0

Jak się z nim nie uda to można przecież powalczyć o równie młodego stopera, który na pewno nie jest wart takiej fortuny.
Np. taki De Vrij, na mundialu sobie całkiem całkiem radzi, a myślę iż tak poziomem by nie odstawał od Marquinhosa.
Jest wielu młodych stoperów, których można kupić za te 35 mln :) Może ten Schar z Bazylei? Za bardzo się uparli na Mathieu i Marcosa...

0

No właśnie nie :) Zmienili zdanie i jest do wyjęcia za 40 mln, ponieważ Benatia chce większej kasy i ten cały prezio z tym "61 mln" może się ugryźć.
http://www.football-italia.net/50821/roma-want-€40m-benatia

0

Jak informuje kataloński Sport, na dziś zaplanowane jest spotkanie dyrektora sportowego Barçy, Andoniego Zubizarrety, z jego odpowiednikiem w Valencii, Rufete, w celu przedyskutowania transferu Jérémiego Mathieu.
Mówi się, że ta postawa może ulec zmianie w ciągu kilku nadchodzących dni, gdy Barça złoży oficjalną ofertę zakupu stopera. Sport pisze, że podczas dzisiejszych negocjacji Barça wreszcie może posunąć się do przodu w rozmowach z Valencią.

Według Sportu Barça oczekuje na dalsze ruchy transferowe PSG i dopiero po tym, jak paryski klub wzmocni swoją defensywę, to Barcelona wróci do walki o Marquinhosa; wczoraj francuski dziennik le10sport.fr pisał, iż PSG odrzuciło ostatnią ofertę katalońskiego zespołu opiewającą na 35 milionów euro i kartę zawodniczą Daniego Alvesa, dodając, że klub byłby bardziej skłonny negocjować wymianę Pedro.

Obecnie na liście życzeń Zubiego, poza Mathieu i Marquinhosem, poza jej stałymi bywalcami - Mirandą, Mangalą i Mehdim Benatia - znajdują się również Federico Fazio i Bruno Martins Indi.
źródło: Sport/le10sport.fr

7

Zawiodłem się na Gmochu, miał być taniec po zwycięstwie Greków, a tu lipa.

0

Może dlatego, że obok ma ogarniętych stoperów i wielka szkoda, że nie pogra sobie z nimi w PSG.
Jego odejście nawet za darmo to potężne wzmocnienie. Świadczy tylko o jego inteligencji jak wrzucał na okrągło piłki jak szalony na piłkarzy, którzy w sumie mogli mieć 1.70 wzrostu, żeby te wrzutki chociaż celne były, a tak "straszył gołębie na stadionie". Bryluje na Instagramie tylko...

1

On tu zostanie bo nikt nie chce go kupić. Liczyłem, że PSG, takie jelenie jeszcze się skuszą ale niestety.
Xavi akurat mógłby zostać ale Alves to beznadzieja, kolejny rok "autostrady" dla przeciwników po naszej prawej stronie...

9

Kroos jest nam niepotrzebny. W ogóle według mnie nie potrzeba nam kolejnego pomocnika.
W zeszłym sezonie był : Cesc, Iniesta, Roberto, Xavi. Odszedł : Cesc, Xavi i przyszedł Rakitić i Rafinha.
Na ten sezon będzie : Rakitić, Rafinha, Iniesta, Roberto. Czyli taka sama ilość graczy na te pozycję, a i tak taki Roberto prawie nie grał, a przecież młody Alcantara ma papiery na grę więc się zbalansowało : odeszło dwóch - przyszło dwóch.
A tak btw. to Kroos to dla mnie taki sobie playmaker, co prawda strzał to ma chyba TOP 3 na świecie ale poza tym już niewiele.
Zaufajmy naszym talentom jak Roberto czy Rafa, a już za sezon może dołączyć Halilović.
Jedynym pomocnikiem, którego bym widział w Barcelonie to Pogba ale aktualnie to niemożliwe.

0

Może by się to nie okazało głupie, on w Liverpoolu jest bogiem i dla jego dobra powinien zostać. Wszedłem na rm,pl (tylko by sprawdzić czy mają tego Falcao) i koleś napisał coś mądrego (o dziwo!) na temat Barcy i Realu.

