0

A czytałeś artykuł ?!.....bosz mamy 90 dni na odwołanie się od tego zarzutu ,przeczytałeś tylko nagłówek.

0

To tak jakby 2 lata bo w zimie nikogo się raczej nie kupi ,żaden zespół nie chce się osłabiać na najważniejszą fazę sezonu.

0

Niech to będzie tylko sen....nie mogę w to uwierzyć. Co za bajzel w całej Barcelonie ,niech ktoś to w końcu ogarnie. Jak my damy rade przez 2 lata bez żadnych wzmocnień ?! Tragedia ,zatrudniamy chyba jakichś nieudaczników ,którzy się nie znają na przepisach...Musimy wygrać to sprawę ,nie ma innej opcji ,tragedia za tragedią...bardzo mnie ten news zasmucił.

0

Szkoda ,że po golu Neymara jak "poczuliśmy krew" nie udało nam się nic strzelić. Martwi mnie coś Messi...kiedyś ogrywał najlepszych obrońców świata jak dzieci ,a teraz pełno strat i nieudanych zagrań. Pierwszy ,lepszy defensor gasi Leo jak peta na dworcu ,niestety....ostatni dobry jego mecz to był chyba rewanżowy z City bo z Realem umówmy się nie zagrał aż tak bardzo wspaniale. W 2010/2011 ogrywał Pepe i Ramosa jak chciał ,teraz tak nie ma...nie ma już tych dryblingów ja kiedyś. Na dzień dzisiejszy najlepszym naszym zawodnikiem jest Iniesta ,grał dzisiaj kosmos ,ocena 10.0 !

0

Bartra jednak pokazuje ,że powinien grać w takich meczach ,szkoda tylko ,że z powodu kontuzji Pique. Marc i w obronie czyści i dobrze kryje ,same +. Jak ja tego Costy nie nawidzę....nie dość ,że sfaulował Gerarda to taka z niego menda ,że jprdl.

0

A co sądzisz o Janie Vertonghenie ? On jest bardzo dobrym obrońcą ,szkoda że nie kupiliśmy go jak nam go wciskali za 15 mln ale jak Totki nie awansują do LM ( Wierzę w Everton!) a na to nie ma szans to mamy spore szanse go kupić. To był najlepszy stoper w BPL w 2012/2013. Warto sie jeszcze starać właśnie o Mangalę i o Mehdiego. Ale właśnie Ciebie jako starego speca :) chciałbym spytać kto jest twoim zdaniem lepszy Vertonghen czy Benatia??

0

Luiz to taki stoper jak Masche. Nam trzeba stopera z prawdziwego zdarzenia ,nie chcę go w Barcy. Powiedzcie mi według was ,kto jest lepszy Vertonghen czy Mehdi Benatia??

0

Ja bym go sprzedał. Niestety w takim klubie jak Barca ,która gra bardzo ofensywnie i jest często narażana na kontry obrona musi być wysoka... Skoro Pique jest wysoki i ten stoper jakiego kupimy (Benatia,Mangala,Vertonghen) też będzie wysoki to środek obrony mamy w porządku ,jest jeszcze Bartra ..ale boki są również ważne ,niestety wystarczy nam jeden ofensywny ,niski obrońca jak Jordi Alba ale dwóch jak on i Alves to o jednego za dużo. Za te 18 mln euro można by kupić mojego faworyta : De Sciglio ,chłopak jest wysoki ,młody i na prawdę gra dobrze ,biję się o niego największe kluby Europy. W sumie to sprzedałbym właśnie Daniego i Songa a Masche przesunąłbym na DM'a i byłoby 3 stoperów + Javier w rezerwie ,a nowy PO rywalizowałby z Montoyą i byłoby git.

A tak btw. waszym zdaniem ,który stoper lepszy dla Barcy: Vertonghen czy Mehdi Benatia? Warunki mają podobne ale waszym zdaniem kto by bardziej do nas pasował?

