LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wiem, że zadaję głupie pytanie ale jest tu ktoś kto oglądał te Sao Paulo lub ktokolwiek kto widział tego Douglasa w grze??
Nie mogę oceniać jak go na oczy nie widziałem, a może jest tu jakiś maniak lig argentyńskich/brazylijskich?
1
Wiem, że większość się ze mną nie zgodzi ale kara jest dla mnie słuszna. Nie zrobił tego po raz pierwszy, a po raz 3 (sic!) i uczynił to na dodatek na mundialu, na imprezie którą ogląda nawet osoba kompletnie nie znająca się na futbolu, zupełnie inaczej niż jak by to zrobił w zwykłej ligówce w BPL...
Nie ma winy bez kary, wszyscy się tu rzucali jak Zuniga sfaulował Neymara ale to TEORETYCZNIE była walka o piłka, to się po prostu zdarza.
Natomiast gryzienie jest totalną anomalią i zachowaniem po prostu nie przystojącym dorosłemu piłkarzowi. Media nadmuchały balonik o skróceniu do dwóch miesięcy ale to od początku wydawało się mało prawdopodobne.
Według mnie decydującym faktem było właśnie to, że ugryzł na mundialu.
0
Rzeczywiście ci z Madrytu jak najbardziej....słychać strzały? Trotyl? ahh....
0
Miło, że kojarzysz Syda, wieczną legendę Pink Floyd (mogę o tym gadać godzinami) ale wracając do tematu to to co on prezentuje to obraz nędzy i rozpaczy ale szanuję twoją opinię.
4
Centry to tylko kropla w morzu jego cieniarstwa, taka prawda.
4
To jest jakaś paranoja, brak słów...by miał chociaż trochę klasy i honoru to by sam odszedł i przestałby się jeszcze bardziej pogrążać i ośmieszać.
Chyba tylko dla Neymara go trzymają, Kill Me Please!!...
0
A po czym tak stwierdzasz? Nie zagrał jeszcze żadnego meczu ale oczywiści jest już "beznadziejny"...
3
Ahhh... to jest kpina i wstyd. Za takie żenujące 2-3 lata swojej gry w każdym innym klubie zostałby wywalony na zbity pysk ale oczywiście, to że "x" lat temu grał dobrze w "Pep teamie" to może być pijawką i pobierać wielką pensje za jedną akcję z bananem na Madrigal...nie do pomyślenia ale w ramach pocieszenia - to już ostatni sezon tego popisywacza w naszych szeregach.
0
To już jest pewne, na 100%, wszyscy o tym mówią.
0
A tak z innej beczki to pomyślcie jak będzie kwitnąć współpraca na linii Deulofeu - Denis, wrócą i od razu mamy gotowy trzon zespołu :) Deulofeu na razie na prawdę nic nie pokazał, otrząśnijcie się.
1
Bardzo dobrze. To jest taki typ Robbena, mnie na razie kompletnie nie przekonuje, gra samolubnie aż do przesady, nic wielkiego nie pokazał, taki Munir usadził go na ławie z resztą zasłużenie i widocznie Lucho ma w tym jakiś plan
Błagam o brak porównań do CR7, bo to nawet śmieszne nie jest...oglądałem go w Evertonie regularnie i to jeździec bez głowy jeszcze bardziej toporny od Tello.
Jak co to mogę to odszczekać i chciałbym mieć ku temu okazję.
0
Barca chciała go zaprezentować zaraz po oficjalnym potwierdzeniu ale na mocy jego kary nie mogli tego zrobić, kilka razy nalegali, nawet Bartomeu coś sam próbował zdziałać więc teraz nie będą zwlekać.
Genialna impreza dla zawodnika? Rzeczywiście po śmierci dziadka uśmiechać się do fleszy to świetna sprawa...
0
Właśnie o tym myślałem, jest to nieco podłe ze strony Barcy. Wiadomo marketing marketingiem ale każdy byłby przybity po śmierci bliskiego, mi zmarła matka 4 sierpnia i dalej nie potrafię się pozbierać, wiem co mówię.
