LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak, sorry jak mnie źle zrozumieliście.
0
Valencia w pierwszej kolejce z Sevillą :)
2
Bartomeu losuje :D
0
"Mathieu dokłada 3 miliony ze swojej pensji do 15 milionów oferowanych przez Barçę. Valencia wciąż oczekuje jednak 20 milionów."
-> Wczoraj to napisał Krecidło, i nie tylko on trąbił o tym, że Mathieu dokłada od siebie więc ja myślę iż stanęło na 17 naszych i 3 Mathieu ale nie bawie się w "eksperta" :)
2
On chyba dopłacił ze 3 miliony ze swojej pensji. Zawsze mówiłem, że jak się wpłaca klauzulę to płaci się podatek temu ten Laporte kosztowałby wtedy nas z 60 mln...ale Valencia tak czy siak dostałaby tylko 20 mln reszta poszłaby do państwa. My bodajże daliśmy za niego 17 a on dołożył ze swoich 3 mln...na pewno nie płaciliśmy podatku, bo to się przy oficjalnej kwocie publikuje.
0
Stanisław Lem*
0
Dziewczyny z tej strony pewnie się cieszą, że Barca takiego przystojniaka kupiła xD
0
Zgadzam się ale nikt nie bierze pod uwagę, że tak na prawdę zacznie sie dobrze rozumieć z kolegami tak po 2015 roku, w końcu musi sie z nimi poznać, a oni z nim .Pięknie ujął to o hipokryzji że równie dobrze można powiedzieć, że Pepe jest zaj**istym obrońcą, bo tak jest :)
Na ocenę przyjdzie czas.
0
A pamiętasz początki Modricia w Realu? Uważano go za totalny niewypał i dopiero w zeszłym sezonie się pokazał - o to mu chodziło, że to nie będzie "pstryk" i Suarez będzie zgrany.
To nie jest tak, że nie mam własnego zdania i ten koleś ma jakiś na mnie wpływ, ja po prostu mówie o tym od dawna i uważam to za fajny filmik, który ośmiesza zarówno "visca łebków" jak i "hala dzieci".
Serio, pojęcie, że "da się w łape i nie będzie kary" jest żałosne i to z tym Pepe też ma racje.
Ja po prostu się z nim zgadzam i tyle.
0
Widziałem :) Świetnie go podsumował, a te jego skróty ligowe są świetne ale nic nie przebije relacji z klasyków ogólnie pozytywny gość i mam takie same opinie co do Rosella i co do Suareza.
0
Heh, świetny felieton. Jedynie mam jedno "ale", a mianowicie do Suareza. Dla mnie nie jest to transferowy hit i praktycznie żeby trio "zaiskrzyło" będzie potrzeba czekać bardzo dużo czasu. Suarez jak wróci pod koniec października nie będzie zgrany z zespołem ale wszyscy tu nie zdają sobie z tego sprawy.
1
O ile stopni? xD "if you know what i mean" dobrze, że podkreśliłeś "powinna", bo znając życie będzie grał w podstawie za zasługi aż do końca swego pobytu w Barcelonie.
Ja również mam do niego szacunek ale jak odchodzi VV, Puyol to jak już przyjmujemy te dwa ciosy to i ten trzeci byśmy dali radę. Xavi powinien być zapchaj dziurą już od 2 sezonów, bez kitu a Tata żeby nie robić mu przykrości na siłę upychał Cesca na 9 bo posadzić Generała na ławie to grzech...teraz będzie tak samo. Dałeś się omamić z tym Lucho a ja przeczuwam, że to będzie taka sama kanalia jak Martino, chociaż chciałbym się mylić.
0
http://www.footballuser.com/1049857/FC_Barcelona -> Chodzi mi by grać trójką stoperów w obronie, np. Mathieu który jest lewonożny i często grywa na LO.
0
Teraz chciałbym by Barca wygrała z MU walkę o Cuadrado (na placu boju tylko te 2 kluby) następnie do końca okienka skupić się na stoperach.
Ja nie mam nic przeciwko kupnie Marcosa i Mathieu, jest to według mnie satysfakcjonujący duet. O ile ten drugi przyjdzie, może nawet za 34 mln ?! To za pierwszego szukałbym alternatyw.
Jest młody Fabian Schar, Vertonghen i wielu innych. PSG chyba pozostanie nieugięte, im te kary niestraszne. To jest jednak reakcja łańcuchowa...sprzedadzą nam Marcosa i będą musieli kupować kogoś za niego i znowu kogoś sprzedać...według mnie nie możemy patrzeć się na PSG.
0
Widzisz, rzeczywiście ale cóż bystry i spostrzegawczy to ja nigdy nie byłem...a tak na serio to Mathieu jest solidny ale jeśli to jest nasz jedyny stoper tego lata (bo tak wczoraj mówili) to jest to jawna kpina.
Na czwartego stopera jest idealny ale przy możliwym transferze Cuadrado (jestem jego zwolennikiem) na tego lepszego stopera może braknąć funduszy.
0
„Gra na tej pozycji w Barcelonie nie jest łatwa i dlatego tak dużo kosztuje znalezienie dobrego kandydata. W innych drużynach ci zawodnicy nie podejmują ryzyka, a tutaj trzeba zaryzykować, być szybkim, umieć wyprowadzać piłkę, pilnować przestrzeni za plecami... To są cechy, które posiadają tylko nieliczni, a które są tutaj niezbędne”
-> Kiedyś mówił, że nie sprawdziłby się u nas Terry i do Barcy trzeba stopera ze świeczką szukać, no i zgoda ale jest tylu świetnych na tej pozycji a my kupujemy Mathieu...czy to się nie kłóci?