0

Oby się obyło bez kontuzji bo w superpucharze aż kości trzeszczały....co jak co ale defensywa Atleti się nie patyczy a ich gra bywa często nawet brutalna. Przeczuwam ,że będzie podobny mecz jak z Espanyolem.

0

Nie zagrał wyśmienicie ale dał zwycięstwo. OFF TOP : Deulofeu od 1 minuty z Fulham

0

Nie ma sprawy ale ciężko cokolwiek z twojego comento zrozumieć. Ale przeprosiłeś więc wiem ,że nie jesteś żadnym trollem itp. :)

0

Strasznie często teraz gramy ,nie ma chwili odpoczynku. Musimy wytrzymać to tempo bo inaczej może być niewesoło. Atleti jednak też będzie zmęczone i trzeba się spiąć na wtorek ,w końcu pierwszy mecz u nas więc koniecznie musimy mieć dobry rezultat i na Calderon jechać z nastawieniem "dopełnienia formalności".

0

Może za ostre słowa ale starajcie się mnie zrozumieć ,jak on ma piłkę to ja jestem cały w strachu ,choćby dzisiaj się popisał jak niecelnym podaniem do tyłu przejął Espanyol i Fabregas musiał faulować i przez jego głupi błąd dostał żółtą kartkę ,ile on ma strat ,brak krycia ,a te jego wrzutki (Panie się zmiłuj !)....jego odejście to byłoby naszym wzmocnieniem. Dwumecz z City nie zamydlił mi oczu i dalej jestem w przekonaniu ,że to powinien być pierwszy gracz do odstrzału. Teraz masa hejtów na mnie i komentarze typu "żałosne" ale ja napisałem ,że to moje skromne zdanie i nie każdy musi się ze mną zgadzać ,wrzućcie na luz! a patrzcie tutaj jak go jechali kiedyś http://m.fangol.pl/view/42665/kibice-barcelony-po-meczu?mobileRedirect=t

0

A ślepi ludzie dalej myślą ,że jesteś najlepszym PO na świecie ,a grasz jak największy nieudacznik i amator. Kiedyś jak był Abidal to retuszował twoje błędy a teraz czar prysnął ,panie Dani. Nasze najsłabsze ogniwo składzie ,ale to tylko moja opinia i nie musicie się ze mną zgadzać. Z roku na rok gra coraz gorzej ,pozostało po nim tyko nazwisko...

0

Alves jest gorszy od Warzywniaka ,serio....dwumecz z City nie zamydlił mi oczu ,on jest na poziomie amatora ,powaga.

0

To ty się ogarnij ,chłopie Pogba to ŚRODKOWY pomocnik ,a nie typowo defensywny jak Busquets. To ktoś jakby na pozycji Xaviego... choć on jest bardzo wszechstronny i to jego spory atut.

0

A czemu by sie miał Abidal do nas produkować ,on go co najwyżej może do Monaco namawiać....między Ericiem ,a zarządem się sporo kwasu narobiło. Pozatym wiesz ile on by kasy kosztował....nam trzeba zrobić porządną obronę i bramkarza ,a potem inne formacje.

0

Po co 2 ŚO ,skoro zostanie Masche i jak odejdzie Song ,to Javiera się przesunie na DM'a i zawsze będzie w "zapasie" a nominalnymi ŚO będą Pique ,Bartra i ten kogo kupimy. Marc też zasłużył na więcej minut więc jeden dobry ŚO starczy ,aczkolwiek nie neguję iż drugi obrońca jak najbardziej potrzebny ale to PO ,bo jak Alves odejdzie (tak nam dopomóż..) to trzeba będzie kupić jakiegoś "Abidala po prawej stronie" i to musi być typowy defensywny boczny obrońca ,a nie skrzydłowy jak Alves czy Alba ,no i o dobrych warunkach fizycznych ,np. De Sciglio. także młody wiek będzie atutem bo musi stopniowy odmładzać skład. Bramkarz (Ter Stegen) ,ŚO (Mangala ,Benatia ,Vertonghen) i PO (Danilo ,De Scigio) ,wróci Rafa i będzie git ale to tylko pozostaje w sferze moich marzeń.

