LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
" ciągle posługujesz się jednym spotkaniem w CdR" że co?! Akurat to ty ciągle jak mantrę te swoje przewidzenia w tym meczu, przypatrz się na siebie to co post, w którym bronisz Alvesa odnosi się do tego meczu, ty musisz mieć kompleks finału CdR i jeszcze mi będziesz to wmawiał?Jeszcze rozpisujesz na minuty co kiedy się działo...
"najwięcej kluczowych podań" w trybuny się liczy?
"najwięcej stworzył sytuacji podbramkowych" dla Realu jak najbardziej
"najwięcej powrotów z bocznych obrońców" akurat przy rajdzie Bale'a nie wrócił, a to pech.
Rzeczywiście, serdecznie Ci gratuluję, że po obejrzeniu jednego meczu jakim był finał CdR stawiasz mu pomnik.
Ja obserwuję jego grę od 4 lat i ostatnie 2 lata to poziom poniżej krytyki, a ty sugerujesz się jednym meczem który był ukoronowaniem jego żenującej gry. Ja zdania nie zmienię, jak chcesz dalej walcz z redakcją. Co by Ci dało to, że te oceny się zmieniły? Satysfakcję?I na przyszłość życzę obejrzyj sobie więcej jego meczy, chociaż ty to chyba z tym Alvesem masz tak że "jakby ci pluli w oczy, to byś mówił że deszcz pada". Załóż jakieś forum o Alvesie i tam go broń ile wlezie tu niestety nikt nie łyka obłudy.
0
W tym wypadku nie trzeba podawać argumentów bo jesteś typem człowieka, który jest wyjątkowo uparty i nie dasz sobie nic powiedzieć.
Na prawdę nie chce mi się z Tobą wałkować tego samego tematu. Stworzyłeś fałszywą propagandę i cały czas masz swoje śpiewki. Nie obrażam Cię, ani ja ,ani destro nie hejtujemy tylko głosimy prawdę. Hejtować to można jakiego youtubera czy filmik, a to co robi Alves to jest kabaret i parodia w jednym, jak tego nie widzisz to nie mamy o czym rozmawiać.
1
Mam dokładnie tak samo. Pod koniec sezonu jak dowiadywałem się, że gra Alves podstawowym składzie to odechciewało mi się oglądać, później jednak oglądałem ale to co ten koleś odstawia na obronie to jest kryminał, przegrał nam CdR i nie tylko, Najsłabsze ogniwo.
5
Poza tematem : Alves skomentował rzekomy transfer Cuadrado do Barcelony i raczej mnie nie ucieszył
"Jeżeli klub może go ściągnąć, zalecałbym zrobienie tego. Najlepsi piłkarze zawsze są bardzo mile witani w Barcelonie. Transfer Cuadrado nie przeszkadza mi, lubię wyzwania. Szczerze mówiąc, Juan to wielki piłkarz. Jest młody i już zdążył udowodnić swoją jakość w klubie i reprezentacji. Jeżeli Barça szuka świetnych piłkarzy do walki o pozycję, nie mam z tym problemu, to dla mnie ekstra motywacja".
Najgorsze jest to, że transfer Cuadrado to powinna być motywacja do jego odejścia, a nie pozostania w klubie. Ja nie wytrzymam kolejnego sezonu z tym typem, przysięgam że gra Alvesa niezależnie gdzie działa na mnie jak płachta na byka, po prostu nie cierpię go jako piłkarza. Jest naszym najgorszym graczem od 11/12. Bez kitu. To ostatni moment by wyciągnąć za niego kasę, choć jego oddać nawet za dopłatą to będzie drastyczne wzmocnienie. Termin "ultimatum" z PSG już minął...
0
Jak tam wrażenia Donie, po bombie Messiego? xD Mi to szczęka opadła, cały mecz nic, a tu jak nie huknie z dystansu.
Ty tak zawsze przeżywasz golazos Messiego, że pomyślałem jaka może być twoja reakcja.
Ciekaw jestem co sobie pomyślał Diego na trybunach. Leo pokazał klasę i uratował Albicelestes.
1
Według mnie Argentynie potrzebny jest lepszy trener, z całym szacunkiem ale Diego w RPA nie umiał poustawiać drużyny i na baty z Niemcami aż ciężko było patrzeć, a teraz Sabella też się nie popisał.