"Nawijacie o tym Suárezie, że do Realu, że nie do Barçy.. Ja sie pytam co tej Barcelonie da Suárez jak oni obrony nie mają? Jak im się cały styl zmienia, styl pielegnowany przez lata. Naprawde wy wszyscy myślicie ze to jakaś gra komputerowa? Ze jak Suárez w koszulce Barçy to juz bedzie nawijal jak w L'poolu?
Real ma ogromną przewagę, monolit zostaje, zawodnicy sa zgrani, lubia się nie ma zadnych problemow wewnetrzych. Dochodzi (o ile news jest prawdziwy) killer pola karnego, ktos kto wyskoczy do dosrodkowania Bale'a czy Angela i wpakuje piłkę do siatki. Ktos kto sie zastawi i odegra do naszych bombowych skrzydeł. Dla mnie świetna wiadomość. Co do ceny niech PErez wydaje ile mu sie podoba nie moja kasa. Poza tym jemu te transfery zawsze się kilkarotnie zwracają."
Nic dodać nic ująć, oni teraz tylko uzupełniają skład, a my praktycznie zaczynamy wszystko od nowa.

1

Real sobie weźmie Falcao, a my Suareza i wtedy wszyscy będą szczęśliwy. Obawiam się, że jednak powstaną za duże gwiazdozbiory w obu drużynach.
W takich klubach powinno być 1-2 liderów (u nas Messi czy Neymar), u nich CR7 i Bale i cała reszta, która będzie pracować na te duety.
Patrząc z naszego punktu widzenia to jeśli dołączy do nas Suarez to praktycznie będziemy mieli 3 takich zawodników, którzy byli liderami swoich drużyn, a teraz będą jednymi z wielu.
Co za dużo gwiazd to nie zdrowo ale Cruyff miał poniekąd rację z tym że "po kupnie Neymara sprzedałby Messiego" bo widać jak Neymar gra w Brazylii, a jak u nas.
To samo Alexis, według mnie jeden z najlepszych graczy tego mundialu, a w Barcelonie nie ma tyle swobody, ma odejść w operacji " Suarez" co jest nieporozumieniem.
Wydajemy miliony na Suareza podczas gdy nasza obrona jest dziurawa jak ser?
"9" Jak najbardziej potrzebna ale co za dużo to nie zdrowo i nie wiem czy nie lepiej Luis został sobie w LFC.
Atak mamy całkiem niezły, trzeba tylko popracować by duet Messi - Neymar w końcu odpalił, a Alexisowi dać dużo miejsca i pokazać mu że jest tak ważny jak powyźsi gracze. Jeżeli chcemy unowocześnić nasz styl gry to nie mam nic przeciwko by Barca grała jak Chile.

0

Tomasz Zimoch to najlepszy polski komentator, co prawda w radiu ale w sposób jak komentował Euro przeszedł do historii :)

1

Nie no bez jaj, myślę, że kupimy dwóch stoperów. Gorzej jak nie kupią prawego obrońcy, który też jest konieczny ale my na razie tylko atak chcemy wzmacniać. Niby też wymaga wzmocnień ale żeby był spokój to trzeba z 3 obrońców kupić.

4

Dlaczego wszyscy jesteście do niego sceptycznie nastawieni, bo jest rudy? Nie jestem jakimś mega zwolennikiem tego transferu, gdzie za te 15 mln do wzięcia jest Dejan Lovren ale na 4 stopera się nada.

0

Poza tematem : Dyrektor generalny Valencii, Rufete, spotkał się dziś rano w Hotel Husa de Mas Camarena z Jérémim Mathieu. Francuz domagał się od klubu wysłuchania oferty i zgody na negocjacje z Barçą.
Barça nie ma zamiaru płacić aż takich pieniędzy, a jej ostatnia oferta - jak informuje Sport - była niższa niż 15 milionów euro.
W najbliższych tygodniach niewykluczone jest wznowienie negocjacji na linii Barça-Valencia,

1

Ale to się tak wydaje, a to dosyć mało :) za Bravo, Ter Stegena i Rakiticia poszło już ok 50 mln euro więc zostaje nam 70 mln + ze sprzedaży.
Według mnie pomocy po odejściu Generała nie trzeba wzmacniać, ponieważ w tym sezonie było czterech ofensywnych i daliśmy radę.
Odszedł Cesc, przyszedł Rakitić
Odchodzi Xavi, wraca Rafinha.
Lucho mówił, że liczy na Roberto więc nastąpiła pewna wymiana, gdzie 2 odchodzi i 2 przychodzi. Tyle wystarczy, i tak w tym sezonie taki Roberto nie rozwinął skrzydeł więc 4 pomocników na 2 pozycje to wystarczająco dużo.
A na obronę to trzeba tak z 3 transfery (2 ŚO i PO) dlatego tam powinniśmy inwestować najwięcej.
Mam nadzieje, że pieniędzy wystarczy ;)

0

Mówi się, że przesuną zamrożone pieniądze z następnego okienka na to więc to będzie 120 mln + pieniądze ze sprzedaży (sam Bartomeu mowil o 120).

