LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie w takich momentach przydałby się Eto'o, w klubie nie będzie obcy i zna się z piłkarzami, a te kilka meczy przyzwoicie zagra.
0
Na razie nie. Może się dowiemy później ale to może być coś z transferem. Teraz jest głośno o wymianie Agger-Song.
1
.@AgenciaNews: Daniel Agger opuścił zgrupowanie Liverpoolu w Princeton (USA) i wraca do Anglii. Przypadek? I Song i Agger opuścili zgrupowania...chyba faktycznie będzie wymiana :)
6
Według @AgenciaNews Barça i Liverpool negocjują transfery Daniela Aggera i Aleksa Songa. Czyżby wymiana?
1
Akurat obrońca może być wiekowy, nie mam do tego sprzeciwu ale każdy przed tym okienkiem spodziewał się takiego turbo kozaka na obronę - coś jak Mehdi Benatia...a zostaliśmy po prostu oszukani.
Ja czuję rozczarowanie, tyle lat i kupujemy dwóch takich sobie stoperów, oczywiście nie ujmuję im ale oczekiwałem na coś lepszego. Jak tak słyszę, że De Vrija Lazio kupiło za 8.5 mln a my za 2x tyle kupujemy Aggera to mi się lekko niedobrze robi i taki bunt się we mnie rodzi... Nie o takich stoperów walczyliśmy.
1
Aż tak słaby jest? Przyznam bez bicia, że nie miałem okazji oglądać go często ale co mi się w nim podoba to wzrost (1.91) no i jeszcze taki stanowczy mi się wydaje, w sensie nie "patyczy" się. Ogólnie minus to na pewno wiek i chyba trochę podatny na kontuzje jest...wolałbym za te 15 mln np. Tego Schara z Bazylei czy Balante, po prostu poziomem nie odstają a transfery bardziej przyszłościowe. Mimo wszystko będziemy mieli w końcu stoperów na obronie a nie Masche (choć def. pomocnik z niego świetny).
0
Siema, dawno Cię nie widziałem :) Czeka nas depresja, ty już miałeś się wieszać po Mathieu, a tu kolejny cios...sam nie wiem co mam o tym myśleć. Przynajmniej będzie czwórka prawdziwych stoperów. Spokojnie, jest szansa na Vermaelena xD
0
Liverpool centre back Daniel Agger (29) is willing to accept a pay cut to join Barcelona. Transfer fee would be 15M. [sport], co o tym sądzicie?
0
Zagrywka na podbicie ceny, kiedyś było 34, potem 42, a teraz 50...Myślę, że jak Cuadrado napisze taki list jak Mathieu czyli poprosi o odejście to powinno pójść łatwiej.
2
A ja osobiście uważam, że nie powinieneś się pluć o takie drobne błędy, które w żaden sposób nikomu nie przeszkadzają i jak już się robisz taki "ą" i "ę" to chociaż od Ciebie można wymagać perfekcji. Trochę słaby ten twój argument, to oczywisty błąd, tak samo jak ten ze "Stegenem" - również błąd ale destro może powiedzieć, że "osobiście uważa, że powinno się pisać bez "Ter". Widzę, że to ty sobie wymyślasz prawa pisowni, to co sobie "uważasz" nikogo nie będzie obchodzić. Bez odbioru.
1
Jak już taki z Ciebie perfekcjonista to "niemiec" się pisze wielką literą "N", tak mniemam.
2
Do 3-4-3 czy 3-5-2 pasuje idealnie. Na dodatek walczak i żelazne płuca, poza tym zawsze podkreślał, że chce do Barcy więc jak najbardziej brać!
1
Z Alvesem na prawej obronie to nie plan taktyczny tylko jak drastycznie ułatwić autostradę do naszej bramki każdemu przeciwnkowi...ten koleś to jest jak słowo daje parodią obrońcy.
Ta rewolucja jest do bani jeżeli nie pozbędziemy się tego kaleki, mniejsza z tym, że za rok odejdzie za darmo. Może to głupio zabrzmi ale z Alvesem nie liczybym na nic w przyszłym sezonie, on już nam dość krwi napsuł...cały świat się śmieje i zaciera ręce bo grać z tym celbrytą to tak jakby grać w dziesiątke, na starcie osłabieni...
0
Agger...temat wałkowany co roku, już wolałbym jakiegoś perspektywicznego, młodego stopera niż jego. Myślę, że za te 15 mln można by kupić lepszego defensora. Cieszy mnie to, że chcemy kolejnego obrońcę ale typy Vermaelen czy Agger mnie zupełnie nie przekonują.
1
Nasza prawa obrona to była największa bolączka i katastrofą w zeszłym sezonie, a nie środek. Odejście Alvesa jest dla mnie sprawą prostą - to miernota i jak słowo daje beznadzieja.