0

I jest jeszcze Samper ,przyszłościowy DM. Kiedyś będzie trzeba grać systemem 4:4:2 żeby wszystkich tych pomocników pomieścić. :)

0

Zgadzam się z Tobą w 100%. Pogba jest niesamowity ! Ten drybling i strzały z dystansu - to jest to co Barca potrzebuje ,jego opanowanie piłki i siła ,warunki fizyczne....eh ,można wymieniać w nieskończoność ,szkoda że transfer nierealny ,bo raczej go kupi Real albo PSG ,ale za pare lat to może być najlepszy pomocnik na świecie ,w wieku 21 lat już jest w absolutnej czołówce a jeszcze tyle grania przed nim....zobacz ten filmik ,ja byłem po prostu zachwycony.

0

Może być różnie choć w Bilbao będzie im bardzo ciężko ,aczkolwiek dla nas mecz z Espanyolem też nie będzie spacerkiem :/

0

Mimo wszystko nie będzie już nigdy "następcy" Xaviego ,to gracz niepowtarzalny. Chociaż na tej stronie wszyscy jeżdżą po nim równo i mieszają go z błotem to ja mam do niego wielki szacunek. To samo nie będzie "następcy" Iniesty ,szkoda że ten być może najlepszy duet pomocników w historii najnormalniej się nam starzeje...i taka prawda ,że : wszystko co teraz mamy ,tych zawodników ,te sukcesy ,te zwycięstwa itd. to wszystko zasługa Pepa ,spożywamy jeszcze te "jego owoce" w latach kiedy był naszym trenerem ,jedziemy tak jakby na jego paliwie ,pytanie na ile starczy? On ukształtował m.in. Xaviego i co jest dla mnie fenomenem to potrafił wprowadzać młodych zawodników kosztem gwiazd np. (Busi wygryzł Yaya Toure) ,nawet w 11/12 zaczął wprowadzać Cuence czy Tello. Stawiał na młodych a jednocześnie miał wspaniałe wyniki ,po prosty trenerski geniusz!

0

Wiem ,sorry. Dlatego się poprawiłem i edytowałem. Mój błąd źle zrozumiałem. :D

0

Jest Pinto. Nie wiem po co mielibyśmy teraz kupować bramkarza ,tylko po sezonie.

0

Ronaldo i Ramos to chyba poddają walkowerem w takim razie :D

0

Tylko wiesz Panie Kolego "z Porto się nie negocjuje ,a wpłaca się klauzulę" więc Danilo lub Mangala to będzie cud (obaj 50 mln). Trudno będzie kogokolwiek kupić ,ja byłem za Hummelsem ale on chyba z BVB nie odejdzie więc ja bym walczył o Mangalę ,Mehdi Benatię i Vertonghena. A PO jest równie potrzebny ,taki "Abidal po prawej stronie" też musi być młody i przede wszystkim WYSOKI ,musimy w końcu zrobić porządną obronę ,a nie wiem czy wiesz ale mamy do całkiem fajnego PO pierwokup : Javier Manquillo ,tyle że on nawet w ATM dużo nie gra a co dopiero u nas...

0

Jest jeszcze De Sciglio z Milanu ,bardzo dobry ,młody ,wysoki PO. Myślę ,że do 20 mln euro dałoby się go kupić ,mi się marzą 3 transfery : Ter Stegen ,Mangala i De Sciglio (12 + 50 + ok 20 = tak z 82 mln euro )ze sprzedaży będzie może z 20 więc jeśli mamy budżet transferowy 60 mln to nie będziemy dużo na minusie.

0

2:1 Sevilla!!!

0

Najpierw niech Real zremisuje ,a potem się będziemy "martwić" ale tak masz rację. Mam nadzieję ,że Sevilla tanio skóry nie sprzeda

0

1:1 Sevilla !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?