LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Wkurzają mnie komentarze w stylu "szejki psują rynek" itd. ktoś ma pieniądze, a ktoś nie ma.
Niektórzy tutaj tak jadą na te PSG, City czy Chelsea a to ich wina, że mają spory budżet transferowy? Zachowujecie się jak zazdrosne dzieci i robicie z naszych jakichś biedaków.
A co mają powiedzieć zespoły z środka/końca tabeli? Oni mają problemy żeby wypłacić pensje piłkarzom a wy o transfery rozpaczacie.
Nie ma czego im zazdrościć, bo kiedyś te wszystkie kluby padną jak Machaczkała ,a my jakoś takoś ale będziemy stabilni.
Wzmocnienia w Barcelonie są na gwałt potrzebne i nikt się przed nami nie będzie płaszczył. Te 61 mln za Benatię to szaleństwo ale takim trzeba być na rynku transferowym, doić ile się da jak np. Levy w Totkach.
Są jeszcze inne wartości dla kibicowania klubowi niż transfery, Barca dla mnie będzie będzie Barcą niezależnie czy wydamy w tym okienku 20 czy 120 mln na transfery.
Kupowanie zawodników to bardzo ekscytujący temat (dla mnie również) ale frustracja na szejków, że dali 50 mln za Luiza jest dla mnie niepojęta, nie nasz cyrk - nie nasze małpy, nie nasze pieniądze i nie nasza sprawa.
0
Silva to już temat pogrzebany. Przespałeś ostatnie letnie okienko? Wodził nas za nos cały lipiec a po prostu chciał podwyżki, cały sierpień to znowu Luiz...
Ile razy można podgrzewać tego samego kotleta? On z resztą nie może do nas odejść bo za naszą pensje nie wyżywi rodziny.
0
Cena szalona ale mimo wszystko próbowałbym. Oni chcą wydoić za niego jak najwięcej kasy - sprawa prosta.
Może powinniśmy się zainteresować Vertonghenem? Podobne warunki co Benatia i też bardzo dobry stoper, a może łatwiej dałoby się go wyciągnąć.
1
Z tego co pamiętam to w tym dniu było coś o Marcosie i o kimś jeszcze (Toure?). Po prostu denerwuje mnie szukanie napastników jak obrona leży i kwiczy i akurat w tej formacji "chciałbym" plotek. Może nie plotek ale jakichkolwiek informacji.
0
Te codzienne plotki transferowe odnośnie napastników robią już trochę męczące.
Będzie chociaż jeden dzień bez plotek?
4
Skład SPORTU nie byłby zły ale bardzo ryzykowny, to mogłoby się nie udać w rzeczywistości.
Cuadrado - skrzydłowy, na PO to nieporozumienie
Koke - chciałbym ale zostanie w Atletico a jeśli już to za 60 mln euro...
Aguero - transfer bez sensu według mnie, zawodnik wybitny ale niech zostanie w City, nie ma to czego potrzebuje nasza 9tka czyli warunków fizycznych i siły. Poza tym będzie kosztował fortunę.
Za Cuadrado jakiś rosły, w miarę młody obrońca np. Aurier czy De Sciglio czy choćby Nyom
Za Koke - Rakitić, w pomocy akurat mamy wiele diamentów jak : Halilović, Suarez czy Rafinha. Ivan się przyda ale tylko przy odejściu Cesca.
Za Aguero lepiej choćby Lukaku czy inny wyższy i młodszy napastnik.
Gazety codziennie wymyślają co innego , jutro "zbudują" inny skład. Sam Bartomeu powiedział, że wiedzą już jakich zawodników chcą zakontraktować ale pismaki muszą coś zmyślać więc ja jestem spokojny.
W 2012 wszyscy też "jarali się", że kupimy Javiego Martineza a kupiliśmy niespodziewanie i dosyć "cicho" Songa mimo iż nikt się tego wcześniej nie spodziewał, teraz może być podobnie.
0
Bardziej od pomocy wzmocnień potrzebuje atak (obrony nie licząc) bo co jak co ale mamy w pomocy wielką przyszłość.
Rafinha
Halilović
Denis Suarez
Samper
Czy choćby od biedy Roberto (nie przekonuje mnie ale może wystrzeli)
A w ataku na gwałt potrzeba jakiegoś silnego napastnika coś a'la Lukaku.
Jestem za tym by tak jak Real przesunął Di Marię z skrzydła na pomoc tak my byśmy przesunęli Alexisa na pomoc bo podawać potrafi co pokazał wczoraj/dzisiaj a zadziorności i waleczności mu odmówić nie można, a tego w naszym środku pola bardzo brakuje.
