0

Teraz taki sam news odnośnie Cuadrado - tego bym sobie marzył :) Tego Zubiego tak nie wychwalaj bo jeszcze nie raz zawali w tym okienku...

0

Świetna wiadomość ,Aymeric Laporte wydaje mi się najlepszym wyborem. Jak zapłacimy za niego 36 mln + vat to i tak według mnie warto bo jest bardzo młody do tego kupić jakiegoś porządnego prawego obrońcę i będzie w porządku.

0

Zgadzam się ,że Barca za mało korzysta z wypożyczeń ,które mogą sporo pomagać. Jeżeli chcemy niby kupić tego silnego napastnika to nasuwa mi się nazwisko Lukaku i w związku z tym ,że CFC chyba kupi Costę to Romelu pójdzie w odstawkę więc możnaby go wypożyczyć bo nigdy nie wiadomo jak Messi będzie grał na prawym skrzydle wtedy chyba że zrobimy taktykę jak mówileś 4-2-3-1 to wtedy Leo będzie za 9tką więc w tym wypadku nie wydawałbym fortuny na napastnika gdzie trzeba nakupić obrońców.
Tak samo latem PSG chciało nam na rok dać Sakho ale my nie i teraz w LFC sobie gra ,a szkoda bo nawet on by sporo naszą obronę poratował ,taki Real wypożyczył sezon temu Essiena....przykładów jest mnóstwo i to fakt ,że jak nie kupujemy to można wypożyczać. Pozdro.

0

Balanta to może być niewypał jak kiedyś ten Vergini z Newells ,który gra chyba w Sunderlandzie i zaliczył tragiczny debiut. Ale fakt ,że np. takie Chelsea kupiło Zoume ,który do nich dołączy po tym sezonie ,a my w tym kierunku nic nie zrobiliśmy.

Pozostaje się chyba modlić żeby Mou nie puścił Luiza albo żeby Barca wreszcie przestała go obserwować. Ale Jose nie jest głupi i jak ktoś chce jego najsłabszego zawodnika i daje 40 mln to tylko kretyn by nie skorzystał ,jesteśmy strasznymi jeleniami i oni to wykorzystają ,chcemy opchnąć Alexisa za marne pieniądze a za loczka dajemy fortunę....paranoja. Taki Soldado chyba odchodził za 30 mln.

0

Dlatego śmiałem się z ludzi i z Bartomeu ,który po dwumeczu z City od razu "przedłużyć z nim kontrakt" a ja coś czułem że w marcu/kwietniu wszystko się pójdzie je**ać i możemy tylko dziękować Martino ,że ma klasę bo jakby się wtedy napalił na ten kontrakt to byśmy my musieli mu płacić sporą rekompensatę. W każdym newsie z jego konferencją ,komentarze jak "mądrze gada ,właściwy człowiek na właściwym miejscu" mnie rozbawiały bo wiedziałem że pod koniec sezonu go na taczkach wywiozą i się nie myliłem.

- Brak transferów zimą. Wynika to z dwóch rzeczy. Albo jest kretynem ale nie ma autorytetu od zarządu czyli mówiąc krótko marionetka. -> Powiedz kto dobry zimą ci przyjdzie przed najważniejszą częścią sezonu? I tak ten stoper może nie grałby w LM ,tu nie mam do niego pretensji. Jest mi obojętne czy zostanie czy odejdzie.

1

Albo sprzedajemy Songa albo Masche ,wolałbym gdzieś opchnąć Alexa bo Javier zawsze może być naszym zapasowym stoperem i wtedy wystarczy 1 stoper ale jak odejdzie Masche to będzie trzeba dwóch zakupić.

0

Już kiedyś o tym mówiliśmy ,zgadzam się z matim. Skoro kiedyś był defensywny Abidal i "nagle z dnia na dzień" przyszedł zupełny inny Alba i nie można powiedzieć że nasza lewa flanka kuleje teraz trzeba zrobić to samo tylko ,że na odwrót i kupić takiego a'la Abidala.

