LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ma masę opcji, rozegrać, przytrzymać piłkę pociągnąć skrzydłem...cokolwiek. Prawie każda wrzutka Alvesa jest skazana na niepowodzenie, to się równa stratą piłki i końcem akcji.
Popatrz się jak sprytnie i inteligentnie gra Alba, czasem wyjdzie z kimś na klepkę a ten jest po prostu jakiś albo nieczytaty albo nie wiem, zakodowane by tylko centrować. Najśmieszniejsze jest to, że każdy by sobie dał spokój po 2-3 nieudanych centrach a ten po prostu jak w amoku...
1
Koleś znowu pokazał swój standardowo żenujący poziom, masa kompletnie bezsensownych wrzutek.
Ja rozumiem jakbyśmy mieli w ataku jakiegoś Ibre ale Munir, Messi, Pedro mają średnio 1.70 a ten wrzuca jak jakiś szalony.
Żenujący błąd przy kryciu gdzie gracz Villarealu powinien strzelić ale piłka poszła nad poprzeczkę.
Ale dla niektórych każda centra która nie poszła w trybuny jest groźna i dobra, cóż dla wszystkich obrońców Alvesa mówię serdeczne : przejrzyjcie na oczy
1
"- Alves wykonał 18 dośrodkowań, ale tylko 4 były celne, " Dlaczego mnie to nie dziwi, najlepszym argumentem jest to, że żadna nie była w trybuny... ale niektórzy i tak wiedzą swoje ;)
8
Ten mecz był według mnie bardzo dobry. Pojawiło się masę nowinek, które w zeszłym sezonie były nam obce.
- Barca gra lepiej w defensywie niż w ofensywie (nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem)
- świetny pressing, Villareal nawet nie mógł swobodnie wyprowadzić piłki, mega +
- Agresja w środku pola - mam tu na myśli Rakiticia, Cesc nam tego nie dawał, w końcu ktoś ciężko walczy o każdą piłkę a jak Ivana wspomoże Javier to już w ogóle mamy wielki komfort.
- Były odbiory, gracze z Madrigal nie mogli rozwinąć skrzydeł bo zaraz ktoś wyrastał jak spod Ziemi - tego nam brakowało, tej zawziętości i waleczności.
- Dobrze też się ustawialiśmy, każdy dobrze krył swoją strefę boiska, był tam gdzie powinien być.
- Spokój przy SFG, nie tylko w powietrzu ale i w parterze widac co daje nam zmiana Masche na Mathieu, od razu jak ręką odjął, pewniej w główkach ale i jest mega lepiej ogólnie, bo Jeremy to jest solidny obrońca i aż nie mogę uwierzyć dlaczego teraz ktoś tam sięgnął po rozum do głowy i w obronie grają w końcu obrońcy. Rożne w końcu nie są karnymi, wielka ulga dla kibiców. Stajemy się na prawdę ciekawą drużyną i to z charakterem!
2
Gra Alvesa wróciła do normy, totalny piach i kłótnie z sędzią....Douglas/Montoya im należy dać szansę.
2
6:3 już po ptokach...
2
Było tak blisko do 5:4... szkoda
1
5:3 no nie wierze... 8 bramek, perełka BPL
6
4:3 ale zarąbisty mecz!
1
4:2 .... eh...niedobrze.
6
3:2 Everton do boju !
4
Mirallas 2:1 Everton jeszcze walczy!
1
Nieprawda. To ty się zachowałeś jak palant i chyba sam sobie to przyznasz, kompletnie mnie to nie boli to jest aż śmieszne ;)
Koleś, który w co drugim komentarzu wyśmiewa i nazywa tą stronę "gimboforum" prezentuje samym sobą zachowanie z piaskownicy hahah
Ty wyszedłeś na (nie chciałem pisać wulgarnie) a nie ja. Skończ się już kompromitować, nie mam powodu się niczego wstydzić, po prostu rozbraja mnie twoja bezsilność. Ciebie zabolało, bo w końcu doczekałeś się merytorycznej odpowiedzi i od razu ci kopara opadła heh ;)
Nawet mi nie odpisuj, dosyć tych kompromitacji na dzisiaj z twojej strony, a ja na pewno ci nie odpisze, dosyć się naschylałem do twojego poziomu.
1
Dobrze chłopie, tonący brzytwy się chwyta...wszystko pokazałeś w poprzednim poście, totalna niemoc, wręcz frustracja, że cię zagiąłem więc musiałeś się pobawić w detektywa i znaleźć jakiś wpis i gadać o jakiejś fobii...akurat ty się popisałeś manią prześladowczą haha ;)
Nie będe z tobą gadał już nigdy więcej, ośmieszyłem cię a potem ty siebie. Gorzej z tobą jak z dzieckiem.
Nie miałeś już po prostu pomysłu by mi odpowiedzieć, by cokolwiek napisać.... pokazałeś jaki jesteś. Teraz coś wypociłeś ale i tak tylko po to by zachować twarz ale dla mnie nie zachowałeś.
