LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ważne 3 punkty ,szkoda VV....dobra gra Bartry ,który na prawdę sie dobrze spisał. Leo nie miał dzisiaj swojego dnia....masa nieudanych dryblingów. Cieszy za to przebudzenie Neymara i ogólnie widziałem dzisiaj bardzo dobry pressing z naszej strony ,duży + dla Taty. Dobry mecz całej drużyny ,może Cesc na początku tak niepewnie grał ale potem coraz lepiej ,Song przyzwoicie no i co mnie mile zaskoczyło to w końcu efektowna zmiana Roberto ,grał dzisiaj odważniej ,dryblował ,posyłał ciekawe podania ,był zadziorny i waleczny ,także nareszcie pokazał ,że potrafi zagrać bardzo dobrze.
0
W tym momencie trzeba uważać żeby nie zrobić za wiele rotacji i nie przechulać ze składem (Anoeta) ale też nie zajechać chłopaków na najważniejszą fazę sezonu tak jak było rok temu z Tito. Tata będzie teraz musiał bardzo umiejętnie i bezpiecznie wybierać 11 stkę.
0
Eeee tam U2 z męskiego punktu widzenia to wolałbym pójść na koncert Beyonce przynajmniej jest na co popatrzeć ,tosz co jak co ale ona ma wszystko na miejscu :) Czyż nie?
0
Skoro po niedzieli jest poniedziałek to lepiej zawsze po piątku jest mieć perspektywę 2 sobót niż soboty i niedzieli :D Oczywista oczywistość
0
Dobranoc wszystkim ,to co czuje to nie wiem jak opisać ,zostałem chyba WNIEBOWZIĘTY ,serce przy tym drugim karnym to mi biło że myślałem że 999 wykręce :) To jest nie do opisania ,VIVA BARCA ,po śmierć ten mecz zapamiętam ,co za emocje to grzech było nie zobaczyć jeszcze raz dobranoc wszystkim Cules :)
0
Roni! Eh ,niedawno miał urodziny i też żadnego newsa nie było. Nie zapomnę tego jak kiedyś po meczu nawet oklaskiwali go madrydiści...szkoda ,że nie wrócił do Europy. Statystyki na bok ,dzisiaj trzeba wygrać.
0
Mój bład ,a edytowałeś też tylko dlatego ,że również pomyliłeś jego nazwisko ? Mam rację? ;)
0
Piękna bramka Suareza ,niesamowicie się zapowiada. Normalnie taki rajd "ala Messi" ,fajnie że za niedługo mamy prawie gotowych 4 pomocników : Rafinha ,Denis ,Halilović i Samper. Sergi Roberto może jednak nie wypalić ,zobaczymy. W przyszłości ustawienie 4 - 4 -2 będzie najlepsze ,a w ataku np. Neymar i Duelofeu.
0
Off top : Barca B wygrała 2:1 z Alaves ,piękną bramkę "ala Messi" zdobył Denis Suarez ,chłopak się niesamowicie zapowiada.
0
Skąd ta "hiper pewność" żebyś potem nie pluł w brodę za tą postawę. Wierzę z zwycięstwo ale jak to mówią "nie bądź taki do przodu bo ci tyłu zabraknie".
0
Weź skończ. Chyba nie wiesz o czym mówisz ,właśnie ,że Cesc przeżył odrodzenie przy Martino i jest naszym najlepszym pomocnikiem w tym sezonie. Słaby troll.
0
Zgadzam się z nimi ,nie wiem czemu ale panuje straszny huraoptymizm ,jak czytałem rano na tej stronie ,ktoś pisał "śniło mi się ,że wygraliśmy 5:0" itd. nie rozumiem. Real jest faworytem ,ma nad nami 4 punkty przewagi ,gra u siebie ,jest w dobrej formie ,a u nas taka pewność siebie.....Wszyscy typują zwycięstwo Realu ,ja wierzę w Barcę ale będzie mega ciężko. Oni mają atut własnego boiska ,a my gramy w kratkę ,bardzo boję się tego meczu oby nas ta "pewność" nie zgubiła ,oni "mogą" my "musimy". Ludzie ,opanujcie się trochę szacunku do rywala.
0
Prawda. Kiedyś widziałem takie komentarze na yt "Cristiano is a lucky man" czy "Irina Shayk - sexiest woman in the world" i z oboma zdaniami się zgadzam ,Irina jest chyba najpiękniejszą kobietą na ziemi ,choć może jeszcze którejś nie widziałem.
0
Don , no tu bym się kłócił xD Obie panie są piękne ale "o gustach się nie dyskutuje" i co prawda to prawda że Antonella jest na pewno bardziej naturalna niż Irina ale ..... to mega ciężki wybór. Jako mężczyzna mogę teraz palnąć ,że Shakira od Pique jest najlepsza. A Leo niech się skupi na treningu bo jutro arcyważny mecz ,nie może nas zawieść.
0
Przy 7 punktach straty to będzie raczej oczywiste ,wy tu wszyscy tacy pewni wygranej na SB ale ja się o ten mecz bardzo boję ,żebyśmy się na tej "pewności" nie przejechali....
