0

Ale wiesz...mamy 3 wielkie indywidualności w ataku, każdy z nich jest liderem. Poza tym nasz atak był w zeszłym sezonie według mnie całkiem całkiem i po co przedabrzać?

0

Very close to official announcement of Alexis Sanchez's transfer to Arsenal. Also expecting Luis Suarez announcement. Imminent.
Nie wiem co mam o tym myśleć...Suarez według mnie może powtórzyć los Ibry i tyle z tego będzie.

1

"przyłapałem cię na kilku kłamstwach" ....powiało grozą!. Bzdury i to nie z tej Ziemi to akurat ty piszesz (bez obrazy).
Nie zabieram głosu, bo ty masz na moim punkcie obsesję, cokolwiek nie napiszę na temat Alvesa ty już się plujesz, wybacz ale od niedawna zacząłem cię ignorować i mojemu koledze z "kółka różańcowego" (rozłożyło mnie na łopatki) też to poleciłem gdyż ty wszystko widzisz w krzywym zwierciadle.
Alves łapie po ok. 20 strat w meczu ale ty go dalej będziesz chwalił pod niebiosa, obrońca nie może tyle tracić, to jest ARGUMENT namber 1.
Wrzutki w pole karne Pan powiada? Pole karne jest tak duże, że mógł a i 50 wrzutek a jak nie trafiły na głowy naszych piłkarzy to i tak są do niczego -> ARGUMENT namber 2
A te twoje statystyki to są śmiechu warte, wybacz ale nigdy nie napisałeś skąd je wytrzasnąłeś (może ci się przyśniły?) i oczekujesz iż się skruszę? Noł łej.
I dla obu nas będzie lepiej jak przestaniesz mnie dręczyć ok? A tak na marginesie to chciałbym Cię uświadomić iż nie każdą wypowiedź trzeba uargumentować. Cześć i opuść mnie z całym szacunkiem.

0

Jemu nie przegadasz na rozum. On żyje we własnym świecie, skąd my to znamy? Po prostu ignoruj, koleś chyba sam sobie te statystyki z notesu wyjął bo nigdy nie widziałem by podał jakieś źródło.
Jest tragicznie słaby pod każdym aspektem piłkarskim ale jeżeli ktoś nie chce czegoś zobaczyć to nie zobaczy. Tyle w temacie. Jakby Alves grał z Niemcami to byłaby dwucyfrówka.

0

Niech sobie idzie do PSG, to co on pokazuje w ostatnich latach to poziom poniżej krytyki. Pozbycie się go sprawi iż będe o wiele bardziej szczęśliwym człowiekiem. Niech katuje swoimi wrzutkami inny klub...

0

Are you talking to me? To nie miało być do mnie :)

0

Wstydzisz się bycia Polakiem? Nie obrażam Niemców ale ze względu na historię to miłością do nich nie pałam. Powinieneś być dumny ze swojej ojczyzny, jakakolwiek ona jest.

2

Pozostawmy to bez komentarza :) Jutro przywdzieją trykoty Atletico...szkoda naszych nerwów, pewno nie wiedzą nawet co to spalony ale się lansują.

0

Heh, wyczuwam napływ młodych "kibicek", kiedyś w 10/11 trenował u nas Bieber i wtedy też dzięki temu nastolatki poznały co to klub piłkarski :)

8

Mówicie, że szklanka, że wolny ale ja bym bardzo chciał żeby Barca go kupiła.

3

The agent of Fiorentina player Juan Cuadrado (26) will today arrive in Barcelona for talks. Fiorentina are willing to sell for 40M. [sport]
No transfery pełną parą :)

1

I mniej głupich, niewinnych min w stronę sędziego :) Koleś jak fauluje to się nawet do tego przyznać nie umie, tylko za przeproszeniem rżnie głupa.