Szukamy "wyjątkowego" obrońcy jak powyżej podkreśla Marc a wybór trafia na starego Mathieu na dodatek palacza.
To tak jakby księżniczka marzyła o pięknym królewiczu a następnie poślubiła menela...
0
Myślę dokładnie tak samo jak Ty. Trudno o lepszego uspakajacza przy niepewnym wyniku. Chociaż teraz powinien być nieco w cieniu to może się przydać.
0
Sport teraz pisze, że Xavi zostaje ! Komedia..
0
Mądrze prawisz ale nie ogarniam trochę, że któryś z nich będzie grzał ławkę. Obrona załóżmy Bartra - Pique - Mathieu (3), pomoc Busi - Rakitić - Iniesta - Cuadrado - Messi czyli jest (5) no i atak Neymar - Suarez (2). Czyli na 3-5-2 nikt nie ucierpi -> to ciekawe i innowacyjne ustawienie, które jak mówisz było bardzo popularne na MŚ.
Ja również uważam, że poza Mathieu czy tym Blindem trzeba nam prawdziwego stopera z krwi i kości jak Benatia czy Vertonghen.
Wtedy zamiast powyższej trójki "Bartra - Pique - Mathieu" dałoby się zamiast Mathieu - Verto i obrona jest cacy.
0
Było mówione, że Messi ma grać na "10" przed Neymarem i Suarezem. Ale mnie po prostu Cuadrado przekonał.
To jest typ piłkarza jakiego nam brakuje - walczak, wytrzymały i szybki. Z resztą ja tam mogę gdybać, a Lucho i tak zrobi co będzie uważał. Pasuje mi do Barcy jak mało który piłkarz na świecie.
0
Jak najbardziej "TAK" dla niego. Jego przyjście da nam sporo alternatyw, myślę że jest w stanie nawet sobie poradzić na PO.
Co partolił Alves? Ano, często był spóźniony i dał się objeżdżać jak dziecko natomiast Cuadrado jest pierońsko szybki i za kontrami nadąży, na dodatek "żelazne płuca" co pokazał na MŚ.
Może Lucho chce grać 3-5-2?
Obrona - Bartra - Pique - Mathieu a w pomocy Busi, Ivan, Iniesta, Cuadrado i cofnięty Messi a w ataku Ney i Suarez.
Takiego zawodnika dobrze mieć i potem kombinować gdzie ma grać. Sam Maradona powiedział, że on nie ma stricte przydzielonej pozycji.
Jak on was nie przekonuje to zadajcie sobie pytanie czy wolicie beznadziejnego Alvesa czy napędzającego akcje za trzech Cuadrado ?
0
Ogarniasz, że jak się wpłaca klauzulę to trzeba bulić podatek i nie ma wyjścia chyba, że płacisz klubowi więcej i omijasz ten wysoki podatek np. Real tak kupił Illare, że dali RSSS więcej by nie płacić skarbówce.
Temu też cały ten Laporte kosztowałby nas wtedy fortunę.... czyli możemy dać Valencii 20 mln i płacić państwu 14 mln albo np. dajemy 25 i nic więcej nie płacimy oczywiście to tylko jeśli się będą trzymać tej klauzuli.
Thiago też miał coś mniej odstępnego a Bayern dał 25 mln -> właśnie po to by ominąć ten wysoki podatek.
Właśnie każdy cwaniaczek sobie myśli - "20 mln i jest nasz" a tu lipa! Zawsze mam ochotę takich sprowadzić na Ziemię...
2
Podatek, który w tym wypadku wynosi 14 mln
1
Dobra wiadomość ! W walce o Cuadrado już tylko Barca i MU, okazało się, że Bayern to były wymysły gazet. Sammer określił te informacje "kompletnymi bzdurami"
4
Niech go nam sprzątną, chociaż plan C może być jeszcze gorszy od A czy B. To nie jest stoper, to nie to na co czekamy.
Wolę Mathieu, który przynajmniej z tą pozycją ma wiele więcej wspólnego.
0
Nie jest stoperem, kolejny Mascherano... może to wskazówka, że Lucho chce grać 3-4-3. Po tylu latach i szumnych zapowiedziach oczekiwałem czegoś lepszego, a skończyło się jak zawsze..
0
Właśnie dokładnie o to mi chodzi. Uważam, że sam profil ma niezły w sensie przydałoby się ciut wyższy (180 cm) ale jest lewonożny. Przy nieco "drewnianym" Pique byłby na pewno dobrym partnerem bo jest obrotny i w parterze nieźle sobie radzi ale to nie jest STOPER.
Czuję rozczarowanie i wielką gorycz. Człowiek czeka tyle czasu i chce prawdziwego defensora z krwi i kości coś jak Benatia czy Hummels a dostajemy DM/LO i to jeszcze mimo wszystko za niskiego.
Najgorsze jest to, że teraz każdy piłkarz na rynku jest "kupowany" prze MU : Blind, De Vrij, Hummels, Vidal ,Cuadrado.. i wlaśnie potem nie wiem czy mamy na nich jakieś szanse czy są już "Diabłami".
0
Mam do was pytanie : Co sądzicie o Blindzie w kontekście transferu stopera? Wiem, że nie na temat ale chciałbym poznać wasze opinie. Czy to jest to na co czekamy już tyle lat?
2
All reports suggesting Hummels to Manchester United for 20M - is FALSE . The source of that rumor is Sport.es. For 20M -NO.
Dziękuje, tyle w tym temacie. Wiadomo to było już od 2 godzin ale tak przynajmniej wiele osób wejdzie na taki news, rodem z Oneta albo wp.
0
Ten news jest po to by hejterzy Zubiego mogli się teraz wyżyć...