Na prawe skrzydło upchać Messiego (wiem to ciężkie :)) na środku np. Lukaku czy Llorente, a na LS Neymar. Pomoc z Busim, Iniestą i Sanchezem może byłaby bardziej aktywna niż z mozolnym Xavim, a co jak co to Chilijczyk jest bardziej żywiołowy i może wniesie coś nowego. Przesunięcie Marii było w Realu strzałem w 10tke.
0
Fabregas to wybitny pomocnik ale często w kluczowych momentach zawodzi, już 3 sezon z rzędu.
Możnaby się z nim pożegnać za rozsądną cenę ale tak z 40-50 mln. Pytanie kto za niego? Na Pogbę mamy za mało funduszy na Koke (60 mln - też braknie) również. Akurat dobrych pomocników na rynku jest od groma możnaby choćby wymienić Rakiticia z naszej ligi.
Chyba, że w pełni zaufają Rafinhi co jest głupotą bo choć jest niesamowity to na razie musi się wprowadzać do składu, za Fabsa można kupić Draxlera czy choćby De Bruyna i sporo by nam zostało.
Chociaż nie jestem jakiś radykalny wobec sprzedaży Cesca ale można z niego ładną kasę wydoić, a Manu po tym sezonie będzie kasą sypać ja trza!
0
Według mnie najpierw obrona, a potem inne formacje. A może ktoś zabłyśnie na mundialu jak Ozil w RPA ,z pomocą, atakiem bym się wstrzymał.
Aby obrona była kompletna potrzeba 2 ŚO i jednego PO.
Prawy obrońca w obliczu odejścia Alvesa (już to mega wzmocnienie) to równie potrzebny transfer co stoper. Nie ujmuję Rakiticiowi i Herrerze ale oni mogliby u nas nie spełnić oczekiwań, poza tym dojrzewają nam Denis, Halilović, Rafa czy Roberto. O środek pola bym się nie bał.
0
Szkoda, że nic nowego w sprawie obrońców. Akurat to obrona jest naszą piętą achillesową i taki Aguero czy Koke mogliby pójść w odstawkę.
Daliby te 38 mln na Benatię...
1
Otóż to było dawno. Nie orientuje się teraz dokładnie ale chyba jest już w całości własnością Benfici. Choć mogę się mylić jak co to wybacz.
Wiem, że ma/miał dużo wspólnego z Realem ale on już tam na bank nie wróci, a słyszałem, że ma klauzulę 20 mln euro. On i Marquinhos i gites :D
6
Nam by się przydał bardziej ten drugi Pan na zdjęciu - Garay. Wraca Rafinha, a Garay jako ten drugi stoper byłby w porządku.
1
Zauważyłem pewną regułę, która może się powtórzyć.
PSG kupuje Luiza, Barca natychmiast "kupuje" Marquinhosa
City kupuje Benatię, Barca natychmiast "kupuje" Demichelisa....
Najlepszy stoper jakiego mogliśmy mieć właśnie przechodzi nam koło nosa.
Mam już tego dość, za pewne City kupi go za śmieszne 25-30 mln euro, a my za Marquinhosa pewno i z Alvesem wybulimy 40 mln euro...
Ci co są u nas odpowiedzialni za transfery/skauting to pośmiewisko skali światowej.
Wielka szkoda, jeszcze większa szkoda że nie wyciągają wniosków (LFC - Sakho) po raz kolejny...
0
Pedro, bez przesady.Chodzi o to, że Cuadrado gra MAŁO na PO ,stanowczo za mało by mówić o nim w kontekście wzmocnienia naszej defensywy.Cuadrado jest dobry ale to "wolny elektron" a takich nam nie trzeba .Nie jestem za nim bo to kolejny pseudo obrońca i najlepiej aby ktoś go kupił jak Luiza, kolejny kamień z serca zleci...
0
No to kogo proponujesz? Mówię Ci, że kupując Marcosa i Benatię zrobilibyśmy świetny interes bo pierwszy to lider obrony,a drugi jest dobry technicznie, szybki, wysoki i ma bardzo dobre wślizgi.
Ciężej jest do nas znaleźć PO niż ŚO, a kupując tą dwójkę mamy i stopera ,i stopera/prawy obrońca.
0
"...pomysł wyjątkowo idiotyczny"?? Dlaczego :) Ja uważam, że to danie nabrałoby jakąś nazwę np. Zupa Messiego i może byłby to prawdziwy przysmak kibiców Blaugrany, "niemałą sumkę" heh prosili by o dokładkę a płacili by jak za najwykwintniejsze potrawy xD.
Powiem ci tak : świat wariuje i jak znajduje się ktoś kto np. kupuje za miliony/miliardy włosy Justina Biebera to zupa z piłką namaszczoną od samego Messiego byłaby hitem!
