LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Holendrzy się urwali z choinki...dzisiaj nie wygrał lepszy. Piszę zupełnie obiektywnie.
0
Karny!!
0
hahha suprajs :D Czekam na karne, to będą dopiero emocje.
0
Jestem za Meksykiem ale postawiłem na tulipanów. Mimo wszystko to bardziej na awans zasługują ci pierwsi, myślałem, że ten ich mecz z Brazylią to przypadek i niestety postawiłem na faworytów...
1
A tak a propos to u mnie ulewa stulecia, w końcu z Rybnika to do mnie niedaleko, leje jak z cebra już chyba 15 minut.
0
Ale 24 - latek nie będzie się godził z rolą rezerwowego, Mathieu byłby trochę jak Adriano - solidny i poczciwy zmiennik.
2
Mówcie co chcecie ale na zmiennika byłby w sam raz :)
0
Valencia say they don't want to sell Jeremy Mathieu for less than the 20M buyout fee, but they are already looking for a substitute. [md]
No i nawet Mathieu nie kupimy...
0
Ja postawiłem 2:0 dla Holandii i również 2:0 dla Kostaryki :)
0
Jak myślicie kto wygra : Holandia czy Meksyk?
0
PSG centre back Marquinhos (20) told his club that he wants to join Barcelona this summer, but PSG want at least 40M for the player. [md]
No ciekawie...
0
Alves 7.0? 11 strat - to już samo mówi za siebie, nie wiem o co chodzi z Marcelo? to Dani jest najsłabszym ogniwem Brazylii jak i Barcelony.
Na tyle strat nie może sobie pozwolić żaden piłkarz (Alexis też pod tym względem jeszcze gorzej) ale on jest obrońcą.
Moim zdaniem to za wysoka nota ale to tylko moja opinia, z którą nie każdy musi się zgadzać.
Bravo chyba zagrał najlepiej z wszystkich naszych barcelonistów w tym meczu, Neymar - grał z kontuzją więc i tak chylę czoła, a Alexis - no jakby strzelił karnego to zaliczyłby bardzo udane spotkanie, a tak skaza została.
Ogólnie mecz był przedni i chciałoby się więcej takich widowisk oglądać :)
0
Tak, tylko policzcie sobie podatek to wyjdzie z ponad 50 milionów euro, a teraz przy nowej klauzuli jeszcze więcej...
0
Raczej nie. Ja jestem za 4-2-3-1 i Messi przed napastnikami. Rakitić tylko w Chorwacji gra na DM'ie.
http://www.futhead.com/14/squads/13713808/ -> to tylko taki przykład, co o tym sądzisz?
3
Według mnie to dobra decyzja, lepiej zainwestować w obronę, a potem w atak. Pomoc mamy zabezpieczoną na lata - Denis czy za niedługo Halilović.
Nawet jeśli Xavi odejdzie to i tak mamy 4 graczy na 2 pozycje. Ktoś kiedyś takiemu Inieście czy Generałowi musiał zaufać, śmiejecie się z Roberto ale ja bym go jeszcze nie skreślał.
1
I teraz też może im się sprawdzić, kto wie? :)
0
"Suarez is 100% coming to FC Barcelona. Club has a personal agreement with him. Already confirmed before."
Spokojnie, Marca i AS podniecają się Falcao, a MD i Sport Suarezem więc nie wiem co się tak rzucacie.
Rok temu też na okładkach non stop Neymar i Bale.
I druga fajna informacja:
Before watching Fabian Johnson (26) and Serge Aurier (21) at World Cup, Barcelona had already scouted them at Hoffenheim and Toulouse. [md]
A ponoć Arsenal chce Debuchy'ego co oznacza, że odpuścili Auriera i to trzeba wykorzystać. Debuchy ma być ich zastępcą Sagny.
0
Co za Brama!!!
0
Tyle to ja też wiem, ale oni zrobią co zrobią :)
0
"El Barcelona intentará el fichaje de Mathieu o el de Joao Miranda
Ficharán a uno de los dos centrales deseados…"
W tłumaczeniu : Barca wybierze albo Mathieu albo Mirande.
2
Z tego wszystkiego najbardziej szkoda mi było Alexisa, jak ciut ciut byłem bardziej za Brazylią to jemu jak najbardziej życzyłem by trafił karnego.
Chile miało pecha, że padli na Brazylię,bo tak zaszliby na pewno dalej.
0
No ale by mi trafiło ! :) Wiem, cóż muszę przełknąć gorycz porażki. Od tego meczu typer liczy się jakby od nowa?
0
Dzięki wam za odpowiedź, kurde gdyby sędzia uznał ten gol Hulka :/
0
Typy się liczą tylko na 90 minut? Dałem 2:1 do Brazylii i np. jakby w dogrywce strzelili to i tak nic nie zdobęde?
2
Jeszcze jeden gol dla Brazylii i zaliczę bardzo udany debiutancki typ Mundialowej Ligi Typerów :) Stawiałem 2:1 na oba dzisiejsze mecze.
0
Dwie cięte riposty w tak krótkim czasie :D
8
Jeżeli my chcemy Suareza, a L'pool Alexisa to niech niech nam jeszcze dopłacą :D Serio coraz bardziej zastanawiam czy "gryzoń" powinien do nas przyjść kosztem Sancheza, a jeszcze to my mamy im dawać 60 mln czy więcej...
0
Poza tematem : Jak typujecie? Ja 2:1 w obu meczach ale nie wiem czy Chile nie zrobi niespodzianki.
0
Wiem właśnie xD ale może w końcu wypali. Niech Lucho zabawi się w Adbustera i "sprawdzi to":D
Ale Rafinha to talent nieprzeciętny, musisz przyznać.
4
Nie chce mi się w to wierzyć, a właściwie po co nam Kroos? Nawet jeśli Xavi odejdzie to jest Roberto czy Rafinha - zaufajmy naszym talentom.