Spodziewam się więc prezentacji "na siłę", bo jak widać Barca chce to mieć jak najprędzej za sobą i poniekąd też rozumiem tutaj decyzję klubu.
1
Poza tematem,taka mała nie wiem jak wartościowa nowinka : "Caught Offside | Manchester United Set To Lose Race For Juan Cuadrado But Chase €70m Real Madrid Star - Di Maria Instead "
Byłoby to z korzyścią dla obu stron ;)
5
Też kiedyś myślałem jaki to głupi wybór, że to nie jest prawy obrońca...ale zrozumiałem i jest to idealnie pasujący zawodnik do naszej nowej Ery. Jeżeli Lucho chce grać 3-5-2 to Cuadrado pasuje jak ulał. W tym systemie gra się trzema stoperami w obronie, w pomocy dwóch defensywno ustawionych (Ivan i Busi), na mediapunta przed napastnikami Iniesta a po bokach Neymar i Cuadrado.
Jeżeli myślisz, że taki Piszczek czy inny rasowy PO będzie dawał sobie świetnie radę w tym systemie to się mylisz.
My właśnie szukamy kogoś kto nie będzie tylko obrońcą, śmiem mniemać, że szukamy odpowiednich graczy do tego ustawienia i Cuadrado jest do niego idealny. Na tym ucierpią boczni obrońcy np. Alba ale Juan ze względu na wszechstronność już niekoniecznie.
Jeżeli będziemy grać 4-3-3 to na PO jest przecież Montoya, a Juan też od biedy tam zagra.
1
Niech kupią tego Cuadrado, to jest brakujący element tej układanki, jeżeli go kupimy to mamy skład kompletny.
0
Hmm dla mnie naj to WMGGW ale najpiękniejsza to chyba Norwegian Wood(This Bird Has Flown) - cudo! Takie moje typy, a więc do zobaczenia na priv
0
A co powiesz na Anna(Go To Him) czy Eight Days A Week? :D Klasyki.
0
Ok, za niedługo napiszę bo mam jeszcze do Ciebie inną sprawę. Krótka piłka z mojej strony : Twoja ulubiona piosenka ? (Wiem, że ciężko wybrać ale...) Moja to chyba jednak While My Guitar Gently Weeps z gitarą Claptona albo For You Blue.
0
Jestem chętny :D Ty możesz być gitara prowadząca, ja rytmiczna :D. Wiesz nie gram na gitarze długo ale trochę mam do tego dryg, jestem samoukiem ale się zawziołem i idzie mi całkiem całkiem.
Jest oczywiście pełno piosenek na zwykłe pare chwytów jak "Things We Said Today", "Help", "Here,There and Evrywhere", "I'm a Loser" itd. ale są też bardziej skomplikowane i częściej też np. gram na akustycznej gitarę Georga jak np. tu :
Posłuchaj też sobie tego :
Uczyłem się też taki kawałek jak Do You want To know A Secret - jedna z moich ulubionych.
0
Na razie tylko akustyczna i klasyczna ale w przyszłości marzy mi się Gibson Les Paul czy Fender Telecaster.
Na razie to Beatlesów to już całą masę grałem...ostatnio uczyłem się solówkę Georga z Something na akustyku, całkiem prosta, a jaka ładna :) Też niedawno się uczyłem Across The Universe czy And I Love Her. Pełno tego grałem/gram.
1
Ja również, piątka! Chociaż najwięcej słucham Pink Floyd ale Beatlesów też już mase przesłuchałem i też gram na gitarze piątka x2
While my Guitar Gently Weeps, Strawberry Fields Forever czy Don't Bother Me - to tak ostatnio :D Jak co to chętnie pogadam
0
Hm, ciężko powiedzieć. Ja dosyć lubię Arsenal i trzeba przyznać, że w tym sezonie mają niezłą pakę.
Biorą pod uwagę wszystkie najlepsze drużyny z BPL na pewno będzie im ciężko ale życzę im tryumfu w lidze jak najbardziej.
