1

Życzę mu tego z całego serca choć Niemcy to murowany faworyt i to nie podlega dyskusji.
Poza tym wszyscy mówili, że "Leo zacznie biegać, bo teraz są najważniejsze mecze tej imprezy", a tu nic.
Nie chce tu porównywać ale Messi kiedyś biegał i był ruchliwy niczym teraz Robben, oczywiście Arjen nie dorasta mu do pięt w szczytowej formie Leo ale jeden jest w najlepszym wieku do piłkarza a drugi po 30stce i Robben po prostu jest wszędzie, haruje i daje z siebie wszystko, chciałbym zobaczyć ile km zrobi w meczu Messi a ile on.
Mówicie "lepiej mądrze stać niż głupio biegać" - zgadzam się ale od piłkarza trzeba wymagać chociaż minimalnego zaangażowania.
Dalej wierzę, że się "obudzi" ale jak patrzę na kompiliacje na yt jak Messi grał w 2009, 2010 - widoczny, potrafił okiwać całą jedenastkę a teraz pierwszy lepszy nawet go kryć nie musi i strata, nie to przyspieszenie co kiedyś. Kiedyś nazwisko Messi w meczu słyszało się praktycznie non stop a teraz może co kwadrans...
Chciałbym by Argentyna wygrała, bo najzwyczajniej należy utrzeć nosa Niemcom, którzy po pogromie z Brazylią poczuli się zbyt pewnie. Ostatni dzień MŚ...

2

No i sprawa z Mathieu niestety się komplikuje : / Ponoć Barto daje 15 mln a prezio Valencii trzyma się uparcie klauzuli.
Słyszałeś, że Rojo zalajkował przerobione zdjęcie koszulki Barcy z numerem 5 i napisem Rojo? Puścił "oczko" w naszą stronę :)

2

1 )We'll see about Benatia in coming days. Barca wasn't hopeful about Benatia. But with MCFC going for Mangala, things can change. Difficult.
2 )Manchester City is very closed to sign Mangala. It is believed that Manchester City also has given up on Benatia. Barca is interested.
Biorę z twittera semprebarcaa

1

Barca is still 100% chasing Mathieu.Optimistic. PSG told Barca they don't want to sell Marquinhos. Negotiation going on with Cuadrado.
No i ponoć jeszcze interesujemy się Benatią.

0

Nie chcę ale muszę się z Tobą zgodzić xD jeżeli ktoś myśli, że na obronie zagra chłop który od najmłodszych lat grał w napadzie i nigdy nie był szkolony na tą formację jest conajmniej niepoważny.
W końcu w szkółkach uczy się - krycia, pułapek ofsajdowych no i wielu innych elementów. Pedro pasuje na obronę jak pięść do nosa.

0

Pytanie nie na temat : Jakim cudem Ibra jest w koszulce z 10/11, czy to jakieś zdjęcie z pre-sezonowego sparingu? Bo przecież odszedł już po 09/10.

1

Najlepszy obrońca BPL w 12/13. Jakby przyszedł on, jakiś młodzik (może być choćby ten Schar) i do tego Aurier bądź Cuadrado to jest bajka! :)
trochę się rozmarzyłem...

1

Official: Granada confirm the transfer of Barcelona goalkeeper Oier Olazbal (24), he will sign for 4 seasons
Misja szrot idzie w dobrym kierunku!

1

No dokładnie :) Trzeba coś pozmieniać, bo 4-3-3 to u nas znają jak świat. Musimy wprowadzić element pewnego zaskoczenia, czegoś nieprzewidywalnego.
Masz rację - czas coś pokombinować z ustawieniami.

0

Albo 4-3-3 albo 4-2-3-1. Jak sam zbuduje taki skład to pośle ci na priv bo na razie w "choose your team" mam same reprezentacje także muszę to ogarnąć :) I chyba lepiej by Rakitić i Iniesta grali razem.
Busi według mnie nadaje się bardziej na "autobusy" Masche będzie idealny na ofensywnie grające zespoły np. na Borussie.

1

Całkiem niezłe, tylko dałbym Cuadrado niżej i zamiast Masche Busiego - tylko ze względu na wzrost :) Zacznijmy się ubiegać do sztabu Lucho xD

0

Nareszcie! Myślałem, że się tej oficjalki nie doczekam...

0

Nareszcie! Już myślałem, że się go nie pozbędziemy. Jak był Pep to na niego stawiał i grał całkiem dobrze, pamiętam że zagrał nawet z Chelsea.
Szkoda chłopa ale to dobrze dla obu stron.

