0

Dyrektor sportowy M'Gladbach dzisiaj potwierdził ,że Ter Stegen oficjalnie odchodzi do Barcy więc nie wiem po co nam Courtois ,chociaż jest chyba najlepszym bramkarzem młodego pokolenia to będzie mega drogi ,a tu chyba wyciągneliśmy TS za 12 milionów euro ,teraz jeszcze dać na Laporte i mamy dwóch przyszłościowych graczy na ważnych pozycjach ,a właśnie może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest ,że Barca jakby chciała wykupić Laporte to podatki jeszcze podwyższą cenę i wolą zapłacić więcej byleby ominąć te podatki ,jak to jest?

0

Ja też właśnie czytałem ten artykuł Żuka i jak tylko przeczytałem jak wychwala Luiza to już miałem dość ,dobrze że zareagowałeś bo ten koleś pisał takie głupoty ,że głowa mała.

0

Dokładnie tak ,ja również uważam ,że jeden ŚO (Mehdi Benatia) w zupełności wystarczy i poza Pique i Bartrą będzie awaryjny Masche zamiast drugiego stopera lepiej kupić młodego ,wysokiego PO ,który byłby równowagą do Alby (Mattia De Sciglio) i sprzedać Alvesa a nowy prawy obrońca rywalizowałby z Montoyą.

1

O Saulu też obiło mi się o uszy ale masz rację ,że nie ma co się napalać na innych skoro mamy chyba lepszych graczy ,ja też obserwuję Denisa i mam nadzieję ,że jak wróci do nas Rafa to jego poślę się na wypożyczenie do Celty ,bo Suarez ma papiery na wielkiego pomocnika ,kiedyś trójka w pomocy Halilović - Suarez - Rafinha ? Bardzo prawdopodobne i możnaby dodać jeszcze Sampera ,który też się nieźle rozwija. Pomoc chyba jest obsadzona bardzo dobrze więc nie kupowałbym pomocnika tylko za 1-2 sezony dałbym tym chłopakom kredyt zaufania. Może ten transfer Villi mimo niskiej ceny nie był taki "za darmo" bo jednak w przyszłości możemy mieć korzyści. Pozdro :)

0

Do Manquillo chyba mamy pierwokup co nie? A ta jego kontuzja to ta co po wejściu Ronaldo spadł na kark? Kojarzę go trochę i w sumie to mógłby rywalizować z Montoyą o PO. Ja to tak trochę żałuję ,że Barca nie ma pierwokupu do Olivera Torresa i jestem pewien ,że za pare lat to będzie najlepszy pomocnik ,teraz gra w Villarealu ale też tam mało gra ,jest na prawdę dobry i trzeba przyznać ,że zdolną te Atletico ma młodzież.

0

http://www.futhead.com/14/squads/10897832/ -> Zrobiłem taki skład przed chwilą ,co o nim sądzisz?

0

Zgadzam się. Jestem fanem Koke ,jest niesamowity i to prawdziwy mózg ATM, ale dałbym szanse Rafinhi. Z takim Bony'm musielibyśmy chyba zmienić ustawienie na 4-2-3-1. Kiedyś napiszę do Ciebie na priva to pogadamy ,Pozdro :D

1

Według mnie wystarczy jeden stoper ,bo mamy na prawdę świetnego Bartrę. Będzie [nowy stoper] ,Pique ,Bartra sprzeda się Songa ,przesunie się Masche na zmiennika Busiego i właśnie Javier będzie 4 stoperem tym "awaryjnym" a co do PO to tu się zgadzamy :) a co do napastnika to też jest chyba do kupienia Mandżukić ,można też spróbować z Benteke jak wyleczy kontuzję np. w zimowym okienku. I nie wiem czy lepiej dać ok 40 mln za Laporte i może będzie z niego stoper - geniusz i transfer na dekadę czy kupić świetnego stopera (Benatia) i od razu ma ratować naszą obronę czy zaryzykować?

0

http://losblancos.pl/De-Sciglio-otwarty-na-transfer-do-Realu,n27274.html?PHPSESSID=hkqfn0kuo718lv45kim0uhfrn6

Sam mówi ,że może odejść ze względów "ekonomicznych" ,nie bój się Milan jest w takim kryzysie ,że jak zobaczą 20 mln to się chyba popłaczą ze szczęścia :D Bardzo głośno jest o tym ,że ma iść do Realu ale po co nim skoro pozycję PO mają wybitnie obsadzoną gorzej z LO jeśli odejdzie Coentrao ale to już nie pozycja De Sciglio. Ja bym był hiper szczęśliwy jakby były takie wzmocnienia
BR : Ter Stegen
ŚO : Laporte /Benatia /Vertonghen
PO : De Sciglio / Walker / lub ew. Danilo czy Nyom
ŚN : Lukaku (ew. wypożyczenie)
Ale to sfera marzeń i skończy się na Luizie czy Cuadrado...eh

1

Dokładnie. Rezerwowy i tak grałby tyle co kot napłakał a 10 mln euro zawsze można przeznaczyć na inny transfer ,tym bardziej ,że Masip broni bardzo dobrze.