Ja mam po prostu taką złość bo nie dość że okazuje się że chyba dojdzie do nas Luiz to na prawą obronę mamy kupić skrzydłowego Cuadrado - czyli najgorsze wzmocnienia jakie mogą być ,znowu zawodnicy nie grający na swoich nominalnych pozycjach...
Na PO moim faworytem jest Allan Nyom z Granady ,bardzo dobry ,dosyć młody i byłby tani. Na zakupy do naszej ligi ,z Bilbao Laporte ,a na PO Nyoma.

0

Ja również zauważyłem przekłamanie redakcji w ocenach po meczu z Villarealem ,Alves dostał ZM ,nie wiem za co ,oba samobóje to prezent od obrońców przeciwnika a nie kunsztu Alvesa...obie wrzutki nawet nie były celne no ale nawet ślepej kurze się ziarno trafi to i dali ZM Alvesowi za akcję z bananem i tak uwiódł wszystkich na tej stronie. To również było zakłamanie redakcji ,dostaliśmy 2 prezenty ,i to defensywa Villarealu powinna być "piłkarzem meczu". Jakoś o to nie walczę i się nie wykłócam i tobie radzę to samo.

0

Słuchaj daj sobie spokój ,już o tym bardzo długo między sobą tłumaczyliśmy i ja do ocen redakcji nic nie mam.

Jakby to powiedzieć ,po co ci ta poprawa ocen ? :D
a) - to było dawno
b) ... i nieprawda.
Alves nie mów mi ,że nie zawinił pierwszej bramy ,(rozumiem też twoją frustracją na Masche i Albę przy tym golu) na chłopski rozum to jakby nie zaliczył straty to może by nic nie było ,nie było by bramki zacznij od tego ,od pierwszego winowajcy.
Widzę ,że jesteś ambitny i nieustępliwy ale odpowiedzi się nie spodziewaj bo każdy patrzy inaczej ,ja patrzę jak redakcja.
Mówię ci wyluzuj ,może w ostatniej kolejce ligowej będziesz miał za co bronić Alvesa ,podziwiam tą zadziorność ale to już nie ma sensu.
Pozdro i to była tylko moja opinia ,jedna z wielu podobnych jak ta :)

0

Fajnie ,że chociaż bramkarz będzie porządny bo wynika na to że na obronę kupimy pomocnika i skrzydłowego. Ciekaw jestem ile Stegen będzie kosztował ,zawsze mówili że 12 ale teraz po sankcjach? Kto wie...

0

Wszyscy tam są siebie warci..."...zawsze daje z siebie wszystko" - wybuchłem śmiechem ,to można powiedzieć o drużynie Simeone która wczoraj grała do końca i oni są waleczni i spragnieni sukcesu.
Cesc to przed meczem w 1/4 LM mówił ile to mają "finałów" a każdy mecz grają na pół gwizdka ,niektórym to się nawet biegać nie chce.

Oglądałem wczoraj transmisję hiszpańską i miałem podzielony ekran na 2 mecze ATM - Malaga i Barcy z Elche i to był po prostu zajebisty kontrast :
z lewej drużyna która gra do ostatniego gwizdka w 95 min zapiepszają jak małe motorki ,daliby się pokroić za zwycięstwo
a po prawej drużyna ,która wygrała wszystko ,są jakby na pikniku i najlepiej by było jakby Elche strzeliło sobie dwa samobóje i mecz sam się wygrał. I szczytem debilizmu Alvesa jest to że jak w dobrej okazji miał na nodze piłkę meczową to on chce znowu jakieś cyrki odwalać...
Po prostu pozostaje nam czekać do 2016 na nowe wybory i może coś się poprawi i nie będzie kogoś takiego jak Zubi czy inne przejawy kolesiostwa.

2

Najgorsza według mnie z możliwych opcji ,kupujemy zamiast stopera defensywnego pomocnika ,a na prawą obronę skrzydłowego. Za taką rewolucję to ja dziękuję...