Oglądałem mecz z Bośnią i pierwsza połowa to była tragedia, dopiero po przerwie zrobił zmiany i coś ruszyło.
Messi co fakt to fakt ładną bramkę zdobył ale ten jego brak zaangażowania i brak walki o piłkę pozostawił we mnie niesmak. Coś tam zaczął grać ale jego dryblingi to nie to co kiedyś.
Całym sercem za Albicelestes ale jakby zatrudnili dobrego trenera to by ich tam poukładał, mają tyle gwiazd a mecz z Bośnią grali jak równy z równym. Taka Kostaryka bez gwiazd a gra fenomenalnie. Trzymam kciuki za Leo by dzisiaj dogonił/przegonił Robbena, RVP i Mullera.
4
Jąkasz się jak piszesz? go home you're drunk :D
0
Sztuką w kupnie napastnika do Barcy jest to by się nie "żarł" z Messim. Nie oczekuję by Leo przesunąć na skrzydło, bo tam trzeba biegać, a on to się robi już taka gwiazdeczka, specjalnie w meczu z Bośnią zagiąłem na niego parol i mimo iż strzelił ładną bramkę to jest dla mnie leniem, wszyscy biegali a on spacerował, na skrzydle to niedopuszczalne.
Dlatego sednem jest zmienić ustawienie na 4-2-3-1, gdzie Messi miałby sporo miejsca, a przed nim byłaby "9". Przy takiej zmianie "i wilk byłby syty, i owca cała".
Graczem do wyciągnięcia na rynku jest choćby Lukaku czy Mandżukić i obaj są świetnymi napastnikami.
A tak co do tego Suareza to teraz wielki szum, pełno komentarzy pod newsem a nic z tego nie będzie. Znając życie ktoś z LFC jutro "zgasi" nasze zapędy i powie, że nie ma dla nas żadnej specjalnej klauzuli.
Na "9" mi się marzy RVP ale twoje MU go chyba nie puści, van Gaal na to nie pozwoli choć niedawno głośno było o tym, że Robin od was odejdzie :)
1
Przepraszam, że się wtrącam ale chciałem Tobie pogratulować świetnego komentarza. Cały czas o tym mówię.
Barca nie dysponuje aż tak wielkim budżetem transferowym, jest to jakieś właśnie 60 mln euro więc mówione było iż planują przesunąć zamrożone pieniądze z następnego okienka na to okienko (wyszłoby to 120 mln euro, o których przecież wspominał kiedyś Bartomeu więc coś jest na rzeczy a ta liczba to nie przypadek)
i "odbębnienie" wiszącej nad nami sankcji, według mnie to świetny pomysł.
Żeby z obroną był spokój trzeba kupić z 3 defensorów (2 ŚO i PO), w pomocy zależy od decyzji Xaviego no i w ataku przyda się napastnik ale Suarez to faktycznie może się u nas zmarnować, a koszty za jego transfer lepiej zainwestować w najbardziej kulejącą formację naszej drużyny jaką jest obrona.
120 mln + pieniądze ze sprzedaży graczy to i tak się może wydać mało, gdyż nam trzeba piłkarzy klasy światowej.
Dlatego zawsze "sprowadzam na Ziemię" wszystkich tu którzy walą nazwiskami jak z armaty, akurat na w środku pola mamy perły (Suarez, Halilović, Rafinha) i w ataku też (Munir, Dongou, Traore) więc przede wszystkim obrona.
Mam identyczne zdanie jak ty, a boję sie że "rozbijemy" rewolucję na kilka okienek a tu za rok nam panowie z FIFY dadzą sankcję i będziemy umoczeni, dlatego masz 100% racji i jedynie co do tego Pelle się lekko nie zgadzam, bo trzeba nam kogoś do pierwszego składu i najlepiej zmienić ustawienie, bo 4-3-3 to u nas znają na pamięć
0
Ja bym dał te 40 mln euro. To świetny stoper, śledziłem tą dyskusję i muszę powiedzieć, że w Ciebie zwątpiłem ale dzięki za link, okazało się że głosiłeś prawdę :)
8
Przebić ofertę Arsenalu za Auriera i mamy świetnego bocznego obrońcę, co pokazał choćby dzisiaj.
