2

55 mln euro to sporo kasy. Ja bym się zastanowił, można zakupić kogoś w jego miejsce może Pogba?

0

Dlaczego? Ja zawsze mówię, że jak zostanie Masche to taki jeden Benatia starczy, w takim wypadku i tak większość meczy będzie grać duet Pique - Benatia ,a Bartra musi też być coraz ważniejszym zawodnikiem, drugi stoper Marca by hamował. Ale nie przeczę ,że gdy Masche odejdzie to trzeba dwóch.

2

Bardzo mi się podoba, prezentuje się elegancko i takie trochę połączenie i nawiązanie do koszulek z poprzednich sezonów.
Z tego sezonu strój też jest bardzo ładny aczkolwiek mi chyba się najbardziej podobały z sezonu 2009/2010 ,wyjazdowe też tam były fajne.
A tak btw. to nie wie ktoś czy jest jakiś napis o Tito bo miało być na nowych koszulkach chyba przy kołnierzy coś z dedykacją do śp Vilanovy.

3

Zaraz jak obejmie władzę to nie spodziewałbym się jakichś sukcesów, bo jeśli będzie ta "rewolucja" (oby!) to zanim drużyna się pozna i zgra to minie sporo czasu.
Wierzę,że może poukładać tą drużynę ale nie może powielać błędy Martino i dostać nowych piłkarzy,bo stara gwardia jest jak wypalony papieros.
Bramkarz jest, jeszcze stoper, prawy obrońca, w pomocy zaufałbym Rafinhi, a że Lucho pracował z nim w Celcie to chyba pozwoli mu się stać ważnym graczem u nas. Przydałaby sie jakiś silny napastnik również ale to powinien być ktoś do pierwszego składu a nie "wieczny rezerwowy", trzeba zmienić ustawienie i taki Lukaku mógłby być idealny.

Życzę mu powodzenia ale po przyjściu Taty też każdy był pełen nadziei a wyszło jak wyszło, niech po raz kolejny zaprowadzi nas na zwycięską ścieżkę ale bez świeżej krwi nic nie zdziała.

0

Mi się bardzo podoba ,jest prawie idealny :)
BR - ter Stegen, Masip
OBR - Danilo - za drogi, Cuadrado - skrzydłowy, obaj stanowcze nie!, Montoya, Laporte albo Benatia, jeden wystarczy bo Bartra to wielki talent i dwóch stoperów hamowałoby jego rozwój ale jak odejdzie Masche to trzeba dwóch, pozatym Laporte to ponad 50 mln euro, gdyż klauzula + vat a vat to około 60% kwoty, Benatia to chyba najlepsze rozwiązanie szkoda że nie jest młodszy, Pique, Bartra, Alba, Adriano
POM - Busi, Masche, Xavi, Iniesta, Fabs, Rafa - chciałbym by młody Alcantara był podstawowym zawodnikiem naszego składu.
ATK - Ney, Messi, Alexis ,Deulo - niech jeszcze zostanie w Evertonie, Lukaku - jak najbardziej tak ,idealna młoda 9tka do nas. Traore niech jeszcze zostanie w rezerwach.

1

Ale zrozum, że Deulo po prostu nie widzi żadnej innej opcji jak drybling i to na dodatek bezproduktywny. On zalicza mnóstwo strat co mecz. Wszystko chce zrobić sam ,w Barcelonie takie zachowanie nie będą tolerować.

2

Ubolewam nad tym ,że wraca do nas Deulofeu. Everton to mój ulubiony zespół w Anglii i Gerard mnie zupełnie nie przekonywał. Koleś jest największym samolubem jakiego widziałem ,ile razy ktoś był lepiej ustawiony on musiał wszystko sam wykończyć....potem tylko Lukaku się na niego wnerwiał i słusznie, on może być dobry ale na wyspach. Deulofeu nie wie co to gra zespołowa, to jest indywidualista .

0

A na prawej obronie kto? Chyba nie chcesz Alvesa. Taki Pogba może za rok ,a na PO może Manquillo albo Nyom. Ta strona obronna potrzebuje bardziej wzmocnień niż choćby środek pola.

0

Bardzo dobry wybór ,on albo Laporte i do tego jakiś prawy obrońca + więcej minut dla Bartry ale jeśli Masche odejdzie to trzeba kupić dwóch ŚO. A w kontekście napastnika to właśnie moim marzeniem jest Lukaku i może wymienili by się za Pedro czy Alexisa albo zapłacić im 35 mln euro i mamy 9tkę klasy światowej ,a po bokach Neymar i Messi.

3

Za Luiza chcieliśmy dać 40 mln euro (do niedawna) ,a nasi genialni negocjatorzy zapewne sprzedają Alexisa za 22 mln euro.
Soldado odszedł z Valencii za 30 mln euro

"I don't want to live on this planet anymore"

0

Albo jego wymyślone "wywiady" z Czeskiem xD Teraz tak trochę nudno bez niego...

