po tym jak stracił dziecko i tak pokazał klasę i mimo tego świetnie zagrał we środę. Nie zamieniłbym go za żadne skarby. To zaraz po Messim najlepszy piłkarz Barcelony ,jak widzę jego grę to aż się serducho raduje a gol z Chelsea 08/09 który dał nam finał LM nie pamiętasz?

0

Vidal to świetny zawodnik ale wolałbym aby został w Juve bo tam jest genialny i jest gwiazdą ,a u nas mógłby się tylko zepsuć. Co do Benatii to jest dobry ale czy my chcemy być drugim Milanem? Mamy już dość wiekowych zawodników ,ja wiem ,że Mehdi ma z 27/28 lat ale nam trzeba takiego młodego stopera jak Mangala lub Hummels. Po co mamy kupować 28 - 30 latka i za 2 lata powiedzieć że jest stary i trzeba młodego następcy. Nam jest potrzebny DOBRY i MŁODY stoper. Czasami ktoś mówił żebyśmy kupili 2 stoperów (jeden doświadczony drugi młody talent) ale wtedy Bartra by nic nie grał ,nie przeczę że nam trzeba dwóch obrońców ale według mnie to ŚO i PO ,bo bramki Alvesa nie zamkną mi oczu i dalej widzę że gra fatalnie ,mój faworyt to : Manquillo ,Danilo lub De Sciglio. Bardzo potrzebny nam jest taki Abidal po prawej stronie.

0

Inaczej jakby był dobry w jakimś średnim klubie Premier League ,a inaczej jak "błyszczy" w Championship...Dobrze ,że skauci sie rozglądają ale akurat ranga jego klubu i ligi nie daje mi pewności jego talentu.

0

To jakiś żart? Za chwilę będą szukać wzmocnień w A klasie albo niżej... może iść do Barcy B ale chyba by nie chciał.

0

Iniesta ZM dla mnie ,chłop po takiej tragedii się podniósł i zagrał kapitalnie. Fenomenalny również mecz Alby i Messiego. A co do hejterów Sergiego Roberto ,że niby "podaje do tyłu i w bok tylko" to dzisiaj zaliczył kluczowe podanie odnośnie tego zwycięstwa. Gratulacje dla Taty ,potrafił naszych zmotywować ale jeden minus : stałe fragmenty ,kolejny potwierdziło się ,że trzeba nam podwyższyć obronę. Bardzo dobry mecz ale powinni grać z takim zaangażowaniem każdy ligowe spotkanie również.

0

Ja też ,cały dzień będzie to za mną chodziło. Mam nadzieję ,że nasze chłopaki się postarają i zmażą plamę z soboty.

0

Fajny pomysł ale wolałbym Mangalę ....choć Mats to mój kandydat nr 2 zaraz po nim. Wiem ,że Porto zarząda 50 mln za niego ale skoro mają być duże transfery to mogliby raz choć sypnąć kasę za obrońce. Mangala jest młodszym i według mnie lepszym defensorem niż Hummels ale to właśnie nimi powinniśmy się interesować. Marzę sobie : Ter Stegen ,Mangala ,PO ( Danilo ,De Sciglio ,Azplicueta czy Manquillo) i mamy super skład. Pomoc przy powrocie Rafy będzie w porządku ,a atak jest bez zarzutu więc...wiem ,że 50 mln euro za obrońcę to szaleństwo ale skoro daje się większe pieniądze na zawodników ofensywnych ,a naszą najsłabszą formacją jest obrona to raz dałbym sporą kasę i miałbym gracza na lata ,Hummelsa też bym chętnie powitał ale mój typ ,marzenie : Mangala. Równie potrzebny jest wysoki PO ,taki Abidal po prawej. Niech zarząd pokaże jaja i wreszcie porządnie wzmocni obronę.

0

Gratuluję Ci świetnego komentarza ,tłukę to wszystkim od soboty to każdy mnie wyśmiewa...a pomyślcie co będzie jak wygramy ligę przy takich problemach? Każdy powie : Ja zawsze wierzyłem itd. Jesteśmy na dobre i na złe ,a przy gorszych wynikach wychodzi z nas przywiązanie do klubu.