City - będzie mocne, nawet bardzo, rozsądne wzmocnienia i zgrana drużyna.
Chelsea - główny kandydat do wygrania BPL jak i LM, świetny skład, być może najlepszy w Europie + znakomity trener
Arsenal - już mówiłem będą mocni, odpowiednie zakupy i mogą sporo namieszać.
MU - Dla mnie znak zapytania, mieli się wzmacniać, a po kupnie Herrery i Shawa na razie cisza, mają taką korzyść, że nie grają w pucharach europejskich.
LFC - No tu może być ciekawie, będzie im brakować Suareza i chociaż kupili kilku niezłych zawodników to nie zastąpią im tego jednego.
Ja akurat sympatyzuję za Evertonem i wierzę, że mogą namieszać w LE, Martinez zrobił z nich solidną drużynę, i mają Lukaku, który jest na prawdę świetny
Arsenal według mnie będzie miał wicemistrzostwo ale tak tylko strzelam, sądze, że wygra Chelsea ale Gunners będą w tym sezonie groźniejsi niż zwykle.
1
Wygrałeś.....mam wylew xD
3
Jeszcze niech raz ktoś napisze "co z karą Suareza?", a przysięgam, że zara mnie coś trafi...
1
A tak swoją drogą to nie wiem jak cie mam nazwać...napisałem na górze "United are understood to have no interest in signing Fiorentina's Juan Cuadrado. [guardian]"
Nazwałeś to "dzisiejszymi kolejnymi bredniami", a następnie sam napisałeś później "The Guardian: United nie chcą Cuadrado" a więc jesteś totalnym hipokrytą.
Bodajże wczoraj albo przedwczoraj pisałem, że wszystkie te "brednie" pochodzą z twittera i tam szukam informacji, i podkreśliłem by nie nazywać mnie kłamcą bo są tam mało rzetelne nowiny ale jakieś zawsze są i takich szukam.
Więc jeżeli masz mieć do kogoś pretensje to do tych ludzi z twittera a nie mnie bo ja ich sobie nie wymyślam.
Więc skoro najeżdżasz na mnie, że podaje błędne informacje to po co ty podajesz je dalej?
To tak jakbyś nie chciał mojej kanapki, a jak tylko wyszedłbym z kuchni to byś mi ją zjadł...najpierw "brednie" a potem na tym samym newsie piszesz to samo co ja.
Nie mam pytań co do ciebie...
0
Spokojnie, jak nie podoba Ci się to, że mimo wszystko szukam jakiś informacji to zawsze mnie możesz ignorować. Oszczędzisz sobie nerwów.
2
Jamie Jackson: Manchester United are not interested in Juan Cuadrado /twitter ManchesterholicUnited are understood to have no interest in signing Fiorentina's Juan Cuadrado. [guardian]Jak z Chelsea to plotka to mamy być może drogę wolną :)
0
Jeżeli kupimy Cuadrado i pozbędziemy się Alvesa oraz Songa to według mnie mamy skład kompletny.
Później można myśleć o kosmetycznych zmianach jak Reus za starzejącego Iniestę itd. ale to przyszłość :)
0
Masz rację co do Piszczka ale ja się boje poniekąd pismaków, czujesz co to by było? :D Jeżeli nasz gazety po 4 golach Lewego z Realem (Przegląd Sportowy) przez kilka dni na okładce podniecały się tym wyczynem jakby nie wiem jaki wspaniały był.
Umówmy się, Lewandowski jest dobry ale jak ja widzę jak my szalejemy za nim i stawiamy go na równi z Messim czy CR7 to mnie śmiech nabiera...
Jest solidny ale w Polsce przereklamowany, postrzelał pare goli w sparingach ale u nas jest już bogiem futbolu...
Dlatego podobnej reakcji spodziewam się jeżeli trafiłby do nas Piszczu, byłby szał i wariactwo, a na Łukaszu byłaby w kadrze tylko jeszcze większa presja.