6

Mnie również, odejście Alvesa to mega wzmocnienie :)

1

Na początku sceptycznie podchodziłem do jego transferu ale jak przyjrzałem się mu na mundialu to chciałbym go nawet za te ok 40 mln euro.
Choćby na tą prawą obronę, ten koleś może nam dać powiew świeżości. Skoro ponoć odrzucił ofertę Arsenalu i chce dołączyć TYLKO do nas to nawet nie ma się nad czym zastanawiać.

0

Szkoda, że Ciebie te zmiany nie obejmą....

0

Najlepsza obrona była z Abidalem i tu każdy się zgodzi. Właśnie nam potrzeba takiego zawodnika na boku obrony, który zajmował się praktycznie tylko bronieniem.
Alba i Alves to umówmy się skrzydłowi :)
Od lat bardziej ofensywna była prawa strona i tam według mnie może być Cuadrado ale lewa strona musi wtedy stanowić równowagę.
Lubię Albę ale czemu nie chcemy go sprzedać? Wątły, z obroną nie wiele wspólnego i niski jak cholera. Nie spodziewam się w tym okienku aż tak radykalnych kroków ale sprzedałbym Jordiego na rzecz młodego, wysokiego i pewnego w obronie defensora. Mathieu ma być zastępcą Adriano i tylko zmiennikiem Alby + 4 stoper.

1

Może jak Cuadrado i Alba idą w tango to kazać Busiemu wejść między dwóch stoperów np. pomiędzy Piketem, a Marquinhosem.
Skoro ten drugi może grać również na PO to niech wejdzie na tą pozycję podczas akcji Cuadrado, a Busi/Masche wspomagają Piketa a Albie kazać nie szarżować podczas akcji prawą stroną.
Może to co powiem będzie głupie ale ja bym sprzedał Albe i kupił jakiegoś porządnego LO xD

1

30 mln ponoć funtów! Czyli to masz 40 mln euro więc nie aż tak źle, odróżniaj waluty. Przynajmniej ja słyszałem o 40 mln euro.

7

Opchnąć Alvesa nawet za marne pieniądze, bo on sam jest beznadziejny i widać było gołym okiem jak wyglądała obrona Brazylii z Maiconem, a jak z tym celebrytą.
Najsłabsze ogniwo Barcy od 11/12, po meczu z City wszyscy mieli klapki na oczach ale ja dalej widziałem jakie on cyrki odwala w obronie.
Cuadrado jest ponoć bardzo podobny do Alvesa w swoim najlepszym czasie więc to dobry wybór, mi się w nim podoba jego szybkość i to, że ma "żelazne płuca" tego nam trzeba na prawej obronie.
Do tego kupić Marquinhosa i Mathieu, no i domknąć Suareza, i wtedy mamy bardzo dobry skład, może pomoc nieco nieco niemrawa ale Rafinha ma wielki potencjał, a w przyszłości Halilović czy Denis.
Niestety do tego przydałby się dobry, światowy i z uznaną marką trener, którego niestety nie mamy ale jeszcze się okaże.

3

MD: Zarówno otoczenie Thiago Silvy jak i źródła w Barcelonie zaprzeczają ofercie w wysokości 50M€, którą Barça miała złożyć PSG za Silvę.
Tyle w tym temacie.

31

Okienko bez plotek o Thiago Silvie - okienko stracone...

63

Buahahhahahha - sorry, nie wytrzymałem xD No i mamy upragnionego obrońce, Zubi zgasił wszystkich hejterów :)

0

Serio wierzysz w motto "Mes que un club" ? Nie chce się między was wtrącać ale Razorek ma sporo racji.
Myśmy wyciągali do VV ręke już kilka razy, on chciał nowych doświadczeń, nowych przeżyć...
Victor dał Barcy przysłowiowego kosza i nie jestem zawistny, chciałbym mu pomóc ale mamy już 3 bramkarzy i temat wydaje mi się zamknięty.
"Barca to więcej niż klub" szczególnie pokazali to przy sytuacji Abidala, oczywiście masz rację, że być może mu pomożemy ale jak on znowu powie "nie" to zachowa się honorowo, a Barca już była dość nachalna (sorry jak to głupio zabrzmiało ale nie potrafiłem ładniej ubrać to w słowa).
Po prostu on chciał odejść i to nie była sytuacja, że to my nie chcieliśmy przedłużyć z nim kontraktu.
Także żebyś się nie zdziwił, lepiej się nie zakładaj, w zimie jak dojdzie do siebie nawet za Barcą łzy nie uroni.
"Mes que un club" - to już przeszłość, bez kitu.

