0

Oby obie te informacje były prawdą ,Tata nie jest największym winowajcą bo to piłkarze grali bez zaangażowania a Hummels byłby dobrym wzmocnieniem ,na pewno lepszym niż Luiz...byłby kolega do Ter Stegena :D

0

Destro w związku z tym ,że nie lubisz się z MarioVeB to nie chce sobie u Ciebie naskrobać więc ciiii...A tak na serio to nie ale wasze kłótnie o Alexisa ,Robbena i skrzydłowych to już klasyk. Skoro masz z nim kosę to chociaż nie miej ze mną :D Nie ,nie koleguję się z nim ,kiedyś wypowiedziałeś się o nim "psychol ,według mnie największy z tych wszystkich". On jest dla mnie neutralny a to że piszę jak on to zbieg okoliczności ,tak piszę i koniec xD

0

Luiz dobry hahah "you made my day". Koleś ,on jest w Chelsea najsłabszym ogniwem i ty za to jesteś wielce "znafca" bo nawet w meczu z ATM grał na DM bo na ŚO był Terry i Cahill więc jak żyjesz Pucharem Konfederacji to żyj sobie dalej a mnie zostaw w spokoju.

0

Dlaczego Luiz ?! To nie jest stoper... tylko Mehdi Benatia! A ten loczek to jest jeszcze gorszy niż Masche ,nic nie zrobi lepszego w naszej obronie. Jest od groma lepszych i tańszych jak on.
Dlaczego Vidal ?! On według mnie się tu zmarnuje i nie przekonuje mnie wiekiem bo nasza pomoc to jest jednak wiekowa ,Xavi stary a Iniesta też już powoli zbliża się do 30stki więc nam trzeba kogoś w wieku 20 - 24 ,np. Koke ktoś kto nas odświeży. Może Christian Eriksen ? Oczywiście ,bron Boże nie mówię że Vidal jest stary ale przyda się ktoś młodszy.

0

Trudno się z Tobą nie zgodzić ,nam jest potrzebny silny napastnik ,który huknie z dystansu i strzeli głową ,a takie wirtuozy jak Messi czy Neymar będą mu posyłać tylko piłki do wykończenia i będą się bramki rozkładać na kilku. Costa jest dla nas nieosiągalny ,on już jest w Chelsea. A co sądzisz o pozycji PO ,tam ciężko będzie kogoś znależć ,więcej jest dobrych stoperów niż PO a pozatym ten nowy prawy obrońca też powinien mieć z około 1.80 może nie wysoki jak Pique ale coś jak Bartra ten wzrost wtedy może nie będzie strachu przy rożnych ,kogo typujesz na PO I ŚÓ?

0

Niektórzy trochę tu fantazjują typami jak Aguero czy Suarez ale moim zdaniem 5 zawodników nie kupimy ,nie wierzę w to.
Bramkarz : Ter Stegen (Chyba jest już nasz)
PO : tu jest problem ,czuję ,że Danilo nie kupimy bo klazula 50 mln ale jest jeszcze dobry Coleman ,Nyom ,Rafael,De Sciglio i mój faworyt Kyle Walker.
ŚO : Mehdi Benatia - czołówka światowa i za odpowiednią kasę możnaby go kupić, w razie niepowodzenia trzeba się rozglądać za ew. Vertonghenem czy Hummelsem ,o Mangali możemy pomarzyć...
ŚP : Tej pozycji chyba nie trzeba wzmacniać ,jak Cesc ustabilizuje formę ,Iniesta mimo prawie 30 lat jeszcze poczaruje a Xavi może być naszym uspokajaczem na końcówki i postawiłbym na Rafinhę dałbym mu wywalczyć podstawowy skład.
ŚN : Może Mandżukić choć mi się marzy Lukaku lub Benteke.

Jak zrobimy 3 transfery to będzie SUPER ,przede wszystkim Bramkarz ,ŚO i PO o pomocników i napastników tak bym się nie martwił ,aczkolwiek rosły napadzior jak Romelu Lukaku a po skrzydłach Messi i Neymar to byłoby coś!

0

Pozwól mi być twoim "padawanem" podszkolisz mnie krok po kroku swoich taktyk i przemyśleń i ja wezmę Barce pod swoje skromne skrzydła. Manu bardziej potrzebuje pomocy ale nie wiem czy np. będziesz miał autorytet u takiego Giggsa ale wierzę w Ciebie i Manchester. Tak jak mówię ,jak mnie trochę podszkolisz to będzie i w Barcie i u Ciebie spokój. Szczególnie z tymi kaczkami i pampersami to będzie innowacyjność na skalę światową ,gorzej będzie jak te 2 zacne kluby stoczą pojedynek pomiędzy sobą ,wtedy mnie rozgryziesz :/ Fajnie tak pomarzyć ,co ? xD

0

Nie bawcie się w lekarzy ,może to zwykły tres a wy już byście go do szpitala wysyłali. Sam Leo wie chyba najlepiej co mu jest więc o niego się nie martwcie. Zdarza mu się to regularnie wiem ale to może być reakcja emocjonalna na presję.