Skwituję to słowami Johna Lennona : “The more I see, the less I know for sure.” (Im więcej widzę, tym mniej rzeczy jestem pewien"
0
Twoja odpowiedź nie wnosi nic do dyskusji, pozdrawiam :)
2
Przepraszam was wszystkich za złą interpretacje tekstu ale sam pomysł mi się strasznie nie podoba.
Stadion to rzecz święta i nie wolno moim zdaniem robić z tego jakiegoś pubu czy baru. Jak ktoś będzie chciał się posilić to uda się do restauracji...takie zwyczaje amerykańskie jak jedzenie popcornu w kinie... do kina przychodzą obejrzeć film a nie opychać się jakimiś popcornami :)
"Zupa z piłką kopniętą przez Messiego" dobre :D
Jeszcze raz przepraszam.
1
Teraz doping na trybunach jest mega słaby :(
Mówią, że robią się "pikniki" a teraz to będzie dopiero "kibicowanie"...jakiś szejk tylko po to tam przyjdzie by się nażrać i napić a nie choćby zaśpiewać hymn czy drzeć całe gardło z wygranej Barcy.
0
Ta odpowiedź była do mnie, tak mniemam :)
0
Akurat Lukaku jest najmniej potrzebny ;)
Ja nie oczekuję by Barca kupiła 3 obrońców (2 ŚO i PO) więc niech kupią Benatię - ŚO i Marcosa - PO/ także ŚO - dwa w jednym.
W pomocy dać szansę Rafie, który był pod skrzydłami Lucho więc chyba ma kredyt zaufania.
A w ataku trzeba silnego, mocnego napadziora i taki ideał to Lukaku i na dodatek jak najbardziej do wyjęcia, bo ma kose z Jose a jak przyjdzie do nich Costa to będzie grał tyle co u nas Tello czy Roberto.
Everton mógłby go kupić za 20 mln funtów, ale nie mają tyle kasy więc jak Barca by sypła 35 mln to powinno się udać :)
Chłopaki mianujmy się na dyrektorów sportowych xD
0
Marquinhos, Benatia i Lukaku -> ehh marzenia :)
http://www.futhead.com/14/squads/12443894/
-> Z takim składem, to by było coś. Niech raz sypną kasą i będzie spokój. Ale my z rozrzutności nie słyniemy...
0
Chciałbym Marcosa jako zastępce Alvesa, a na stopera Benatię i wtedy Bartra grałby sporo, a Marquinhos też byłby stoperem ale częściej grałby na PO.
4
Tylko nie Cuadrado, on nie jest obrońcą. Już wolę Montoyę od niego, oby nas nie zasilił...
0
Absurd goni absurd xD
0
Nie czarnowidz. Źródło proszę, ani nasza redakcja ani media nie są tak dziecinne aby rozpowszechniać nieprawdziwe informację...
0
OT : Marquinhos : "My wish is to play at Barça next season, no longer at PSG. It'd be a dream for me." [Rac 1] -> Nie pytajcie mnie o autentyczność tej wypowiedzi ale chyba do nas przejdzie :)
1
Lukaku to też moje marzenie, to taki typ piłkarza jakiego potrzebujemy.
Po prostu wyobrażam sobie jak Messi i Neymar szusują po skrzydłach i posyłają do Romelu bajeczne podania,a on będzie je ze stoickim spokojem wykańczał :)
Lukaku to będzie za 2-3 sezony najlepszy środkowy napastnik na świecie ale Chelsea po prostu nie ma do niego zaufania, sam mówi iż nie jest pewny swojej przyszłości.
Benatia (ŚO), Marquinhos (PO/ŚO) i Lukaku (ŚN) - te transfery byłyby świetne.
http://www.futhead.com/14/squads/12443894/ -> tak bym to widział :)
6
Dlaczego nierealny? Chelsea proponowała wymianę Lukaku - Benatia Romie więc nie jest tam aż tak chciany.
Przychodzi Costa, będzie Torres, Ba, Schurle, Hazard, Willian...nie będzie dla Romelu miejsca.
Everton może go kupić za 20 mln funtów ale oni nie mają tyle kasy, jak dalibyśmy 35 mln to powinni się zgodzić. Poza tym Mou i Lukaku za sobą nie przepadają, to Jose wysłał go na wypożyczenie a on sam nie chciał.
Atak Messi - Lukaku - Neymar miażdżyłby wszystko :)
5
Lepiej kupić Benatie, niech Miranda sobie zostanie w Atletico. Nie powiem, jest bardzo dobrym obrońcom ale ze względu na wiek i cenę jaką trzeba za niego wyłożyć mówię mu stanowcze "raczej nie"!