0

Odejście Alvesa + kupno Cuadrado i nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Nawet pozostanie Songa bym przebolał bo jednak przy grze na dwóch defensywnie ustawionych pomocników może się przydać.
Co do Piszczka to sam nie wiem....kiedyś był na prawdę klasowym graczem ale ostatnio obniżył loty, na dodatek wiek i to że jest łamliwy nie wróży dobrze. Poza tym nie chce nawet myśleć co by się działo w polskich mediach...."Pierwszy Polak w Barcelonie!!!" Chyba przez tydzień by się okładka nie zmieniała. Jest według mnie dobry ale na BVB.

2

Nie wiem co w tym niewiadomego, to powinno być oczywiste. Przez brak stoperów cały czas marnował się na obronie, teraz stoperzy są więc - powrót na nominalny DM.

26

Pamiętam jak były przecieki, że ponoć Lucho nie chce wielkich zdjęć piłkarzy w tunelu, bo wyglądają jak "bogowie" i kazał je zlikwidować.
Ja osobiście jestem podobnego zdania i ten aktualny wystrój tunelu ładniej się prezentuje.

0

A no to przepraszam :) Cóż pomyliłem się, ale może to faktycznie będzie od RAC1? Zobaczymy, tak jak mówię : kopię po twitterze i jakiś koleś podrabia barcastuff no i dałem się nabrać.

0

Otóż kolego, jest to od RAC 1, bo napisało o tym teraz barcastuff, łap linka :


Najpierw pisał o tym jeden koleś a teraz znane barcastuff i piszą, że RAC 1 więc :)

0

Wszystko kopiuję z twittera, po prostu w wyszukiwarce wpisuje "Cuadrado Barcelona" i mam pełno wyników i właśnie tam jeden koleś napisał to co wkleiłem na górze, dlatego nie wyzywajcie mnie od kłamców, ja tylko wklejam :)

13

Reliable Rac1 are claiming Barcelona have agreed 35M upfront +4M variables fee with Fiorentina for Juan Cuadrado. Personal terms also agreed

1

Ale ze względu na 3-5-2 i grą trójką stoperów w obronie boczni obrońcy będą w przodzie (Alba ucierpi) i Cuadrado będzie w linii pomocy. Dla mnie bomba, niech to się tylko ziści

0

Jak jeszcze dojdzie do nas Cuadrado to jest to okienko chyba moich marzeń. Nic więcej poza Kolumbijczykiem nam nie potrzeba.

0

Kontrast pomiędzy komentarzami po meczu z Napoli a po dzisiejszym spotkaniu jest nie do uwierzenia.
Ja zachowują chłodną głowę i mimo iż wybór Lucho na trenera mi się za bardzo dobry nie wydał ale nie pieję po pięknym meczu ani nie ganię po remisie/przegranej.
Przez moment wpadłem w euforię gdy miał ponoć powiedzieć Alvesowi, że ma sobie szukać nowego klubu do czego niestety nie doszło...ale na oceny przyjdzie czas.

4

Wybitny mecz Ivana Rakiticia, świetne asysty.

2

Wielkie dzięki, to już w ogóle luksus :)

1

Serdecznie dziękuję za odpowiedź, Panu Patriskos również :)

1

Przepraszam, że przeszkadzam ale dopiero co zacząłem oglądać, kto strzelił?

0

Sami sobie zawaliliśmy Cuadrado...trzeba było go jednak domknąć przed mundialem, już w maju było głośno o tym jak cholera.
Oczywiście na mundialu się pokazał ale i cena drastycznie skoczyła. Już chyba nie mam złudzeń, że trafi do MU.
I tak te okienko jest według mnie całkiem niezłe, cóż z Juana nici ale odejście Alvesa byłoby dopiero wzmocnieniem, choć niestety nie ma głupich żeby go kto kupił.

3

No jak to dojdzie do skutku to nie powiem na niego złego słowa, jak Ty wytrzymasz te 2 tygodnie bez newsów, meczów czy plotek transferowych? :)
Z jednej strony pojechać w góry to super sprawa ale jestem uzależniony od tej strony, na szczęście mam przenośny internet, ważne że na ligę wrócisz ;)

5

Mundo Deportivo: Barçelona have submitted a €40m offer for Cuadrado, while #MUFC made an offer of €40m + €5m incentives
Hah, Zubi wariat (w pozytywnym znaczeniu) :D Ale oczywiście podoba mi się to!

