LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
To skoro ten agent ma Benatię i Marquinhosa za klientów to niech za jednym zamachem zakontraktują obu panów. Jeden jako doświadczony stoper, a drugi jako prawy obrońca/stoper. Niech raz sypną kasą i obrona będzie w porządku na dłuższy czas.
22
Marzę by przyszedł do nas właśnie Benatia jako stoper i kupić też tego Marquinhosa, który grałby na prawej obronie za Alvesa ale też był naszym środkowym obrońcą.
Marquinhos - Pique - Benatia - Alba.
Chyba nierealne ale można spróbować, do tego za 35 mln do wzięcia jest Lukaku, którego Chelsea chce się pozbyć (paranoja), a w pomocy dać szansę Rafinhi.
1
ter Stegen
Allan Nyom - Benatia/Marquinhos - Pique - Alba
Rafinha - Busi - Iniesta
Messi - Lukaku - Neymar (identycznie jak użytkownik Nope)
Tak ja bym to widział, wiem że nie mam nic do gadania ale pomarzyć - nie grzech. Z takim składem moglibyśmy dużo.
0
MD pisze, że Marquinhos jest coraz bliżej i związku z sankcją PSG "stoi pod ścianą", a w całą operację może zostać zaangażowany Alves, który może być kartą przetargową.
http://www.mundodeportivo.com/20140525/fc-barcelona/la-operacion-marquinhos-en-marcha_54408306798.html
0
Kiedyś był duet Pique - Puyol, Gerard był tym wyższym, i liderującym w powietrzu, a Puyi czyścił wszystko co na dole i był tym zwrotniejszym więc może niższy Marquinhos będzie strzałem w 10? Znowu taki niski nie jest, ma 183 cm wzrostu to tyle co Thiago Silva czy CR7. Ale przy takim wypadku konieczny jest zawodnik o profilu Abidala na prawą obronę.
3
Piter, jest wielu Nyomów xD Może sprawdziłeś innego. Chodzi mi o Allana Nyoma.
1
Nyom to mój absolutny faworyt, normalnie "drugi" Abidal. Jest dobry, typowo defensywny i 186 cm też robi swoje. Dlatego jak słyszę, że na prawą obronę mamy kupić Cuadrado to mi się nóż w kieszeni otwiera.
Nyom - Benatia - Pique - Alba -> Moja obrona marzeń : 3 wieże i jeden zwinny, ofensywny boczny obrońca.
2
“Barcelona, Bayern [Munich] and [Manchester] City are the dream of every footballer. And I’m at an age (27) where I have to think about the offers that are coming in from the big clubs."
Według mnie to kluczowe zdanie odnośnie tego czy warto spróbować go zakupić czy nie ,oczywiście że to okazja jakich mało, bo skoro sam zawodnik mówi, że teraz musi myśleć o ofertach topowych klubów to ja nie wiem na co czekamy. Skoro Benatia sam jest chętny do odejścia to ten cały trener Romy nie ma nic do gadania :)
3
Może nie na temat ale ciekawe.
Benatia: Playing for Barça is the dream of every footballer
Może jest coś na rzeczy, A Luis ponoć uzgodnił z Zubim iż chce "tall back" czyli wysokiego bocznego obrońcę co wyklucza Cuadrado :) A tak btw. to wolę Benatie niż Marquinhosa ale skoro Mehdi tak pochlebnie się o nas wypowiada to może do nas dołączy.
http://www.insidespanishfootball.com/109696/benatia-playing-for-barca-is-the-dream-of-every-footballer/
1
Kondziu, nie masz żadnych nowinek odnośnie Marquinhosa? Cały dzień od 5 nad ranem wędziłem na wsi i nawet nie wiem "o co kaman", a ty zawsze coś poszperasz a słyszałem, że Luiz może otworzyć nam drogę do tego transferu. Z góry dzięki :)
0
Czyli to może zaszkodzić naszym planom wobec Benatii? Albo przyjdą obaj?
1
Pytanie ile PSG będzie chciało za Marquinhosa...on nie jest zły ale nie wiem czy to odpowiedni stoper.
Ja jestem za Mehdim Benatią, a te szejki to są niezłe jelenie w sumie to bardzo dobrze, przynajmniej nie dojdzie do nas.
1
1. Po pierwsze "M"essi
2. Po drugie nie "geard" tylko Gerard
3. Po trzecie żadna z niego legenda i jeśli już to angielskiej piłki, a nie "anglielskiej", a "liwerpool" to miasto więc pisze się Liverpool.
Straciłem jakieś 1,5 minuty życia by analizować twój żałosny komentarz ale chciałem ci udowodnić, że słaby z Ciebie troll.
0
Oglądałem prawie każdy mecz Evertonu, bo jest to zaraz po Barcy najbliższy memu sercu klub i Deulofeu to bardzo aktywny zawodnik w każdym meczu ale mało z tego pożytku.
W Gerardzie dobija mnie samolubność, ten chłopak miałby np. z 5 lepiej ustawionych od siebie zawodników to on i tak pójdzie sam...on "nie wie" co to podanie.
Ile razy ja widziałem gniew na twarzy i opadające ręce Lukaku, Mirallasa, Naismitha czy Barkleya gdy oni patrzyli jak zamiast podać Deulo marnował akcję za akcją wpadając w niepotrzebne dryblingi...
Mimo wszystko chcę by w tym sezonie łapał sporo minut, bo akurat zapału i begania nie można mu odmówić, a każdą minutę odbierze z pocałowaniem ręki, jemu chociaż będzie się chciało.
54
Szkoda, chciałbym zobaczyć jak Tata sobie radzi w innym klubie, bo niestety Barca go przerosła i liczyłem, że obejmie Malagę i poprawi sobie reputację w Europie.