0
Zgadza się ale to nie był rożny czasem? ,taaak to Modrić wykonywał rzut rożny teraz sprawdziłem ,patrz
0
"W ubiegłym sezonie Real Madryt wygrał 2:1, a Leo Messi był autorem jedynego trafienia dla Dumy Katalonii. Cristiano Ronaldo nie wystąpił w tamtym spotkaniu." Z tego co pamiętam to Cris wszedł z ławki i chyba z wolnego trafił w poprzeczkę bramki VV ,na pewno zagrał ,choć się oszczędzali na Manu ale mogę się mylić ,jak co to poprawcie mnie...
0
Z Atleti
0
Biednemu to zawsze wiatr w oczy, nie zdziwiłbym się jakbyśmy właśnie trafili na Bayern ,oby nie...
0
Mangala i Danilo mają klauzulę po 50 mln euro ,a jak wiesz "z Porto się nie negocjuje tylko wpłaca się klazulę " czyli to już samo byłoby 100 mln + 12 Ter Stegen to wiesz...mogliby wpłacić klazulę Mangali kupić Tera i jakiegoś dobrego ,młodego niekoniecznie drogiego PO.
0
Iniesta to według mnie najlepszy nasz piłkarz zaraz po Messim ,on to już nawet nie jest magikiem ,on jest ILUZJONISTĄ. W sposób jak on drybluje ,prowadzi piłkę....geniusz ,kocham patrzeć na jego grę. Nawet jak nie strzela bramek to daje drużynie taką jakość ,że nikt takiej nam nie daje...Barca bez Iniesty to dla mnie nie ta sama Barca. Liczę na fenomenalny występ Don Andresa!
0
Mangala odejdzie tylko za 50 mln ,a według mnie zamiast drugiego stopera wolałbym wysokiego ,młodego PO. Przecież będzie Pique ,Bartra i nowy stoper ,a w zanadrzu będzie Masche ,który może wrócić na DM'a. Ter Stegen ,Mangala i De Sciglio ,myślę ,że zmieścilibyśmy się w miare rozsądnej cenie .Wiem ,że 50 mln za Mangalę to szaleństwo ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ,a równie potrzebny jest PO ,poza tym jak dojdzie drugi stoper to Bartra nie będzie praktycznie w ogóle grał ,a mi brakuje właśnie typowo defensywnego bocznego obrońcy jakim był Eric Abidal.
0
Don ,ty islamistą ?! proszę cie jako cule żebyś nie podkładał bomby na Bernabeu bo chociaż i ja i ty nie nawidzimy Realu to takie coś odbierze nam 3 punkty. Jako Katolik również przywołuję o pokój ,po meczu pozwolimy sobie na "napinkę" :)
0
Chyba ty nie zajarzyłeś o co chodzi...."Martino poprosił w październiku o osiem transferów.." czyli geniuszu nie będą wybierać w tych ośmiu graczach tylko "ponoć" chce wszystkich 8. I czego się tak rzucasz ,może chciałbyś mi cały dowód i dokumenty przegrzebać? Sam na mnie najeżdżasz. Ja wyraziłem swoją opinię skoro mówię że to wszystko "śmiechu warte" ,a ty również piszesz "przecież wiadome ,że nie kupią..." no to o co ci chodzi?! Odniosłem się do poziomu i wiarygodności tych żałosnych źródeł a ty po prostu szukasz prowokacji ,jak masz napięcie to idź się wyżyj...
0
Hahaha ,nie wiem co brali ci z ESPN Brasil ale to musiał być dobry towar. 8 transferów ? Hahah. Ludzie ile my byśmy musieli kasy wydać ,a ilu graczy nie łapało by się do składu....śmiechu warte takie przecieki. Mnie zadowoli Ter Stegen ,Mangala i jakiś dobry PO. Ale się uśmiałem lepsze tyn artykuł niż nie jeden kabaret xD
0
Zawsze denerwuje mnie te porównania "nowy Messi" ,"polski Messi" itd.. niestety może być piłkarzem wybitnym ale Messi jest tylko jeden i nigdy się już nie powtórzy.
0
Ney nie jest w wielkiej formie ,wolałbym chyba Pedro ,dlatego że jest bardzo szybki i jak ma okazję to praktycznie ją wykorzysta. Z Osą pokazał jak jednym przyjęciem piłki potrafił minąć 3 obrońców rywala. Zwinność Pedrito byłaby bardzo pomocna ale znając życie zagra bez formy Neymar lub mało efektywny na wyjazdach Alexis.
0
No raczej ,że Słowianin ,każdy Chorwat to Słowianin ,te tereny to dawna Jugosławia nie wiem czego się dziwisz...
0
Bardzo dobra wiadomość ,biła się o niego cała Europa ale to my wygraliśmy po niego wyścig. A tak btw to wie ktoś czy nie da się zdać tych testów medycznych i w jaki sposób??
0
Żeby to człowiek zpamiętał....a pamiętasz hat trick przeciwko Brazylii ,szczególnie 3 bramka to były stadiony świata. A choćby nie dawno te 3 asysty do Tello w CdR ,tosz te piłki posyłane były co do centymetra ,a magiczna asysta "lobik" do Abidala w Pucharze Króla przeciwko Los Blancos z 11/12....skoro Donie jesteś "Janem Długoszem" to notuj i pamiętaj to wszystko a będzie co przyszłym pokoleniom opowiadać :)