0

No wiesz, ja bym wolał grać w LM i mieć realne szanse na wywalczenie wszystkich tytułów.
Alves w swoich najlepszych latach akurat też nie był kurczowo przywiązany do prawej obrony. A MU? Proszę Cię, skład jest ledwo co zbudowany i na dodatek nie pograją w Europie... siłowa liga angielska nie za bardzo mi pasuje do niego.

1

Proszę pana : 3-5-2 - na obronie 3 stoperów, 2 DM - np. Rakitić i Busi, na mediapunta Iniesta, po bokach Neymar i Cuadrado, a na szpicy Leo i Suarez.
Co jak co ale do gry z trójką obrońców pasuje.

0

Ja również, dobrze, że nie banana na avku jak Mario xD On na prawde chce do nas ale my się obijamy i tyle w temacie.
Stary, poczytaj to : http://blaugrana.pl/16629-Cuadrado-chce-do-Barcelony

0

Mi również, pasuje do nas i to bardzo :) Coraz bardziej mnie te MU wnerwia, kupują wszystkich ale mówie wam i jestem tego pewny na 100%, on chce do nas, nawet jakiś jego wujek z jego ulubionej knajpy sugerował, że woli iść do nas, na dodatek sam podkreślał, że jego idolem był R10 itd...po prostu my chyba go tak nie chcemy jak United i to boli...

7

MD from Spain reporting Barcelona have bid €40m for Cuadrado, player has a verbal agreement with Barca and his wish is to join them.
Jeszcze się nie poddaliśmy, mam nadzieję.

4

Według mnie nie. Umówmy się koleś się zapowiadał świetnie, miał asystę życia (jakże ważną) przy golu Messiego z Realem w 1/2 CL 2011 ale poza tym nic nie pokazał.
Na prawdę mamy zdolną młodzież i jeżeli zostanie trochę minut to wolałbym przeznaczyć je np. Haliloviciowi, Adamie czy Samperowi.
Sentymenty na bok, Song i Affelay mogą nas tylko blokować, o Alvesie już nie będe mówić, bo mnie zaatakuje taki jeden pan.

1

To samo Alves, żadna jakość tylko strata pieniędzy.

0

Jak to miało być wypożyczenie to i tak lipa. Pograłby tam i wrócił za rok i znowu problem. Jeżeli już to transfer definitywny, a Milan z kasą ma cienko.

2

Klasa autokar! Na pewno wewnątrz ekskluzywnie i w środku również nowocześnie. Zawsze lubię oglądać jak przed meczami LM pokazują wysiadających graczy z tych autokarów.

1

Bo klauzula jest od 2015?

2

Jeżeli nie kupimy Cuadrado i zostanie nam te 56 domniemanych mln i kupimy wtedy Vermaelena to...jeśli niestety rezygnujemy z Kolumbijczyka i decydujemy się na jeden transfer to niech chociaż kupią kogoś klasowego.

2

Ja również nie jestem pewien ale uważam iż Vermaelen czy też Agger to obrońcy po prostu przeciętni, to było tylko porównanie.
Za te pieniądze, które oferujemy można spokojnie postarać się o jakiś młody talent, który już teraz nie jest słabszy od naszych priorytetów.
Należy patrzeć w przyszłość, ja jestem rozczarowany i tego nie ukrywam. 20 mln za Mathieu (z całym szacunkiem ale szaleństwo) plus 13 za Vermaelena daje nam 33 mln i można by kupić jednego ale porządnego i z uznaną marką.
Nie liczy się ilość ale jakość, mnie zadowoliłby jeden stoper bardzo dobry niż dwóch zupełnie przeciętnych.

0

Nie chcę się tu przesadnie wymądrzać czy podawać nierealne nazwiska ale nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego nie chcemy młodego stopera.
Czy np. taki Nastasić (czysty strzał, to mi ślina na język nasunęła) aż tak odstaje poziomem od Vermaelena czy Aggera? Polemizowałbym.
Mamy już Mathieu, który na tle niby galowego i wielce przereklamowanego Pique wypadał jak klasowy stoper, to nie świadczy źle o Jeremym, mimo wszystko chciałbym go w roli takiego Adriano.
Jest tylu na prawdę perspektywicznych stoperów, które myślę, że spokojnie można by wyciągnąć za te 13 mln. Cieszę się, że przyjdzie jakiś obrońca ale można czuć niedosyt.
Nic jak czekać na eksplozję umiejętności Marca Bartry, w nim nadzieja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?