Szkoda, miałeś cię za kulturalnego i w miare wychowanego człowieka ale pokazałeś, że niestety taki nie jesteś, mam nadzieję, że kiedyś zrozumiesz, że zachowałeś się żałośnie i kompletnie bez klasy. Tak to jest jak się nie umie przegrywać więc musiałeś coś wykombinować i to w tak dziecinny sposób...żenada.
1
Spoko, czułem, że tak będzie w końcu przygniotłem cię argumentami to żebyś nie schował głowy w piasek musiałeś coś wygrzebać...świetnie, mama będzie dumna. Ja miałem na tyle klasy i powiedziałem, że nie będe ci grzebał w komentarzach ale cóż ty musiałeś z czymś wyskoczyć bo nie masz jaj mi przyznać racji to chwytasz się czegoś innego.
Na prawdę żal mi ciebie, gadamy o "A" palą ci się już gacie to się bierzesz się ni z gruchy ni z pietruchy za "B"
Myślisz, że mnie to zabolało? Hehe ;) Nie muszę ci się z niczego tłumaczyć, ja napisałem spory wpis i go obroniłem a ty się zachowałeś żenująco. Ty teraz kompletnie nie odpowiedziałeś merytorycznie i kompletny brak argumentów, zabiłem cie twoją bronią i tyle. I ty się na prawde otrząśnij bo to, że grzebiesz w czyichś rzeczach nie dowartościowuje cie w żaden sposób, na prawdę śmieje się z ciebie ;) Żenujące z twojej strony ale ja cię nie będe wychowywał.
1
Po pierwsze primo, czemu wyjeżdżasz z Albą? Czy ja w poprzednim poście gdziekolwiek poruszyłem jego temat? Obsesja?
Dlaczego mówisz, "ja nigdzie nie napisałem że wszystkie wrzutki były dobre," no Boże widzisz i nie grzmisz ?! Nie będe grzebał w twoim profilu ale na 300% pisałeś gdzieś że miał bardzo dobre wrzutki i ,że "wszystkie były w pole karne" - o to się mogę założyć, teraz ty kłamiesz i wypierasz się, że tego nie powiedziałeś, broniłeś tych wrzutek właśnie argumentem, że były w pole karne.
Dlaczego nie umiesz zdjąć tej maski i powiedzieć, że te wrzutki były fatalne no chyba mi nie powiesz że były nawet "przeciętne, teraz się wypierasz...
Gdzie ja powiedziałem, że "inni" grali super? Czytamy ze zrozumieniem. Mnie po prostu rozbroiło w ogóle pojęcie, że Dani Alves kreuje...przecież wrzutki, które zgarniał Casillas, Carvajal, bądż Pepe to nie była kreacja no bez jaj (materiał pokazuje, że nie kłamie!)
Nikt według redakcji nie miał więcej kluczowych dograń? No dobra i co z tego? Na te 17 dograń wyszły mu 3 i to jest według Ciebie powód by go bronić przez 3 miesiące i mówić jaki to był najlepszy w końcówce sezonu? Po pierwsze daj sobie powiedzieć, że bramki zawalił obie a jego wrzutki to była komedia, jeżeli ktoś centruje to oczywiste jest, że coś mu się tam uda, nie porównuj go z Cesciem czy Iniestą bo to pomocnicy a on jest obrońcą, miał się wywiązać z gry obronnej ale zawiódł a to, że środek pola nie funkcjonował jak należy to inna sprawa.
Chciałbym by znalazł się gdzieś tutaj taki zapatrzony fan Alby albo Mascherano, pisałby o tym meczu teraz to co ty o Alvesie, nie dasz sobie nic powiedzieć, przyznaj że go lubisz a nie zgrywasz obiektywnego.
0
Jesteś nie do zdarcia....obejrzałeś filmik? To zadaj sobie pytanie czy te centry były dobre. Co mnie obchodzi, że były w pole karne jak były beznadziejne? Myślałem, że przejrzysz na oczy ale nie...ja ciągle kłamie. Nie chcę z Tobą walczyć ale cały czas zarzucałeś mi brak argumentów, teraz podesłałem Ci filmik, który zawiera wszystkie dogrania Alvesa w tym meczu, są one fatalne ale kompletnie nie odniosłeś się do tego materiału wideo, nie wiem czy stchórzyłeś czy jak ale chyba zaczynasz mnie unikać. Miał bardzo dobre wrzutki? Jak nie obejrzałeś to obejrzyj, link masz u góry. Chętnie zaraz podeślę Ci cały mecz z Elche i minuty błędów Alvesa byś mógł zobaczyć, że potrafię bronić swojej tezy.
0
Specjalnie notowałem błędy Alvesa w meczu z Elche, mam napisane minuty także sobie obejrzysz.
0
0
Nie pisz mu tak, bo to jest woda na młyn...znowu zacznie swoje : Mascherano, Alba, Bartra ojechany jak tirówka itd...ja już z nim nie raz walczyłem ;)
0
Ja widzę, że ty masz zarąbisty system. Dajesz Ctrl + f -> wyszukujesz frazę "Alves" i spamujesz pod każdym komentarzem...