3

Miki to był mój kompan :D Jakie on głupoty pisał ....ale śmiechu było co nie miara. Pamiętam jak Thiago miał odchodzić do Bayernu to Miki mówił ,że dzwonił do niego i mu powiedział ,że zostanie u nas. Każdy jego komentarz to był prawdziwy temat do dyskusji. "Rosół" czy "Czesk" ahhh to był cały on. Ludzie do niego spinali a po prostu nikt się nie zorientował że on był wybitnym trollem i to wszystko :)

9

No co? Ja go bardzo lubiłem. Może gadał od rzeczy ale przynajmniej wesoło było .

6

Zastanawiam się co by na te wszystkie klęski powiedział były użytkownik Miki_Messi2001....

2

Ten chłopak zaliczył potężny progres. Od "zera" po dwumeczu z Bayernem do bohatera jakim teraz jest. Uważam ,że gra nieraz lepiej od Pique ,jest dokładny w powietrzu i co mi się u niego najbardziej podoba to jego odbiory zaraz doskakuje do piłki przeciwnika i jest nienaganny w rozegraniu.
Dla mnie Bartra to odkrycie i jedyny pozytyw tego sezonu i chciałbym aby w przyszłym sezonie grał jeszcze więcej bo zasługuje na to.
Wszyscy w niego zwątpili (ja również) ale teraz pokazuje ,że jest bardzo dobrym stoperem. Bartra to dla mnie powód by Puyol jeszcze został u nas ,chociażby w sztabie bo on akurat bardzo się z Marciem przyjażni i jest dla niego takim "mentorem" ,zaraz po meczu z Realem w CdR było zdjęcie jak Tarzan pociesza Bartrę ,a co jak co ale on może go wiele nauczyć.

2

Gratulację dla Atletico byli niesamowici. Im sie chciało i walczyli ,nic jak tylko pozazdrościć tak głodnych sukcesów piłkarzy ,życzę im wygranej w LM.

0

Zdaję sobie sprawę ,że za Laporte trzeba wybulić 36 mln i jeszcze połowę klauzuli chyba że się dogadają
2 nowi stoperzy to byłby spory komfort ale jak słyszę takich typków co piszą "Benatia i Mangala" czy "Kompany i Laporte" to mnie szlag trafia! Bo razem to by wyszło z ponad 100 mln ,a my szejków nie mamy. Trzeba patrzeć realniej ,taki Benatia myślę do 30-35 mln dałoby się wyciągnąć i za te 15-20 mln można zakupić tego młodszego ,tańszego tylko nie wiem ile trzeba dać za tego Dorię ale on jest z Ameryki Płd i raczej w Europie mógłby sobie nie poradzić więc jestem za np. Fabianem Scharem czy jakimś innym talentem.

Obawiam się ,że właśnie przyjście 2 stoperów skutkowałoby zahamowaniem rozwoju Bartry...drużynę trzeba odmładzać i szkoda ,że ten Benatia nie jest młodszy bo jednak w wieku 27 lat pogra z 2-3 sezony i koniec ,a Laporte będzie nas cieszył grą przez o wiele dłuższy czas ale wiem że cena za Aymerica to szaleństwo. Inigo jest słabszy od Bartry to wiem ale tak dla przykładu tylko powiedziałem.

Chodzi mi o to ,że jak kupimy Laporte to już nie kupimy drugiego stopera a jak kupimy Benatię to możemy kupić drugiego stopera. Tego słabszego ŚÓ szukałbym w Eredivisie bo tam wyciągneliśmy najlepszego zawodnika ligi za 3 mln no i właśnie tam możnaby kupić całkiem niezłego stopera za "czapkę gruszek".
P.S - nie wiesz czy dostaniemy coś od ATM za Villę ? Czy David musiałby zostać na jeszcze kolejny sezon by dostać parę mln?

0

Musimy wybrać między Benatią ,a Laporte. Rozum mówi ,żeby brać Mehdiego bo jest o wiele lepszy a serce mi mówi by kupić Aymerica i mieć spokój na parenaście lat i może wyrosnąć z niego najlepszy stoper na świecie i warto zaryzykować ,a z drugiej strony to za te pieniądze można kupić kogoś innego czy nawet pakiet dwóch stoperów. Ciężki wybór chciałbym obu ale to niemożliwe a obawiam sie ,że kupi go Bayern i będziemy sobie pluć w brodę.

Nam potrzeba obrońcy od zaraz ,właśnie zdaję sobie z tego sprawę. Załóżmy że uda się sprowadzić Benatię za 30 mln i kupujemy np. za 15 już drugiego stopera czyli Martineza czy Schara i środek obrony mamy z głowy (45 mln) Ter Stegen to jest chyba 12 mln więc razem będzie 57 czyli nawet zmieścilibyśmy w budżecie. Może potem Manquillo będzie za 5 mln...nie wiem ,takie gdybanie ale musimy sobie zadać pytanie czy chcemy graczy "na teraz"(Benatia) czy graczy na przyszłość (Laporte).

0

Dzięki niemu piłka nożna nabrała uśmiechu :) Szkoda ,że nie wrócił do Europy. Mój stryj podczas pobytu w Brazylii kupił mi oryginalną koszulkę ich reprezentacji z 10tką i napisem "Ronaldinho" ,teraz koszulka już za mała ale na pamiątkę ją dalej mam ,już parę ładnych lat temu ,ah wspomnienia...