2

Chodziło mi o to ,że Messi potrafi przebiegnąć całe boisko i okiwać całą jedenastkę ale jak po boisku porusza się Iniesta to to jest sam w sobie majstersztyk i te jego ruletki ,zagrania piętą,słynne "magiczne 8 sekund" to jest nie do podrobienia.

Leo jest bardziej efektywny ,a Adres efektowny co nie zmienia faktu ,że rozumieją się bez słów i ta "chemia" w ich grze jest widoczna w każdym meczu.
A tu te magiczne 8 sekund ->

22

W sposób jak Iniesta drybluje to nawet Messiego bije na głowę ,te kółeczka przekładanki...nie ma takiego drugiego piłkarza (choć kiwki Leo są skuteczniejsze) który grałby z taką gracją.
Pod względem techniki i bajecznych zagrań jest u mnie na równi z Messim ,obaj są dla mnie najlepszymi na świecie. To cud ,że dwóch takich wirtuozów mogło/może grać w tym samym czasie ,w tej samej drużynie.

Taki duet to schowajcie się te całe BBC czy inne wynalazki ,po prostu Once In A Life Time!
Wszystkiego Najlepszego Don Andres!

1

Kurcze ,jak już dawno nie było takiej prawdziwej manity....teraz każda bramka będzie ważna.

11

Z tego Adamy będą ludzie! Dobrze by było jakby go gdzieś wypożyczyli bo chłopak mógłby się już ogrywać w lepszej lidze ,kiedyś jak dobrze pamiętam to Aston Villa pytała się o Dongou więc teraz można by gdzieś ulokować największe talenty aż będą na tyle dobrzy by grać w pierwszej drużynie.

5

On jest gorszy od Bartry ,kompletnie mnie nie przekonuje...kupić Laporte nawet za te 36 mln + Vat (połowa klazuli) i dać mu grać z Pique i przemiennie z Bartrą. Aymeric jest o wiele lepszy ,jest wyższy a Inigo to na prawde jest przeciętniak. Według mnie jeden stoper starczy.

0

Nyom to mój faworyt ,mielibyśmy w końcu wyższą obronę. Byłby Nyom (186 cm) ,Pique (191cm) ,Laporte (189) no i Alba - ten ofensywny (170 cm) i to byłaby obrona! To jest nieporozumienie ,że chcemy kupić Cuadrado za 20 mln ,a myśle że za mniej niż 10 możnaby wyciągnąć Allana Nyoma z Granady. Masz racje ,to jest moje marzenie.
-BR - Ter Stegen
-ŚO - Laporte
-PO - Nyom /De Sciglio
-ŚN - wypożyczyć Lukaku lub go kupić bo z Chelsea mu nie po drodze.
Zmienić taktykę na na 4-2-3-1.

1

To niezwykle podłe ze strony wszystkich mediów ,że wiecznie mówią o Enrique w kontekście nowego trenera gdy ciągle naszym szkoleniowcem jest Martino. Podziwiam Tatę ,że jest jeszcze na tyle wyrozumiały wobec zarządu. Szkoda ,że najprawdopodobniej odejdzie bo runda jesienna była wspaniała i dwumecz z City również pamiętny ,ogólnie mecze były ciekawsze niż za Tito i coś się działo (niższe posiadanie piłki od Rayo w meczu wygranym 4:0 w rundzie jesiennej) ,nie można mu zarzucić że nie próbował miał/ma swój plan ale coś nie wypaliło w najważniejszym momencie.

0

Jeżeli w tym sezonie zagrał tylko jeden mecz jako prawy obrońca ,a reszta na skrzydle to sorry ale dla mnie to taki defensor jak ze mnie baletnica. Koniec z "farbowanymi" lisami.

0

Akurat i Adriano i Alves są obrońcami i grają na obronie w przeciwieństwie do Cuadrado.