0

Ale pojęcie "sezonowość" odnosi się do stylu "kibicowania" a nie czy ktoś będzie pamiętał o jakimś zawodniku. Jeżeli Cię źle zrozumiałem to sorry. W takim razie jak ktoś kibicuje od 1990 i nie zapamięta jakiegoś zawodnika z tego składu to jest sezonowcem?Ale może źle skumałem.

1

A nawet trzema :) 2 ŚO i PO rozwiążą sprawę.

0

Spoko :) Ale sam przyznaj, że Iniesta i Cesc mieli końcówkę bardzo kiepską. Jak oni mieli formę to i atak miał z czego żyć.
Przecież jak Don Andres miał formę czy Fabs wyśmienitą jesień to przecież nikt nie narzekał na brak bramek.
Głównie obwiniałbym za to pomoc.

0

Co do Lukaku to chodziło mi o fizyczność. Czy my aż tak na gwałt potrzebujemy napastnika? No pomyśl - każdy wie, że drużynę buduje się od tyłu.
Nie "płaczę o obrońców" ale byłbym o wiele spokojniejszy gdybyśmy np. mieli już kupionych dwóch stoperów i prawego obrońce, i po tych wzmocnieniach rozglądalibyśmy się za "9"
Tutaj teraz wszyscy są zauroczeni Suarezem i tym całym transferem a według mnie większy sens miałoby kupienie choćby Mandżukicia - rok starszy ale wyższy i cena 22 mln i mielibyśmy 50 mln w kieszeni a poziom mają podobny.
Dlaczego uważasz, że nam brakuje recydywisty? Czy to jakiś przywilej? Wręcz przeciwnie...

3

Mam mieszane uczucia co do tego Suareza. Może to być transferowy hit, a może być totalną klapą.
Nasz atak według mnie był bardzo dobry, tylko pomoc nie dawała dobrych piłek. Alexis pokazał na MŚ, że więcej swobody czyni z niego na prawde klasowego zawodnika.
"9" jest potrzebna ale można by się zaopatrzyć w kogoś o innym profilu niż Gryzoń, nie dość że recydywista to straci pre - sezon i część sezonu...
Nam potrzeba takiego byka w napadzie, a Suarez może lepszy fizycznie od Neymara ale do np. Lukaku mu sporo brakuje.
Na razie huraoptymizm z waszej strony, ja szanse że ten transfer wypali daje 50/50.

0

Cadena Ser pisze, że przed niedzielą. Nie wiem czy się doczekamy oficjalki...

0

Dokładnie, jego symulki mnie dobijają. Wiem, że może z niego nie wyrwidąb ale mógłby chociaż tak nie pajacować.

2

W końcu ktoś mnie tu zrozumiał, miał te Euro 2012 ale jest według mnie nieco przereklamowany. Wszyscy tu na mnie z pyskiem a ja przecież napisałem to co o tym myślę i nie każdy musi sie ze mną zgadzać.

0

Ale widać jak na dłoni, że właśnie nie chcemy kupić "Abidala" na PO tylko bardziej takiego "Alvesa" i w sumie jest to logiczne gdyż kiedyś to nasza prawa strona śmigała jak trza i wypadałoby uspokoić lewą.

1

Podzieliłem się tylko z wami moją opinią, z którą nie musicie się zgadzać. Co z tego że może ma znakomite zapędy ofensywne skoro w obronie wcale nie jest taki wybitny. Nie może być dwóch skrzydłowych po bokach, to nas zgubiło i nas jeszcze nie raz zgubi.

0

Zupełnie poważnie.

0

Bo jest chuderlak, niski i nie przekonuje mnie jego gra w obronie. Co z tego jak się stara skoro pierwszy lepszy napastnik jest od niego o głowę wyższy.

1

Sprzedać Albe i kupić porządnego LO. Prawa strona zawsze była bardziej ofensywna i akurat mimo wszystko widziałbym tam Cuadrado.
Jeden boczny obrońca musi być wysoki, nie spodziewam się jednak aby sprzedali Jordiego. Chciało go Manu i wtedy trzeba było im go opchnąć za sporą kase i kupić kogoś jak Abidal.

0

Tak jak mówiłem ja kompletnie nie wierzę w Enrique. W takim momencie Barca potrzebowała trenera z nazwiskiem.
LE nie ma doświadczenia, nie prowadził żadnego wielkiego klubu i praktycznie niczego wielkiego jako trener nie osiągnął.
Suarez to zachcianka Bartomeu, nie Luisa.

0

Bo mają Ancelottiego, który ich poukładał i my mamy Messiego, który nie biega i nie chce oddać swojej pozycji.

0

Może i masz racje :) Na ocene transferu przyjdzie czas.

0

LE jest według mnie strasznie przereklamowany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?