0

Dokładnie ,i o to chodzi ,jeden ofensywny obrońca (Alba) wystarczy ,nam trzeba wysokiego ,młodego i dobrego PO a ideałem jest De Sciglio i możemy go kupić do 20 mln euro ale my patrzymy się za przereklamowanym Danilo czy skrzydłowym Cuadrado. Paranoja. Na zakupy do Seria A ,kupić z Romy Benatię i z Milanu Sciglio ,który ponoć nawet chce odejść więc taką okazję to tylko my możemy przegapić.

0

No wreszcie ktoś mnie zrozumiał ,De Sciglio będzie kiedyś czołowym PO i będziemy sobie pluć w brodę ,on jest na prawdę dobry i wysoki (183 cm) ,i co najważniejsze do wyciągnięcia z Milanu. Kupić niego i Laporte i mamy dwóch bardzo dobrych obrońców i defensywę na lata. Albo zarzucić sieci na Serie A i zamiast Laporte kupić Mehdiego Benatię ,kogo ty wolisz?

0

De Scilgio to mój faworyt ,Real za niego daje ponoć 18 mln (nie wiem po co skoro mają Carvajala i Arbeloe) on ma wszystko by tu grać ale my się za skrzydłowymi rozglądamy..

1

Dobry pomysł ale według mnie to my musimy mieć 9tkę młodą i największej klasy np. Lukaku.
Jak nie nie starczy kasy to chociaż go wypożyczyć i jak się ten pomysł nie sprawdzi to go oddamy a jak pomysł wypali to go wykupimy ostatecznie. Ja bym bardzo chciał takiego rosłego napadziora na przedzie ,a Leo byłby albo na prawym skrzydle albo na mediapunta i takie wirtuozy jak Neymar czy Messi obsługiwaliby takiego Lukaku pięknymi podaniami a on by pakował bramę za bramą.
Ale najpierw załatwić stopera (Benatia lub Laporte) ,jakiś PO (De Sciglio/,Nyom /Danilo) no i domknąć Ter Stegena ,a w pomocy trzeba dać szansę Rafinhi ale ŚN bardzo potrzebny ,tylko wtedy będzie trzeba zmienić ustawienie i taktykę.

0

Hahaha pięknie go zgasiłeś ,koleś chyba sobie pomylił ustawienia ale zgrywa "znafce" xD

3

To jest kpina ,kolejny farbowany lis na obronę. Niech we Włoszech się Zubi ogląda za Mattią De Sciglio albo choćby na naszym podwórku za Nyomem. Albo mamy pierwokup przecież do Manquillo z ATM. Kolejna po Masche parodia na obronie ,Cuadrado (skrzydłowy) na PO ,a Martinez (DM) na stopera...to nie przystoi takiemu klubowi jak Barca.

0

Pełna zgoda a najbardziej co do De Sciglio ,on jest 100 razy lepszy od tego przereklamowanego Danilo. Jeden stoper ,PO ,i ŚN wystarczą a w razie problemu z obsadą ŚO w zimie będzie można kupić kogoś.
Br - Ter Stegen
ŚO - Benatia/Laporte
PO - De Sciglio/ Nyom /Walker
ŚN - Lukaku/Welbeck / Mandżukić
Oczywiście to sfera moich marzeń ale bez spiny :D

13

Alves ZM????
Boże widzisz i nie grzmisz! Jak ktoś taki może dostać takie wyróżnienie chyba że za tą akcję z bananem...przy drugim golu Villarealu był fatalnie ustawiony ,ogrywali go jak chcieli to jest jakiś żart? Zdecydowanie bardziej zasługuje na to choćby Cesc ,jego centry i tak było fatalne a że padły po samobójach to nie świadczy o jego umiejętnościach tylko o słabej obronie gospodarzy ,czasami to i ślepej kurze się ziarno trafi tak samo Alvesowi...na 14 center tylko 2 "CELNE" bo i tak beznadziejne i nie trafiły do naszych zawodników. Jak komuś takiemu daję się ZM to to jest chyba ponury żart....

1

Gratulacje dla Realu ,zasłużyli na finał i zagrali perfekcyjny dwumecz! Nasza Barca może się od nich uczyć zaangażowania i chęci ,wygrali bo walczyli a my cały sezon w jeden tydzień przez brak ambicji... Ciekaw jestem czy zwolnią Pepa?