Z całym szacunku do Caudrado ale on mi w ogóle nie wygląda na obrońcę, a proces "robienia" z niego defensora będzie długi i być może bezowocny.
Sprawa prosta: postarać się o odkrycie tego mundialu - Serge Auriera i z jedną pozycją już będzie spokój. Za te 25 milionów już możnaby go kupić, tak mniemam.
2
Popieram w 100%. Chłopak jest niesamowity, jakby kopia Alvesa z najlepszych lat, i w ofensywie i w defensywie . Czemu my się nim nie interesujemy? I młody i dynamiczny..eh
3
Spokojnie, to ma być ten czwarty, rezerwowy stoper, a nie ktoś do pary z Pique. Ten lepszy stoper to chciałbym Lovrena.
Nie hejtujcie bo Mathieu to ma być raczej poczciwy zmiennik jak Adriano, a przecież solidny z niego obrońca.
Jesteście do niego żle nastawieni bo jest rudy? Ja właściwie też ale staram się myśleć o nim czysto w kontekście piłkarskim.
0
Nie wierzę w to. Tu czuć plotką ale jeśli mamy zamiar tyle dać to chyba z nami coś nie tak, bo drużynę sie buduje od tyłu a my mamy defensywę dziurawą jak ser.
Za te 55 mln ma się już na bank Mandżukicia czy Lukaku ale czemu nie chcą na początku wzmocnić najsłabszej formacji w drużynie?
23
W końcu będzie konkurencja na bramce :)
1
Jak tak patrzyłem na gre Chile to chciałem aby kiedyś zagrała tak Barca, utrzymywali się przy piłce ale grali bardzo dynamicznie i działali świetnym pressingiem.
W ich grze było tyle zaangażowanie, którego dawno u nas nie widziałem.
Podobała mi się też gra Niemiec ale to według mnie zespół Chile powinien być takim naszym punktem odniesienia, czymś na czym byśmy się wzorowali. Mamy odpowiednich graczy by ten styl u nas skopiować, taki Alexis w reprze czuje się jak ryba w wodzie.
Niech Lucho sobie obejrzy wczorajszy mecz i niech wcieli ten styl w życie bo Chile grało i efektywnie, i efektownie, a przy tym prezentowali piękny futbol do oglądania.
Kiedyś inni wzorowali się na nas, teraz pora byśmy to my wzorowali się na innych.
0
Van Persie na "9" to ciekawa opcja, może młody nie jest ale w związku z takimi talentami jak Munir czy Dongou mógłby to być dobry transfer gdyż nie będzie ich w przyszłości blokował.
Atak Neymar - RVP - Messi miałby niezłą siłe rażenia, tyle, że Manu nie będzie chciało się pozbywać Robina.
O Suarezie czy Hazardzie to możemy zapomnieć...
1
Jak to się mówi "jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził", nie wiem jak można być fanatykiem Alvesa to już po prostu podchodzi pod pewien szpital.
Nie znam Mario więc nie będe się wypowiadał ale widzę, że często macie odmienne opinie :D
1
Wiedziałem o co chodzi, po prostu zabrzmiało to śmiesznie, a dzięki temu mogłeś wychwycić swój błąd i skutecznie wyedytować.
2
"Obwiniać Xaviego o odejście Xaviego" - ot! filozofia.
0
Chodziło mi o to, że pewnego dnia władze BVB mówią : "nie puścimy Reusa" na drugi dzień w gazecie plotka, że niby przechodzi do Barcy i już jesteśmy z nim zgadani.
I to była po prostu aluzja gdzie po raz kolejny, tym razem Watzke powiedział iż Reus nie zmieni klubu latem i był to mój ironiczny wpis odnoszący się do tego, że za pewne Mundo i Sport i tak dalej będą mówić o nim jako bardzo prawdopodobnym transferze i jutro znowu zmyślą jakieś bzdury.
Moje wpisy w żaden sposób się nie kłócą i nie przeczą sobie gdyż sam przyznałem wyżej, że "plotki też mnie męczą" ,a do takich można zaliczyć transfer Reusa.
Co innego transfer, a co innego spotkanie z trenerem, nie wrzucaj wszystkiego do jednego wora.