Może chce odpocząć od futbolu? Dajmy mu święty spokój.
Ja tego gościa bardzo polubiłem, zawsze wydawał mi się sympatyczny i klasę zachował aż po ostatni dzień w Barcelonie.
5
No i właśnie trzeba o Benatię walczyć, mamy spore szanse by go zakupić.
On powinien być priorytetem. City przecież już "miało" Mangalę, mają Kompanego, mają Demichelisa (xD) na co im Benatia? Chelsea też kupiło Zoumę....Zubi weź się do roboty.
4
Za 12 milionów euro to była promocja :)
Offtop : "Agent Benatii podobno rozpoczął negocjacje z Barcą i mimo braku przychylności do sprzedaży władz Romy, sam zawodnik może chcieć odejść gdyż dostanie jakieś 2 mln euro podwyżki" prawdo-plotka z dzisiejszego dnia :)
10
Tylko nie on...jest tylu prawdziwych prawych obrońców, a my zawsze za skrzydłowym. Wykorzystajmy pierwokup do Manquillo i dajmy szansę Montoyi.
5
Według mnie to zagrywka na podbicie ceny :)
On albo Laporte, sprawa prosta - jeden z nich musi nas zasilić. Spokojnie , Bale też miał nie odchodzić z Tottenhamu...
0
Laporte też będzie świetny, problem w tym że te 36 mln to nie koniec, jeszcze trzeba dodać 56% z klauzuli w ramach vatu więc to wyjdzie jakieś 54 mln? Chyba, że się dogadają za np. 45 mln.
Każdy się prześciga w plotkach...raz MD pisze, że agent Benatii już w Barcelonie, a tu kolejny szmatławiec co innego :/ Człowiek by zgłupiał doszczętnie jakby wierzył im na słowo...
7
To znaczy, że najprawdopodobniej zagra Bartra z nowym stoperem (Mehdi Benatia?). Choć trzeba przyznać, że to absurd. Nowy sezon powinien wyzerować wszystko. O wszelkich kartkach powinno się zapomnieć, bo po co patrzeć wstecz?
0
Po co nam Reus ?Gracze BVB to w większości piłkarze jednowymiarowi.
Kagawa był w Borussi motorem napędowym, teraz grzeje ławę w Manu. Sahin też nie pograł w Realu...pozatym nie ma gdzie go upchać, lewe skrzydło należy do Neymara i nie ma co kombinować.
Gracze BVB są znakomici ale tylko w BVB, może to zasługa Kloppa? Nie wiem ale Marco z powodzeniem może tam jeszcze grać,a sam zatwierdził że zostaje.
0
Dzięki :) Rozwiałeś moje wątpliwości. Cóż, mieć brata w Barcelonie to jest coś. Czekam na jakieś newsy o Benatii z twojej strony ,ostatnio Daily Mail pisało, że jesteśmy chyba najbliżej jego pozyskania. Ostatnio jak pisałeś ,że Zubi powiedział że nie będzie już transferów to trochę się załamałem ale wiem, że to żart :D
0
Wiesz ja w tych sprawach niezbyt biegły... nie mam ani facebooka ani twittera więc dla mnie to czarna magia. Nie rajcują mnie te portale społecznościowe.
4
Sory, że pytam ale skąd ty masz tyle tych informacji :D w sensie, często piszesz coś, że źródło Cadena Ser czy MD, ty tak "kopiesz" po hiszpańskich stronach internetowych czy może masz kontakt z kimś z Hiszpanii. Mi to się podoba bo zawsze coś ciekawego się z twojego postu dowiem ale po prostu zżera mnie ciekawość skąd ty masz tyle tych newsów o transferach.
0
Tu się w pełni zgadzam, kiedyś było o wiele więcej zawodników, którzy byli silni o dobrych warunkach fizycznych : Eto'o, Keita, Abidal, Pique, Puyol no i oczywiście Yaya. Właśnie to sprawiało, że nie było paniki przy rożnych, a piłki w powietrzu nie były na starcie stracone. Dlatego jestem za tym by kupić Benatię na stopera i Allana Nyoma na prawą obronę bo oni obaj są silni fizycznie. Co do pomocy to dałbym szansę Rafinhi ale Toure przyjąłbym z otwartymi rękoma. Ale też nam brakuje takiego tura w ataku. Jak znam życie to wiele po tej "rewolucji" bym się nie spodziewał...
0
Sęk w tym, że Pogba się jeszcze może rozwinąć, a Yaya to już w pełni ukształtowany zawodnik. Poza tym my go tylko zmarnujemy, gdy od nas odchodził był wybitnym defensywnym pomocnikiem, a teraz Toure jako pomocnik jest w czołówce strzelców BPL.
Yaya po prostu odnazł się w lidze do której bardzo pasuje, a Man City lepiej od nas wykorzystał jego potencjał, u nas nie miałby tyle swobody i byłby dalej "za" Busquetsem.
Ja myślę, że on tą całą aferę wymyślił jako tarczę do podwyżki, tak samo Ronaldo rok temu, coś poopowiadał, że chce wrócić do Manu i Perez już nowy kontrakt, tak samo Silva PSG nabrał że niby ma do nas iść, a tu szejki już nowa umowa :)
0
Serio wierzysz w ten mit o urodzinach ? ;D Jestem na bieżąco i to bardzo ale uwierz mi to zagranie taktycznie, chodzi o kasę, Yaya chce podwyżki i Barca jest swoistą tarczą :)
1
Sprzedać, sprzedać i jeszcze raz sprzedać. Jak się znalazł taki jeleń jak PSG to trzeba to wykorzystać
0
Obaj raczej nierealni :) Można za to kupić Koke albo Reusa i to nie byłby głupi pomysł, a reszta przyda się na inne pozycje.