1

Firma MCM, która domaga się od Barçy 100M€ odszkodowania za nie wywiązanie się z umowy związaną z reklamą na La Masii, idzie do sądu.
Kolejne problemy...

21

To tak jakby wybierać między Ferrari, a Fiatem 126p...

1

Wiesz, ja myślę że Pep przesuwając Messiego na środek zrobił zarazem najlepszą i najgorszą decyzję.
Najlepszą - bo Messi wtedy był niesamowity i dał nam trofea.
Najgorszą - przyzwyczaił się, że to on jest liderem i teraz nikt nie może mu przemówić na rozum, pamiętam jak kiedyś darł sie po Villi, bo zamiast mu podać sam spróbował strzelić, to nie ten młody chłopaczek z bujną czupryną, który w każdym meczu tworzył "show"...
Myślę iż Messi sam zna swoją renomę i wie kim jest a wtedy po prostu nie miał tyle pieniędzy, miał przed sobą o wiele starszych kolegów, którym musiał się przyporządkować i mieć do nich szacunek, a teraz każdy się nad nim rozpływa i nie jest już do końca tak "grzecznym chłopcem"
Właśnie widać jak na dłoni (nawet w tym filmiku), że właśnie Messi nie był liderem nr.1 i był tylko jednym z wielu : Eto'o i Henry itd...
Trzeba w ogóle popatrzeć się na sezon 2008/2009 jako punkt odniesienia i zbudować podobny model składu, przywrócić styl ale to już powierzam w ręce LE.

0

Może lepiej nie wyjeżdżaj ze "świętymi krowami" bo przyjdzie zaraz tu taki koleś i się znowu uczepi, że "co ty masz z krowami" xD xD
A tak na serio, Messi z 10/11 a teraz to nie to samo, on jest dalej genialny ale to nie to samo, według mnie Leo po prostu przypakował, stał się liderem (i nim się uważa) i na dodatek się rozleniwił.

- obejrzyj to, świetnie potrafił grać na skrzydle ale wtedy miał przyspieszenie, lepszy drybling i był ruchliwy...szczerze lepiej dreptać na "9" niż dreptać na skrzydle. Ciekaw jestem czy wróci do tej formy?

0

Czyli to prawie to samo co 4-3-3, w takim ustawieniu w środku ataku będzie luka, a Suarez niby przychodzi jako "9".

0

Masz rację. Ale według mnie LE wcale nie ma takiej swobody jak się wydaje, jest to nowy trener, miał wielkie poparcie ale ja jeszcze nie jestem pewien czy to nie jest "marionetka" w rękach Bartomeu.
Przykładem wyzwolonego trenera jest Mourinho, on powie kogo chce, Abramowicz spełni wszelką jego zachciankę, myślę że Suarez to właśnie zachcianka ale samego Bartomeu, a nie LE. Kiedyś MD pisało, że transfer Suareza to ma być "odkupienie win za słaby sezon i chcą zachować twarz przed kibicami" czy coś takiego...
Messi jako Mediapunta/ skrzydłowy? Marzę o tym ! Ale słyszałem, że jak przychodził Ibra to mówiło się tak samo...i wiadomo jak to wyszło. SMSy do Guardioli i "jestem nieważny" - Leo nie jest taki głupi i wie co się święci.
Praktycznie każdy kto do nas przychodził byl w pewien sposób "podporządkowany" Messiemu, a założę się, że Suarez się nie da i mogą nastąpić pewne konflikty.

0

A Busquets/Masche ? - granie bez DM'a to dla Barcy jak strzał w plecy, Rakitić w Chorwacji niby próbował tam grać ale nie wychodziło mu to najlepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?