0

To dobry trener ,wyciągnął Rome z dołka ale jak miałbym wybierać kto z tego klubu miałby do nas dojść to jest to Mehdi Benatia ,najlepszy stoper dla Barcy.

0

Wszyscy go już chcą wyrzucać ,a uwierzcie mi jakikolwiek trener do nas by nie przyszedł to i tak będzie źle jak mamy wypaloną drużynę to i Pep by nic nie pomoże co było widać w 11/12 ,i tak będziecie narzekać na tego nowego trenera. A po dwumeczu z City czy oba wygranymi z Realem to tylko "Przedłużyć z ni kontrakt" ,po konferencjach "Mądrze gada" ,"właściwy człowiek na właściwym miejscu" itp itd. Ja uważam ,że powinien zostać jak kupimy Stegena i dwóch dobrych obrońców (ŚO i PO) i wróci Rafinha to możemy dużo zwojować ale jak widać czar prysł.

6

Pozostawiam to bez komentarza ,czekam z utęsknieniem do 2016 na nowe wybory.

0

No nie wiem. Nam potrzeba kogoś lepszego jak Mehdi Benatia czy Vertonghen ,w wieku 19 lat będzie grał częściej niż Bartra ? I za 36 milionów to na prawdę szaleństwo.

0

Wiedziałem ,Wiedziałem ! xD jak tylko się patrzyłem jak po kolei analizujesz poszczególnych użytkowników i wiedziałem ,że za chwilę przyjdzie czas na MarioVeB i tu nie zawiodłem się "psychol według mnie największy" czemu ty go tak nie lubisz ja go tak nie kojarzę...ale pamiętam że raz się kłóciliście o Robbena czy właściwie o skrzydłowych. Ale wasze sprzeczki to już po prostu klasyk xD

0

Miałeś wyjątkowego pecha ,ciekawe ,że nie czepiali się tego gościa co Ciebie puścił ,w końcu to była jego wola. Krótko mówiąc HWDP xD

0

Ale jak ? :D jakbyś nie przeszedł po pasach to rozumiem a nie...Chyba ,że na czerwonym świetle ,nic nie jechało a tobie się śpieszyło..

6

Żal mi tego gościa ,wierzyłbym jego wersji. Nie dość ,że go zbili to jeszcze nikt nie może im tego udowodnić. Co jak co ,nikomu nie przystoi ale policji tym bardziej.

1

Nie jestem pewny co do tego Laporty ,on ma tylko 19 lat i byłoby to niesprawiedliwe jakby grał w wyjściowej 11stce kosztem starszego Bartry ale w sumie mieć tak dwóch świetnych przyszłościowych jak oni to skarb tylko czy nam nie trzeba np. takiego Mehdiego Benatii ,który od zaraz będzie kosił aż miło. W sumie drużynę trzeba odmładzać i jak w przyszłości będzie z niego klasowy stoper to nie wiem czy nie będziemy sobie pluć w brodę. Pamiętam jak rok temu chcieliśmy Marquinhosa też miał wtedy 19 lat ,kupiło go PSG i nieźle sobie radzi ale przy Silvie to i Bagnack byłby ostoją defensywy. Cieżki orzech do zgryzienia jest ten stoper do nas ,a z PO będzie jeszcze gorzej.

1

Adamm od "durnego jak cep" do inspiracji ehhh jak to szybko się zmienia. Błyskawiczna metamorfoza ,to co wkręć się tam gdzieś jak Martino odejdzie to będziemy mieli sezon z "siedmioma" pucharami będzie lepiej jak za Pepa tylko mówię Ci musisz przedstawić wizję zarządowi iż np. muszą zafundować sporo kaczek i pampersów a reszta jakoś pójdzie ':) Mógłbyś zostać człowiekiem ,który odmieniłby futbol ,a może Manu jak tak lubisz mają Moyesa wywalić to akurat miejsce dla Ciebie się znajdzie.

2

Wolałbym NIE gdyż:
1. Nam potrzeba obrońcy z krwi i kości ,a nie "drugiego Masche"
2. Wcale nie jest dobry ,jest bardzo przereklamowany
3. Za te pieniądze można skombinować coś lepszego.

W sumie to lepszy Luiz niż nic ale Barca powinna się rozglądać na innych obrońców jak np.
a) - Mehdi Benatia (chyba do wyciągnięcia za te pieniądze ,a ŚO świetny)
b) - Vertonghen (Totki nie będą w LM ,a Janek był już nas blisko)
c) - Hummels (może nie najlepszy ale solidny ,chyba do wyciągnięcia ,a Ter Stegen miałby kolegę ;)
d) Mangala (problem klauzula 50 mln euro ,a to Porto)\
Ale na razie mamy sankcję więc ciiii...

1

No dokładnie xD Pozwól mi być twoim asystentem dzisiaj wymyśliłeś znakomity przepis na drużynę. Przejdziemy do historii ,nikt jeszcze nie zdobył siedem pucharów na sześć możliwych :D i to do nas dodatkowa motywacja by osiągnąć ten cel ,my damy radę. I pomyśleć ,że ta twoja idea narodziła się podczas sprzeczki z adammem....serio fajnie się Ciebie czyta ,tak jak sobie czytam te "tyś głupi jak cep" to od razu mi się gęba cieszy ,konstruujesz zdania w oryginalny i bardzo zabawny sposób. Pozdro.