0

branoooc wszystkim :) Coraz lepszy się robi ten mundial.

1

No teraz wiem, zostałem źle poinformowany :)

0

Więc to praktycznie niemożliwe, USA nie wygra z Niemcami. Już odliczałem sekundy, myślałem jak będą teraz krytykować Ronaldo a tu w ostatnich sekundach... Według mnie i tak Portugalia nie awansuje, szkoda mi tej Ghany bo fajnie grali chociaż niby wszystko jeszcze w grze.

0

Jakie szanse ma Ghana na awans? Co się musi stać?

0

ech...cóż Pan zrobisz? Nic Pan nie zrobisz, uparli się Mathieu to teraz klapki na oczach i zamiast poszukać lepszych na mundialu np. De Vrij, to nie! Mathieu priorytet, zbawiciel naszej obrony. Chociaż ponoć sprawa ucichła więc bądźmy dobrej myśli :)

1

Dokładnie, objawienie BPL jest do wzięcia za "czapkę gruszek", a my znowu...Suarez według mnie mógłby poczekać, a Dejan to tip topowy stoper. Jak zwykle nam taka okazja ucieknie sprzed nosa.

0

A sorry, myślałem że 65 mln. Mój błąd. Co nie zmienia faktu, że Alexis jest wart więcej.

0

Wiem, inne o 30 mln...ważne, że chyba się interesują. A Spursi oferują 15 mln za Lovrena, chyba mnie zara krew zaleje!

0

"Mirror" pisze o propozycji Barcy do LFC : 56 mln euro + Alexis...bez komentarza. Sanchez wart 9 mln euro w takim wypadku.

1

Dokładnie tak, z tym prezesem to kpina, facet może oglądał 2 mecze w życiu i teraz gra wielkiego eksperta. Komentatorzy są według mnie mało emocjonujący, jak słyszę hiszpańskich komentatorów i ich "gol" to jest coś niesamowitego.
Mówi niewyraźnie to fakt ale jak coś powie to trudno się nie śmiać, w przerwie meczu Argentyny chciał dzwonić do Sabelli xD
Ja osobiście jestem fanem komentatora Zimocha jak znasz, komentował w radiu Euro więc wyciszałem tv i włączałem radio, to właściwie poeta :)
A co do Natalii Siwiec to faktycznie jest na co oko zawiesić ale zaraz znaleźliby się tacy co by zaczęli "jechać" na TVP, że chcą oglądalność zwyższyć. Ale chyba by się lepiej znała niż ten prezio.

1

Ludzie się z niego śmieją ale jest przynajmniej autentyczny w tym co robi i nie próbuje być na siłę "sztuczny".
Jakby się wziął za komentowanie zamiast Szpakowskiego to by było coś :)
Nie wiem czy najlepszy ale na pewno lepszy niż taki choćby Żewłakow, przynajmniej tak moja opinia :)

1

A ten meczyk to będzie prawdziwy hit. Nie spodziewałem się, że Ghana będzie tak dobrym zespołem, wczoraj przeciwko Niemcom zagrali wyśmienicie, a mecz z USA to mieli po prostu pecha. Cały mecz ich "cisnęli", a Amerykanie 2 wypady = 2 bramki.
Portugalia jak dzisiaj nie wygra to praktycznie są umoczeni :)
Na początku się nabijałem z tego Gmocha ale to jednak fajny gość, rozbraja mnie w każdym momencie, "seks bomba" Jennifer Lopez, Argentyna - Iran - golgota i wiele innych. Jest po prostu szczery w swoich wypowiedziach :)

1

Też będe oglądał, nie boję się poniedziałku i trzymam kciuki za USA. Nie wiecie kiedy będzie Gmoch?

0

No ale jakoś wtedy weselej było, czy kompromitował tą stronę? Reakcja tych ludzi którzy myśleli, że on tak na poważnie to wszystko robi, a w przecież był trollem - bezcenna.

3

On miał takie kontakty, że dzwonił do Thiago się pytać czy odchodzi do Bayernu xD Szkoda, że go zbanowali, śmiechu było co niemiara. On nawet robił "wywiady" z piłkarzami...albo pamiętacie "Rosół" :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?