On już tu od dawna nie powinien grać, poziom dno dna. Miałem ochotę wydłubać oczy jak patrzyłem jak kaleczy. Jego odejście powinno być tak oczywiste jak to, że jutro wzejdzie słońce.
0
Zgadzam się ale pomyśl co może być za rok, dadzą nam sankcję i jesteśmy umoczeni. Może głupio to zabrzmiało ale miałem na myśli żeby obsadzić potrzebne pozycje. Różnie może być, ktoś się wykruszy i nie będzie nawet jak go zastąpić. Trzeba patrzeć przyszłościowo, a z tego co słyszałem to jeżeli "nakupimy ile się da" i potem facet będzie chciał grać a dostaniemy sankcje to chyba nie możemy również sprzedawać.
0
W takim razie tego Nastasicia (skoro 15-20 mln, to jest to promocja a City chce go sprzedać, jak można zmarnować taką okazję?) albo Schara i do tego Cuadrado - i nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Biorąc pod uwagę wiszącą nad nami sankcje trzeba nakupić ile się da.
0
Wiem ale jeszcze zobaczymy, 3-5-2 to dosyć nowoczesne ustawienie, w takim razie w moim ustawieniu zamiast Cuadrado dałbym Rafinhe.
0
http://www.footballuser.com/1049857/FC_Barcelona -> Moje ulubione ustawienie i chyba najmocniejszy skład.
18
Komunikacja na lini Eto'o - Messi była świetna. Nikt nie zabierze im tych wspólnych lat gry, aż miło było patrzeć.
W końcu znają się bardzo dobrze i to jak Samuel pięknie wyszedł przy jego drugiej bramce i ta asysta Leo...to się po prostu nazywa zgranie. Ogólnie trzeba przyznać, że mecz był przedni i Deco zakończył karierę w najlepszy sposób jaki mógł, bramki dla obu zespołów, a szczególnie ta druga pięknej urody.
Jedynie szkoda, że zabrakło R10...
21
Bez R10 wartość meczu spadła o 50%...
1
No i każdy kto ma choć trochę oleju w głowie rozglądnąłby się za tym Nastasiciem, a nie za Vermaelenem.
0
Jeżeli chodzi o ŚO to czemu tylko Marquinhos? Jest Doria, Schar czy Balanta oczywiście równie młodzi, nie gorsi, a na pewno tańsi i w ogóle jest w czym wybierać, a co do Cuadrado to mamy ten przywilej, że on chce iść do Barcy co wielokrotnie podkreślał.
1
Żaden piłkarz nie zasługuje na prezentacji na "taką złość". Nikomu niczego złego nie uczynił. To jest po prostu podłe ze strony ludzi inaczej się tego nie da nazwać. Chyba każdy by się załamał jeżeli twoi nowi kibice nazywają cię "Jerymym brudną suką Mathieu" -> to jest upadek wszelkich obyczajów i wartości i to nie zależy czy przedtem kupilibyśmy Silvę czy Kompanego.
Ja go osobiście podziwiam, został tak obrażony i zmieszany z błotem a mimo wszystko zachował twarz i mimowolnie się uśmiechał. Porównaj sobie przywitanie Jamesa - 45 tys ludzi, i absolutna bezgraniczna miłość do nowego gracza, a prezentacja Mathieu - gwizdy i zupełna znieczulica społeczna...
62
Szczerze to mi żal tego Mathieu. Chłop sobie chciał przejść do Barcy i został tak brzydko powitany, że aż wstyd dla kibiców...
Czy to jego wina, że chciał wykorzystać życiową szansę? Czy to jego wina, że "wygląda jak wygląda"?Czy to jego wina, że Barca go kupuje w takim zaawansowanym dla niego wieku? On na to nie miał wpływu, po prostu chciał dołączyć do wielkiego klubu i każdy by chciał.
Po tej aferze na Wikipedii i tymi gwizdami na prawdę mi się przykro zrobiło bo wygląda mi on na takiego zwykłego spokojnego faceta a wszyscy niesprawiedliwie go oceniają i uważają za potwora.
Jest to smutne dla mnie, bo na takie "przywitanie" nigdy nie zasłużył, nikt nie chciałby być w jego skórze.
0
Właśnie szukam i szukam i same tekstowe transmisje...
0
Ma ktoś linka do meczu Lecha, sorry że pytam.
1
Prawda jest taka, że za rok chyba będzie sankcja a nawet jeśli nie, to wykorzystaliśmy już budżet z przyszłego okienka (120 mln to 2 okienka po 60). Problem w tym, żę tą klauzulę Reusa mogą wykupić wszystkie wielkie kluby ale szejki zawsze dadzą mu największe pieniądze.
6
Pogba mógłby za rok zostać dwudziestym Francuzem. Według mnie jest/będzie to najlepszy pomocnik na świecie, za starzejącego się Inieste w sam raz ale to za rok mam takie małe marzenie :)
0
Z Realem gramy w dzień powrotu Suareza :D Chyba..