Myślisz, że piszesz coś nowego za każdym razem? Powtarzasz się, piszesz wiecznie to samo, gdy tylko ktoś odpiszę to jest "niemerytorycznie".
Piszesz takie głupoty ale....dobra ja nie mam argumentów także cześć ;)
7
Cieszyć, bo jest świetnym def. pomocnikiem
3
Brutalna prawda... ;/
27
Dziś można bez obaw powiedzieć, że był to transferowy niewypał. Pamiętam wtedy też przyszedł Modrić do Realu, a że wtedy Chorwatowi tam nie za bardzo szło to każdy się śmiał jaki to błąd ze strony Realu...dziś to Alex jest błędem z naszej strony, a Luka rozkwitł jak piękny kwiat i był/jest bardzo ważnym elementem w Realu.
Jak wyciągniemy za Songa 10 mln to będzie cud...nie sprawdził się w naszych szeregach ani jako stoper, ani jako def. pomocnik.
2
Munir, Samper, Grimaldo, Bartra i wielu innych są swego rodzaju odpowiedzią na wszystkie wątpliwości odnośnie jakości naszej szkółki.
Wiem, że może Munir nie jest do końca naszym wychowankiem ale widać jak wykształciliśmy świetnego napastnika.
"La Masia się skończyła" - mówili....i nie mieli racji. Po prostu jest pewien problem, że chodzi głównie o siłę przebicia.
Kiedyś mieliśmy niezłych grajków, teraz mamy gwiazdy, taki Iniesta czy Xavi mieli o wiele łatwiej niż teraz choćby Roberto czy Rafinha, inaczej jest próbować wygryźć ze składu Deco (choć mu nie ujmuję) a inaczej Iniestę...
Mamy dalej bardzo zdolną młodzież ale przy Messim, Neymarze, Busquetsie, Suarezie, Rakiticiu itd. wiadome jest, że nie będą pierwszoplanowymi postaciami jak kiedyś ale idea klubu pozostała taka sama.
0
Mam nadzieję, że już niedługo te próby zaowocują w odbiory. Nie powiem, grał intensywniej niż w ostatnich czasach ale często było widać w nim mniejsze zaangażowanie. Mimo wszystko nie ganię Leo, zagrał dla mnie dobry mecz i tyle, a co niektórzy już tu o najlepszej wersji piszą to jest to gruba przesada jak dla mnie.
0
Chyba za szybko wyciągacie wnioski po średniaku Elche. Messi zagrał niezły mecz ale bez przesady.
Wcale, że nie pracował tak w odbiorze i pressingu jak wy tu piszecie, zaliczył 2 faule i kilka powrotów, mimo wszystko podczas gdy Rafinha i Munir biegali Leo miał po raz kolejny spacerniak.
Jeżeli tak wychwalacie grę Messiego w obronie to w takim razie nie wiem jak określić grę Rakiticia w tym elemencie... Wyolbrzymiacie i tyle.
Aczkolwiek Leo zagrał całkiem całkiem lecz wolałbym się wstrzymać z tą tezą.
To samo Alves...ludzie to było tylko Elche, przyjdzie Real i znowu każdy będzie ośmieszał Daniego, nasz przeciwnik wczoraj nie stworzył ani jednej groźnej składnej akcji.
5
Rozumiem, że każdy z was jest podekscytowany (ja również), zobaczyć Barcę w ważnym meczu po tych miesiącach, nowi zawodnicy itd...
Ale mam ochotę nie wiem...zrobić zdjęcie, zapisać wpisy pod tym artykułem, cokolwiek.
"Wrócił stary dobry Messi" nic mnie tak nie bawi...rozumiem rozegrał całkiem niezłe spotkanie ale jak na El Madrigal za tydzień pójdzie mu słabo to każdy będzie wieszał na nim psy.
Mecz był przedni, zagraliśmy dobrze, szybko, dynamicznie, pojawiły się strzały itd. Ale tak jest co roku na początku sezonu, wychwalamy każdego a za tydzień każdy nagle zupełnie zmieni zdanie.
Tak samo śmieszy mnie to, że niby Messi uczestniczył w pressingu i obronie, okej 2 razy sfaulował, może 3 razy się wrócił ale i tak było mało zaangażowany w defensywie ale, że to Leo to każda interwencja na naszej połówce jest przez was wyolbrzymiana do nie wiem jakiego stopnia...
Ja podchodzę nieco sceptycznie do początku sezonu, pamiętam rok temu 7-0 z Levante, każdy wtedy piał z radości a potem było jak było. Opanujmy się.
0
Nie chciałem Cię urazić, myślałem że nie należy brać tego na poważnie ale w takim razie strasznie mi głupio, przepraszam, nie jestem typem, który szydzi z cudzej choroby.
Źle Cię oceniłem, rozumiem że może Ci nie być łatwo, w takim razie trzymaj się i weź się w garść. Dasz radę!
0
Ale Ty tak na serio zawsze z tym litem i antydepresantami czy sobie jaja robisz? Jeżeli zachowałem się nietaktownie to przepraszam ;)