1

"Ty nie jesteś niemądry - tyś głupi jak cep." - rozwaliło mnie to xD ale tak to jest ,adamm się zachowuje jakby był niedojrzały sam by próbował się odnaleźć w swojej pasji a nie krytykował kogoś kto się czymś interesuje i spełnia marzenia. Człowiek też się musi czymś "odmóżdzyć" bo by zwariował ale najlepiej jakby się z Camp Nou nie ruszał według niektórych.

13

Ciekawy gust ,nie zdziwię się jak po zakończeniu kariery Leo weźmie Fendera albo jakiego Gibsona i zacznie wycinać niczym Jimi Hendrix albo Eric Clapton xD Alexis na pianinie ,Messi na gitarze ,Pinto da się na perkusję (bramkarz będzie miał zwinne palce i uderzenia) ,a może Carles na basie i mamy big band!

0

Brak argumentów ?! Że co ? Chłopie na prawdę cie szanuję ale odechciewa mi się pisac bo po prostu przeceniasz Alvesa i winniłbyś wszystkich za jego błędy. To na razie ty wymawiasz się na Albę i Masche i nawet redakcja w ocenach napisała ,że Alves ?"tragedia" i chyba (nie pamiętam) dostał najsłabszą notę 1.0 i się z nią absolutnie zgadzam więc skoro wszyscy mają podobną opinie tylko ty inną to widocznie coś z twoją teorią jest nie tak :) jeszcze mówisz ,że "nie myślę sam ,tylko spisuje od hejterów" czu coś takiego ,możesz przejrzec moje komentarze i od nikogo nie zżynam ,jeśli ktoś zasługuję na krytykę to piszę prawdę. Alves to nasze najsłabsze ogniwo ,zdejmij już te różowe okulary i przejrzyj na oczy. Jesteś w niego zapatrzony jak w obrazek ,powiem ci słynny cytat "Otrząśnij się ,bądź sobą ludziu!" Jeszcze raz cześć i nie chce byś mnie prowokował ani ja Ciebie.

0

Chyba wiesz po jakiej stronie szusował Bale ? To była prawa strona ,hmmm? A Alves to PRAWY obrońca tak? Więc to on tam powinien być ... nie wiem co ty w nim widzisz ,to była jego wina bo niepotrzebnie sobie cykał z Messim na skrzydle i potem go brakło i cała lawina krytyki na Bartrę ale to Dani powinien tam być. Szanuję twoją decyzję ale jak mówisz "Przy pierwszej miał strate ale zawalił Mascherano i to on był winny bramki." no to sorry ale według Ciebie Alves strzeliłby samobója a i tak byś powiedział ,że to byłaby wina Pinto ,możesz go lubić ale bez przesady jak twierdzisz ,że Masche bardziej zawinił niż Alves to serio mi się odechciewa już pisać...Pozdro ,bez odbioru.

1

Facet nie rozśmieszaj mnie ,zawalił nam 2 bramki ,a on od kreowania nie jest i Alba całą pierwszą połowę był najaktywniejszy. Kawał roku "był jednym z najlepszych zawodników" hahhaha chyba ,że to ironia była xD

0

Piszczek jest dobry na Borussię i niech tak zostanie. Można się rozglądać za Colemanem ,Walkerem ,De Sciglio (mój faworyt) no i oczywiście Danilo tylko z nim jest problem co do klauzuli (50 mln) a to przecież Porto ,w sumie można kupić też Nyoma z Granady ,ale Walker ,Danilo i De Sciglio są świetni.

5

Ten koleś jest obecnie parodią obrońcy ,wczoraj go ojeżdżali jak małe dziecko i nie zmieni to że pomógł zdobyć nam pierwszą bramkę ,za te jego centry i wieczne straty sprzedałbym nawet za darmo ,nie wiem kto go może chcieć ,ale na pewno jakiś szejk ,który żyje jego statami z 2008/2009. Cały świat się śmieje z tego co zrobił z Realem...według mnie on powinien być pierwszym do odstrzału. I nie jestem taki ,że "sprzedaję" zawodników po słabszym meczu ,występ w finale CdR był podsumowaniem i kwintesencją jego nieudolności i amatorstwa w przeciągu ostatnich 3 lat ale nikt tego nie widzi...

0

A może preferujesz hardkorowego koksa ,przynajmniej "lipy nie będzie"

1

Ja bym go sprzedał ,a pieniądze z jego sprzedaży przeznaczył na zakup silnej dziewiątki np. Lukaku ,ewentualnie na razie kontuzjowanego Benteke, Myślę ,że z 25 mln dałoby się wycisnąć ale jak my Villę oddajemy za 2 to już nie wiem...

0

Do czego to doszło żeby Alexis musiał w ten sposób zmuszać Messiego do ruchu ,ciekawe czy te popchnięcie zadziałało? A tak w ogóle to fajnie ,że w końcu jakiś młodzik jest w składzie ,liczyłem na Bagnacka ale cóż...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?