1

Alves i forma xD Dobre ...

0

Stoper idealny ale szkoda ,że nie ciut ciut młodszy...ale do tego możnaby kupić jakiegoś tańszego stopera jak Fabian Schar i koniecznie PO np. Javier Manquillo.

I tak Benatia to dla mnie zaraz po Silvie ,Kompanym i Ramosie najlepszy stoper na świecie.
Trzeba o Mehdiego zawalczyć ,za niego nawet 40 mln dać to nie grzech !

0

Alexis? Nie wiem. Nam potrzeba takiego czołga na środku ,ktoś kto zrobi przestrzeń i będzie silny. Messi będzie na prawym skrzydle ale schodził na środek ,Neymar - Lukaku - Messi ,całe BBC się chowa. A teraz zejdźmy na ziemię ,najpierw obrona...

0

Bramkarz Ter Stegen tu nie ma niejasności ,stoper nr. 1 - no to albo cała kasa na Laporte albo dajemy na dwóch czyli jeden Benatia i drugi ten młodszy ,tańszy.
Prawy obrońca to albo kupujemy gościa do pierwszej 11 stki albo dajemy pograć Montoyi i kupujemy gościa który mógłby z nim jak równy z równym rywalizować (idealnie pasuje mi tu Manquillo choć mój faworyt to Allan Nyom z Granady) i napastnika ,ideał : Lukaku albo sprzedajemy Alexisa/Pedro i ta kasa idzie na Romelu albo go tylko z ustaloną ceną wypożyczamy i jak się sprawdzi to za rok go kupujemy ostatecznie.

0

Benatia + Doria hm? Czemu nie ale trzeba pamiętać też o prawym obrońcy i o 9 tce to też pozycje do obsadzenia. Może ATM wypuściło by tego Manquillo do którego mamy pierwokup ,walczyłby z Montoyą o pierwszy skład ,ma 180 cm wzrostu to nie byłoby głupie rozwiązanie ,dalej ma kontuzję?

1

Mój poprzedni komentarz był ironiczny bo wszyscy mówią jaka ta hiszpańska liga nudna ...tylko Barca ,Real no i teraz jeszcze Atletico ,a to nie prawda. Nasza liga staje się coraz bardziej wyrównana ,nie ma praktycznie już "chłopców do bicia" i jest coraz ciekawiej :) Finał LM - 2 hiszpańskie drużyny ,zwycięscy LE - też hiszpański klub i to pokazuje ,że jednak wszyscy mówiący iż BPL to najlepsza liga na świecie są w błędzie.

Ja jestem wielkim pasjonatem ligi angielskiej (kibicuję Evertonowi) i ta liga jest najatrakcyjniejsza z wszystkich bo praktycznie nie ma faworytów ,każdy może sprawić niespodziankę ,jest całe 90 min emocji i pięknych akcji,bramek ale kluby słabo wypadają na arenie europejskiej i to jest problem. BPL to walka ,zaangażowanie ,nieustępliwość i za to uwielbiam tą ligę ale pod względem jakości drużyn nie jest najlepsza. A co do Evertonu to ubolewam ,że nie awansowali do LM ,szkoda było blisko ale myślę ,że w LE mogą sporo namieszać ,to co z tą drużyną zrobił Martinez to jest niesamowite!

A tak btw. to ponoć Benatia i Schar są wybrańcami Lucho i bardzo chce tego pierwszego wyciągnąć z Romy ,dla mnie super jakby tak się stało ale muszę przyznać ,że jakby przyszedł taki jeden Laporte to również byłbym szczęśliwy tyle ,że Benatia chyba do ok 30 mln się zamknie i można kupić drugiego stopera ,a Laporte sam 36 mln + vat...http://www.mundodeportivo.com/20140515/fc-barcelona/mehdi-benatia-sigue-en-la-pole-para-el-barca_54407931608.html

0

Szkoda ,że ty tego talentu w ogóle nie masz....

0

liga hiszpańska słaba ! - they said....chociaż kontrowersje z karnymi były :)

0

Zobaczysz ,że Belgia namiesza :) mają pake : Lukaku ,Hazard ,Mirallas ,Vertonghen ,Kompany ,De Bruyne ,Januzaj i Courtois na bramie ,szkoda ,że Benteke z powodu kontuzji nie zagra na mundialu ale trzeba przyznać że gwiazdozbiór ładny mają a i tak o kim zapomniałem o ! Jeszcze Fellaini :)

0

Montoya to przynajmniej obrońca ,ja lubię tego Luiza jako człowieka (bardzo religijny) ale nigdy nie chciałbym aby nas zasilił. Lubię również Brazylijczyków ale na mundialu będę kibicował Argentynie i Belgii no i jeszcze Chile ;)

0

Destro ,w związku z tym że cię znam wiem ,że to jest genialna ironia i cóż ? Pozostaje się cieszyć :D Jeszcze wczoraj o tym pisaliśmy to wspaniała informacja ale nie bój się ,Zubi coś jeszcze zawali :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?