1

Niestety ale on jest zbyt nieodpowiedzialny na jakąkolwiek pozycję w obronie dlatego też gra na DM'ie

2

Według mnie od drugiego stopera o wiele bardziej potrzebny jest dobry prawy obrońca .nie skrzydłowy (Cuadrado) ,a typowo defensywny boczny obrońca jak kiedyś Abidal ,który byłby równowagą do ofensywnego Alby. Jeżeli kupimy Laporte (oby) to będzie Pique ,Bartra ,Laporte i Masche ,który byłby zmiennikiem Busiego i awaryjnym stoperem. Jeżeli przyjdą 2 ŚO to ani Bartra ani taki Laporte nie będą sie rozwijać. Np. Real też ma trójkę żelaznych stoperów : Ramos ,Pepe i Varane i jakoś dają radę ,a my jeszcze będziemy mieć "zapasowego" Javiera. Skoro odejdzie Alves to trzeba będzie kupić kogoś do rywalizacji z Montoyą.

0

No masz racje zawsze wspominam o tych graczach ,będzie jeszcze Rafa czy Samper z tych utalentowanych ale mieć takiego kolosa w środku pola to jak wspomniałeś "skarb" Pogba - Halilović - Rafinha czemu nie? Ale to będzie za x czasu ,na razie niech się ogrywają na wypożyczeniach. Yaya gra nieco bardziej obronnie ale masz racje ,że charakterystyka podobna ,inaczej gra w City a inaczej grał u nas :) Pogba to moje marzenie od dawien dawna ale ze względu ,że wraca młody Alcantara to dałbym mu pole do popisu.

1

Najlepiej by było jakby Pogba został jeszcze na następny sezon w Juve (bardzo prawdopodobne) i za rok dalibyśmy cały nasz budżet transferowy na te przyszłe letnie okienko na jego zakup. Pogba to już jest absolutny TOP a będzie o wiele lepszy ,jego gra obronna ,cudowne bomby z daleka....brać bez zastanowienia ale w tym okienku trzeba domknąć Stegena ,kupić Laporte ,jakiegoś dobrego PO np. Kyle Walker czy Nyom i może np. wypożyczyć Lukaku więc to są priorytety ,Pogba za rok :)

0

Jestem jak najbardziej na tak. Nie sztuka kupić 30 letniego Silvę ,a sztuką jest kupić takiego Laporte ,który kiedyś będzie czołówką światową. Problem z tym ,że jak wpłacimy 36 mln to i tak wyjdzie około 60 mln za ten transfer bo to klauzula więc można się umówić na np. 40 i jest w porządku. Jest już bardzo dobry a będzie o wiele lepszy ,przynajmniej gra w na prawdę dobrej drużynie ,a nie jak Mangala gdzie te Porto nie jest wcale takie dobre ,a na lidze portugalskiej wybić się nie sztuka. Brać go nawet za tyle ile będzie trzeba! Gorzej będzie z PO...

3

Jakby przyszedł Laporte to byłbym hiper-szczęśliwy. Nawet za te pieniądze ale byłby stoper na kilkanaście lat.
-młody
-dobre warunki fizyczne
- w wieku 19 lat jest prawdziwą ostoją defensywy całkiem niezłej drużyny.
- jest do wyjęcia.
Pique,Bartra,Laporte i w zapasie Masche i może byłoby spokojniej ,wtedy jest 4 stoperów i Laporte i Bartra grają często przez co będą jeszcze lepsi ,a jeżeli przyszłoby 2 stoperów to wtedy blokowali by rozwój Marca a chyba chcemy stawiać na swoich.
Do tego PO ,i domknąć Ter Stegena i z priorytetów to by było wszystko no może 9tka jeszcze.

0

A Ciro Immobile ? Też wybitny w Serie A ale niestety chyba już w BVB.

4

Tym lepiej. Cały pre-sezon będzie mógł poznawać nowych kolegów z drużyny i lepiej się zaaklimatyzować ,w końcu zostanie Adriano i wiele innych piłkarzy ,a myślę że na lato w Barcelonie nie będzie narzekać :)

5

Tym razem również komentarze chyba są zbędne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?