0

Wyobraźcie sobie ,że nie chodzi o tego z Liverpoolu :)

0

Ma rację ,nie zawsze wszystko się udaje. Niektórzy już po prostu są tu zbyt "przesyceni" ,nie wiecie jak to jest gdy drużyna walczy o utrzymanie ,każdy punkt na wagę złota. Wygraną traktujecie jak oczywisty obowiązek ,a gdy drużyna już się potknie to najchętniej się zapaść pod ziemię i może wyrzec się Barcy ? Nigdy w życiu ,nie bądźmy jak sezonowcy. Ja również wczoraj byłem zły i czułem złość ale wierzę w lepszy czas i tylko prawdziwi kibice zostaną w trudnych momentach.

0

Cała drużyna jest w potężnym dołku. Mamy problemy od starcia z Valencią....nie jest dobrze. Boję sie o ich dyspozycję z City ,musimy się jak najszybciej obudzić i pokazać efektowną grę. Neymar po kontuzji faktycznie stracił blask. Mam nadzieję ,że do meczu na Benabeu się jakoś ogarną. Z klubem trzeba być na dobre i na złe ,wciąż walczymy o wszystko i nie wolno nam się poddać.

0

To był chyba poza meczem z Bayernem najgorsze spotkanie jakie moje oczy widziały. Jestem teraz pewny ,że u nas trzeba rewolucji i to na potężną miarę. Szczególnie obrona to tragedia ,ale ten komentarz dedykuję do Daniego Alvesa ,którego jestem antyfanem od ponad 2 lat ,ten facet to kompromitacja ,on jest fatalny w obronie ,a w ataku wręcz żałosny ,młody ,wysoki PO jest nam tak potrzebny od zaraz jak stoper! Te jego wrzutki to o komedie zahaczają ,ile on ma strat ,niecelnych podań....może jestem przewrażliwiony ale jak widzę ,że Alves ma piłke to czuje ,że za przeproszeniem coś spierdoli. Takie rzeczy tylko w Barcelonie ,trzymamy tego amatora i nikt nie widzi/nie chce widzieć jaki on prezentuje żenujący poziom ,on nie potrafi nic. Hejtowałem go po meczu z City ,hejtuję go i teraz...Jestem ogólnie "delikatnie" mówiąc wnerwiony bo się na nich wszystkich zawiodłem ,Cesc : "Przed nami 12 finałów" - hahahaaa ,z takim nastawieniem to sobie za przeproszeniem kurwa darujcie ,bo pokazaliście że jesteście zwykłymi gwiazdorami ,dzisiaj nam trzeba było PUYOLA!!! Z taką grą to muszę przykro stwierdzić ,że jest po lidze .... od Valencii wygrywamy co drugi mecz! Zubi i tak powie ,że jest świetnie.. Nam trzeba wzmocnień i to w postaci Mangali i jakiegoś dobrego PO ale defensywnego jak Abi tylko po prawej stronie. Nie ma sensu czytać wywiadów zawodników bo oni nas oszukują i tyle. A Alves to dla mnie taki "barceloński Wawrzyniak" ,obawiam się że jednak Pan Jakub może być od Daniego lepszy...

0

Przyjęcie Alvesa hahahah

0

Dani Alves - chłop jest stworzony do komedii a nie do futbolu hahahah

0

Co oni grają ??!

0

Ogrywają nas jak małe dzieci ...wstyd ,tak jakby oni byli Barcą

0

Nie umiemy wyjść z własnej połowy ,masakra...

0

Busquets dzisiaj tragedia :(

0

Czy stoper jest nam potrzebny ? (ironia)

0

Mamy już Suareza ,Halilovicia ,Rafę i Sampera ,myślę że tylu nam starczy ,może ma talent ale my w szkółce mamy swoich.

0

De Sciglio z Milanu lub Manquillo z ATM (do niego mamy pierwokup) ,a oczywiście Danilo to szczyt marzeń ale z Porto to niezmiernie chciałbym Mangalę ,on ma wszystko by być stoperem perfekcyjnym ,a ma dopiero 23 lata ! Jak Barca kupi Eliaquima nawet za te 50 mln ,które chce Porto to chyba z radości na mszę dam albo nie wiem. Mangala to stoper dla nas a przy sprzedaży Songa/Masche ,Tello ,Alvesa czy innych może nam na niego starczy ,a pozatym Ter Stegen no i właśnie PO. Danilo jednak też będzie sporo kosztował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?