0

Mattia De Sciglio - on jest idealny ,i ma wzrost (183 cm) i młody ,ma 21 bodajże lat. Milan nam by go sprzedał za 20 mln ,myśle bo Real ponoć za niego daje 18 ale po co on im skoro oni mają Arbeloe i Carvajala....a De Sciglio by rywalizował z Montoyą.

0

Poniekąd się z Tobą zgadzam ,zarówno Mangala i Danilo są według mnie przereklamowani. W lidze portugalskiej to i Wawrzyniak byłby ostoją defensywy ,a Laporte to jednak ma jakieś ogranie w dobrej lidze ,lepiej rozglądać się za zawodnikami z lepszą renomą.

0

Jestem na tak ,mielibyśmy dwóch przyszłościowych stoperów ,on i Bartra to mógłby być świetny duet. Nie jestem za tym aby kupować dwóch środkowych obrońców ,gdyż Bartra ma papiery na klasę światową i już jest bardzo dobry a jak dojdzie poza np. Laporte kolejny ŚO to Marc grałby tyle co kot napłakał ,a w tym sezonie uzbierał dużo minut więc w kolejnym powinien uzyskać jeszcze więcej. Szkoda tylko ,że taka wysoka cena ale w sumie w tym wieku to byłby bardzo przyszłościowy transfer
Na bramę Ter Stegena
Na PO - Mattia De Sciglio ,ma 21 lat ,183 cm wzrostu i jest bardzo dobrym PO i spokojnie do wyciągnięcia ,już sobie na niego ostrzy zęby Real więc lepiej się pospieszyć a jest na pewno lepszy niż przereklamowany Danilo.
ŚO - no to Laporte ,chociaż wolałbym Hummelsa.
ŚP - dałbym szanse na pierwszy skład Rafinhii
ŚN - Moje marzenie to Lukaku ale w sumie takich napastników jest pełno ,skoro CFC śpiewa Evertonowi 20 mln funtów to byłoby dobre posunięcie.
Wiem ,że trochę namarzyłem ale wybaczcie mi choć wiem ,że skończy się jak zawsze ...

0

Aves to debil ,serio.

0

Aż się odechciewa oglądać ,Messi nawet jak straci piłkę to się nie chce ruszyć ,facet się chyba skończył w wieku 26 lat ....tragedia.

0

Kto nie ryzykuje ten jeszcze bardziej ryzykuje... :) Akurat błędy bardziej bym wybaczył Montoyi ,a Alves popełnia ich więcej od Martina. Daj spokój ,ktoś gra słabo to daję pograć komuś innemu...proste? Proste.

4

Czyli jesteśmy znowu osłabieni (Alves w podstawowym składzie...) ,na miejscu Montoyi chyba bym nie wytrzymał.

0

Trzeba przyznać ,że Bayern pokazał klasę ,pochwalam takie zachowania. A widać ,że dla Pepa to był potężny cios "Chcieliśmy podbić świat i zrobiliśmy to." nic dodać nic ująć ,oni wzajemnie się uzupełniali i to była ich wspólna zasługa choć nagrody zgarniał Pep to Tito również odwalał kawał dobrej roboty. Cóż ,i na nas przyjdzie pora ,taka kolej rzeczy ale najbardziej mi szkoda rodziny ,Tito zostawił ich a wszystko mówiło ,że będzie coraz lepiej i jego stan się polepsza a tu jak grom z jasnego nieba...

12

Nie bądź bezczelny. Dla całego Barcelonismo to straszny cios a ty zachowujesz się jakby to była błahostka. Według mnie to bardzo ładny gest ,pomyśl tylko o jego dzieciakach ,jeden gra w młodzieżowych sekcjach Barcy i nagle traci ojca...jak nie potrafisz wyrazić współczucia to nie pisz nic

2

Każdy może się wzruszyć czym innym ,patrzysz bardzo nieobiektywnie. W takim razie po katastrofie Smoleńskiej co robiłeś? Może nie zginął nikt z twojej rodziny ale to był tragiczny dzień dla Polski i każdy obywatel,patriota najprawdopodobniej uronił łezkę. Tak samo to smutny dzień dla całego świata ,może nie był najsławniejszym trenerem ale był według mnie symbolem walki jak Abidal i jak nie dostrzegasz tego to chociaż nie wyśmiewaj emocji innych bardziej wrażliwych ludzi.

0

Dzięki Tito za wszystko ,boli mnie ,że już go nie zobaczymy. W takich momentach futbol schodzi na drugi plan. Spoczywaj w pokoju. [*]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?