Na prawdę sądzisz iż Xavi nie będzie rozmawiał z Lucho po mundialu, sam przyznał, że aktualnie skupia się na MŚ i dopiero później będzie myślał o przyszłości. Więc myślę, że jak wróci do Barcelony to nie zamknie się w domu i będzie oglądał powtórki tylko za pewne wróci do treningów i pogada z trenerem i wtedy uznają czy ma zostać czy nie. Sprawa według mnie prosta. To, że odejdzie jest bardzo prawdopodobne. Pozdrawiam.
1
Ochoa broni jak w transie i moglibyśmy go mieć za darmo, a my się bawimy w kupno przeciętnego Bravo i to za spore pieniądze.
Gdzie tu logika? I oszczędność i jakość ale żeby się nazywało, że wydali pieniądze.
0
Nie wiemy czy prasa pisze prawdę czy nie ale zawsze można lepiej wtajemniczyć się w temat.
I to nie jest żaden problem tylko przywilej, skoro bazuję na informacjach z tej strony to bazuję na nich większość użytkowników.
Przynajmniej mam jakąkolwiek wiedzę na ten temat. Po raz enty mówiono iż Lucho ma się spotkać z Xavim i innymi niepewnymi swej przyszłości.
Nie jestem złośliwy ale skoro jesteś tak sceptycznie nastawiony do wszystkiego to generalnie nie masz co na tej stronie robić, bo tu większość informacji jest z prasy i mass mediów, plotki też mnie męczą ale to, że nowy trener chce porozmawiać z zawodnikiem o jego przyszłości jest więcej niż logiczne.
0
To jakiś żart, rok temu odchodził za 37 mln, postarzał się o rok, ciągle na tym samym poziomie a tu cena z kosmosu.
70 mln to Barca mogłaby dać na Pogbę ale za rok bo na razie mamy inne priorytety.
Czemu nikt u nas nie patrzy na Lukaku w kontekście "9"...
0
"34-letni Creus posiada ważny kontrakt z Barçą do 30 czerwca 2016 roku, jednak już wcześniej zapewniał on, że po zakończeniu swego udziału w brazylijskim mundialu podejmie decyzję co do swojej przyszłości; miało tak się stać wkrótce po tym, jak Luis Enrique przedstawiłby mu swoją wizję drużyny i jego rolę w Barçy w nadchodzącym sezonie"
Fragment artykułu z 15 czerwca, pozdrawiam i czytaj newsy uważniej.
0
Wstrzymałbym się z wszelkimi plotkami na temat odejścia Xaviego gdyż nie rozmawiał on jeszcze z Lucho.
To, że odejdzie jest bardzo prawdopodobne ale na razie nie dzielmy skóry na niedźwiedziu. VV, Puyol i Xavi? Za dużo legend odchodzi w jednym czasie...
14
Ale Mundo i Sport i tak wiedzą swoje...
4
Ten Romero to jakieś nieporozumienie. Skoro Szpaku mówił, że zagrał tylko 3 mecze w sezonie to ja nie wiem za co on jedzie na MŚ. Już wolałbym wziąć na miejscu Sabelli kogoś z ligi argentyńskiej, kogoś kto gra regularnie. Ta bramka na 2:1 to taka szmata, że szkoda gadać.
A Caballero by się im przydał...
1
Dokładnie, też to wychwyciłem. Wszyscy jakoś walczą o odbiór nawet wyżej ustawiony Kun, a Messi nawet za atakiem Argentyny nie chce się ruszyć...
Ogólnie chyba najnudniejszy mecz tych mistrzostw.
Messi się jednak nie oszczędzał na mundial bo gra tak samo słabo jak w Barcelonie, pełno strat i bezproduktywnych dryblingów.
Argentyna ma tyle gwiazd a grają bez polotu w ogóle...
6
Messi to jest jednak w porządku gość : nie biega w Barcelonie, nie biega w Argentynie.
To jest żenada, wszyscy jakoś biegają za piłką : Aguero, Di Maria którzy też praktycznie grają w ataku, a Messi święta krowa nawet gdy mają kontrę to jest niżej niż Masche.
Masa nieudanych dryblingów Leo dzisiaj, a cała Argentyna gra jak Barca w ostatnich meczach czyli słabo
Też macie problem rozróżnić Masche od Zabalety? Obaj łysawi, niscy i na dodatek te same buty.